Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.8.2007, 14:14   #21
ForceWare
Starosedelac
 
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 2.080
Zahvalnice: 555
Zahvaljeno 617 puta na 284 poruka
Određen forumom Re: SE W950 vs. Nokia 3250

Citat:
Master Neo kaže: Pregled poruke
Cek cek, na zvucniku ili sluskama? Sto se mene tice moze, ali pazi, sve je to subjektivno, jer dok ne cujes onaj drugi, dzaba sve. Najbolje stavi ti na papir svoje argumente i performanse pa cemo diskutovati dalje...
Na zvucniku. Siguran sam da nemas jachi zvuk od mene nema shanse.

Citat:
ivke76 kaže: Pregled poruke
mastere jeste kupio si najbolji telefon na svetu za 200e super,svaka cast ajd'sad zatvarajte ovaj "zvezda vs. partizan" tred plz.
p.s.kako je krenulo ne bi me cudilo ni da osvane takav tred
Citat:
TheProphecy kaže: Pregled poruke
Jadan ovaj forum kad Master kupi neku novu stvar.Telefon je ok, meni se iskreno dopada cak i to sto nema kameru, ali covece smorio si vise. Koliko je vremena potrebno da prodje od neke tvoje kupovine da bi ti prestao da spamujes.
@ivke76 & TheProphecy Malo procitajte okolo pre nego što počnete da pišete/pričate. Ja sam ga zamolio da otvori novu temu baš zbog toga da ne bi spamovali unaokolo. Vi prvi spamujete on je čovek samo iznosio činjenice.
Vidite ovo u temi http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=18298&page=2
Citat:
ForceWare kaže: Pregled poruke
@Master Neo posto vidim da oba telefona imaju svoje kvalitete da otvorimo jednu vs temu da ne spamujemo okolo?
Ali samo real chinjenice bez flamea.
Uzgred ovo je sa 3250tice
Citat:
Master Neo kaže: Pregled poruke
Moze tebra. Aj ja cu da otvorim
@steve89 tačno tako.
ForceWare je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ForceWare na korisnoj poruci:
Master Neo (17.8.2007)
Stara 17.8.2007, 14:32   #22
ForceWare
Starosedelac
 
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 2.080
Zahvalnice: 555
Zahvaljeno 617 puta na 284 poruka
Određen forumom Re: SE W950 vs. Nokia 3250

E sad ja da navedem nešto.
Prvo telefoni su oba muzička kategorija.
3250 ima unikatni dizajn i privlači poglede sa svojim twistom.
Drugo NOKIA garancija kvaliteta.
Sve je predodređeno muzičkom plejeru. Jednim lakim okretom ulazite u plejer i imate sve slobodno da radite džojstikom.
Evo primer.
Ja u operi na mobilnom i okrenem donji deo na plejer. Ništa se ne dešava. Pritisnem play na tastaturi pusti se pesma preko opere (dok je još vidljiv njen sadržaj sajta) u gornjem desnom uglu ide notifikacija pesme, njene dužine i sama notifikacija nestaje uz fadeout posle 2s. I dalje mogu da browsujem i da puštam pesme u pozadini.
Tastatura i drugi njen deo za plejer su gumirani i daju odličan osećaj pod prstima. Kvalitet džojstika je veliki i izdržaće prilično mnogo (a i ne treba vam više od 2god. max) (i to je puno).
Ekran je dobar mada je slika mogla biti malo više čistija.
Baterija je zver. Izdrži čak 1 dan ceo non stop muzike. (Testirano)
A vreme punjenja baterije je nekih sat i po.
Što se tiče kamere on ima bar neku samo za nešto osnovno ali je slika čista i kad se prebaci na kompjuter.
Za softver koji dolazi uz telefon nemam reči. Sve je tu i nikavih podešavanja nema samo instalacija PC Suite i to je to. Odmah se sve može prebacivati od muzike do filmova.
I kompaktniji je od konkurenta i lakše se prenosi. a i nema olovčicu koju mnogi gube
Ima još toga dodaću kasnije.
ForceWare je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.8.2007, 14:54   #23
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: SE W950 vs. Nokia 3250

Nokia kao samo ime ne mora da bude garancija kvaliteta. Evo sad sam citao neke review-ove, i cuo sam da se ljudi puno zale na recimo maske telefona koji kostaju 300e. Mislim, das 300e i maska ti se raspadne, malobzvz. Recimo to je situacija kod N73, koja ima losu masku. Ne kazem da je i 3250 loseg kvaliteta, ali Nokia kao ime nista ne znaci, sve zavisi od modela do modela.
Druga stvar, sto se tice baterije. Ne znam jesi li cuo za Nokijine eksplodirajuce baterije matsushita kompanije. Radi se o BL-5C bateriji. Vise o ovome na: http://www.mobilnisvet.com/forum/viewtopic.php?t=11869

Ukoliko posedujes ovu bateriju, a hoces da proveris da li je iz te felericne serije, evo linka da to uradis: http://www.nokia.com/batteryreplacement/en/

Cuo sam da je na 3250 losa rezolucija ekrana, jel tacno?

Kad kazes 1 dan slusanja muzike, jel mislis na 12h, ili 24h? Meni izdrzi 13.5h.
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.8.2007, 15:02   #24
ForceWare
Starosedelac
 
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 2.080
Zahvalnice: 555
Zahvaljeno 617 puta na 284 poruka
Određen forumom Re: SE W950 vs. Nokia 3250

Citat:
Master Neo kaže: Pregled poruke
Kad kazes 1 dan slusanja muzike, jel mislis na 12h, ili 24h? Meni izdrzi 13.5h.
Tačnije nekih 15h
NIje nešto ni najbolja ali ni toliko loša rezolucija. možda srednje ali više vuče na bolje.

Maskica na ovom se ne može menjati pa ne možete ciganisati sa telefonom.
Zvuk je ubitačno jak ali i čist na najvišem volumeu. Da ima bas (što je nemoguće) mislio bih da je kompjuter upaljen.
ForceWare je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.8.2007, 15:09   #25
ivke76
Član
 
Član od: 24.5.2006.
Poruke: 306
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 23 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: SE W950 vs. Nokia 3250

Citat:
steve89 kaže: Pregled poruke
moram da kazem nesto.
stvarno ne razumem ljude koji dodju u neku temu i kazu modovi zatvarajte vi ste spameri i sl... ko ovde spamuje? ljudi diskutuju na temu jedan mob vs drugi i iznose argumente zasto je njima bolji jedan odnosno drugi. vi ste spameri sto upadate u neku temu potpuno bespotrebno. ako se nekome ne svidja tema zaobidji je, nemoj da citas, jel je to toliko tesko?
i sto bi master neo spamovao? jel ima neku korist od nekoliko poruka vise a ima 1900+ ili bryan koji ima 900+?
kao prvo ova dva telefona nisu u klasi kao drugo covek je sve vec rekao u w950 review tredu i trece ako su hteli vs bez flame-a!? a to je nemoguce btw onda su mogli na pm do mile volje a ne zato sto imaju rep od pola metra i broj postova od kilometar onda kao da je forum njihov.ajde sada svi da otvaramo "ovo" vs "ono" i to jos ne da se zaustavimo tu,nego recimo ati x1950xtx vs 8800gts.kapiras poentu?mislim cemu?
p.s.kao da ce ovaj koji ima se da kaze bolja nokia a ovaj sa nokijom bolji se?zato sam ono i napisao posto to nema sanse da se desi
ivke76 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.8.2007, 15:14   #26
ForceWare
Starosedelac
 
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 2.080
Zahvalnice: 555
Zahvaljeno 617 puta na 284 poruka
Određen forumom Re: SE W950 vs. Nokia 3250

Citat:
ivke76 kaže: Pregled poruke
p.s.kao da ce ovaj koji ima se da kaze bolja nokia a ovaj sa nokijom bolji se?zato sam ono i napisao posto to nema sanse da se desi
Naravno da neću reći da je bolji. Meni je moj telefon dobar a i svaki ciga svoga konja hvali, ali mi ovde iznosimo neke realne činjenice pa čisto da uporedimo.

E sad molim Pattona da obriše sve poruke nevezane za ovu temu uključujući i ovu moju.

BTW Ja i Neo vodimo ljudsku konverzaciju. Pronadji jedan tračak flame ovde izmedju mene i njega.

BTW 2 Ovde i ima mali milion tema XY vs. ZY.

BTW 3
Citat:
kao prvo ova dva telefona nisu u klasi
Imaju istu cenu zar ne?

Poslednja ispravka: ForceWare (17.8.2007 u 15:22)
ForceWare je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.8.2007, 15:16   #27
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: SE W950 vs. Nokia 3250

Pokusavam da podstaknem malo Phone zone, posto vidim da uopste nije aktivan taj deo foruma. Drugo je da ja sad flame-ujem sa amd vs intel, i slicno, pa da me kunete, ali ne shvatam kome ovde smetam? Pa kad se moderatori ne bune, sta se vi onda javljate...
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.8.2007, 15:19   #28
steve89
Starosedelac
 
Član od: 1.8.2006.
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 1.485
Zahvaljeno 2.094 puta na 760 poruka
Određen forumom Re: SE W950 vs. Nokia 3250

Citat:
ivke76 kaže: Pregled poruke
kao prvo ova dva telefona nisu u klasi kao drugo covek je sve vec rekao u w950 review tredu i trece ako su hteli vs bez flame-a!? a to je nemoguce btw onda su mogli na pm do mile volje a ne zato sto imaju rep od pola metra i broj postova od kilometar onda kao da je forum njihov.ajde sada svi da otvaramo "ovo" vs "ono" i to jos ne da se zaustavimo tu,nego recimo ati x1950xtx vs 8800gts.kapiras poentu?mislim cemu?
p.s.kao da ce ovaj koji ima se da kaze bolja nokia a ovaj sa nokijom bolji se?zato sam ono i napisao posto to nema sanse da se desi
imaju slicnu/istu cenu a razlicite mogucnosti/prednosti/mane - dovoljan razlog da se prodiskutuje o tome? zar ne? ne da svi otvaramo teme, takvih tema jedno vs drugo ima xxxxx, i tamo kad se dodje do zakljucka onda se zatvori! a ne ovde, ne znam tacno 5. post i odma' zatvarajte... tesko da ce neko od njih da kaze da je drugi telefon bolji, ali verovatno ce da se sloze oko nekih stvari i tu da bude kraj teme?
steve89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku steve89 na korisnoj poruci:
ForceWare (17.8.2007), Master Neo (17.8.2007)
Stara 17.8.2007, 15:27   #29
Apostol
Član
 
Član od: 29.11.2005.
Poruke: 384
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 88 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: SE W950 vs. Nokia 3250

U 3250 ide BP-6M, a ne BL-5c. Razlika je u tome sto je ova prva 1100mAh, a ova druga 900mAh ili 950mAh.
Da uzimam telefon za sebe, i da sam ogranicen samo na 3250 i w950, pre bih uzeo w950.
Ova dva telefona pripadaju istom cenovnom rangu, ali mislim da im ciljna grupa nije ista, tako da bas ne mogu da se uporedjuju. 3250 je predvidjen vise za tinejdzere i ljude do 25-26 godina ( moze i preko toga naravno ), dok je w950 vise predvidjen za ljude izmedju tipa 23 i 35 godina ( onima koji zele da slusaju muziku, a kamera im nije bitna i zele da imaju touchscreen, i kojima izgled telefona nije preterano bitan ).
To je kao da uporedite Ferari i Majbah. Isti cenovni rang, ali totalno drugacija publika.
Apostol je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.8.2007, 15:31   #30
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: SE W950 vs. Nokia 3250

Citat:
ivke76 kaže: Pregled poruke
ako su hteli vs bez flame-a!? a to je nemoguce btw
Bilo je moguće dok nisi ti počeo da se ubacuješ. Inače podržavam inicijativu, ovaj deo foruma jeste prilično učmao.
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.8.2007, 16:04   #31
steve89
Starosedelac
 
Član od: 1.8.2006.
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 1.485
Zahvaljeno 2.094 puta na 760 poruka
Određen forumom Re: SE W950 vs. Nokia 3250

i ja se pridruzujem, stvarno malo ljudi ucestvuje ovde i imam jedan predlog! koliko se meni cini mnogo je forum aparati i oprema ispreturan? zar ne? postavljaju se teme o kvarovima/problemima, koji telefon da kupim, koji je bolji, ima nekoliko review-a, vesti itd... e sad ja sam za to da se otvori podforum review i podforum problemi/kvarovi i podforum vesti. a da u aparati i oprema ostanu aparati i oprema znaci koji telefon da kupim i koji je bolji i o dodatnoj opremi... a da se ovamo prebace teme o problemima, a da se u podforumu review ostavljaju testovi koje su uradili forumasi. evo sad je neo uradio w950, pain noklu n95, neko je uradio uporedni test w810 i k750. svako moze da pita sta ga jos interesuje o telefonu... to je sigurno nekome pomoglo pri izboru telefona? i vise verujem kad test uradi neko koga znam sa foruma nego kad citam neke strane testove gde moze da se desi da preteruju? ovo je samo okvirno sta mislim da bi moglo da se uradi sa phone zone-om i da se on poboljsa, ako neko drugi ima neki predlog neka ostavi pa neka moderatori/admini daju svoje misljenje o njima...
steve89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku steve89 na korisnoj poruci:
Master Neo (17.8.2007)
Stara 17.8.2007, 16:06   #32
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.722
Zahvalnice: 4.562
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: SE W950 vs. Nokia 3250

Sta reci posle ovako glupog poredjenja i jos gluplje raspravke.Da bi dva telefona uporedjivali prvo moraju da budu slicnog izgleda,i karakteristika.Zasto SE ima kvalitetniju muziku.Pa prosta stvar zna se koje wakmen izmislio.Nokia ima kvalitetniji ekran,jace opcije,izdrzljivija je sigurno,itd.Iako ja imam ovaj SE 950i,pa i niska cena mu nesto govori o njemu,Vi razmisljajte o tome.Ovaj tel ima mnogo mana,ali ja sto sam ga uzeo jeste iskljucivo zbog MP3 melodija,tj da ne nosam sa sobom dva uredjaja,mislim tel i wakmen i da nema kameru,zato sto me nervira.Sigurno bih u drugoj opciji imao neku nokiu koja se solidno snalazi na netu...
todos je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.8.2007, 16:17   #33
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: SE W950 vs. Nokia 3250

Citat:
steve89 kaže: Pregled poruke
i ja se pridruzujem, stvarno malo ljudi ucestvuje ovde i imam jedan predlog...
Moje lično mišljenje (pošto ne uređujem ovaj forum) je da to ne bi bio dobar potez. Ako se pogleda sadašnja struktura Phone Zone-a, može se videti da je ovo u stvari jedini aktivan deo, ona ostale tri skupa nemaju deset strana. Dalje usitnjavanje bi samo dovelo do toga da ima još više polu-praznih podforuma. To bi bilo drugačije ukoliko bi bilo puno novih tema, ovako je rekao bih nedovoljno, tim pre što uglavnom najčešće učestvuje nas desetak jedva, a ostali ako svrate jednom u mesecu u najboljem slučaju.
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Bryan Fury na korisnoj poruci:
steve89 (17.8.2007)
Stara 17.8.2007, 16:39   #34
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: SE W950 vs. Nokia 3250

Citat:
TheProphecy kaže: Pregled poruke
Jadan ovaj forum kad Master kupi neku novu stvar.
cekaj sad da vidis,cova je kupio i TFT od 20" a sad ce i digitalac

malo sale Neo.....pozz
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.8.2007, 17:50   #35
steve89
Starosedelac
 
Član od: 1.8.2006.
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 1.485
Zahvaljeno 2.094 puta na 760 poruka
Određen forumom Re: SE W950 vs. Nokia 3250

Citat:
Bryan Fury kaže: Pregled poruke
Moje lično mišljenje (pošto ne uređujem ovaj forum) je da to ne bi bio dobar potez. Ako se pogleda sadašnja struktura Phone Zone-a, može se videti da je ovo u stvari jedini aktivan deo, ona ostale tri skupa nemaju deset strana. Dalje usitnjavanje bi samo dovelo do toga da ima još više polu-praznih podforuma. To bi bilo drugačije ukoliko bi bilo puno novih tema, ovako je rekao bih nedovoljno, tim pre što uglavnom najčešće učestvuje nas desetak jedva, a ostali ako svrate jednom u mesecu u najboljem slučaju.
dao si svoje misljenje i to je ok, to sam i trazio zar ne
Citat:
ovo je samo okvirno sta mislim da bi moglo da se uradi sa phone zone-om i da se on poboljsa, ako neko drugi ima neki predlog neka ostavi pa neka moderatori/admini daju svoje misljenje o njima...
da svi daju svoje predloge pa da se sve to ako je moguce na neki nacin iskombinuje i da zajedno dodjemo do najboljeg resenja koje ce, nadam se, da naidje na podrsku admina? 'ajde ljudi sigurno imate neki predlog jos? sta vi mislite da je dobro?
steve89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2007, 22:33   #36
Borowatz
Veteran
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: Boogerville
Poruke: 543
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 78 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Borowatz
Određen forumom Re: SE W950 vs. Nokia 3250

zanimljiv predlog. ima dosta i za i protiv. e sad, znam da je ovo cimanje, ali mozda da moderatori podele na podforume kad sto je receno, pa da se prati stanje jedno mesec,dva. pa ako se to pokaze kao losa ideja da vrate phone zone kakav je sada. pretpostavljam da je manja frka da se sve poruke vrate nego da se razvrstavaju.
Borowatz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2007, 0:05   #37
banesr
Član
 
Član od: 13.2.2006.
Poruke: 179
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 12 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: SE W950 vs. Nokia 3250

Citat:
Master Neo kaže: Pregled poruke
Reci mi koja nokia moze da pusti film sa prevodom?
Posedujem telefone: Nokia N73 i Nokia 6600. Na prvoj je Symbian S60 3rd, a na drugoj Symbian S60 2nd. Program SmartMovie (koji i to koristis za pustanje filmova sa prevodom) radjen je i za S60 3rd i za S60 2nd, pa prema tome i Nokia N73 i Nokia 6600 pustaju filmove sa prevodom. Dakle, svaka Nokia koja ima bilo koju od generacija Symbian operativnog sistema moze da pusta filmove sa prevodom.
banesr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2007, 0:07   #38
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: SE W950 vs. Nokia 3250

Da ali ti slaba vajda od tih telefona, kad su im ekrani mnooogo manji nego w950, tako da...psssst!
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2007, 0:13   #39
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: SE W950 vs. Nokia 3250

Meni je i 17" malo za filmove. Čitanje titlova na ekranu mobilnog telefona (koliki god on bio) je "udri me zore".
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2007, 0:51   #40
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: SE W950 vs. Nokia 3250

Citat:
Bryan Fury kaže: Pregled poruke
Meni je i 17" malo za filmove. Čitanje titlova na ekranu mobilnog telefona (koliki god on bio) je "udri me zore".
Ok kad si kuci, ali pricamo o prenosnim uredjajima. Meni je u glavi bas bio flash, ako recimo putujem negde pa hocu u busu da odgledam film da ubijem vreme. Sa w950 je to vrlo izvodljivo, i moze se sasvim lepo gledati, ima ovde ljudi sa foruma koji to mogu potvrditi... Pain, Mad, javite se Dok sa ovim drugim malo teze...
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Nokia 3250 - Problem sa cenom ForceWare Aparati i oprema 39 17.8.2007 2:02
Nokia 3250 WD-40 Aparati i oprema 1 23.3.2007 20:46
HTC TyTN jeftiniji od modela kao što su Nokia 9500 ili SE P990? obix Tekstovi u SK 3 21.12.2006 16:41
Najtvrđa Nokia 3310 hacker_aca Aparati i oprema 5 23.1.2006 3:17
nokia 3120, USB, Drajveri... bebeys Aparati i oprema 5 20.1.2006 13:16


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:54.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com