Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica > Opšta kultura

Opšta kultura Knjige, školovanje, muzika, film, TV...

Pregled rezultata glasanja: Shta mislite o pretplati?
Podržavam ovu visinu pretplate i program na RTS mi je OK 16 4,20%
Ne podržavam ovu visinu pretplatu ali program na RTS mi je OK 62 16,27%
Ne podržavam ovu visinu pretplate niti mi se sviđa program na RTS-u 276 72,44%
Podržavam ovu visinu pretplate ali mi se ne sviđa program na RTS-u 27 7,09%
Glasova: 381. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.8.2007, 23:56   #41
Sun Tzu
Starosedelac
 
Član od: 10.8.2007.
Lokacija: Temples of Syrinx
Poruke: 2.193
Zahvalnice: 417
Zahvaljeno 1.006 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?



Citat:
Belfegor kaže: Pregled poruke
jedini voditelj koji me je odusevio u zadnje vreme je marko zivic, ali on je na fox-u
Slazem se apsolutno sa tobom ali ovo ne mogu da precutim. Iskreno on nema pojma. Je si li nekad gledao Late Night sa Conan O'Brien-om ili The Tonight Show sa Jay Lenom. E to je komedija. Prema njima ovaj nas je bleda, ali bleda kopija...

Karling da mi ne dirate, ali ozbiljno nije losa igra, a keceri su zakon...

Toliko o tome, a RTS nista nevalja...(da ne ispadne totalno off...)
Sun Tzu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Sun Tzu na korisnoj poruci:
oluja (26.8.2007)
Stara 26.8.2007, 0:01   #42
Belfegor
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2006.
Lokacija: Autoput za Nis
Poruke: 1.277
Zahvalnice: 370
Zahvaljeno 240 puta na 131 poruka
Lightbulb Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Citat:
Sun Tzu kaže: Pregled poruke




Slazem se apsolutno sa tobom ali ovo ne mogu da precutim. Iskreno on nema pojma. Je si li nekad gledao Late Night sa Conan O'Brien-om ili The Tonight Show sa Jay Lenom. E to je komedija. Prema njima ovaj nas je bleda, ali bleda kopija...

Karling da mi ne dirate, ali ozbiljno nije losa igra, a keceri su zakon...

Toliko o tome, a RTS nista nevalja...(da ne ispadne totalno off...)
ali se covek bar trudi, pa necemo kopije, budimo originalni!
Belfegor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2007, 0:04   #43
Sun Tzu
Starosedelac
 
Član od: 10.8.2007.
Lokacija: Temples of Syrinx
Poruke: 2.193
Zahvalnice: 417
Zahvaljeno 1.006 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Moze on da se trudi koliko hoce, ali za neke stvari treba imati talenta... Veruj mi voleo bih ja da ima kod nas takva emisija (kao ove u americi) ali nesto ne ide... Eto predlog sta bi moglo na RTS (sa nekim ko zna to da radi kao voditeljem)...
Sun Tzu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2007, 0:41   #44
freeminder
Član
 
Član od: 4.2.2007.
Poruke: 264
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 159 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Evo sad se setih josh jedne emisije koja mi ide na !@#$%^&*, a to je Zikina Sharenica Joj Srbijo! Shta ti sve morash da svarish,a i mi sa tobom!

Bilo bi veoma lepo da vidite oholo ponashanje moderatora na RTS forumima bash po pitanju pretplate:

http://ww1.rts.co.yu/forum/prikaz_tema.asp?ForumID=40

Shta vishe reci ..... drski, bezobrazni ( bez obraza ).... Ma nisu ni oni ludi, shto su pretplatu vezali za elektrichna brojila! Ishli su sledecom logikom:

"Ajde da uzmemo shto vishe para narodu! Kao prvo uzecemo svakom domacinstvu po 300 dinara! Ali, avaj, moze josh i vishe, jer svako domacinstvo ima barem jedno elektrichno brojilo, a dosta njih i ishe od toga, pa eto extra kinte u dzepu!" .....

"I to je josh dobro, zato shto je vezano sa rachunom za struju, pa morash da platish, kada placash struju, a ako neplatish, zasedne ti na vrat kamata, krvopije, ali mi cemo i dalje biti zedni iako im sisamo iz ochiju krv" ....

"A program? Ma progam moze da sklepa i moja baba, evo uradice ga sin moga poznanika , kojem cu za taj projekat po ugovoru da dam 5000 evra, ali ja cu njemu dati 500 evra , on ce biti zadovoljan, meni u dzep ce ostati 4500 evra, a ako nekog budu kritikovali zbog programa ja cu sve te ljude preusmeriti na njega" ....

"A shta cemo ako ljudi stvarno uspeju da podignu soje kuke i motike? Pa ljudi su glupi ovde u Srbiji ! Ja cu izaci onako silovan, podgojen i sav crevn u licu, jer to mi je od teshkog rada , i pokazacu mu moje radnichke ruke pomocu zasukanih rukava i pochcu konverzaciju na najvishem mogucem nivou namazonasoti, ma ubedicu ih da sam chak uradio neshto dobro! Tj da sam ih oterao od tog malog ekrana, koji je djavoljska rabota! Ionako svi preporuchuju da se ne gleda! I pitacu ih na kraju shta hoce vishe .... ionako sam to radio za njihovo dobro" ......
freeminder je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku freeminder na korisnoj poruci:
Srlandand (26.8.2007)
Stara 26.8.2007, 0:43   #45
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

A ja mislio da je Grand Shund, Zvezde tog grand s***a zapravo s**t ali ne to ne moram da (i ne) gledam i ne placam nista. Ali za RTS placam 300 din samo sto dnevnik gledam u 19:30 i to samo kada ga vodi neka mlada plavusa ne znam joj ime(jedna od onih 4000 zaposlenih gde ima preko 70% koji nemaju veze da vode emisiju jedna likusha sa crvenom kosom koja me tera da se 5 min pitam jer musko ili zensko vodi beogradsku hroniku a svojim gostima N E D A da govore ko ljudi da bi se onih iole 1h hronike dopunilo reklamama).
Gledam bre FOX Crime nema ljudi koji bi te zivcirali sa svojim ispadima od kojih neki BRE GRESE IME GOSTA na RTS-u koji je dosao u emisiju ali su i na RTS-u gledali FOX Crime pa repriziraju po 500x sloznu bracu kao sto na FoxC vrte John Doa, ali covek gleda FOXC jer ima milion drugih zanimljivih emisija a na RTS-u NEMA. Ako se RTS- osamostalio bez zelje gradjana( koji **** sam ja trazio da finansiram televiziju, meni je mnogo bilo lepse kad je RTS bio na budzetu jer su mene pitali: "Sinko jer oces da mi Postanemo javni servis?", jesu ****** nego se sami resili da kradu jadan narod i ono TUZE LJUDE koji ne placaju preplatu, a ne pitaju se IMAJU li ti ljudi pare da preplatu plate. Kod mene zivi covek kupio stan i nije se jos uselio nije tu NE TROSI STRUJU NEMA TV A STIZU MU RACUNI ZA PREPLATU covek zivi u drugom gradu i sad ga oni tuze jer nije PLACAO preplatu pa sta to znaci)onda ce se osamostaliti i PINK,I B92,i Avala,i FOX pa to je 1500 din. preplate a ja toliko ni STRUJU ne placam.
Pa pre neki dan su mi poslali da pored postojece preplate placam preplatu za moju babu koja je umrla pre 2 god.,(alo) jedva sam se tog zla otarasio popunio 6+ formulara - ej bre ako zivim sa devojkom u stanu, sto koj moj placam preplatu kada nemam ni porodicu gde su tu benificije za mlade bracne parove ja cu skoro da se zenim moram da dizem kr(a)edite i da od jadne plate PLACAM preplatu umesto da te pare dam svom detetu za uzinu pa posle hara bela kuga a?Toliko od mene nadam se samo da necu da dobijem ban posle ovolikog izliva nezadovoljstva pozz

Poslednja ispravka: Mrka Kapa (26.8.2007 u 1:12)
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Dreamfall na korisnoj poruci:
freeminder (26.8.2007), Srlandand (26.8.2007)
Stara 26.8.2007, 2:24   #46
BoPe
Član
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 42
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 13 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Da li neko od vas zna da je emisija 48 sati svadba prevara?
Po javnom delu ugovora,mladenci dobiju odredjenu sumu novca a po tajnom delu ugovora (koji,jel te,ne sme u javnost) moraju taj novac da vrate u roku od godinu dana!

To je u novinama pre nekog vremena objavila majka jednog od prevarenih (i verovatno je posle bila tuzena zbog krsenja ugovora)

Da li iko iz RTS-a proverava sta ce da objavljije na "svojoj" televiziji?
BoPe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 6 korisnika se zahvaljuje korisniku BoPe na korisnoj poruci:
freeminder (26.8.2007), Kisr (9.1.2010), Master Neo (26.8.2007), nikola87 (26.8.2007), Srlandand (26.8.2007), Zarkus (4.10.2007)
Stara 26.8.2007, 9:01   #47
urke
ex Laki pingvin
 
Avatar korisnika urke
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Kragujevac (Srbija)
Poruke: 2.559
Zahvalnice: 478
Zahvaljeno 880 puta na 488 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Setih se još jedne stvari koja je išla na RTS ranije, ali je sada valjda prebačena na neku privatnu televiziju. "Ipak se okreće". Često zanimljiva emisija. Takođe, bila je i ona "Da te pitam". Video sam i ovu drugu na nekoj televiziji, ali se ne sećam na kojoj, i to više nije onako ušlifano kao što je bilo nekad.

I setih se još i ovoga:
- http://www.youtube.com/watch?v=wtM_F_og304
- http://www.youtube.com/watch?v=kyPxPOoe7Nw

Dakle, plaćamo i globalno zbunjivanje i pravljenje nacionalne panike. A tu je i haker RTS-a koji se podrobno razume u tematiku, koji nas savetuje šta i kako dalje.
urke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku urke na korisnoj poruci:
Sale013 (26.8.2007)
Stara 26.8.2007, 15:06   #48
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.716
Zahvalnice: 4.561
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Zasto se neko udruzenje recimo za zastitu gradjana nije pojavilo na nekom trgu i objavilo peticiju za ovaj sramni harac sto nam radi RTS.
Gle glupe i jadne situacije:Oni nece bar da uvedu stereo zvuk,a kamoli digitalni signal,a tele-kom koci razvoj telefonije i ostalog sto ide uz to.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2007, 15:33   #49
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Citat:
Belfegor kaže: Pregled poruke
(jedini voditelj koji me je odusevio u zadnje vreme je marko zivic, ali on je na fox-u)
Ovo ni ja ne mogu da prećutim iako je pomalo off.
Dakle, nikada nisam uspeo da ga gledam duže od 30 sek. a stvarno sam pokušavao. Neverovatno je koliko je usiljen i izveštačen taj voditelj. Čim čujem ono njegovo dranje i lupetanje gluposti, pripadne mi muka.
Čak kad je imao goste koji su meni zanimljivi, nisam mogao da gledam emisiju.
Pa ono je cirkus... ja to ni deci ne bih puštao.
bobi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2007, 15:35   #50
Ghost
Starosedelac
 
Član od: 10.4.2006.
Lokacija: SGC
Poruke: 1.990
Zahvalnice: 167
Zahvaljeno 486 puta na 233 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Citat:
I setih se još i ovoga:
- http://www.youtube.com/watch?v=wtM_F_og304
- http://www.youtube.com/watch?v=kyPxPOoe7Nw

Dakle, plaćamo i globalno zbunjivanje i pravljenje nacionalne panike. A tu je i haker RTS-a koji se podrobno razume u tematiku, koji nas savetuje šta i kako dalje.
Смешно и жалосно у исто време.
Ghost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2007, 15:36   #51
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Ne znam samo kako mi možemo učiniti nešto povodom toga, sem da ih ovako po forumu kritikujemo.. RTS nije ništa drugo nego organizovana kriminalna grupa koja vam uzima reket za bedan program koji pola građana Srbije ne gleda. Ali iza njih jednostavno stoji zakon! Moj ortak nema RTS i ne gleda ga i nije plaćao pretplatu. I sada će oni da tuže njega sudu.. Mislim to je totalno debilno. Bolje da su nam dali 300 dinara pretplatu na vazduh koji i onako koristimo! Ako već narod plaća RTS zašto ne podele akcije RTS-a narodu?
Vuk menja dlaku ali ćud nikad!
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2007, 15:58   #52
no729
Član
 
Član od: 24.8.2007.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 293
Zahvalnice: 54
Zahvaljeno 40 puta na 33 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Citat:
Belfegor kaže: Pregled poruke
...jedini voditelj koji me je odusevio u zadnje vreme je marko zivic, ali on je na fox-u...
Koji bre Marko Zivic!? Pa covek je totalni debil (ne govorim o njemu u privatnom zivotu nego o njemu kao voditelju). Uposte program na FOX-u je totalno debilan, ne znam kako neko to moze uopste da gleda!?

Sto se tice RTS-a ... je..m ja tu televiziju koja ne moze sama sebe da izdrzava na osnovu kvaliteta svog sadrzaja nego prisilnim metodama izvlaci pare iz naroda. Pa i ja bi mogao tako da poslujem.. napravim neki javni servis dogovorim sa vladom da mi 4 -5 miliona domacinstava placa 300 din mesecno i to je to. Inkasiram 150.000.000 din mesecno i zabole me patka a ko nece da plati zna se.. ima pendrek da radi... klasika

Poslednja ispravka: no729 (26.8.2007 u 16:07)
no729 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2007, 16:12   #53
ForceWare
Starosedelac
 
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 2.080
Zahvalnice: 555
Zahvaljeno 617 puta na 284 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Ne znam da li ste čitali Tijanićev intervju u Pressu danas.
Kaže nije jednog dinara dobio 2 godine od vlade!?!?
ForceWare je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2007, 16:37   #54
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Meni nesto i ne smeta 300 din ukoliko se to pametno utrosi. Da se napravi paralela grandu i onim pro***avanjima sa pravom izvornom, narodnom muzikom (da se bar uspori sirenje onog kica i sunda... ako vec ne moze da se iskoreni momentalno).... pa kvalitetne serije, filmovi, sve sto je nekad bilo. Mislim da se prvo mora dostici taj nekadasnji nivo pa tek onda krenuti napred.
I pored svega toga deciji program, zabavni, obrazovni i sve sto je bilo ranije bi bar mogli da repriziraju dok ne dodje do novih vrednijih ideja. To i rade ali mogli bi sve redom.
-Neko je vec pominjao ovde Acu postara pa me to podseti na program od pre 15-tak godina, savrsenstvo u odnosu na ovo danas, bolje da se to gleda nego da klinci bulje u neke mutirane krave i pse po CN i muce svoje umove. Uostalom da je pameti ono bi bilo mozda i zabranjeno, jer koliko videh nemci i francuzi pored toga sto distribuiraju iskljucivo filmove sinronizovane na svojim jezicima lupaju i restrikcije na neke poznatije crtace (pisalo je u nekom nasem casopisu!).
A sada moraju imati para za ostvarenje tako da samo ideja fali i malo organizacije pa to domace ukombinuju sa kvalitetnim stranim ostvarenjima i eto.
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2007, 16:55   #55
paterfamilias
Banned
 
Član od: 5.9.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 549
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 109 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

RTS se ne finansira samo od pretplate već i od reklama,što znači da su mu koncepcija i program mešoviti.
Da bi se RTS samo finansirao od pretplate,ona ne bi bila 300 dinara,nego hiljadu i više dinara.
Famozni "Opstanak" i Školski program su mogli da se prikazuju 80-tih,u drugačijim okolnostima,kada je država izdvajala značajan novac za kupovinu ovih obrazovnih programa.Sada državi nije interesantno da izdvaja ogroman novac za kupovinu kvalitetnih stranih programa ili svoju produkciju.Daleko je jeftinije i lakše da se RTS takmiči sa Pinkom po gledanosti nego da emituje kvalitetan program,koji ne bi bio naročito gledan.
Citat:
no729 kaže: Pregled poruke
Koji bre Marko Zivic!? Pa covek je totalni debil (ne govorim o njemu u privatnom zivotu nego o njemu kao voditelju).
Živić nije debil nego kopira američke talk-show programe,a u našim prilikama to izgleda smešno.
paterfamilias je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2007, 17:20   #56
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Citat:
paterfamilias kaže: Pregled poruke
RTS se ne finansira samo od pretplate već i od reklama,što znači da su mu koncepcija i program mešoviti.
Da bi se RTS samo finansirao od pretplate,ona ne bi bila 300 dinara,nego hiljadu i više dinara.
Famozni "Opstanak" i Školski program su mogli da se prikazuju 80-tih,u drugačijim okolnostima,kada je država izdvajala značajan novac za kupovinu ovih obrazovnih programa.Sada državi nije interesantno da izdvaja ogroman novac za kupovinu kvalitetnih stranih programa ili svoju produkciju.Daleko je jeftinije i lakše da se RTS takmiči sa Pinkom po gledanosti nego da emituje kvalitetan program,koji ne bi bio naročito gledan.
Jel da?
A jel sam ja rekao da se finansira samo od pretplate?

Dovoljno bi bilo da repriziraju ono od onda za pocetak.
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2007, 20:00   #57
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Citat:
paterfamilias kaže: Pregled poruke
RTS se ne finansira samo od pretplate već i od reklama,što znači da su mu koncepcija i program mešoviti.
Da bi se RTS samo finansirao od pretplate,ona ne bi bila 300 dinara,nego hiljadu i više dinara.
Famozni "Opstanak" i Školski program su mogli da se prikazuju 80-tih,u drugačijim okolnostima,kada je država izdvajala značajan novac za kupovinu ovih obrazovnih programa.Sada državi nije interesantno da izdvaja ogroman novac za kupovinu kvalitetnih stranih programa ili svoju produkciju.Daleko je jeftinije i lakše da se RTS takmiči sa Pinkom po gledanosti nego da emituje kvalitetan program,koji ne bi bio naročito gledan.

Živić nije debil nego kopira američke talk-show programe,a u našim prilikama to izgleda smešno.
Pa bre zar im je malo 300 din od 6mil registrovanih domacinstava koji imaju brojilo pa da je preplata 30 din kolko ja znam o mnozenju imali bi para za extra program da nam pustaju nove filmove danima bez repriza a ovo 300 din + kinta od reklama pa PINK je privatna televizija i kad oni puste BLOK reklama ja zaboravim sta sam poceo da gledam A NAS BELOVED JAVNI SERVIS TO RADI ISTO a nisam primetio da je to privatna televizija.I rezultati o gledanosti su FAKE u Srbiji ima vise "GRAND-iozno" zanetih ljudi koji bi buljili u Grand Shund i ostala sra** nego onih koji bi gledali Zikinu sarenicu(ko joj dade ima alal mu vera za to) i ja bih radije gledao grand (MUTE-ovan of course) nego onog Ziku koji ni sam ne zna sta ce u onoj seriji i sigurno proklinje onog koji ga je tu bacio.RTS je bre skracenica od(Robe The Serbia) ili (Right Time to Steal).Danas sam na forumu RTS dobio najbrzi BAN i Brisanje nika u svome zivotu(24-voro godisnjeg)Neki mod me nije ni upozorio pred iskljucenje a na mail mi je stigla poruka da su mi zahvalni sto placam preplatu a ja sam ih ispljuvao na njihovom forumu i nikom nista ista stvar kao i sa SBB samo sto je moguce da se njega oslobodite a RTS je neunistiv i visi nam nad glavom iz dzepova mu ispadaju pare a on i dalje trazi jos pruzajuci svoju ruku okovanu zlatnim narukicama...da malo sam se zaneo ali shvatate poentu.

@paterfamilias Zivic vredja svoje goste i maltretira onu jadnu finu pevacicu i ceo bend(da benda nema emisija bi bila bash ruina ovako...) a u americkim talk-show-ovima ja nisam primetio da se to desava
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dreamfall na korisnoj poruci:
freeminder (26.8.2007)
Stara 26.8.2007, 21:49   #58
Željko
Starosedelac
 
Član od: 31.1.2006.
Lokacija: Loznica
Poruke: 1.821
Zahvalnice: 832
Zahvaljeno 443 puta na 240 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Željko
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Citat:
Spawn BG kaže: Pregled poruke
Da, zaboravio sam... Šta je sa sportovima koji su zanimljivi, a u kojima nemamo predstavnike (npr. sportska gimnastika)? Šta je sa sportovima u kojima imamo predstavnike i šampione, a nikad nemamo prenose (npr. borilački sportovi)?
Treba li da nabrajam dalje?
Sad počinje svetsko prvenstvo u atletici, prenosi RTS, sve "delove" Zlatna lige,...
Nemamo predstavnike ni u biciklizmu, pa su prenosili Tur de Frans...

Neću ja da branim RTS, samo kažem da imaju i oni dobrog programa, ko bi prenosio atletiku i biciklizam da nema RTS-a?
Željko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2007, 22:03   #59
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.716
Zahvalnice: 4.561
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Citat:
Željko kaže: Pregled poruke
Sad počinje svetsko prvenstvo u atletici, prenosi RTS, sve "delove" Zlatna lige,...
Nemamo predstavnike ni u biciklizmu, pa su prenosili Tur de Frans...

Neću ja da branim RTS, samo kažem da imaju i oni dobrog programa, ko bi prenosio atletiku i biciklizam da nema RTS-a?
E jedino imaju opravdanje za taj biciklizam,to sam pratio dosta dugo.A zasto ne prenose NFL kad je to nekad relativno uspesno radio pokojni 3K,a oni naprasno zaboravili da je to iz njihove kuce,pa je zatim avala tek u drugom delu proslogodisnjeg prvenstva nastavila da prenosi.Opet rts je po neku utakmicu pri kraju krao i onako stidljivo prenosio.

Poslednja ispravka: todos (26.8.2007 u 22:21)
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2007, 22:04   #60
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Citat:
Željko kaže: Pregled poruke
Sad počinje svetsko prvenstvo u atletici, prenosi RTS, sve "delove" Zlatna lige,...
Nemamo predstavnike ni u biciklizmu, pa su prenosili Tur de Frans...

Neću ja da branim RTS, samo kažem da imaju i oni dobrog programa, ko bi prenosio atletiku i biciklizam da nema RTS-a?
RTS je nama najblizi s moje tacke gledista, najblize radi nasim interesima ako se uopste tako moze reci. Najblizi narodu a ovi ostali, pa svi imaju uputstva koja variraju od toga da ispiraju mozak istom tom narodu do toga da prazne dzepove. Ne kazem da je RTS zlatan ali mislim da nam je nablizi!
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
WOW kutak Pr3dat000r MMORPG igre 13584 12.3.2023 15:35
Ljudski um je čudo veverica Cvet kompjutera 383 12.1.2011 14:03
IDEA nagradni konkurs! Nagrada 500.000 dinara dzonihsv Brbljaonica 3 9.2.2009 16:27
intel konfiguracija do 36000 dinara dkdnt Šta da kupim? 5 22.8.2008 15:08
Ceo komp za 25.000 (dinara naravno) :-D Pjanovic Šta da kupim? 20 22.4.2008 1:22


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:38.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com