Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > I na kraju... > otpaTci

otpaTci Ovde se s vremena na vreme sklanjaju teme koje su zaključane/sklonjene/zastarele itd. Moguće je čitanje, ali ne i slanje komentara i odgovora. Važi za ceo forum.

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.3.2011, 14:25   #1
olikoli
Novi član
 
Član od: 21.3.2011.
Poruke: 0
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Problem sa prikazom avatara i slika.

Juce mi se dogodilo posle resetovanja kompijutera da jednostavno kada otvorim facebook mesta na kome se nalaze avatari i profil slike stoje prazna,
samo ram se moze videti ali ne i slika,tek kada kliknem na ram slike ne po nekada se otvori slika ali u glavnom ne.
Da uprostim to izgleda kako kada otvorite facebook i jednostavno vidite textove i prepiske prijatelja ali ne i njihove profil slike niti slike na koje su komentarisali vec umesto slika stoji samo prazan ram slike.
Cak i kada idem na pretrazivanje pojedinih sajtova nisam u mogucnosti da ih otvorim ,poljavljuje se ovo; ''The connection to the server was reset while the page was loading.''
Pokusao sam da instaliram novi adobe flash player i nema nikakvih promena.
Molim vas pomozite mi da otklonim ovaj kvar.
Hvala
olikoli je offline  
 

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Problem sa novim HDD-om WD Caviar Green WD15EARS (potrebna strucna pomoc) dzambo Kvarovi 18 27.2.2011 2:41
Veliki problem sa Transcend plejerom - Sennheiser sluške ne rade a druge rade kefalo Zvuk na računaru 7 3.2.2011 23:45
Problem sa renderingom u igrama SLR86 Kvarovi 17 27.11.2009 11:08
problem sa smajlijima i ucitavanjem slika... Gordon Freeman Kvarovi 1 4.9.2008 13:11
Problem sa internetom Zewsina Kvarovi 0 13.8.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:23.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com