Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.6.2008, 9:35   #1
gta mamlaz
Novi član
 
Član od: 8.6.2008.
Poruke: 16
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Grand Theft Auto 3

Kupio sam skoro GTA 3 pa mi treba pomoc za misije.Hvala
gta mamlaz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2008, 9:47   #2
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Gta 3

Citat:
gta mamlaz kaže: Pregled poruke
Kupio sam skoro GTA 3 pa mi treba pomoc za misije.Hvala


Al si bas jedan mamlaz .... Imas da skines s interneta svepredjene misije... Samo koristi google i sve ce tu da bude u redu. SAVEGAME 100
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Isko na korisnoj poruci:
gta mamlaz (10.6.2008)
Stara 23.7.2008, 19:22   #3
HaveBreak
Veteran
 
Član od: 27.4.2008.
Lokacija: Αικατερίνη
Poruke: 1.120
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 255 puta na 137 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 3

Naravno da radi, da ne radi ne bi ga ja ni igrao
HaveBreak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2008, 10:11   #4
HaveBreak
Veteran
 
Član od: 27.4.2008.
Lokacija: Αικατερίνη
Poruke: 1.120
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 255 puta na 137 poruka
Određen forumom Re: Gta 3

Ovde imas milion saveta pa pogledaj:
http://www.gamefaqs.com/console/ps2/game/466217.html
HaveBreak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2008, 10:00   #5
HaveBreak
Veteran
 
Član od: 27.4.2008.
Lokacija: Αικατερίνη
Poruke: 1.120
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 255 puta na 137 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 3

Evo juce sam presao u potpunosti igru. Vec imam gotov Portland i Staunton pa ajde da napisem ceo walktrough dok je jos sveze pamcenje, nekom ce biti koristan, ako ga ne napisem sad zaboravicu igru.
=======| GTA 3 Walktrough |=======

1. Celina PORTLAND



Give Me Liberty
Prva misija u igri. Posle cinematika, se nalazite na srusenom mostu sa drugom 8-ballom. On vam govori kako zna jedno skroviste, ali ne moze da vozi jer su mu ruke u zavojima. To cete vi da uradite, sve sto treba za ovu misiju je da se odvezete do tacke na radaru, pazeci da ne prevrnete kola i to je to. Za ovu misiju se ne dobijaju pare.

Luigy's Girl 1500$
Vrlo laka misija. Opet ste vozac. Sve sto treba da uradite je da odete do tacke na radaru (Misty) i odvezete je nazad u Luidjijev klub.

Dont Spank ma b*tch up 4000$
Neki lik prodaje drogu na ulicama ali najvise Luidjijevim devojkama. Pokupite bejzbolku koja se pojavljuje na mapi ili ako ste chiter ukucajte sifru za oruzje. Idite do tacke na radaru, kad stignete videcete njega sa dve devojke. Ubite ga i uzmite mu auto, pa ga odvezite u Pay 'n' Spray, pa kad to uradite vratite ga Luidjiju.

Drive Misty for me 1000$
Opet morate da vozite Misty. Uzmite auto i idite do njenog stana. Zatrubite i ona ce izaci. Odvezite je do Joey Leon-a i tu se misija zavrsava. Sad imate novog sefa Joey-a, veliko J na radaru. Ovde posto dolazi do izbora, ja cu prvo da uradim Luidjija da ne bi doslo do zabune

Pump Action Pimp 4000$
Luigy trazi da ubijete jednog makroa. Idite u ammunation da uzmete oruzje. Ne mozete kupiti, ali ce vam vlasnik reci da imate pistolj pozadi. Sad morate da pratite crvenu tacku na radaru. Kada se priblizite dvojica ce da iskoce iz auta i pucati na vas. Jedan ima shotgun pa se cuvajte. Kad ih ubijete dobijate pare i poruku da je pistolj dostupan u Ammunation-u.

The Fuzz-Ball 4000$ + 500$ Za svaku devojku preko 4
Odrzava se policijska zurka. Luigy trazi od vas da policajcima odvezete devojke za zurku. Najbolje je da uzmete neki auto sa cetvero vrata, a da je brz. Devojke su rasporedjene po gradu i obelezene su na radaru. Kad pokupite 3 morate otici na lokaciju gde je zurka jer nema vise mesta u autu. Ovom misijom zavrsavate sa Luigy-em. Sada pocinjem sa Joey-evim misijama

Mike Lips' last lunch 10000$
Joey od vas trazi da ubijete Mike-a, koji ruca u restoranu Marco Bistro. Morate da odete tamo uzmete mu auto, koji je parkiran i da ga odvezete u 8ball-ov bombing shop. Pazite da ga ne ostecujete jer onda morate ici do Pay 'n' Spray-a. Kad ga dovezete do restorana morate ga parkirati identicno kako je bio, pritisnuti levi taster misa da se bomba ukljuci i izaci iz kola. Mike ce ubrzo izaci iz restorana i uci u kola i kad okrene kljuc bice mrtav.

Farewell 'Chunky' Lee Chong 10000$
Chunky prodaje drogu za novu bande Kolumbijski Kartel. Vas zadatak je da ga ubijete. Odvezite se do tacke na radaru i videcete jedan kiosk, pored koga su dve Triade. Ovu misiju mozete zavrsiti na vise nacina da mu minirate auto, da ga ubijete dok ne pobegne sa autom i da ga jurite sa vasim autom ako utekne. Najbolje je sa mol. koktelom onda se ubiju i Triade i on. Ako pridjete blize Triade ce odmah pucati na vas pa se pazite.

Van Heist 20000$
Najteza misija do sad. Vas zadatak je da izlupate blindirani Securicar. Uzmite neki izdrzljiv automobil tima Bobcat,Sentinel,Kuniva. Kad prvi put udarite Securicar, dobijate jednu zvezdicu. Vec pri sledecem udaru, zvezdice skacu na dve. Policajci dolaze i ometaju vas u daljem udaranju. Morate izdrzati i lupati Securi sve dok skala za damage se ne napuni. Kad to uradite dvojica ce izaci, ali ce samo pobeci. Udjite u Securi i odvezite ga do garaze.Misija je gotova.

Cipriani's Chauffer 3000$
Joey vas upoznaje sa jos jednim mafijasem Tonijem Ciprianijem. On je u konstantnom ratu protiv Triada. Morate ga odvesti do perionice vesa gde ce da trazi reket. Triade pocinju da pucaju na njega i vi ga morate odvesti do njegove kuce koja je obelezena na radaru. On vam postaje novi gazda i obelezen je kao veliko T na radaru. Uzi je dostupan u Ammunation-u. Ja nastavljam sa Joey-em

Dead Skunk in the Trunk 10000$
Ovde treba da odvezete auto u kojem se nalazi les neprijatelja, do drobilice za auta. Kad stignete do kola, pojavljuju se braca Forelli. Udjite u taj auto i misija pocinje. Braca Forelli ce vas probati izgurati sa puta, ali oni imaju mnogo bolja auta. Morate jako da se pomucite dok ne stignete do drobilice. Samo stavite auto na obelezeni deo, izadjite i misija je gotova.

The Getaway 30000$
Ovde ste vozac za pljacku banke. Morate odvesti pljackase do 17:00. Uzmite auto sa cetvero vrata i krenite prema tackici na radaru. Kada stignete zatrubite i izadje trojica. Idite do banke i sacekajte da oni je opljackaju. Doce do pucnjave i dvojica ce izaci. Sad imate cetiri zvezdice (maximalan broj u Portlandu) i pandure za vratom. Najbolji nacin da ih se otarasite je da odete do Pay 'n' Spraya, koji ce vam skinuti sve zvezdice. Kad ste to uradili treba da se odvezete do skrovista i dobijate pare. Ovom misijom se zavrsava Joey-i. Ja sad pocinjem sa sporednim misijama Marty Chonks-a koga mozete naci na govornici blizu Joey-eve radnje
--------------------------------------------
HaveBreak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2008, 17:45   #6
HaveBreak
Veteran
 
Član od: 27.4.2008.
Lokacija: Αικατερίνη
Poruke: 1.120
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 255 puta na 137 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 3

Ne javlja sa to stalno vrlo retko bar meni, ako je tebi stalno onda ga obrisi
HaveBreak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2008, 21:01   #7
BrutaLiS
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.7.2007.
Poruke: 3.075
Zahvalnice: 703
Zahvaljeno 888 puta na 379 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 3

Evo sad opet radi normalno, ona govornica blizu mog sklonista me buni, tj sve misije od tog lika sam obavio i telefon je zvonio ali nije bio ucrtan na mapi, sad se govornica opet pojavila na mapi hoce li ona biti stalno na mapi koliko god puta da obrnem te sve misije??
I sta mi je potrebno za 100% da predjem, jel se racunaju vigilante misije i slicno,npr moram da imam zadnji level i ostalo?ako je tako da batalim onda 100%?
BrutaLiS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2008, 21:18   #8
BrutaLiS
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.7.2007.
Poruke: 3.075
Zahvalnice: 703
Zahvaljeno 888 puta na 379 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 3

Grrr po****eo sam !!! doteram dodo-a (u real modu f-16,jako velik) do garaze u portland i udarim u vrata od garaze i explodira mi i ja poginem ,aaaaaaaargh,necu uci u prokleti gta u narednih ko zna koliko dana
BrutaLiS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2008, 10:17   #9
gta mamlaz
Novi član
 
Član od: 8.6.2008.
Poruke: 16
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 3

Hvala na pomoci.Zanima me koji su sajtovi za skidanje modova za GTA 3
gta mamlaz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2008, 10:19   #10
HaveBreak
Veteran
 
Član od: 27.4.2008.
Lokacija: Αικατερίνη
Poruke: 1.120
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 255 puta na 137 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 3

Citat:
gta mamlaz kaže: Pregled poruke
Hvala na pomoci.Zanima me koji su sajtovi za skidanje modova za GTA 3
Ja bi ti preporucio ovaj mod,ne moras skidati svaki posebno,vec u ovom modu imas sve,pogledaj sta je sve izmenjeno.Ovaj mod je najbolji koji se moze naci za GTA igre uopste
http://planetgrandtheftauto.gamespy....l&id=79&game=5
HaveBreak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2008, 10:28   #11
gta mamlaz
Novi član
 
Član od: 8.6.2008.
Poruke: 16
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 3

Citat:
HaveBreak kaže: Pregled poruke
Ja bi ti preporucio ovaj mod,ne moras skidati svaki posebno,vec u ovom modu imas sve,pogledaj sta je sve izmenjeno.Ovaj mod je najbolji koji se moze naci za GTA igre uopste
http://planetgrandtheftauto.gamespy....l&id=79&game=5
Ja odem na taj sajt otvori mi mod i pojavi se samo slika.Nema nigde download.
gta mamlaz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2008, 10:31   #12
HaveBreak
Veteran
 
Član od: 27.4.2008.
Lokacija: Αικατερίνη
Poruke: 1.120
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 255 puta na 137 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 3

Citat:
gta mamlaz kaže: Pregled poruke
Ja odem na taj sajt otvori mi mod i pojavi se samo slika.Nema nigde download.
Izgleda da stvarno ne moze odatle,odavde moze:http://grandtheftauto.filefront.com/...41903#Download
Neka ti onaj link sluzi da se bolje upoznas sa modom
HaveBreak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2008, 11:07   #13
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 3

Ovo tebi treba:

http://www.moddb.com/games/32/grand-theft-auto-3/mods
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2008, 14:28   #14
Nutsbre@ker
Starosedelac
 
Član od: 17.6.2008.
Lokacija: Tamo gde internet pocinje
Poruke: 1.809
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 439 puta na 329 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Nutsbre@ker
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 3

Ja sam juce dobio Gta Underground 2 . Ustvari najobicniji gta 3 samo sto su ubacena kola iz nfs underground-a 2 . Igrica nije losa samo ima jedan bag, ne moze da se igra na engleskom , sa svim ostali jezicima radi samo engleski ne prihvata uopste. U svakom slucaju odlicna razbibriga.
Nutsbre@ker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.7.2008, 11:39   #15
HaveBreak
Veteran
 
Član od: 27.4.2008.
Lokacija: Αικατερίνη
Poruke: 1.120
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 255 puta na 137 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 3

---------------------------------------------------

2. Celina STAUNTON ISLAND



Sayonara Salvatore 25000$
Kako biste ucvrstili veze sa Jakuzama morate da ubijete svog bivse sefa Salvatorea. Morate da se vratite u Luigy-ev klub, koji ce za 3 sata da napusti Salvatore. Nemojte se priblizavati jer ce vas primetiti njegovi telohranitelji. Najbolje je da ga ubijete snajperon, da bacite bombu ili mol. koktel, apsolutno je svejedno

Paparazzi purge 5000$
U ovoj misiji morate da ubijete novinara koji se mota oko dokova. Uzmite policijski camac (iz kojeg mozete da pucate) odmah pored Asukinog stana i krenite u poteru za camcem u kojem je novinar. Probajte da ga ubijete pre nego sto stigne do kopna jer onda morate da ga jurite sa autom.

Under survelliance 15000$
Ovde morate da ubijete mafijase koji su poslati kao spijuni. Najbolje ce te uciniti sa snajperom. Pojavice se tri celine na radaru i svejedno je koju cete prvu ubiti. Jedna ce biti u kombiju, druga u parku, a treca na zgradi preko pute Kendzijevog kazina. Ta je ujedno i najteza jer su naoruzani sa M16 i visoko su na zgradi. Kad sve poubijate misija je gotova

Payday for Ray 10000$
Ova misija je trka protiv vremena. Uzmite obavezno brz automobil jer cete morati jako brzo da se krecete. Morate da se javite na cetiri govornice u kratkom vremenskom intervalu. Kad zavrsite sa cetvrtom nacete se sa Rayom u javnom kupatilu. On vam je novi gazda i obelezen je sa veliko R na radaru. Nastavljam dalje sa Asukom

Two facced Tanner 20000$
U ovoj misiji morate da ubijete pandura koji je usao u Jakuze. On ce napustati Kendzijev kazino. Mozete da ga ubijete pre nego sto napusti kazino, sto je mnogo bolji nacin ili da mu izlupate auto, sto je tezi nacin jer ce vam wanted level biti 4 zvezdice. Za sad je gotovo sa Asukom pa cu pisati o Ray-u

Silence the Sneak 30000$
Ovde morate da ubijete svedoka koji ce da svedoci protiv Raya. Dobicete bombe. Idite do njegovog apartmana koji je oznacen na radaru i videcete otvoren prozor. Kroz njega morate da ubacite bombu, samo pazite da ne ubijete sebe. Kad ubacite otvorice se garaza i izletece dva pandura i svedok. Mozete svedoka da odma ubijete ili da ga jurite sa kolima.

Arms Shortage 10000$
Ray trazi od vas da odete do njegovog jednorukog prijatelja i da mu pomognete u borbi protiv Kolumbijaca. Kad stignete dobijate m16 i morate da odbranite prijatelja. Kolumbijci ce biti obelezeni na radaru. Prvo ce da dodju sa dzipom, pa ce onda dvojica doci odmah ispred vas i opet sa dzipom. Takodje mozete da blokirate kapiju sa Barracks OL-om. Kad zavrsite sa njim moci cete da kupujete bazuku,m16 i snajper ovde.

Evidence Dash 10000$
Ovde morate da izlupate pick-up kamion koji prevozi dokaze. Morate da ga izlupate 6 puta. Cim ga dodirnete dobijate dve zvezdice pa imate pandure na grbaci. Najbolje je da uzmete brz i izdrzljiv auto. Zavrsavanjem ove misije dobijate novog gazdu Donald Love-a, koji je na radaru obelezen sa veliko D. Ja nastavljam sa Rayom

Gone Fishing 15000$
Sada morate da ubijete Rayovog partnera. On se nalazi na brodu. Najbolje je da uzmete policijski camac i da mu unistite camac. Takodje mozete sa Rocket Launcherom ili snajperom

Plaster Blaster 10000$
Svedoka koga ste pokusali da ubijete u Silence the Sneak je ziv i nalazi se zamotan u kolima hitne pomoci. Postoje dve Hitne pomoci koje se ne razlikuju pa morate da oba izlupate, ako niste pogodili na pocetku prava. Cim dodirnete kola dobijate 3 zvezdice. Kad izlupate prava ispasce svedok koji je veoma zasticen. Morate ga gaziti, pucati i posle mnogo truda ce biti mrtav. Ne pokusavajte sa plamenom jer je zavoj otporan na plamen. Za sad je gotovo sa Rayom pa cu pisati o King Courtney-u, cije misije preuzimate javljanjem na govornicu

Bling-bling scramble 1000$ x broj checkpointa kroz koje prodjete
Ovde se morate trkati. Ne morate biti prvi, ali morate imati najvise checkpointa. Uzmite stingera, infernusa ili cheetaha i imate velike sanse za pobedu. Svaki put kada prodjete kroz check dobijate hiljadu dolara

Uzi Rider 10000$
U ovoj misiji cete najvise koristiti drive-by. Kad je prihvatite dvojica Yardia ce doci po vas u Perennialu. Morate ici nazad u Portland da ubijete 10 Diablosa. Ne smete izadji iz auta jer se misija zavrsava. Kad zavrsite sa ubijanjem, morate odvesti dvojicu Yardia na oznaceno mesto

Gang car round up 10000$
Ovde morate da otmete tri auta razlicitih bandi, Mafie, Diablosa i Yakuza. Auto mafie ce te naci blizu kuce Salvatorea, ali pazite se, Mafija je naoruzana sa shotgunom i ubice vas dok ste jos u kolima. Kola diablosa mozete naci blizu Joeyeve garaze,dok Jakuza mozete naci kod Asukinog stana. Kad nabavite kola, morate ih odvesti u naznacenu garazu na mapi

Kingdom Come 10000$
U ovoj misiji morate prvo da za minut stignete do oznacene lokacije na radaru. Kad stignete morate da uzmete oznaceno vozilo. Posle toga ce vs napasti cetiri kombija puni ljudi i morate da ih unistite. Najbolje je da za ovu misiju kupite m16 kod onog jednorukog lika. Ovom misijom je gotov King Courtney, a ja nastavljam sa Kenjijem
------------------------------------------------------------------
HaveBreak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2008, 10:19   #16
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.355
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 3

www.gtagarage.com recimo...
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
gta mamlaz (10.6.2008)
Stara 25.7.2008, 11:39   #17
HaveBreak
Veteran
 
Član od: 27.4.2008.
Lokacija: Αικατερίνη
Poruke: 1.120
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 255 puta na 137 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 3

--------------------------------------------------------------
Kanbu bust-out 30000$
U ovoj misiji morate da oslobodite clana Yakuza. Prvo treba da nabavite policijski auto. Kasnije ga odvezite do 8ball bombing shopa. Sada morate ici do policijske stanice i kad dodjete do naznacenog mesta aktivirajte bombu i izadjite iz auta. Kad bomba explodira srusice se zid i izaci ce yakuza clan. Odmah dobijate 3 zvezdice i morate ici do Pay 'n' Spraya. Oslobodili ste se policije i jos samo treba da odbacite lika do oznacene lokacije i misija je gotova.

Grand Theft Auto 25000$
U ovoj misiji morate da nabavite tri auta Stingera, Infernusa i Cheetaha. Svi su oznaceni na radaru. Imate jako malo vremena pa pazljivo vozite jer ostecenjem gubite vreme odlaska u Pay. Olaksavajuca situacija je da je Pay 'n' Spray odmah pored garaze gde isporucujete kola.

Deal Steal 25000$
Prvo morate da otmete auto Yardia. To su auta sa belim krovom, crvena i imaju hidrauliku. Zovu se Yardie Lobosi. Kad otmete odvezite auto do oznacene tacke. Kad stignete tamo ce biti Kolumbijci koje morate da pregazite. Kad to uradite pokupite aktovku i odnesite je Kendziju

Shia 10000$
Sad morate da skupite reket. Idite do tacaka oznacenih na radaru. U pocetku ce te skupljati reket, ali u zadnjoj necete dobiti nista, jer su opljackani. Pare su ukrali Diablosi, koje morate da ubijete. Oznaceni su na radaru. Najbolji nacin da ih ubijete je sa snajperom. Kad ih ubijete vratite se kod Kenjija i misija je gotova

Smack down 10000$ + 1000$ za svakog Yardia kojeg ubijete
Ovde morate da eliminisete Yardi dilere. Morate biti brzi jer ce zvati u pomoc. Oni su oznaceni na radaru rozim tackicama. Najbolji nacin je da ih pregazite. Morate da ubijete minimum 8 Yardija kako biste zavrsili misiju. Ovom misijom se zavrsava Kenji, a ja nastavljam sa Donaldom

Liberator 40000$
Ovde morate da izbavite starog gospodina kojeg su zarobili Kolumbijci. Prvo morate da otmete njohov auto Kartel Crusier kojeg ce te naci blizu gradilista. Kad ga otmete idite na lokaciju obelezenu na radaru. Kad udjete odmah nadjite zaklon i ubijte Kolumbijce. Kad ste to uradili morate da izaberete pravu garazu u kojoj se nalazi stari gospodin. Na levoj strani od ulaza desna garaza je prava. Pazite iskoci ce cuvar koga morate ubiti, ali pazite da ne ubijete gospodina. Odvezite gospodina nazad kod Donalda i obavezno zadrzite Cartel Cruise

Waka-gashira wipeout
Sada morate da ubijete Kenjija. On se nalazi na parkingu koji je oznacen na radaru. Prvo morate da nabavite Kartel Cruiser. Kad nabavite idite do lokacije gde je Kenji. Nalazi se na vrhu parking i najbolje je da ga pregazite. Kad ga prekazite nemojte stajati vec idite odma na rampu koja se nalazi pravo od Kenjija i skocite dole. Ovde jos nije kraj jer morate otici iz Newporta.

A drop in the ocean
Zadnja misija u Staunton Islandu. Morate da nabavite camac, najbolje je policijski za dva minuta. Imacete oznacen camac na radaru, ali je bolje da odete i uzmete onaj koji se nalazi kod Asuke. Kad uzmete pratite avion. Morate da skupite 6 paketica, a svakim novim dobijate zvezdicu, tako da cete na kraju zavrsiti sa 5 zvezdica. Morate otici do Pay-a i skinuti zvezdice. Kad to uradite odvezite se do Donalda i misija je gotova.
-----------------------------------------------------------
Ovde se zavrsava Staunton Island, Shoreside Vale cu uskoro napisati
HaveBreak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.6.2008, 21:53   #18
HaveBreak
Veteran
 
Član od: 27.4.2008.
Lokacija: Αικατερίνη
Poruke: 1.120
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 255 puta na 137 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 3

Meni je najvece muke zadavala misija Ekspresso to Go,ono kad treba da se uniste oni kiosci,predzadnja misija u celoj igri.Misija je teska zato sto nema tih kioska na radaru osim,ako se ne priblizis.Resavao sam je 3 dana i smorio se,pa sam skinuo walk i resio agoniju
HaveBreak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.6.2008, 22:00   #19
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.355
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 3

Sećam se toga....samo koji put odvozaš misiju onako turistički da popamtiš gde su kiosci, posle uzmeš rocket laucher i....die Colombian piggs
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2008, 10:06   #20
HaveBreak
Veteran
 
Član od: 27.4.2008.
Lokacija: Αικατερίνη
Poruke: 1.120
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 255 puta na 137 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 3

------------------------------------------------------------------------------------
Bait 35000$
Ovde ste takodje mamac. Kolumbijci su poslali timove da vas ubiju. Vas zadatak je da odete u Shoreside Vale. Meta ima tri i obelezene su sa roze bojom. Morate da ih odvedete do zute tacke gde su Yakuze. Ne smete ubiti mete dok ih ne odvete do Yakuza

Espresso 2 40000$
Po meni najteza misija u igri. Morate da unistite 9 ovih kioska za 8 minuta. Oni se nalaze po celom gradu, ali se ne pokazuju na radaru dok im ne pridjete blizu. Najbolji nacin za unistavanje je Rocket Launcherom. Obezbedio sam mapu kioska kako bi vam olaksao trazenje


S.A.M 45000$
Ovde morate da unistite avion koji prevozi drogu. Idite do naznacene lokacije, gde vas ceka camac i Rocket Launcher. Sad idite do nove lokacije, kad stignete pazite se jer su tamo Kolumbijci. Morate cekati da radar registruje avion i onda ga tek srustite sa Rocket Launcherom. Kada ga srusite morate pokupiti 8 rasutih paketica i dobijate wanted level od 4 zvezdice. Kad pokupite odnesite ih Asuki.

The Exchange 1000000$
Da bi uopste mogli da igrate ovu misiju morate da skupite pola miliona dolara. Kad skupite idite do lokacije oznacene na radaru. Kad stignete sledi cinematik. Kad se zavrsi vi imate samo pistolja i na vratu Kolumbijce koji su mnogo bolje naoruzani. Uskocite u kola i pregazite ih. Kada izadjete ponovo sledi cinematic gde helikopter uzlece i krece prema brani. Morate stici do brane sto brze. Kada stignete videcete masu Kolumbijaca. Najbolji nacin je da ih ubijete snajperom i da unistite kola koja ce ih ubiti. Napredujte dalje, ali se pazite Barracks OL-a. Takodje pazite se rakete Katalina ispaljuje na vas. Sada jos treba da se popnete na branu i Rocket Launcherom unistite Katalinin helikopter i gotovo.

KRAJ
HaveBreak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Grand Theft Auto 4 - Believe me, GTA IV is even better than the hype suggests! renegade_of_funk Konzole 250 2.2.2011 17:25
NFSMW, vaš auto hacker_aca Simulacije vožnje 52 27.7.2008 11:16
Najbrzi auto u NFS MW RUSuper Simulacije vožnje 20 11.11.2007 17:36
Samsung 740BF i ''auto'' dugme Pivalica Grafika 2 5.1.2007 13:59
Grand Theft Auto : Counter Strike dodgeme Akcione igre 0 16.5.2006 22:26


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:35.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com