Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.2.2016, 16:04   #201
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.151
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.054 puta na 1.268 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

U beti si moga da kupis one briliant kljuceve koji ti daju ta retka oruzija za taj upgrade i to kod onog dragon ekspres trader-a i to za daily nagrade/tokene...naravno frajeri su to izbacili iz full igre i sad moze da se kupi za NCoin (gle cida) sve ostalo je mazohisticko mucenje

I ja sam batalio igranje (bar do Warlock-a) ali zato sto je tastatura platila ceh...
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2016, 1:28   #202
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

najzad stigo do golda u areni... 27 pobeda 30 izgubljenih.. Summoner i destroyer su previse op... ako udjem u arenu (1v1) pre nego sto se zavrsi sezona , zelim da me zakolju i strpaju konju u.... stalu..
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2016, 14:04   #203
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.151
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.054 puta na 1.268 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Sta se desilo sa sumonerom...tj sa njegovom mackom, uopste ne moze vise da odrzi agro...masovno se ljudi zale (mislim naravno na pve) nesto je NC debelo zabrljao ne secam se da je na TW bio dotican problem
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2016, 15:03   #204
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

kako bre ne drzi aggro? ja sam i van igre pod aggro-m od macke nisi svestan kolko mrzim scummonere xD
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2016, 15:20   #205
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.151
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.054 puta na 1.268 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Govorim za pve i grupne dungeone...sinoc sam ponovo krenuo sa FM (i novom tastaturom) i vidim da se nas scumoner imao muke sa njegovom mackom (da odrzi agro) umesto da drzi agro Nekuro ga totalno ignorise i pravac jurisa na sumija...a igrajuci scummonera na TW znam da to nesto nije u redu i onda bacim pogled na forum....

https://forums.bladeandsoul.com/topi...s-intentional/

https://forums.bladeandsoul.com/topi...r-is-intended/

A ja bas krenuo sa Scummonerom XD
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2016, 15:33   #206
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Citat:
Exia kaže: Pregled poruke
Govorim za pve i grupne dungeone...sinoc sam ponovo krenuo sa FM (i novom tastaturom) i vidim da se nas scumoner imao muke sa njegovom mackom (da odrzi agro) umesto da drzi agro Nekuro ga totalno ignorise i pravac jurisa na sumija...a igrajuci scummonera na TW znam da to nesto nije u redu i onda bacim pogled na forum....

https://forums.bladeandsoul.com/topi...s-intentional/

https://forums.bladeandsoul.com/topi...r-is-intended/

A ja bas krenuo sa Scummonerom XD
ma znam, sprdam se xD al istina je, zelim da svakom igracu koji pocinje igru, i izabere scummonera, istog momenta izadje BSOD ako ne to, onda bar kad krenu arenu
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2016, 16:46   #207
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Citat:
Exia kaže: Pregled poruke
Govorim za pve i grupne dungeone...sinoc sam ponovo krenuo sa FM (i novom tastaturom) i vidim da se nas scumoner imao muke sa njegovom mackom (da odrzi agro) umesto da drzi agro Nekuro ga totalno ignorise i pravac jurisa na sumija...a igrajuci scummonera na TW znam da to nesto nije u redu i onda bacim pogled na forum....

https://forums.bladeandsoul.com/topi...s-intentional/

https://forums.bladeandsoul.com/topi...r-is-intended/

A ja bas krenuo sa Scummonerom XD
I onda kad kazem da su ga nerfali svi me isprozivaju...Znaci summoner je postao mnogo losiji nego sto je bio, van stealtha baca skilove, macka ne drzi agro, f slabije hiluje, povecali cde...Nego ima milion ljudi koji ne mogu da nauce kako da igraju protiv njega, tj ne znaju animacije i prave iste greske iznova i iznova.Summoner ima najpredvidljivije animacije, counter mu je maslacak a imun na 5 hitova se pojavi beli stit oko njega, ako to izbegnete onda je gg...Ali ljudi obicno idu da istrose sve skilove u prvih pet sec kad bacim imun i konstantno udaraju pod maslackom i normalno da gube...
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2016, 17:30   #208
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Citat:
MoNsTeR kaže: Pregled poruke
I onda kad kazem da su ga nerfali svi me isprozivaju...Znaci summoner je postao mnogo losiji nego sto je bio, van stealtha baca skilove, macka ne drzi agro, f slabije hiluje, povecali cde...Nego ima milion ljudi koji ne mogu da nauce kako da igraju protiv njega, tj ne znaju animacije i prave iste greske iznova i iznova.Summoner ima najpredvidljivije animacije, counter mu je maslacak a imun na 5 hitova se pojavi beli stit oko njega, ako to izbegnete onda je gg...Ali ljudi obicno idu da istrose sve skilove u prvih pet sec kad bacim imun i konstantno udaraju pod maslackom i normalno da gube...
sta neznaju animacije? ja jedva vidim da razlikujem macku od scummonera, a kamo li animacije da vidim. maslacak vidim 80% vremena.. i stit + kad macka lezi na podu i moli se "to their lord and saviour Lucifer." kad se to desava ja nemogu nista da uradim.. ako napadnem maslacak, on ode invis, ako napadnem stit, ispraznio sam cd nizasta.. ako napadnem macku dok se moli, vnoGo se nahiluje.. ako napadnem summonera dok se ova moli, popne mi se na.. zivce.
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2016, 19:10   #209
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.151
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.054 puta na 1.268 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Nerfovali su Summonera samo sto strucnjaci nisu lepo kopirali ceo patch notes sa KR servera...
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2016, 19:28   #210
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

ja zahtevam da se summoner buffuje... da mu skrate koliko sekundi treba da se summonuje macka. ali da ubace animaciju kako summoner crta pentagram na podu , stavlja svece, i probode nozem ruku za kap krvi
EDIT: Sada je moguce prodati gold za Ncoin.. CTRL+ C i postavite ponudu. pa neko valjda kupi xD

Poslednja ispravka: darkowozzd (17.2.2016 u 20:37)
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2016, 19:20   #211
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Drugog marta nam stize warlock kao i nova instanca, mushin floor8 i drugi balansi..
Da li se vama cini da prebrzo izbacuju contest? Ne mogu da stignem ni stari da zavrsim...
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2016, 20:25   #212
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Citat:
MoNsTeR kaže: Pregled poruke
Drugog marta nam stize warlock kao i nova instanca, mushin floor8 i drugi balansi..
Da li se vama cini da prebrzo izbacuju contest? Ne mogu da stignem ni stari da zavrsim...
planiraju da arena bude e-sport. moraju da stignu koreju do worldsa koji ce verovatno biti krajem godine.
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2016, 21:44   #213
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.151
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.054 puta na 1.268 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

A opasni su izbacuju novi update dan pre nego sto startuje BDO Inace po meni su od starta trebali da unbace warlock-a i lvl 50 jer od 45 do 50 lvl nemate nove skillove (ako ne gresim mislim da samo assasin ima jedan novi skill) plus ako sto je wozd naveo BnS postaje ozbiljan na E sport sceni (iako pocetna organizacija turnira i nije bila bog zna koliko dobro organizovana),

Nadam se takodje da warlock-a nece skembati kao sto su to sad uradili sa summonerom i posle onog nerfa warlock je i dalje mogao da prilicno bezbedno soluje high end dungeone kao i summoner...nazalost summoner je sada prilicno skemban pa moji planovi o soliranju vecih istanci ostaju na hold-u do 2 Mart-a uz nadu da ce uz taj balanced patch popraviti ovaj bug sa cat-om...nekad drzi agro a nekad mobovi i bosevi ga totalno ignorisu i odmah udaraju na mene plus prilicno su upropastili doom n bloom.
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2016, 12:33   #214
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

pre neki dan drug (takodje assassin) i ja isli duo brightstone ruins, za achievment (killing last boss with duo of same class) , i dropujemo recept za moonwater stone prodamo za 34 golda i podelimo profit
a juce jedan blade i ja dovedemo bloodmane u nightshade harboru do 30% dok sam ja tenkovao, kao sin + taj boss vidi kroz stealth posle doslo jos 5-6 ljudi i zavrsili smo ga.
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2016, 14:54   #215
GoksSRB
Novi član
 
Član od: 29.6.2015.
Poruke: 21
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Blade & Soul

Pre nego sto udju u esports prvo trebaju servere da poprave, arena laguje neprestano, daleko smo mi od korejanaca koji imaju ping <10ms i kineza koji imaju masu servera na drugacijim lokacijama.

I tako i sa 200 ms lag spike u areni...

GoksSRB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2016, 16:15   #216
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

rodjace smanji malo sliku
anyway, meni skoro da ne laguje uopste. a i rekli su juce na streamu, da nisu njihovi serveri u pitanju. jer da su serveri, svi bi imali lag. ovako se javlja odredjenim ljudima, tako da jedino sto mozes da uradis jeste da im posaljes kakvu konfiguraciju imas, koji windows, dxdiag, trace route i slicno.
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2016, 17:53   #217
GoksSRB
Novi član
 
Član od: 29.6.2015.
Poruke: 21
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Blade & Soul

Izvinjavam se zbog velicine slike. I da, nisam newbie sto se tice lag I etc u igrama, kao sto je receno ne desava se svima ali ipak ima masa ljudi koji imaju ovaj problem I nije nikad bilo receno da njihovi serveri nisu problem jer 90% stvari na EU serveru se nalaze na Americkom kontinentu (Marketplace, Login, Cash Shop) stim Resource Monitor detektuje samo americki ip. Ljudi koji zive manje od 100km sa 100/100 fiber konekcijom I dalje imaju 200ms+. NA je povezana s EU to govori I MT koji se desava u isto vreme usred bela dana za EU.

PS: Ne laguje ni meni u open world.
GoksSRB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2016, 13:57   #218
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Citat:
GoksSRB kaže: Pregled poruke
Izvinjavam se zbog velicine slike. I da, nisam newbie sto se tice lag I etc u igrama, kao sto je receno ne desava se svima ali ipak ima masa ljudi koji imaju ovaj problem I nije nikad bilo receno da njihovi serveri nisu problem jer 90% stvari na EU serveru se nalaze na Americkom kontinentu (Marketplace, Login, Cash Shop) stim Resource Monitor detektuje samo americki ip. Ljudi koji zive manje od 100km sa 100/100 fiber konekcijom I dalje imaju 200ms+. NA je povezana s EU to govori I MT koji se desava u isto vreme usred bela dana za EU.

PS: Ne laguje ni meni u open world.
pa meni ne laguje ni u areni... osim kad ceo server pada
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2016, 17:26   #219
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.151
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.054 puta na 1.268 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Hitovo 45 lv danas sad mi ostaje da farmam za soul shield i da odradim upgrade oružija, i da dejlie jer si u ovom mmo i kao premium igrač siromah XD

Ps jedva čekam Lvl 50 content i act 4 main story je odličan
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2016, 22:17   #220
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Citat:
Exia kaže: Pregled poruke
Hitovo 45 lv danas sad mi ostaje da farmam za soul shield i da odradim upgrade oružija, i da dejlie jer si u ovom mmo i kao premium igrač siromah XD

Ps jedva čekam Lvl 50 content i act 4 main story je odličan

Najbolje za pocetak pvp soulshield set pa onda sve ostalo, i ja sam krenuo novog KFMa i danas uzeo gold u areni Vidim ljudi se na forumu zale na neke botove u areni, ja sam danas odigrao barem 20-30 meceva nisam video nijednog.Ne znam da li upgrade-ovati sad soulshield kad za 10 dana opet izlaze novi...Ne znam ni da li gurati wep preko true profane na novom liku, tamo mi je siren(daje bolje statove i crit) ali ako ovako nastave sa contentom za mesec dana nam vrv nece trebati...Mindjuse,neck i belt drzim na maks inferno, posle je bas skupo, tek sam tu zbunjen da li na lvl 50 content izlazi nesto drugacije ili to furaju ovi u Kini i dalje?
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Blade of Darkness MULTIPLAYER ktulu Online susreti 3 8.8.2012 17:21
Blade Kitten Emix Platformske igre 8 5.10.2010 17:34
WH40K Dawn of War: Dark Crusade voodoo_ Strateške igre 439 5.3.2009 12:45
Soul Calibur 4 [image heavy] donator99 Konzole 23 14.9.2008 17:24
Problem sa igrama "Forsaken" i "Soul Reaver 1 i 2" na WinXP SP2 Sharpshooter O igrama uopšte 2 14.10.2006 22:49


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:30.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com