Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.5.2015, 0:07   #1
Sallee
Član
 
Član od: 22.8.2006.
Lokacija: Sunnyvale
Poruke: 362
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Nece da se upali kompjuter

Pre godinu dana kupio sam drugi kompjuter a moj stari sa amd athlon II 250 sam prebacio u drugo kuciste i ostavio u drugoj sobi... Nov kompjuter sam sam sklopio kao i prethodni. Znaci stari sam samo prebacio u drugo kuciste i nisam ga rasturao, plocu sa procesorom i ram memorijama samo sam zasfasio za drugo kuciste dodao graficku i sve spojio povezao kako treba... Taj stari komjuter mi je 2 meseca pre nego sto sam kupio novi izgoreo neki deo na ploci osetio se smrad kao zice da gore i video sam dole na dnu da je jedan mali deo izgoreo ali nista kompjuter mi je normalno radio i pored toga jos 2 meseca. Kada sam kupio novi onda sam stari koji je sve ok radio, ugasio i kao sto sam napisao prebacio u drugo kuciste i u drugu sobu i nisam ga vise palio skoro godinu dana sve do danas probam da ga upalim medjutim ne pali se nista se ne desava. Otvorim kuciste i kada pritisnem power dugme kao da cujem na vrlo kratko vrlo tiho kao cak ili kao da bi hteo neki ventilator da se pokrene i to je sve... Zatim rasturim od novog kompa napajanje i prebacim u stari probam da ga upalim nista cak se sada ni ono cak ne cuje okretao sam one 2 zice na ploci gde je za power ali nista.. Da li je to maticna otkazala ili sta se desilo? Kazem da je radio sve ok, i onda sam ga ugasio prebacio u drugo kuciste i nisam ga dirao skoro godinu dana a sada nece da se upali... Ako je maticna kupio bih drugu imam 4 ram memorije ddr2 od 800mhz na njemu imam hard disk graficku...
- uspeo sam da nadjem sliku gde se vidi to sto je izgorelo - odmah do ovog crvenog dela na dnu ploce
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	20140719_121756.jpg
Viđeno:	325 puta
Veličina:	93,1 KB
ID:	52246  
Sallee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Nova grafika GT610 upali monitor, al' nece dalje - POMOC!! Milivoje991 Grafika 2 13.9.2013 11:08
Racunar nece da se upali xandar Kvarovi 13 20.4.2013 4:30
Nece da se upali kompjuter milorad.R Kvarovi 12 17.5.2009 23:12
Nece da se upali.... vise... :) Rakic90 Kvarovi 16 15.7.2007 2:26
nece da se upali!!!! VladikaJ Kvarovi 3 3.7.2007 7:40


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:59.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com