Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Programiranje
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Programiranje Programski jezici, tehnike, alatke...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.7.2007, 11:45   #1
millancche
Član
 
Član od: 7.12.2005.
Poruke: 134
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 27 puta na 6 poruka
Određen forumom Ne ljuti se covece u Visual Basicu...

Nije ono što mislite, dakle ne trazim pomoć da to uradim :-), već sam napravio prokletinju, i tu je pri kraju, a ovo je trenutno neka recimo alfa verzija, u kojoj mogu da igraju samo ljudski igraci (ako i rešim da ubacim AI, to će biti kasnije), i mogu da igraju SAMO PLAVI I CRVENI (zelenog i zutog doterujem dok ovo čitate).
Ipak sam okacio igru jer mi treba malo feedback-a, pre svega mi treba da neko malo testira, ako ima vremena, i da mi registruje bagove ako ih ima (a ima sigurno, OMG!). I ne radi ono za različite brzine animacija, pa je sve na extra extra brzo, to ću srediti takođe kasnije...

Bio je bag koji je zezao ona početna bacanja, kad svako ima tri pokusaja do 6, pa ako neko preskoci da uvede figuru na 6, već opet baci kockicu ili preda potez, tada sledeći igrać nema 3, već 2 ili 1 pokušaj, ali to sam, mislim, ispravio.

Međutim, javljao se bag da ponekad, i to jako retko (tipa jednom od 40-50 bacanja) iz nekog čudnog razloga, nakon smene igraca i dobijanja rezultata bacanja neka random figura narednog igrača krene po polju. Uneo sam izmene za koje MISLIM da bi trebalo to da isprave, pa mi je jako bitno da mi javite ukoliko vam se ovo ipak desi, a takođe i ako se javi neki drugi bag, da mi što preciznije opišete kako se manifestovao i u kojoj situaciji, da bih ga što efikasnije popravio. Eto, toliko, ne ljutite se:-)

http://rapidshare.com/files/40937185..._Alfa.exe.html
millancche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Ne LjuTi Se CoVeCe Teva Male igre 10 20.1.2008 9:52
Visual Basic 6.0 Tutorial DobroslaV Programiranje 10 4.8.2007 14:05
covece ne ljuti se! kinteC Zanimljive Web lokacije 25 18.7.2007 2:25
Kako Visual FoxPro da salje string na COM port? Branislav Gavric Programiranje 0 17.9.2006 20:49
Komunikacija sa LPT portom u Visual Basicu Morgray Programiranje 7 19.3.2006 19:45


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:27.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com