Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.12.2023, 18:04   #41
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 716
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 164 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Warhammer 40K: Rogue Trader

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Imas CUSTOM u portretima i tu otvaras folder gde tvoje slike mozes da ubacis

https://www.gamerguides.com/warhamme...n-rogue-trader


Inace na koje ime mislis, glavno ime lika? Pa kada pravis lika jedno od kraljnjih opcija je i ime, ja stavio bez problema koje mi se dopada, imas cak i nasumicna imena da izaberes
Mislim na vec pocetu igru kad je vec napravljen lik a malo se odmaklo da se vraca na pocetak samo zbog portreta i prezimena. Ali nasao sam ToyBox mod i sa njim moze u sred igre da se zameni portret .Kad se jednom stavi custom portret onda je lako samo se zamene slike u folderu.
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2023, 2:58   #42
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Warhammer 40K: Rogue Trader

Citat:
Koreli A. kaže: Pregled poruke
Mislim na vec pocetu igru kad je vec napravljen lik a malo se odmaklo da se vraca na pocetak samo zbog portreta i prezimena. Ali nasao sam ToyBox mod i sa njim moze u sred igre da se zameni portret .Kad se jednom stavi custom portret onda je lako samo se zamene slike u folderu.
Ahaaa, izvinjavam se nisam razumeo. Bitno je da si nasao
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Koreli A. (19.12.2023)
Stara 19.12.2023, 5:17   #43
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 716
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 164 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Warhammer 40K: Rogue Trader

Sve harasho , proveo sam vise vremena praveci portret nego samo igranje . Sta ces kad je igra tako dobra da zasluzuje da se odradi prelaz
sa najvecim postovanjem
BTW ovaj toybox mod je jako zgodan za te neke stvari. Ako se odmakne a recimo neka sitnica koja ne utice na samu igru ali kavri imerziju treba da se menja. Moze i da se promeni glas sto mi je isto dobro doslo. Moze na primer da se menja glas dok se ne odluci za koji najbolje stoji liku. Moze i pol ali igra hoce da kresuje , tako pise, posto to vec nije izgleda uvek neutralno za kod kao portret npr koji je cista kozmetika ali nekome vazna.
Moze i ceo reset lika ali to moze i u igri uz cenu pa je vec varanje.

Elem jedini problem igre sem tih bagova (na srecu nisam jos susreo ih) je sto moram sad da prekinem a nikako mi se ne prekida .
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.12.2023, 0:37   #44
Malik Tintilinic
Starosedelac
 
Član od: 14.12.2010.
Poruke: 1.244
Zahvalnice: 301
Zahvaljeno 335 puta na 237 poruka
Određen forumom Re: Warhammer 40K: Rogue Trader

To sa biranjem glasa u igrama nije lose, mada mi nije bio neki izbor u Neverwinter Nights, svaki glas mi je bio iritantan, ali u ETS2 sam odmah izabrao navigaciju zenski glas na japanskom.
Malik Tintilinic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2024, 5:26   #45
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 716
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 164 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Warhammer 40K: Rogue Trader

Nisam mogao da zavrsim kvest sa data slejtovoma , Classical Information kvest. Samo mi se pojavio u tecem polgavlju kao nezavrsen a uradio sam sve.Donao sam oba slejta do kogitora i probao puno puta ali jednostavno nije bilo opcije. Sad ne znam ni da li nesto propustam ni sta pise u te dve knjige i koje dobijamo i ne mogu da nadjem.
Ovo je drugi kvest da ne mogu da zavrsim a prvi ukupno , jos jedan nisam mogao samo stavku.
Ono igras temelno polako , bas da uzivas u svakom detalju i ovakvi bagovi. I onda vidim da se vuce to jos pre 7 meseci kao popravljeno sa ovim patchom pa sa ovim , pa sa ovim a i dalje baguje ljudima ocigledno.
Ako neko ima te dve knjige pa bar da uslika i postavi ovde ako nije problem . Kao spojler naravno za one koji nisu dosli dotle.

EDIt-
uspeo sam preko toybox da zavrsim kvest tako da ga igra prepoznaje kao zzavrsenog samo nemam te knjige u inventaru . Ako neko znak link gde mogu da procitam sta pise ili uslika svoje bilo bi kao da i nije izbagovano
Dakle Clssical Information kvest kad se donesu data plocice sa Kiawa Gama i Dragonosa. U inventaru svakog ko je zavrsio kverst treba da stoji kniga ili poruka "Theodora von Valancius's Personal Notes" i "Preliminary Report N4-073".

Poslednja ispravka: Koreli A. (13.1.2024 u 6:10)
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Warhammer Online: Age of Reckoning dr.antrax MMORPG igre 367 11.2.2016 18:51
Warhammer 40.000: Armageddon Isko Strateške igre 16 20.11.2014 16:25
Warhammer 40,000: Space Marine Isko Akcione igre 95 5.11.2011 20:40
Warhammer Fantasy & 40 000 (opsta tema) Ghost Brbljaonica 26 14.10.2011 12:07
Jos 25 dana do izlaska Warhammer: Mark of Chaos Isko Strateške igre 12 21.10.2006 21:54


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:06.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com