Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.11.2018, 20:27   #141
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.407
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls 6

Citat:
Andross kaže: Pregled poruke
Sto se engine-a tice niko ti nece praviti novi engine ili prelaziti na drugu tehnologiju ako ne mora, a u 99% slucajeva ne mora. CD Projekt red je tu u tih 1% mozda jer su u jednoj iteraciji morali sa Aurore da skoce na nesto moderno i normalno mada ni u tom slucaju me ne bi cudilo da je RED engine forkovana aurora koja je izokrenuta naglavacke.
I u pitanju su 3 znacajno razlicite igre.

Prva je imala stari dobi ali i "ubogi" Aurora engine. Sa dobre strane bar je razvoj bio jeftiniji, sto je bilo znacajno za malu kompaniju kao sto je CD Project Red bio tada.

Zbog svih problema i zastarelosti morao je da se menja u dvojci.

A trojka je ubacila open world, koji nije postojao u dvojci, tako da je trebala fundamentalna promena.

Dok su Elder Scrolls igre manje vise sve na isti kalup.

Poslednja ispravka: player1 (10.11.2018 u 20:53)
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.11.2018, 17:19   #142
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.128
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: The Elder Scrolls 6

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
...
In house engine-i se ni ne mogu nazvati endzinima u klasicnom smislu (kao sto je npr. Unreal) jer su deo igre i bez nje ne postoje. Svaka nova igra se pravi tako sto se iskopira neka prethodna u celini i menja u manjoj ili vecoj meri, i onda se iz nje pozajmljuje za bilo koje druge paralene projekte. Ne postoji "MojInHouseEngine" repozitorijum koji se koristi za sve, same igre su te koje se forkuju.

Sve Aurora igre lice kao da su reskinovi jedni drugih, zato sto to i jesu, reskin prvog NWN-a. CDPR nije dobio Aurora engine pa sa njim pravio Witchera, dobili su NWN 2 u kompletu i od toga napravili Witchera. Gamebryo/Creation koji Beth koristi je sors Morrowinda koji je evoluirao u Oblivion, Fallout 3 je reskin toga, Skyrim je sledeci iterativni korak, Fallout 4 reskin itd.

Ako hoces da pravis novu igru, ne dobijes verziju engine-a, nego neku verziju igre koja koristi taj engine u datom trenutku i odakle pravis svoje.

Zato i kazem da me ne bi cudilo da je RED engine zapravo Aurora ispod negde duboko.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku Andross na korisnoj poruci:
caine (11.11.2018), Dovahkiin (19.11.2018), Krilce (11.11.2018), player1 (11.11.2018), voodoo_ (14.11.2018)
Stara 19.11.2018, 23:54   #143
testera
Veteran
 
Član od: 9.2.2007.
Lokacija: Belgrade
Poruke: 711
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 251 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls 6

Citat:
Dovahkiin kaže: Pregled poruke
Jos samo jedna igra nas deli od TES-a 6. Starfield...
Pitam se, koji drugi engine bi odgovarao TES-u 6 umesto ovog, jer sa ovim trenutna situacija nije dobra. Mozda Frostbyte? Kao za Dragon Age Inquisition.
Ima tu gomila stvari da se promeni pre tog endzina. Da dovedu ljude koji umeju da pisu questove i pricu, neka vrate Morrowind ekipu, izbace klovna Toda i onda da razmisljaju o novom endzinu. U protivnom, neces dobiti nista drugacije od Skyrima. Naravno to se nece desiti, jer su pohlepa za novcem i ljudska glupost neunistivi, pa i sam klovn.
testera je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2018, 8:00   #144
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.142
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls 6

Todd Howard je bio glavni na Morrowind-u...to mu je bila i prva igra (kao sefu) u BGS,(radio je kao dizajner na Daggerfall-u) tako da ga se sigurno nece reseti, u ostalom za mnoge stvari oko pravca u kojem idu igre se i ne pitaju developeri nego mendazeri i ostala ekipa u odelima (investitori) zato danas imamo i abominacije tipa Fallout 76 dakle prate se trendovi i tok $$$$$$
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.3.2019, 23:44   #145
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.142
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls 6

Citat:
So in today's The Elder Scrolls 25th anniversary celebration panel, the leads at Bethesda Game Studios / Zenimax Online sat down and discussed the past, present and (briefly) the future of The Elder Scrolls franchise. We got our first glimpse at some of the technology that we can expect from BGS's future projects (including Starfield), but more prominently The Elder Scrolls VI. So it seems that they're using a new photogrammetry technology to capture the scenery and make it look more authentic than it their past games, as you can see blow.

Spoiler za slika:



Citat:
Obviously the environment is very reminiscent of Hammerfell, and coupled with the reveal trailer, I think we can put two and two together and pin-point the location of TES VI — either Hammerfell or Ilaic Bay (which is the region that combines both High Rock and Hammerfell). Since Ilaic Bay is home to one The Towers from Tamriel (The Direnni Tower), and said structures have been a key location on most past Elder Scrolls games, I think this is a given.

It is also cool to see that BGS will be adapting Quixel megascan technology to their engine, as you can see here, and they have a new renderer/lighting engine implementation from Enlighten Global Illumination middleware tools (which they are testing in Fallout 76 currently, actually). All in all, I'm just glad that BGS is turning around and improving their engine tech. We already knew they were modifying their physics and animation tools for Starfield, but all of this confirms pretty much an entire overhaul of the Creation Engine.

Also, really nice that they got around capturing (and immortalizing) Shirley Curry as an NPC in The Elder Scrolls VI.

Spoiler za slika:



Citat:
I'm almost convinced that we won't see TES VI until 2024, releasing on the 30th anniversary of the series, with Starfield launching with the next-gen consoles on 2020.
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Exia na korisnoj poruci:
Dovahkiin (30.3.2019)
Stara 29.4.2019, 19:31   #146
RedMantella
Član
 
Član od: 30.10.2018.
Lokacija: nbgd
Poruke: 331
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 79 puta na 60 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls 6

zavrte mi se u glavi od ovoga

bice uspeh cak i kad bi prikazali napokon noge iz prvog lica...
RedMantella je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2019, 16:23   #147
Malik Tintilinic
Starosedelac
 
Član od: 14.12.2010.
Poruke: 1.240
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 335 puta na 237 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls 6

Ne odgledah mnogo; radila me kinetoza...
Malik Tintilinic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2019, 17:49   #148
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls 6

izgleda kao da kamera prati zamahe oruzja, sto je malo suludo, jer cak i kada pomeramo glavu pogled ostaje fiksiran gde treba.
a ovako, jos sa neizostavnim blurom... mirise da cu se po prvi put fokusirati na bow and arrow.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2019, 18:01   #149
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.128
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: The Elder Scrolls 6

Dark Messiah did it better 13 years ago.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Andross na korisnoj poruci:
Dantheus (30.4.2019)
Stara 6.6.2019, 20:44   #150
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.142
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls 6

Citat:
The Elder Scrolls VI is designed "for people to play for a decade at least" says Todd Howard

Drugim recima igrace se Skyrim jos deset godina...
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2019, 9:02   #151
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.473
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls 6

mnogo je star engine dx9 a sad je aktuelan dx12 na win10..
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2019, 10:18   #152
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.142
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls 6

Citat:
Dovahkiin kaže: Pregled poruke
Mislis da ce TES 6 biti zapravo Skyrim 2? I meni je to palo na pamet.

Ne nego ce raditi igru jos deset godina :P Da prave igru koja bi kao i Skyrim trajala deceniju (Skyrim i dan danas ima po 20K igraca na steam-u)



Citat:
water wizard kaže: Pregled poruke
mnogo je star engine dx9 a sad je aktuelan dx12 na win10..

Apsolutno zato prvo izlazi Starfield koji ce biti cross igra i gde ce testirati te nove tehnologije tipa taj engine za animacije koji su tizovali u onom videu gde imortalisu Skyrim baku.



Koliko god Todd *****o debakl sa 76 je ostavio prilican trag na Zenimax i Bethesdu...
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2019, 21:36   #153
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.264
Zahvalnice: 1.052
Zahvaljeno 1.665 puta na 1.058 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: The Elder Scrolls 6

2024.-2025. ma hajde... pa naša deca će ovo igrati a ne mi. Ja se nadao da ću preći šesti deo pre nego što se zaposlim a izgleda da ću gledati kako ga igra moj klinac.

E u klinac...
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2019, 1:41   #154
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.142
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls 6

U Skyrim-u su toliko puta tizovali Hammerfell da je po onoj teoriji odozgo onda sigurna lokacija za TESVI. Jedino gde se jos aktivno bore protiv Aldmeri Dominion-a jeste Hammerfell, Hammerfell se pominje u gotovo prvih par izgovorenih recenica u igri (u toku voznje ka Helgenu) jedan od side questova koji se dobija u prvih sat vremena igre jeste oko Saadi-e i tu se opet dobija gomila informacija oko stanja u hammerfell-u, na samom kraju civil war quest line se navodi da je novi sukob sa Aldmeri Dominionom neminovan tako da je izvesno da ce nastaviti tamo gde su stali....u Skyrimu nije razreseno to pitanje.



Uglavnom High Rock nece biti lokacija jer jednostavno su je vec prikazali u Daggerfall-u i nema razloga da se ponovo vracaju tamo kad je ostavljen ceo arc oko Aldmeri Dominion-a a posto su Redguard-i njihovi trenutno najveci protivnici a uz to i trademark "Redfall" mislim da je sve jasno
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2019, 9:41   #155
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.128
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: The Elder Scrolls 6

Bio je onaj lep video gde se uporedjuje lokacija iz trejlera sa mapom Tamriela i jedino mesto koje odgovara geografski jeste Hammerfell.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2020, 22:11   #156
Skenderevo
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2010.
Lokacija: Khorinis
Poruke: 2.069
Zahvalnice: 3.728
Zahvaljeno 979 puta na 534 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls 6

Citat:
Dovahkiin kaže: Pregled poruke
Inon po meni uopšte nije loš i ima talenta, ali opet... Ne znam... Jako je teško nadmašiti bajkolikost muzike kakvu sam slušao u Oblivionu i Skyrimu, i kad mi neko pomene te igre odmah mi je Soulova muzika u glavi.
Mislim da bi ovo bila sjajna odluka, posto je Inon zapravo jedna carina od coveka. Je*ote, kad je pre proslo 10 godina od izlaska DA:O.....
Skenderevo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2020, 18:37   #157
Guerrinus
Član
 
Član od: 31.12.2017.
Poruke: 223
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 113 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls 6

Da, ja sam izgleda jedan od retkih koiji bi voleli da je High Rock. Jednostavno nisam fan pustinje, mada i to je bolje od nepreglednih mocvara Argonije.
I dalje se nadam, mada vidim da su gotovo svi apsolutno sigurni da je Hammerfell. U svakom slucaju, gde god da je, ocekujem igru decenije. Ocekujem i da se Bethesda otrezni posle nekoliko godina pijanog landaranja po mraku..

Inace, u kolikom sam hajpu, iako ne ocekujem igru pre 2024., govori i to sto sam vec sanjao igru.. Istrazivao sam grad koji po velicini mora da je makar kao jedan ceo hold u Skyrim-u, i okruzen crvenkastim brdima. Verovatno pod uiticajem onog tizera I par snimaka u kojem prikazuju stene.
Ako izbace Starfield krajem ove godine, a sve vise njih to ocekuje, bice dobro. Planiram da kupim jaku masinu krajem ove godine a dok izadje TES6, ima taman dete da mi poraste dovoljno pa da igramo zajedno.
Guerrinus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Guerrinus na korisnoj poruci:
Dovahkiin (20.1.2020)
Stara 21.1.2020, 1:25   #158
Krilce
Starosedelac
 
Član od: 4.11.2007.
Poruke: 1.726
Zahvalnice: 1.753
Zahvaljeno 629 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls 6

Citat:
Dovahkiin kaže: Pregled poruke
I ja isto. Nikad mi dosta pravih "Tolkinskih fantasy" RPG-ova, mada ih poslednjih godina nema baš mnogo, za mene samo Witcher
Wtf, gde je tu Pathfinder: Kingmaker, Divinity 1 i 2, Pillars of Eternity 1 i 2 i slicni. Elder scrolls i Witcher nemaju nikakve veze sa Tolkinom, osim sto ukljucuju elfove, orkove i patuljke, sto imaju i ostali koje sam naveo. Stavise, u navedenim vodis druzinu, sto je kudikamo pribliznije Tolkinu od ovih koje si ti pomenuo.
Krilce je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Krilce na korisnoj poruci:
player1 (21.1.2020)
Stara 21.1.2020, 8:25   #159
Guerrinus
Član
 
Član od: 31.12.2017.
Poruke: 223
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 113 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls 6

Secam se da je Tod Howard govorio kako je Oblivion dosta inspirisan filmovima. Setimo se da je trilogija bila bas negde na vrhuncu popularnosti u vreme stvaranja Obliviona. Zato Oblivion ima taj "genericni" epsko herojski ton.

E sad, koliko je sam TES inspirisan Tolkinom.. Likovi koji su stvorili TES lore su bili strastveni DnD igraci i zapravo kostur lorea je stvoren tokom tih sesija. Daggerfall je potom zamisljen kao vizuelni DnD. Cela ta generacija je zasigurno bila insprisana iTolkinom, mada ne previse, a od njih niko nije u Bethesdi jos od Morrowinda. Mislim da su u stvaranju Obliviona od stare ekipe ucestvovali Ken Rolston i jos jedan lik, zaboravih mu ime. Kasnije je i Kirkbride pozvan za dlc-e.
Inace je Ken bio protov mnogih novina u Oblivionu (npr. audiio dijalozi) te je ubrzo i napustio studio.

Dosta lorea je izvuceno iz opskurnih alternativnih istorijskih hipoteza 19. veka, sto ce reci da su ljudi bili true geeks. Zapravo, mogu reci da je TES lore daleko blizi stvarnosti nego sto se to u prvi mah cini, ali to mozemo isto reci i za Tolkina.
Mada je to tipicno za old school DnD igrace koji su -prozdirali svu mogucu literaturu u potrazi za inspiracijom.

Otprilike, Morrowind je weird a la Dune fantasy, Oblivion najblizi epskom Tolkinovom stilu a Skyrim (po meni) je bukvalno medieval western fantasy. Kada god lutam Skyrimom ne mogu da se otrgnem osecaju da sam u nekakvoj zaboravljenoj nordijskoj verziji divljeg zapada.

Pitanje ostaje - kakav ce ton imati TES6?

A inace sam I ja veoma uzbudjen oko Starfielda i mislim da ce biti veoma dobra igra. Ocekivao sam je u 2021-oj ali ko zna, mozda izadje krajem ove godine.. Tod je rekao da je Starfield prakticno igriv jos na prethodnon E3 sajmu, zar ne? Garant cekaju next gen sisteme.
Guerrinus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Guerrinus na korisnoj poruci:
Willy (27.1.2020)
Stara 21.1.2020, 11:14   #160
Guerrinus
Član
 
Član od: 31.12.2017.
Poruke: 223
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 113 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls 6

Inace, od TES6 ocekujem najvise pomaka na polju AI-a i animacije karaktera. Ne ocekujem toliko drasticnu razliku po pitanju grafike, iako ne sumnjam da ce izgledati odlicno.
Ono sto ocekujem kod grafike je pre svega, i konacno - neogranicenost. Ko je pratio razvojni put TES serijala zna da je svaka igra, kao zavrsni proizvod, uvek patila od hronicne atrofije kreativnog genija developera. Uvek je igra morala biti drasticno skracivana sa svih strana. U Morrowind-u, Vivec city je od lavirintskog plamteceg metropolisa nacickasnog bazarima i hordama pilgrima postao tek kolaz kantona.. No dobro, i dalje ga volim. I Skyrim je 2011. morao pod hirurski skalpel. Pogledajte samo koncept art i kako je Skyrim prvobitno zamisljen.

Za mene je grafika vazna ali ipak sekundarna u odnosu na pricu, atmosferu i gameplay. Zato mi je Morrowind i dalje favorit. Na primer, kada sam pre par godina prvi put video gameplay za Kingdom Come i kada je lik zasao u sumu, prosto sam morao da pauziram i skocim sa stolice od uzbudjenja - ne zbog same igre - vec sto sam odmah u glavi zamislio kako ce tek izgledati TES6. Verujem da je ljudima koji plivaju u vise tehnickim vodama to smesno ali meni je Kingdom Come tada, na prvi pogled, bio vrh vizuelnog aspekta igara, a posebno open world zanra. Ona suma mi bukvalno deluje fotorealisticno.

Dakle, na grafickom nivou prizeljkujem pravu, imerzivnu prostranost. Jedan primer: koliko puta je moj barbarin nakon raida u Falkreathu pozeleo da se prosto utopi i nestane u cetinarskim sumama istoimenog regiona. Da se smesti pokraj kakvog potoka i provede nekoliko dana odsecen od sveta, pecajuci, loveci zeceve i prebrojavajuci svetlucave dragulje. I da kilometrima unaokolo nema nikakvog znaka civilizacije. U Skyrimu izuzetno retke lokacije pruzaju takav uzitak i osecaj istinske izolacije. Verujem da veliki broj fanova isto zeli tu slobodu. I naravno, vece gradove, mada ne treba preterivati. U odgovarajucim istorijskim dobima sasvim su bila uobicajena naselja, sela ili zaseoci sa po par kuca. Neka ostanu. Ali neka pojedini gradovi budu zaista urbana naselja. S tim da svi NPC-ovi ostanu imenovani i unikatni. Necu gomilu "generic farmer NPC"-a koji su tu samo da doprinesu populaciji, bez identiteta. Oprosticu im samo strazare koji su standardno genericni. Dakle da i dalje svaki karakter u igri ima nesto jedinstveno, makar par recenica dijaloga, karakter ili skriveni hobi, bilo sta sto ce ga uciniti jedinstvenim i nezamenljivim. Ovo sa unikatnim karakterima je ionako vec tradicija u Bethesdi, samo to treba odneti na visi nivo.

AI je po meni presudan i tu ocekujem najveci pomak. Ne samo da svi karakteri imaju privid svakodnevnog zivota vec da ga zaista imaju, sa promenama raspolozenja i interakcijama na jednom sasvim novom nivou sto bi uticalo na gotovo sve u igri. Recimo, neki NPC koji je deo odredjenog questa i koji standardno zivi u jednom gradu, odluci da napusti dom/grad i ode da, recimo, peca/lovi ili poseti drugara u nekom drugom gradu, ili se razboli pa ode u hram kod iscelitelja. Na tom putu mu se moze svasta desiti: banditi ga kidnapuju ili ubiju, ili otmu predmet koji je bitan za nas quest. Ili ga pojede medjed. Ili odluci da proda taj predmet nekoj babi na pijaci. Sve u sklopu "random events", sto znaci da ce svaki gameplay imati drugaciji ishod/metod odradjivanja istog questa. Mozda sam to suvise grubo objasnio ali nadam se da shvatate sustinu.

Vece prostranstvo podrazmeva i sporiji tok vremena. Nece vise jedan dan trajati 10 minuta (ili koliko je vec u Skyrimu) vec barem nekoliko sati, sto blize realnom vremenu to bolje. I neka sve bude interaktivno, od obicnog kamencica sa zemlje kojim mogu trolovati ljude oko sebe do svakog drveta koje je moguce iseci sekirom/spaliti magijom itd. I onda drevna rusevina naseljena vampirima nece biti na deset koraka od grada vec zaista negde zabacena.

Sto se tice nedostatka klasa, to mi je prvo bio sok ali sam se navikao. I Morrowind sve cesce igram sa galsiah character modom koji je veoma slican besklasnom Skyrimu.

Otprilike to je sve sto mi trenutno pada na pamet u vezi igre. Sto se tice glavne price o tome ne brinem puno. Skyrim sam presao uzduz i popreko sto puta pre nego sto sam i pomislio na main quest.
Guerrinus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Guerrinus na korisnoj poruci:
Miki1987 (22.1.2020)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Elder Scrolls Online Angelo Serafin MMORPG igre 1190 18.1.2024 23:55
The Elder Scrolls V - Skyrim Obtainer Role-Play 7987 2.1.2024 14:37
The Elder Scrolls Online - Balkan Community LjutiNordijac Online susreti 1 5.3.2013 19:29
The Elder Scrolls Online Andross otpaTci 1 3.5.2012 20:35
Elder Scrolls MMORPG donator99 Mrežne igre 10 14.11.2007 10:42


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:15.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com