Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.2.2010, 14:18   #2421
DarkoPatic
Banned
 
Član od: 4.4.2009.
Poruke: 189
Zahvalnice: 133
Zahvaljeno 41 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Imam problema oko instalacije ove igre. Moze li mi neko pomoci kako da instaliram igru? Na 3 CD-a je i ima 114 rar-ova. Sve sam probao, krene instalacija i kada mi zatrazi drugi CD ja ne mogu da ga ubacim u Daemon Tools . Da li je neko imao slican problem?
DarkoPatic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2010, 14:25   #2422
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Mi pomazemo samo postene ljude sto "kupuju" preko interneta igre .
Vas sto kupujete po ulici ne usluzavamo, produzite dalje .
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2010, 14:42   #2423
DarkoPatic
Banned
 
Član od: 4.4.2009.
Poruke: 189
Zahvalnice: 133
Zahvaljeno 41 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Mi pomazemo samo postene ljude sto "kupuju" preko interneta igre .
Vas sto kupujete po ulici ne usluzavamo, produzite dalje .
OK Shvatio sam. Svi vi ovde samo originale imate i gadite se na pirate kad cujete. Sve se mislim da je bas to tako.....
DarkoPatic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2010, 14:43   #2424
DarkoPatic
Banned
 
Član od: 4.4.2009.
Poruke: 189
Zahvalnice: 133
Zahvaljeno 41 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Osobe sa glupim odgovorima neka me zaobidju.
DarkoPatic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2010, 15:02   #2425
sonofm
Član
 
Član od: 30.12.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 130
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 43 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Nije glup odgovor. Pjana nije pominjao originale, ali znam da je pristalica originala - u "vrednim" slucajevima (MP, kvalitet...)

Koliko sam shvatio tebi je instalacija krenula sa CD-a?
Kopiraj sve rar-ove na hard, pa instaliraj odatle (ili ako treba prvo ih otvori u iso fajl, ako je on spakovan u rar-ovima, pa udri).
To je jedino sto mi pada na pamet.
sonofm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2010, 15:20   #2426
Wastelander
Starosedelac
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 1.834
Zahvalnice: 232
Zahvaljeno 251 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Moj dobar prijaterlj je bio ljubazan da mi ustupi steam account i original igre na testiranje pre nego shto se odluchim za kupovinu na nedelju dana. Utisci su sledeci:

1.Kampanja: Fantastichni expirience filmskih razmera. Bolje smishljene scene dizajna sp-mapa i tajminga sekvenci, odavno nisam video. Znachi kampanja 4x bolja i jacheg intenziteta nego mw1. Toliko je dobro sve skriptovano, da osetite patriotizam u srcu.(sad mi je jasno zashto njihov narod voli Ameriku, ljudi se trude da se predstave u najboljem svetlu, nema shta (iako ceo svet zna da je drugachije) )

2.Coop-mode- Solidan mod, ali ni sluchajno bolji od cod waw zombi krljachine. U svakom sluchaju, dobra zabava, ako imate kamarada uz sebe za snajpovanje )

3.Multiplayer: E sad dolazimo do dela vechite polemike na raznim forumima.
MP je kvalitetan, to ne sporim, ali postoji vishe chinilaca "tehnichke prirode" koji me odvracaju od kupovine.
Prvo taj Iwnet koji radi po sistemu matchmaking-a je prava gnjavaza(pain in the arse to be more precise ). Nekad vam odmah nadje ljude u lobiju, nekad vas izbaci iz lobija, nekad se desi da host ode usred mecha i host migration ne uspe(koji je najveca glupost koju sam u zivotu video.) Chekati 30 sekundi usred heavy firefighta da prebaci na boljeg host-a je chist kretenizam svetskih razmera. Zashto je Infinity ward doshao na ideju da izbaci dedi servere, nije mi poznato. D
Druga mp stvar. Host uvek, ali uvek ima najbolju konekciju, chineci ga goodlike tipom koji je barem u 70 posto sluchajeva prvi na listi(ili makar u prva tri lika). Postoje 4 bar-a za kvalitet signala, a uglavnom ljudi imaju oko 3 a ponekad i 2. Rachunam da je to ping preko 100ms, shto je glavna zamerka, posebno u delovima kad imate jedan-na-jedan duel. Tip sa vecim pingom uglavnom pobedjuje.
Vasha jedina shansa da ga pobedite jeste neko close combat oruzije s malim recoil-om(zaboravih kako se zvashe poluautomatska pumparica shto ima 8 metaka u sebi.). Shto se tiche customized kill streak-ova, mislim da igra vishe prashta loshijim igrachima, dajuci im shansu za care package, koji moze biti bilo shta.(od najobichnijeg UAV-a do predator projektila) Nekako se gubi vaznost skill-a i umeshnosti bratanja oruzijma. Dovoljno je da dobro kampujete u jednoj oblasti s claymore-om blizu spawnkillowa, i imacete odlichan skor. Josh na to dodajte cold bloded perk+scar-h sa toplotnim senzorom, i otkidate.(faktor chovek-a se gubi, a tehnologija igra glavnu ulogu)
Uz sve nedostatke stoji da je igra odlichna, ali na zalost, nije za kompetativno multiplay iskustvo. MW1 je josh uvek glavni baja po ovom pitanju.(i dedi serveri su zakon)

Na kontu nekih ljudi koji su prichali da ima chitera, ja lichno nisam naishao ni na jednog(ipak je jedno "narodna", a drugo original verzija : )
Wastelander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2010, 15:24   #2427
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.545
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Citat:
DarkoPatic kaže: Pregled poruke
Osobe sa glupim odgovorima neka me zaobidju.
Prvo posto si novi na ovom forumu treba malo da upoznas clanove Pjana se voli zezati, inace rjetko koja igra mu odgovara i odusevljava ga zato i kupuje orginale jer je malo takvih igara koje on "odobri" hehehehe trebali bi uvesti u SK-u da za dobre igre stoji kao naljepnica "Odobrio Pjana"

@Pjanovic
Nadam se da se ne ljutis sto sam ovo rekao

A sto se tice tvog problema vec ti rekose otpakuj sve prvo u neki folder na racunaru vjerovatno su iso fajlovi rastavljeni u vise rar-ova i onda kada ih spojis ubaci u DT
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
Pjanovic (11.2.2010)
Stara 11.2.2010, 16:04   #2428
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Citat:
Wastelander kaže: Pregled poruke
3.Multiplayer: E sad dolazimo do dela vechite polemike na raznim forumima.
MP je kvalitetan, to ne sporim, ali postoji vishe chinilaca "tehnichke prirode" koji me odvracaju od kupovine.
Prvo taj Iwnet koji radi po sistemu matchmaking-a je prava gnjavaza(pain in the arse to be more precise ). Nekad vam odmah nadje ljude u lobiju, nekad vas izbaci iz lobija, nekad se desi da host ode usred mecha i host migration ne uspe(koji je najveca glupost koju sam u zivotu video.) Chekati 30 sekundi usred heavy firefighta da prebaci na boljeg host-a je chist kretenizam svetskih razmera. Zashto je Infinity ward doshao na ideju da izbaci dedi servere, nije mi poznato. D
Druga mp stvar. Host uvek, ali uvek ima najbolju konekciju, chineci ga goodlike tipom koji je barem u 70 posto sluchajeva prvi na listi(ili makar u prva tri lika). Postoje 4 bar-a za kvalitet signala, a uglavnom ljudi imaju oko 3 a ponekad i 2. Rachunam da je to ping preko 100ms, shto je glavna zamerka, posebno u delovima kad imate jedan-na-jedan duel. Tip sa vecim pingom uglavnom pobedjuje.
Vasha jedina shansa da ga pobedite jeste neko close combat oruzije s malim recoil-om(zaboravih kako se zvashe poluautomatska pumparica shto ima 8 metaka u sebi.). Shto se tiche customized kill streak-ova, mislim da igra vishe prashta loshijim igrachima, dajuci im shansu za care package, koji moze biti bilo shta.(od najobichnijeg UAV-a do predator projektila) Nekako se gubi vaznost skill-a i umeshnosti bratanja oruzijma. Dovoljno je da dobro kampujete u jednoj oblasti s claymore-om blizu spawnkillowa, i imacete odlichan skor. Josh na to dodajte cold bloded perk+scar-h sa toplotnim senzorom, i otkidate.(faktor chovek-a se gubi, a tehnologija igra glavnu ulogu)
Slozio bih se sa dobrom vecinom ovoga ali bih i dodao sledece:
Svidja mi se sto su uveli max 12 (odnosno 18) igraca. Nerviralo me u MW i WaW kad udju 16v16 da se izivljavaju, dodaj friendly fire i neigrivo je. Onda neka budala kome je stalo samo do ranka votuje da se igra Dome FFA i svi izglasaju....... i onda izadjem. Ovakve gluposti su mi se desavale cesce nego kad Steam ili Host migration failuje. Da ne pominjem to sto 90% majmuna koristi martyrdom .
Ali opet, sve te mape su premale. Rust, Scrapyard... debilizam. To je premalo i za 12 playera kad se iz svake pozicije vidi cela mapa.
Igra je mnogo dinamicnija i nema teoretske sanse da budes prvi ako koristis sniper. A realno, ni nema mape za snajperisanje, barem nema kao u petici, gde su mape balansirane izmedju high-range i low-range pusaka.
Onaj care package necu ni da pominjem. Ne moze SAMO predator da se dobije, nego moze sve osim nuklerake, barem ja samo nju nisam dobio. Onaj drugi carep ackage na 8 killova je jos retardiraniji, tamo obavezno dobijes nesto jace tipa pavelow+harriera+predator+sentry...

Inace AA-12 je automatsko oruzje, i veruj mi, nisu mu dali ni 10% snage koju poseduje. Isto vazi i za Kriss (Vector) i M82A1...

Iskreno petica mi se mnogo vise svidja ali smorila posle duuuzeg vremena pa sad igram ovo.
Probao sam i original cim je izasao, tada nije bilo cheatera, ali se ni po cemu ne razlikuje od seljacke verzije sada . Ima nekih finesa ali zanemarljivo...
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2010, 16:06   #2429
DarkoPatic
Banned
 
Član od: 4.4.2009.
Poruke: 189
Zahvalnice: 133
Zahvaljeno 41 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Citat:
sonofm kaže: Pregled poruke
Nije glup odgovor. Pjana nije pominjao originale, ali znam da je pristalica originala - u "vrednim" slucajevima (MP, kvalitet...)

Koliko sam shvatio tebi je instalacija krenula sa CD-a?
Kopiraj sve rar-ove na hard, pa instaliraj odatle (ili ako treba prvo ih otvori u iso fajl, ako je on spakovan u rar-ovima, pa udri).
To je jedino sto mi pada na pamet.
Pjanovic ako ima para neka kupuje originale. Ovde gde ja zivim za 10 e bi coveka nozem izboli. Sto se tice igre kad odrarujem svih 114 fajlova dobijem folder gde imam dva foldera DVD 1 i DVD 2. U svakom folderu imam puno winrar fajlova. U folderu DVD 1 sve odtarujem i dobijem winrar fajl od 7,68 GB to isto uradim i sa folderom DVD2 i dobijem winrar fajl od 3,53 GB. Pokrenem prvi winrar fajl i krene lepo instalacija i kada zatrazi drugi cd e tu nesto nece Neznam sta da radim ?
DarkoPatic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2010, 16:09   #2430
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Pa jesi li ubacio drugi kad ti zatrazi? I sta nece? Jel zabode neki error ili samo i dalje trazi drugi iso? Ako si ubacio drugi i i dalje ga trazi, onda probaj da namestis 2 virtuelna drajva i ubaci oba.
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2010, 16:10   #2431
DarkoPatic
Banned
 
Član od: 4.4.2009.
Poruke: 189
Zahvalnice: 133
Zahvaljeno 41 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Izvinjavam se Pjanovicu ako sam ga mozda uvredio , nije mi bila namera da ga uvredim. Onaj ogdovor sam shvatio kao ismevanje pa sam zato tako odreagovao...
DarkoPatic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2010, 16:12   #2432
DarkoPatic
Banned
 
Član od: 4.4.2009.
Poruke: 189
Zahvalnice: 133
Zahvaljeno 41 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Citat:
Supreme.50 kaže: Pregled poruke
Pa jesi li ubacio drugi kad ti zatrazi? I sta nece? Jel zabode neki error ili samo i dalje trazi drugi iso? Ako si ubacio drugi i i dalje ga trazi, onda probaj da namestis 2 virtuelna drajva i ubaci oba.
Da, igra se instalira do nekih 70% i onda kada ubacim drugi winrar i kada kazem OK izbaci neki eror. Neznam sta da radim?
DarkoPatic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2010, 16:13   #2433
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Da nam kazes kakav error...
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2010, 16:20   #2434
DarkoPatic
Banned
 
Član od: 4.4.2009.
Poruke: 189
Zahvalnice: 133
Zahvaljeno 41 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Citat:
Supreme.50 kaže: Pregled poruke
Da nam kazes kakav error...
Ok, pokrenucu ponovo instalaciju pa cu da napisem sta izbacuje kao error.
DarkoPatic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2010, 16:44   #2435
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.727
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

kapiram da se "holidays" odnosi na letnji raspust...

e tada izlazi CoD 7...ne zna se ko ga radi...verovatno treyarch

source: http://kotaku.com/5469025/activision...ed-for-holiday
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2010, 16:58   #2436
Wastelander
Starosedelac
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 1.834
Zahvalnice: 232
Zahvaljeno 251 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Citat:
Supreme.50 kaže: Pregled poruke
Slozio bih se sa dobrom vecinom ovoga ali bih i dodao sledece:
Svidja mi se sto su uveli max 12 (odnosno 18) igraca. Nerviralo me u MW i WaW kad udju 16v16 da se izivljavaju, dodaj friendly fire i neigrivo je. Onda neka budala kome je stalo samo do ranka votuje da se igra Dome FFA i svi izglasaju....... i onda izadjem. Ovakve gluposti su mi se desavale cesce nego kad Steam ili Host migration failuje. Da ne pominjem to sto 90% majmuna koristi martyrdom .
Ali opet, sve te mape su premale. Rust, Scrapyard... debilizam. To je premalo i za 12 playera kad se iz svake pozicije vidi cela mapa.
Igra je mnogo dinamicnija i nema teoretske sanse da budes prvi ako koristis sniper. A realno, ni nema mape za snajperisanje, barem nema kao u petici, gde su mape balansirane izmedju high-range i low-range pusaka.
Onaj care package necu ni da pominjem. Ne moze SAMO predator da se dobije, nego moze sve osim nuklerake, barem ja samo nju nisam dobio. Onaj drugi carep ackage na 8 killova je jos retardiraniji, tamo obavezno dobijes nesto jace tipa pavelow+harriera+predator+sentry...

Inace AA-12 je automatsko oruzje, i veruj mi, nisu mu dali ni 10% snage koju poseduje. Isto vazi i za Kriss (Vector) i M82A1...

Iskreno petica mi se mnogo vise svidja ali smorila posle duuuzeg vremena pa sad igram ovo.
Probao sam i original cim je izasao, tada nije bilo cheatera, ali se ni po cemu ne razlikuje od seljacke verzije sada . Ima nekih finesa ali zanemarljivo...
Koje oruzje najcesce koristish u mw 2?
Wastelander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2010, 17:00   #2437
Wastelander
Starosedelac
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 1.834
Zahvalnice: 232
Zahvaljeno 251 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
kapiram da se "holidays" odnosi na letnji raspust...

e tada izlazi CoD 7...ne zna se ko ga radi...verovatno treyarch

source: http://kotaku.com/5469025/activision...ed-for-holiday
Gotiva. Meni je cod waw bolji od mw2 po pitanju mapa. Nadam se da ce imati dobru atmosferu kao i cod waw, a za gore sistem ne treba brinuti, momci su odvec poznati po dobrim hektolitrima krvi i crevaca
Samo da nas ne zeznu, pa ubace ovaj host migration bullshit...
Wastelander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2010, 17:34   #2438
Budimir_Trajkovic
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2007.
Lokacija: Sanctuary
Poruke: 1.732
Zahvalnice: 303
Zahvaljeno 676 puta na 365 poruka
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
kapiram da se "holidays" odnosi na letnji raspust...

e tada izlazi CoD 7...ne zna se ko ga radi...verovatno treyarch

source: http://kotaku.com/5469025/activision...ed-for-holiday
Holidays se odnosi na božićne i novogodišnje praznike. Tako da se nadamo da će izaći isto kada i MW2, znači sredinom novembra.
Spoiler za :):
baš neočekivano da CoD izađe pred novu godinu
Budimir_Trajkovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2010, 18:03   #2439
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Citat:
Wastelander kaže: Pregled poruke
Koje oruzje najcesce koristish u mw 2?
ACR/M21, zavisi od raspolozenja, mape, moda...
Kao off obavezno stinger posto jedan u 100 ljudi uopste obraca paznju na nebo pa moram ja da skidam avione i helikoptere... Javelinu treba dugo vremena da lockuje, harrier ili pavelow me ubiju pre locka, AT4HS ima samo jedan projektil a kada gadjam ove malo jace (ac130, pavelow), prvi projektil u 99% slucajeva masi, pa mi treba dva.

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
e tada izlazi CoD 7...ne zna se ko ga radi...verovatno treyarch
Izlazi pred novu godinu kao i MW2 i pravi ga Treyarch 100%. Inace vec su najavili i sledeci deo koji izlazi u isto vreme 2011.

Poslednja ispravka: DeCoy (11.2.2010 u 18:39)
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2010, 18:05   #2440
Packy
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: NBG
Poruke: 3.410
Zahvalnice: 1.787
Zahvaljeno 1.270 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Packy
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Evo vam tema za COD 7,pa tamo pricajte:http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=50733
Packy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
call of duty, modern warfare, mw2

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Call of Duty: Modern Warfare 3 nexexcalibur Akcione igre 1659 21.2.2018 15:24
Call of Duty 4 - Modern Warfare multiplayer pitanje wog326 Aplikativni softver 1 21.9.2010 11:43
Modern Warfare 2 multiplayer Sh0m1 Online susreti 38 14.5.2010 21:25
COD4: Modern Warfare Beta GPU Benchmarks Dusan Despotovic Vesti 42 6.3.2008 20:03


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:24.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com