Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Ostale komponente
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Ostale komponente Kućišta, napajanja, periferije, štampači, skeneri, tastature, miševi, džojstici...

Pregled rezultata glasanja: Kojeg misha imate?
Logitech 259 33,77%
Microsoft 49 6,39%
Speed Link (RAZER) 24 3,13%
Saitek 5 0,65%
Trust 21 2,74%
Genius 155 20,21%
A4 tech 153 19,95%
neki drugi 101 13,17%
Glasova: 767. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 9.12.2008, 21:29   #441
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Super, čestitam , javi utiske

Evo još sam malo kopao po domaćim forumima, nema puno, jedva da se nešto nađe, ima ovaj komentar za Roccat Kone sa Bencha, a sličnih sam nalazio i na nekim stranim sajtovima, zbog ovakvih stvari je zgodno imati u vlastitom gradu prodaju takve opreme kao i normalne prodavce da se može zamijeniti u slučaju potrebe, za ne daj Bože, ovde kod mene ga nema, možda bude u jednoj firmi iz drugog grada za naručivanje ali ne znam da li u takvim slučajevima postoji neki mehanizam zamjene, i kakav, pošto do sada nisam naručivao.
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2008, 21:48   #442
MEGATRON
Član
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: sk.rs/forum
Poruke: 438
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 83 puta na 69 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku MEGATRON
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Alien je odledjen!!!
Ljudi da li je potrebno komentarisati Roccat Kone??
svaka rec je suvisna...
Ne, ja vas necu smarati komentarima tipa "savrseno, perfektno, jedinstveno...". jednostavno ne bi bilo fer prema ovom bozanstvenom misu!!
samo cu reci da se u potpunosti slazem sa svakom recenicom iz
rocker-ovog opisa iz izdanja sk 11/2008 (ko je citao zna o cemu pricam).
Pocev od ergonomije (najergonomicniji mis koji sam koristio), preko laserske preciznosti i rezolucije, kvaliteta gumirane plastike koji iskljucuje znojenje ruke,
gotovo necujnog scroll-a sa 4 pravaca, sjajno dizajniranog softvera, sve do dodatnih tegova koji mozete menjati zavisno od toga
koliko vam je mis lagan (ja ga drzim sa 10gr tegicem),
ovo cudo danasnjice ce vam na prvi pogled spustiti donju vilicu do kolena.
Sto bi rekao qzma, samo malo drugacije:"Nazvati ovo cudo misem bilo bi ravno tvrdjenju da je Lamborgini Diablo vozilo, da je Minuteman ICBM oružje, da je Mihael Sumaher vozac...."
Mane? Ja ih zasad nisam nasao, mada nisam ga dugo ni koristio svega par sati ( pored rada u win-u, odigrao malo fallout 3 i Crysis),
sasvim dovoljno da me ubedi da sam kupio verovatno najkompletnije igracko resenje danasnjice!
MEGATRON je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2008, 22:04   #443
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Da li je tvrd klik na scrollu? A na tasterima sa lijeve strane?
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2008, 22:15   #444
MEGATRON
Član
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: sk.rs/forum
Poruke: 438
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 83 puta na 69 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku MEGATRON
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Da li je tvrd klik na scrollu? A na tasterima sa lijeve strane?
malo tvrdji ali nista posebno da moras da pritskas jako... a tasteri sa strane meni ne skripe, imaju stavise bas lep "klik" zvuk. onaj lik sa bencha bas nije imao srece izgleda.
MEGATRON je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2008, 4:17   #445
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Da li je tvrd klik na scrollu? A na tasterima sa lijeve strane?
Točkić je možda za nijansu, ali bukvalno za nijansu tvrđi zbog tilt funkcije...da je drukčije, ne bi bio precizan, ali ovo zaista nije nikakva mana. I, da, videh da se raspituješ oko kabla...jedan od najtanjih i najflexibilnijih koje sam video, prosto imaš utisak da je miš bežični koliko se ne oseća.
I čisto informacije radi, tegovi u sebi imaju elektroniku koja drajverima prijavljuje koji je teg ubačen i vrši sitna podešavanja shodno tome.

@Megatron
Čestitam kupovinu, da te dobro služi! I mali hint: ako već nisi, uradi kalibraciju senzora u drajverima, da bi se miš što bolje prilagodio podlozi. Razlika je minimalna (zavisno od podloge), ali što da ne!
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2008, 7:40   #446
MEGATRON
Član
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: sk.rs/forum
Poruke: 438
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 83 puta na 69 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku MEGATRON
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Citat:
Rocker kaže: Pregled poruke
@Megatron
Čestitam kupovinu, da te dobro služi! I mali hint: ako već nisi, uradi kalibraciju senzora u drajverima, da bi se miš što bolje prilagodio podlozi. Razlika je minimalna (zavisno od podloge), ali što da ne!
Hvala batice, i ne sekiraj se uradio sam kalibraciju, kako se samo slaze uz Roccat Sense podlogu to je neverovatno.
P.S Slazem se za kabl, potpuno ali potpuno kao da je wireless.
MEGATRON je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2008, 13:44   #447
NSadian
Član
 
Član od: 24.10.2007.
Lokacija: Klub obožavalaca stripa
Poruke: 263
Zahvalnice: 277
Zahvaljeno 126 puta na 62 poruka
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Što se tiče Roccat Kone miša, i ja se slažem sa svime navedenim, samo što moram da napomenem da miš ima i jednu vrlo značajnu manu.

Ograđujem se da je moguće da je to sve do mog primerka, ali svaki drugi put nakon uključivanja i isključivanja računara, nakon butovanja, sistem ne prepoznaje miša jer se uopšte ne učita njegov kontrolni centar, i kursor stoji zaleđen na sredini ekrana.

Jedino što tada može da pomogne je da miša iskopčam i ponovo ukopčam u USB port, što je izuzetno njakanje.

Ukoliko se uskoro ne pojavi drajver/firmver koji rešava ovaj problem, najverovatnije je da ću ga reklamirati kao neispravan, što u neku ruku i jeste.

Na stranu ova pojava, miš je zaista izuzetan.

Evo i moj user review za miša.

P.S. Partibrejkeru, bio si u pravu, trebao sam ići na Razer.

Poslednja ispravka: NSadian (10.12.2008 u 14:06)
NSadian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2008, 14:27   #448
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Ja sam sinoć čitao neke komentare korisnika za Roccat Kone, žalbe su bile na čudno ponašanje senzora tj. kretanje kursora nije bilo isto u svim pravcima, testirao je i na drugom kompjuteru ali je bilo isto. Možda je i to do njegovog primjerka ali to samo znači da treba imati dosta sreće kod kupovine, jer su se i drugi žalili na razne tastere ili na totalno otkazivanje scrolla i slično.
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2008, 15:40   #449
MEGATRON
Član
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: sk.rs/forum
Poruke: 438
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 83 puta na 69 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku MEGATRON
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Ja sam sinoć čitao neke komentare korisnika za Roccat Kone, žalbe su bile na čudno ponašanje senzora tj. kretanje kursora nije bilo isto u svim pravcima, testirao je i na drugom kompjuteru ali je bilo isto.
cekaj kako nije bilo isto na koji nacin? mozda je u softveru promenjena rezolucija po osi (razlicita je?) pa je kretanje kursora razlicite brzine zavisno od toga da li se mis krece gore-dole ili levo-desno...

Citat:
NSadian kaže: Pregled poruke
Što se tiče Roccat Kone miša, i ja se slažem sa svime navedenim, samo što moram da napomenem da miš ima i jednu vrlo značajnu manu.

Ograđujem se da je moguće da je to sve do mog primerka, ali svaki drugi put nakon uključivanja i isključivanja računara, nakon butovanja, sistem ne prepoznaje miša jer se uopšte ne učita njegov kontrolni centar, i kursor stoji zaleđen na sredini ekrana.

Jedino što tada može da pomogne je da miša iskopčam i ponovo ukopčam u USB port, što je izuzetno njakanje.

Ukoliko se uskoro ne pojavi drajver/firmver koji rešava ovaj problem, najverovatnije je da ću ga reklamirati kao neispravan, što u neku ruku i jeste.

Na stranu ova pojava, miš je zaista izuzetan.

Evo i moj user review za miša.

P.S. Partibrejkeru, bio si u pravu, trebao sam ići na Razer.
citao sam review i osim tog buga koji imas na svom primerku (ja nemam koristim vistu mada verovatno nije do sistema) ti nemas generalno problem sa misem, cak si ga u nahvalio sto nije nista novo kad je on u pitanju , zaista ne znam zasto si trebao da ides na razera? nema razer sta da trazi ovde...zaista, evo ja sam danas kod ortaka koristio deathadder - nije mu ni prici ni u jednom segmentu zaista.
jednostavno zamenis za drugi primerak i furas dalje.

Poslednja ispravka: MEGATRON (10.12.2008 u 15:49)
MEGATRON je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku MEGATRON na korisnoj poruci:
NSadian (10.12.2008)
Stara 10.12.2008, 15:53   #450
NSadian
Član
 
Član od: 24.10.2007.
Lokacija: Klub obožavalaca stripa
Poruke: 263
Zahvalnice: 277
Zahvaljeno 126 puta na 62 poruka
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Zašto misliš da konstantno zamrzavanje kursora i zavlačenje ispod stola zbog isključivanja i uključivanja miša nisu neki problem? Da li je miš tako dizajniran i tako se ponaša po specifikaciji? Mislim da nije rešenje da mi je kompjuter besprekidno uključen, samo da bi se izbegao ovaj problem.

Što se mene tiče, to je kvar jednak bilo kom drugom kvaru. Onemogućava nesmetan rad i miš "out of the box" ne vrši svoju funkciju kako treba. Mislim, zamisli da svaki put isključiješ i uključuješ monitor iz zida kada hoćeš da radiš na računaru.

Opet kažem, ukoliko se u dogledno vreme ne pojavi drajver ili firmver, menjam ga za Razera sigurno.
NSadian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2008, 15:57   #451
MEGATRON
Član
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: sk.rs/forum
Poruke: 438
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 83 puta na 69 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku MEGATRON
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

matori reklamiras misa u garanciji si,
rekao sam ti da za moj primerak to ne vazi, tako da ti zamena moze pomoci.
jel si probao da drugom kompu?
MEGATRON je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku MEGATRON na korisnoj poruci:
NSadian (10.12.2008)
Stara 10.12.2008, 16:09   #452
NSadian
Član
 
Član od: 24.10.2007.
Lokacija: Klub obožavalaca stripa
Poruke: 263
Zahvalnice: 277
Zahvaljeno 126 puta na 62 poruka
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Ma znam da se može reklamirati, ali, mislim, pljuneš 80 € za turbo-hiper-ultra miša da bi skontao da su mu drajveri posle par godina razvoja još uvek u beta fazi. Razočarenje, šta da kažem.

Inače, nisam ga probao na drugom kompjuteru, čemu poenta Roccat Kone miša na download mašini. Mora da radi na ovoj kojoj je namenjen.

Ali dobro, to je moje iskustvo sa ovim mišem, ne želim da spamujem bespotrebno. Ko hoće da kupi Roccat Kone, neka ima u vidu da pojedini primerci imaju ovaj problem.

Pozdrav
NSadian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2008, 16:16   #453
MEGATRON
Član
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: sk.rs/forum
Poruke: 438
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 83 puta na 69 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku MEGATRON
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Citat:
NSadian kaže: Pregled poruke
Inače, nisam ga probao na drugom kompjuteru, čemu poenta Roccat Kone miša na download mašini. Mora da radi na ovoj kojoj je namenjen.

Ali dobro, to je moje iskustvo sa ovim mišem, ne želim da spamujem bespotrebno. Ko hoće da kupi Roccat Kone, neka ima u vidu da pojedini primerci imaju ovaj problem.

Pozdrav
ne spamujes brate, naziv ove tme ti daje slobodu da napises sta zelis i sva svoja iskustva bilo pozitivna ili negativna, kako bismo potencijalnim buducim kupcima olaksali kupovinu.
MEGATRON je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku MEGATRON na korisnoj poruci:
NSadian (10.12.2008)
Stara 10.12.2008, 16:33   #454
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Kone je odlican mis, to stoji, ali meni je bolji Lachesis. Ali meni, iako sam desnjak, ne odgovaraju ''desnoruki'' misevi, vise mi odgovaraju simetricni.
I sa Lachesisom se ponekad desava da kad se upali komp nece strelica da se pomera neko vreme, ali to traje 5-10 sekundi. Ne moram da iskljucujem i ukljucujem USB.
Jedini problem sa Lachesisom je sto su driveri i firmware koji su po defaultu nesto losiji, pa je strelica nekada malo bezala. Ali su novi apsolutno sve ispravili, mis je savrsen.
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2008, 16:39   #455
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Citat:
MEGATRON kaže: Pregled poruke
cekaj kako nije bilo isto na koji nacin? mozda je u softveru promenjena rezolucija po osi
Pomenute kritike na račun Roccat Konea su ovde

ovde mozete vidjeti kako Roccat Kone izgleda iznutra


evo jedan user review, zanimljivo je da on ima potpuno isti problem kao NSadian, poslije reseta/gašenje kompjutera mora ponovo spajati miš u USB, hm... , dosta nezgodno, kaže da je kontaktirao support ali zasad nema rješenja , navodno se to ne dešava na svim kompjuterima, inače miš mu se sviđa, ima i Lachesis a radije koristi Kone


Citat:
NSadian kaže: Pregled poruke
Ko hoće da kupi Roccat Kone, neka ima u vidu da pojedini primerci imaju ovaj problem.
Upravo tako. Po onome što sam čitao dosta primjeraka ima ovaj ili onaj problem, ali svi korisnici kažu da je miš dosta dobar kada tih problema ne bi bilo.

I sviđa mi se nešto što je neko napisao na toj jednoj temi, miš se zapravo pravo testira samo u igrama i radu, nakon dužeg perioda, a ovi testovi na koje nailazimo se rade jer oni koji ih rade nemaju previše vremena da igraju ili rade sa mišom pa da onda pišu test. Jer miš nije CPU ili GPU gdje se nekim softverom mogu dobiti neke cifre performansi pa da se to objavi. Miševi mogu raditi eksta "out of the box" ali da već nakon nekog kraćeg vremena krenu da zezaju a to se u testu ne vidi jer nije ni moglo da se vidi. Zato su bitni korisnički opisi i mišljenja, pogotovo nakon malo dužeg perioda korištenja. A problem se javlja i zato što na forumima ima i takvih korisnika koji će prećutati da im nešto što imaju ne radi kako treba (valjda ih blam da su toliko platili nešto što im ne valja) već će uvijek samo hvaliti, u fazonu "ja imam pa mora da je ekstra-mega-super-najbolje". Mada ima i otvoreno kritičnih i realnih, čak i previše kritičnih, juče sam čitao neki user review DeathAddera, malo je reći da ga je popljuvao, a onda su mu se i drugi priključili, ispade najgori miš na svijetu , svi rekoše da mu se one teflonske nožice brzo izližu i svašta nešto.
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Paladin na korisnoj poruci:
A M G (10.12.2008), NSadian (10.12.2008)
Stara 10.12.2008, 17:25   #456
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

i sve se ovo dogadja sa misem od 80-100e

strasno
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2008, 18:37   #457
MEGATRON
Član
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: sk.rs/forum
Poruke: 438
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 83 puta na 69 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku MEGATRON
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
problem se javlja i zato što na forumima ima i takvih korisnika koji će prećutati da im nešto što imaju ne radi kako treba (valjda ih blam da su toliko platili nešto što im ne valja) već će uvijek samo hvaliti, u fazonu "ja imam pa mora da je ekstra-mega-super-najbolje". Mada ima i otvoreno kritičnih i realnih, čak i previše kritičnih, juče sam čitao neki user review DeathAddera, malo je reći da ga je popljuvao, a onda su mu se i drugi priključili, ispade najgori miš na svijetu , svi rekoše da mu se one teflonske nožice brzo izližu i svašta nešto.
To je stvarno istina za ove forumase koji precutkuju problem recimo prave se vazni kako imaju grafu najbolju, bez premca vrh vrhova a na drugom kraju foruma otvorili topic "graficka ima problem blabla...", humor sta reci. ja takve ne mogu da razumem al ajde necemo o njima sad..
ali kad smo kod kritika, neverovatno je koliko jaci utisak ostavlja negativna kritika na racun proizvoda od pozitivne.
ne pricam samo o misu, j#bo mis, pricam uopsteno.koliko god ja hvalio recimo Kone koji sam kupio, ne zbog reklame ne znam kakve boli me uvo, vec zbog licnog utiska a ostavio je poprilicno snazan utisak na mene.. dovoljno je dvoje da daju lose ocene i postuju odredjene mane/bugove sitnije il krupnije koje su pronasli na svom primerku i gotovo, to je vec osrednje dobar mis/los mis (?!) u glavama potencijalnih kupaca (evo nikola87 potvrdjuje svojim postom).
kao sto rece paladin,popljuvali deathadder-a bezveze mis uopste nije los,
danas sam ga koristio ok je (opet ponavljam nije ni prici kone-u ali je dobar, vrlo dobar, mislim razer nema sta) i sad svi na tom forumu misle ko zna sta...
forum je cudo stvarno, zaboravili smo i one "ljubomorne" koji recimo nemaju sredstava da kupe nesto kvalitetno pa postuju negativne kritike na racun istog.iskrenost je najbitnija.
ne mogu tacno da se setim ko je ovo rekao al je rekao pravu stvar : "Najskuplja stvar na svetu je PRAVA informacija".

Poslednja ispravka: MEGATRON (10.12.2008 u 18:46)
MEGATRON je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2008, 19:28   #458
Partybreaker
d-_-b
 
Avatar korisnika Partybreaker
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.317
Zahvalnice: 1.626
Zahvaljeno 2.307 puta na 1.520 poruka
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

@ NSadian

Baš mi je krivo. Znam kako takve stvari mogu da izlude. Razera sigurno nisam preporučio zato što sam znao za taj problem sa Kone-om...

Je l' imaš isti problem kao zdravkelja ili je vađenje miša iz USB porta i njegovo ponovno priključivanje nužno?


@ zdravkelja

To se i meni par puta desilo, ali to je ništa drugo nego znak da ti kompjuter nije "zapamtio" miša od prošlog priključivanja, te mora svaki put da ga ponovo "raspoznaje". Par puta sam imao problem kada sam priključivao miš u drugi USB port, ali se problem sam od sebe rešio, iako sam nedelju dana morao da čekam duže nego obično da bi sistem bio u funkciji. Posebno me je nerviralo što mi svaki put prijavi ono "your new hardware is insalled and ready to use", a znam da ću svakog sledećeg puta videti istu poruku i da problem i dalje postoji.
Partybreaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Partybreaker na korisnoj poruci:
NSadian (10.12.2008)
Stara 10.12.2008, 19:31   #459
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

lepo ste ovo anlizirali

Valjda je i normalno da ja napisem onakav post, ja ili bilo ko drugi. Mislim ako dajem 100E za misa (eejjj MISA) onda necu ni da cujem za sitne greskice ili nedo bog neke vece mane.
PA zamilsi dajes 500.000e za auto (to je taj rang sa misem koji je tema ovog razgovora) i izvalis posle 3 dana da auto ima neke vece mane,a onda izvalis da svi koji ga imaju znau za to ali nece da priznaju.

pa mislimmm

Ja stvarno postujem sve vas i nemam nista protiv sto vi kupujete ovakve stvari ali nikako da ukapiram kako sad taj mis u vasim glavama vredi kao 4-5x a4 750bf (recimo za primer). 5x nije sigurno precizniji, a ako cemo pravo ja iskreno ne verujem da neko bas primecuje tako te razlike u laserima. Ja recimo moj koristim na 800dpi bez obzira sto ima i druge mogucnosti.
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nikola87 na korisnoj poruci:
A M G (10.12.2008)
Stara 10.12.2008, 19:52   #460
NSadian
Član
 
Član od: 24.10.2007.
Lokacija: Klub obožavalaca stripa
Poruke: 263
Zahvalnice: 277
Zahvaljeno 126 puta na 62 poruka
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

@MEGATRON:
Pazi, istovremeno se i slažem i ne slažem sa tobom, i tačno je da se dobar glas čuje daleko,a loš još i dalje. Lično smatram da ni u jednom momentu ja nisam ljude odgovarao od kupovine miša, naprotiv, prilično sam ga nahvalio i veoma sam zadovoljan njime. Jednostavno sam ukazao na problem koji moj primerak ima i smatram da će ta informacija nekom koristiti kada se bude odlučivao na kupovinu.

Mislim, čemu samo pozitivna iskustva? Onda možemo komotno čitati samo proizvođačevu specifikaciju i hvalospeve u reklamama.

U konkretnoj temi, ovoj, sam rekao i koji miš imam i kakvi su moji utisci o istom, kao i ti uostalom. Verujem da će to pomoći nekom ko namerava da iskešira lepu količinu novca da dobro razmisli šta je pametno i šta može da očekuje.

Uostalom, verujem da je to problem isključivo softverske prirode i da će biti rešen najverovatnije sledećim izdanjem drajvera ili firmvera.

@Partybreaker

Ma potpuni freeze, otpilike svaki drugi put. Ali nema jeda, pod garancijom je, pa ako me baš izludi reklamiraću. Ja ću da uradim clean install sistema, ovaj datira još od januara, pa ću da vidim kako ide.
Pozdrav

Poslednja ispravka: NSadian (10.12.2008 u 19:59)
NSadian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NSadian na korisnoj poruci:
Partybreaker (10.12.2008)
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Koju tastaturu imate i kakvi su vaši utisci o njoj? Beagle Ostale komponente 157 27.3.2019 22:12
Koje slušalice imate i kakvi su vaši utisci o njima? Mario Pavićević Zvuk na računaru 505 8.1.2019 13:48
Koji štampač imate i kakvi su vam utisci o njemu? Rene Ostale komponente 141 27.6.2011 16:25
Koji rezac imate i kakvi su vasi utisci Lanikor Nosači podataka 37 27.9.2008 2:26


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:37.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com