Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Video/TV softver
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Video/TV softver Video programi, formati, kodeci, konvertori, DVD/TV softver, satelitski/DVB programi, DivX i sl.

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.10.2016, 23:42   #1
igormil
Član
 
Član od: 12.7.2007.
Poruke: 453
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom SIPTV na Samsung smart televizorima

Moj rođak je doneo iz Švajcarske Samsung smart TV i priključio lan kabal iz adsl modema u tv i pokušava da priključi iptv.Da budem iskren,ovo do sada nisam nikada video.Mislio sam da me je pitao, kada smo razgovarali preko telefona, da želi da priključi iptv preko mts-a ili nekog drugog set top box-a,ali sam se prevario.Kada sam došao kod njega video sam o čemu se radi.Zapravo,on hoće da priključi SIPTV na njegov smart, tv marke Samsung.Skinuo je aplikaciju preko interneta i ukucao mak adresu njegovog tv-a i nikako nije mogao da preuzme liste kanala sa interneta.Pomogao sam mu da preuzme jednu listu example.m3u ako se ner varam i kada se aplauduje,mogu se gledati samo 20 ruskih kanala.INteresuje me da li neko zna kako da preuzmemo liste kanala koje će mu omogućiti da gleda domaće kanale:Pink,RTS,Prvu itd.?

Igor
igormil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Zarada na Netu Tanas Brbljaonica 859 13.10.2021 17:36
[Android] Koji Sony telefon uzeti? La.Prestige Aparati i oprema 40 4.8.2013 14:19
Dual SIM, touch screen - Samsung C6712, ili...? BugA Aparati i oprema 13 18.5.2012 17:02
PC - moderna (gaming?) platforma ili 30 godina star frankenštajn na steroidima? bvitnik Brbljaonica 19 3.8.2011 1:33
Pravljenje butabilne WindowsXP instalacije sa SP3 pomocu NLite Win32 Operativni sistemi 8 4.6.2008 15:13


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:21.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com