Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica > Opšta kultura
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Opšta kultura Knjige, školovanje, muzika, film, TV...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 12.8.2016, 16:25   #681
milica_
Novi član
 
Član od: 11.8.2016.
Poruke: 4
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Koji je najbolji fax za programera

Planiram biti programer, ali ne znam koji je fax najbolji za to...Zavrsavam gimnaziju i dobro stojim sa matematimom i informatikom. Zelim raditi ovaj posao, ali znam i da je to uglavnom posao za muskarce, a vecina se protivi kada cuju da je zena progamer, pa je to jos jedna dilema koja me koci... Imam jos godinu dana da razmislim, ali bih volela da znam ove informacije da bih znala koje predmete vise da ucim zbog prijemnog... Unapred zahvalna na savetima
milica_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.8.2016, 16:28   #682
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.482
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.007 puta na 3.729 poruka
Određen forumom Re: Koji je najbolji fax za programera

PMF ja mislim da je kao stvoren za tebe, na kraju postaneš doktor.. ali ajde da čujemo i druga mišljenja
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku water wizard na korisnoj poruci:
milica_ (12.8.2016)
Stara 12.8.2016, 16:30   #683
milica_
Novi član
 
Član od: 11.8.2016.
Poruke: 4
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Koji je najbolji fax za programera

Ako neko moze da odgovori i da li je Java programiranje najbolje
milica_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.8.2016, 16:44   #684
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.482
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.007 puta na 3.729 poruka
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

java je tražena ali vrlo šuplja što se tiče sigurnosti, kratkoročno je dobra, dugoročno ko zna, uglavnom ti kad kreneš sa C++ sve ti je to isto, java, C#, C++ itd
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.8.2016, 14:46   #685
Strider
Veteran
 
Član od: 21.5.2012.
Lokacija: Kurbelwelle
Poruke: 820
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 165 puta na 145 poruka
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

Aj da ti ja odgovorim, posto se sa programerima druzim na redovnoj bazi.

Faks koji ti u principu trazis je Elektronski fakultet. Par drugara ga zavrsavaju i trenutno rade u firmama koje se bave time. Jedan o njih je poceo kao software support, tj. resavao je kojekakve tickete, i imao je nesto posla sa programiranjem, a onda je presao u programerski tim i sad se prakticno samo time i bavi. Dobar prijatelj zavrsava Elektronski (u Nisu, za to mogu da garantujem barem), i u toku studiranja se ubio radeci kojekakve projekte, tj programe, sto u Webu, sto standalone stvari poput nekog softvera za ucenje voznje, koliko se secam. Treci je, pak, radio softver na Arduinu za kontrolu daljinskih helikoptera sa laptopa (kretanje po predefinisanim putanjama). Ima svacega, ali se svi obucavaju upravo za to - da programiraju.

Sta je radio ? Ja nisam programer, ali kako se secam prolazio je stosta - Javu, PHP, Unity, C#, i razne druge jezike kojima ni ime nisam zapamtio. Prakticno, na Elektronskom se prave programeri. Sto se tice toga da je programiranje "muski" posao, ne zavaravaj se. U toj tvrdnji nema nista od istine. Devojke su skoro podjednako zastupljene na Elektronskom, a tako i u firmama, i ne cujem da su ozloglasene po tome da nista ne znaju. Samo ti nauci svoj posao,i nema nikakvih problema. Ne postoji razlika izmedju muskog programera i zenskog programera u poslu koji oni mogu da urade.

Uostalom, idi do Elektronskog i raspitaj se. Ima smerova koji se fokusiraju bas na elektroniku, automatiku i "hardverski" deo, ali neki se fokusiraju na programiranje.
Strider je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.8.2016, 16:52   #686
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

U Novom Sadu Elektrotehnički fakultet je imao fenomenalni smer za prgogramiranje. Znam da su traženiji programeri izlazili sa Elektrotehničke katedre za programiranje nego sa PMF-a. E to je važilo za NS. Za druge gradove ne znam. Mislim da su npr. u BG i PMF i ETF na odličnom glasu.

Što se najboljeg programskog jezika tiče, to je mislim nemoguće pitanje. Zavisi za koju primenu itd. Moji poznanici koji su programeri svi znaju više programskih jezika i često jer tako obično posao zahteva i ume da se menja od projekta do projekta. Kažu da kada jednom postaneš dobar programer u npr. Javi nije mnogo teško promeniti okruženje i naučiti nove komande za neki drugi programski jezik ako se pokaže potreba.

O polovima i zanimanjima neću ni da komentarišem. A ne bi trebalo ni ti da lomiš glavu. Radi ono što voliš i u čemu si dobra - kraj priče.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2017, 16:10   #687
milica_
Novi član
 
Član od: 11.8.2016.
Poruke: 4
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Koji smer upisati na PMF za programiranje?

Odlucila sam se da upisem PMF u Beogradu i zelim neki smer za programiranje. Znam da je ETF mozda bolji od PMF ali je i dosta tezak, ne bih da rizikujem i veoma mi je vazno da budem na budzetu, i naravno da mi se studiranje ne oduzi na 10 godina.. Pa sam se zbog toga odlucila za PMF.. Nemam nikoga poznatog ko studira ili je studirao ovaj fax, pa su mi veoma nepoznati smerovi na ovom fakultetu, a profesori u srednjoj su veoma nezainteresovani za pomoc.
Cetvrta sam godina i pocela sam da spremam informatiku i matematiku za prijemni. Ako mi neko moze pomoci oko smerova na PMF i detaljnije opisati (bilo bi pozeljno i ako neko zna koliko studenata primaju na budzet i koliko je bodova potrebno za to)...... Hvala svima u napred
milica_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2017, 20:58   #688
ETR1
Banned
 
Član od: 7.9.2012.
Lokacija: Usa
Poruke: 818
Zahvalnice: 131
Zahvaljeno 151 puta na 129 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku ETR1 Slanje poruke preko AIM-a korisniku ETR1 Slanje poruke preko Yahooa korisniku ETR1 Slanje poruke preko Skypea korisniku ETR1
Određen forumom Re: Koji smer upisati na PMF za programiranje?

Citat:
milica_ kaže: Pregled poruke
Odlucila sam se da upisem PMF u Beogradu i zelim neki smer za programiranje. Znam da je ETF mozda bolji od PMF ali je i dosta tezak, ne bih da rizikujem i veoma mi je vazno da budem na budzetu, i naravno da mi se studiranje ne oduzi na 10 godina.. Pa sam se zbog toga odlucila za PMF.. Nemam nikoga poznatog ko studira ili je studirao ovaj fax, pa su mi veoma nepoznati smerovi na ovom fakultetu, a profesori u srednjoj su veoma nezainteresovani za pomoc.
Cetvrta sam godina i pocela sam da spremam informatiku i matematiku za prijemni. Ako mi neko moze pomoci oko smerova na PMF i detaljnije opisati (bilo bi pozeljno i ako neko zna koliko studenata primaju na budzet i koliko je bodova potrebno za to)...... Hvala svima u napred
http://www.matf.bg.ac.rs/m/180/osnovne-informatika/

Ovde ti je lista predmeta za taj smer. Ne znam kako je u bg, slični su predmeti kao u ns na pmf. Klasika, prva godina ima za predmete neke analize, logike, algebre i kreće se sa programiranjem. Posle dođe možda diskretna matematika, ali to ti je sve potrebno i svaki predmet se nadovezuje jedan na drugi (bar je tako u ns). Naravno tu su i ostali programerski predmeti. Što se tiče bodova za budžet, to je različito iz godine u godinu, zavisi kakva je generacija đaka, ako dođu svi odlikaši i rasture prijemni, onda može za budžet da zatreba i više od 90 bodova, ako me razumeš. Ako su onako osrednji đaci i provežbaju za prijemni, može biti dosta i 70-75 bodova. U ns kad se popuni lista za četvorogodišnju informatiku, oni što su "lošiji" bili na prijemnom, automatski se prebacuju na listu za trogodišnju informatiku, to im obično stoji u listi želja i budu tamo na budžetu. Znači prijavi se tačno onoliko ljudi kolika je i kvota i svi budu na budžetu, nema guranja kao na ftn (2000 ljudi na 180 mesta). Ali da ne dužim, pošto hoćeš u bg, možda ima nekoga ko je studirao ili studira tamo.
ETR1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.3.2017, 19:32   #689
crash019
Novi član
 
Član od: 7.3.2017.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Univerzitet Metropolitan(FIT i SI) misljenje?

Zavrsavam cetvrtu godinu smera elektrotehnicar informacionih tehnologija u tehnickoj skoli i predamnom je teska odluka, a to je koji fax upisati. Trenutno se razmisljam izmedju FTN-a i Metrpolitana (informacione tehnologije ili softversko inzenjerstvo). Trenutno preovladava Metrpolitan zato sto koliko se meni cini vise se rade prakticne stvari i programski jezici konkretno dok koliko sam gledao na drzavnim ima vise elektronike, fizike koja meni bas i ne ide od ruke. Nalazio sam razna misljenja na internetu ali to je sve staro po 3-4 godine, pa me zanima neko misljenje sada posle 4 godina. Znam za price kao privatni fakultet se manje ceni od drzavnog, ali ja gledam na znanje u praksi pre svega. Imao sam priliku da pricam sa jednim izuzetno dobrim programerom koji studira na metropolitanu a vec radi za neku inostranu firmu, on mi je i preporucio ovaj fakultet. Pa ako moze neko ko ima iskustva u vezi Metrpolitana ili nekog drzavnog da mi da predlog sta raditi. Hvala unapred.

Poslednja ispravka: DeCoy (15.3.2017 u 20:49) Razlog: dobro nisi comic sans stavio...
crash019 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2017, 19:56   #690
Strider
Veteran
 
Član od: 21.5.2012.
Lokacija: Kurbelwelle
Poruke: 820
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 165 puta na 145 poruka
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

Ja cu samo da ti kazem da imam drugove na Niskom Elektronskom, koji se bave programiranjem, i tacno je da ima malo matematike (smesne matematike), i mnogo prakse. Konkretno, drugari su pravili dosta obimnih projekata, poput programiranja kontrolera za letenje, kompletnog programa za obuku za voznju (od nule), kao i programa koji je ustvari virtuelna setnja kroz Stari Nis. Projekti oko kojih su se telili nedeljama.

Masinski fakultet ima laboratorija i instrumenata u vrednosti cele zgrade i placa, x3. Upisi Metropolitan ili sta god, ali prica da se na drzavnim fakultetima samo buba i gleda u crno-bele strane apsolutno nema veze sa mozgom. U mom iskustvu, pogotovo na tehnickim fakultetima, ako si stvarno zainteresovan itekako ces saradjivati sa asistentima i raditi ozbiljne poslove van nastave - prakticno znanje.

Fakultet ko fakultet. Izruce ti materijal, tvoje je da li ces i koliko da ga upijes. I na privatnom i na drzavnom ces imati stvari koje ces mrzeti.
Strider je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2017, 9:42   #691
Nemanja Janjatovic
Član
 
Član od: 14.4.2014.
Poruke: 31
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Privatni univerzitet "Educons"

Pozdrav! Zanima me da li neko ima iskustva sa univerzitetom "Educons" ? Koja su iskustva sa zaposljavanjem, posle zavrsenog fakulteta? Da li se cene diplome? Koje znanje poseduje neko ko je zavrsio neki od fakulteta sa ovog univerziteta? Koji su uslovi stipendije, stecene na takmicenju "Knobur" ?

Poslednja ispravka: DeCoy (4.5.2017 u 10:27) Razlog: jel može malo sitniji font?
Nemanja Janjatovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2017, 0:33   #692
Fika27
Član
 
Član od: 27.6.2014.
Poruke: 34
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

Pozdrav svima , planiram i spremam se da upisem PMF u Kragujevcu,smer Informatika,pa ako moze neko ko je zavrsio ili i dalje pohadja PMF da mi kaze nesto malo vise o njemu,tj da cujem iz prve ruke ko stvarno zna kako je tamo, i da li treba da spremam oblast Funkcije posto u celoj zbirci za pmf koju su oni okacili pre mesec dana (200zadataka) nema nikakvih zad sa funkcijama,kad kazem fje mislim na prvi i drugi izvod, trazenje minimuma maximuma itd , u toj zbirci su samo dva zadatka koji spadaju u fje i oba su tipa ,,odredi parametar k tako da fja ta i ta raste i sece x osu,, , pa pitam da li ce biti ozbiljniji zadaci sa fjama da znam dal da spremam.Hvala
Fika27 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2017, 13:50   #693
CrashBash
Novi član
 
Član od: 14.8.2017.
Poruke: 0
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

Zdravo.Imam jednu dilemu.Zelim da upisem etf.Zanima me programiranje i elektronika.Naime imam nekog iskustva sa programiranjem: python,java,c....Sa druge strane sto se tice elektronike pravio sam svasta od pojacala preko izvora napajanja do nekih zezancija sa mikrokontrolerima,konkretno pic serija.E sad pregledavajuci odseke na etf-u nekako mi je rti odsek zapao za oko.SI otpada u startu zato sto je akcenat samo na programiranju,dok rti nudi i hardverske stvari.Sa druge strane otpada i odsek za elektroniku kako sam cuo to upisuju samo naj naj i da je jako tezak smer.Moje pitanje je nudi li rti odsek neko balansirano znanje izmedju programiranja i elektronike,ono mislim da ima svega pomalo?
CrashBash je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2017, 17:42   #694
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

Citat:
CrashBash kaže: Pregled poruke
Zdravo.Imam jednu dilemu.Zelim da upisem etf.Zanima me programiranje i elektronika.Naime imam nekog iskustva sa programiranjem: python,java,c....Sa druge strane sto se tice elektronike pravio sam svasta od pojacala preko izvora napajanja do nekih zezancija sa mikrokontrolerima,konkretno pic serija.E sad pregledavajuci odseke na etf-u nekako mi je rti odsek zapao za oko.SI otpada u startu zato sto je akcenat samo na programiranju,dok rti nudi i hardverske stvari.Sa druge strane otpada i odsek za elektroniku kako sam cuo to upisuju samo naj naj i da je jako tezak smer.Moje pitanje je nudi li rti odsek neko balansirano znanje izmedju programiranja i elektronike,ono mislim da ima svega pomalo?
Nije ni RTI baš toliko hardverski orijentisan. Na trećoj-četvrtoj godini imaćeš predmete koji malo detaljnije odrađuju hardver ali će čak i tu akcenat biti uglavnom na programiranju.

Recimo, VLSI projektovanje hardvera se i dalje isključivo svodi na pisanje zidova i zidova teksta koji opisuju karakteristike blokova u hardveru i nećeš tu videti ni "h" od hardvera sve dok se jednog dana ne zaposliš u industriji koja se zapravo bavi izradom takvog hardvera.

Nešto opipljivije stvari imaš kod recimo mikroprocesorskih sistema, računarskih mreža itd.

Ako ti je rad sa hardverom na prvom mestu onda je elektronika bolji izbor ali uzmi u obzir da ćeš tamo imati veliki broj predmeta koji su vezani za matematiku (tri matematike, statistika i ne sećam se šta još) ili sfera elektrotehnike koje možda nisu baš toliko privlačne elektroničarima (električne mašine, upravljanje industrijskim procesima itd.)
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Neutrino na korisnoj poruci:
CrashBash (4.9.2017)
Stara 3.9.2017, 17:47   #695
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.166
Zahvalnice: 2.085
Zahvaljeno 4.923 puta na 2.859 poruka
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

Upisi RTI. Dosta predmeta na kasnijim godinama je izborno tako da mozes da se profilises po zelji (od cistog softvera, do kombinacije softvera i hardvera, odnosno onoga sto racunarska tehnika i jeste). Od hardverski stvari ces imati osnove elektronike, arhitekture racunara i slicno, ali ces biti dobro potkovan programiranjem (na primer, slusaces algoritme i strukture podataka, sto je preduslov da uopste mozes da se nazoves programerom).

Na elektronici se radi bukvalno sve zivo od elektronike (ukljucujuci energetsku elektroniku) i to je najtezi smer na fakultetu, ali je programiranje na jako niskom nivou i od obaveznih predmeta imas samo programiranje 1 i 2 (odnosno paskal i C). Sve ostalo je opciono i od programiranja ces nauciti samo najosnovnije stvari kako da napises (jedva) funkcionalan firmver za uredjaj, bez ikakvog uvida u to sta je dobra praksa kad se razvija softver bilo kakvog tipa (i zbog toga elektronicari, osim ako istovremeno nisu entuzijasti za programiranje, tradicionalno pisu los softver koji je horor za bilo kakvu nadogradnju, portabilnost itd).
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku voodoo_ na korisnoj poruci:
CrashBash (4.9.2017)
Stara 4.9.2017, 13:20   #696
CrashBash
Novi član
 
Član od: 14.8.2017.
Poruke: 0
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

Generalno volim elektroniku i hardver uopsteno,ali kako sam cuo na elektronici podosta ulaze u dubinu itd,dok se na rti moze i svastariti.Svidja mi se veliki izbor izbornih predmeta.A nacuo sam da elektronike na rti-u nisu tako teske.Da ne bude zabune ne bezim od ucenja i racuna,nego vise sam zainteresovan za projektovanje kola nego da brojim elektrone.Sa programiranjem ne bi trebalo biti problema tu se dobro snalazim.A sto se tice elektronike nekad zapnem kod nekih sklopova pa bi zelio da produbim znanje,da se ne svede na puko kopiranje sema.
CrashBash je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.9.2017, 13:35   #697
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.638
Zahvalnice: 153
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

Razmisli možda i o Višoj elektrotehničkoj, imam par ortaka koji su otišli tamo, jedan na programiranje i on sad radi u nekoj privatnoj firmi, 700 evra, fleksibilno radno vreme - banja.
Ovi koji su otišli na ETF i dalje to mlate.
Viša ima bolju i noviju opremu, nekako su savremeniji, ETF ti je leglo idiota profana koji predaju nešto što više nije bitno samo zato da bi sebi samima dali neku svrhu postojanja.

Pritom je viša 3 godine, što znači ušteda vremena, a uvek možeš i neku specijalizaciju da odradiš.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Cracked But Whole na korisnoj poruci:
CrashBash (4.9.2017)
Stara 4.9.2017, 14:18   #698
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

Moj savet je da čist elektro smer ne treba da upisuje niko ko nije potpuno posvećen elektrotehnici. Smučiće mu se 3 matematike, elektrotehnika, elektronika, magnetika, električne mašine... Predmeti su zahtevni sami po sebi, pa još ako se namesti zahtevan profesor - veselo.

A valja dobro promisliti i pre odlaska na višu, da ne bude posle nezadovljan. Ne znam zaista mnogo o samoj školi, jedino imam iskustvo su dva školska koja su završila Višu Elektrotehničku. Jedan je nakon završene više rešio da nastavi sa faksom pa došao kod mene na FTN u Novom Sadu jer su mu priznali više ispita nego na ETF. Kazao je da je težina svega osetno veća, komplikovanija je matematika, jedno vreme se baš mučio da uhvati korak... ali je na kraju čak slušao i 2 predmeta koja su mu već bila priznata, svojevoljno jer je mogao da nauči više, a po njegovim rečima može da se nauči solidno više.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
CrashBash (4.9.2017)
Stara 4.9.2017, 15:35   #699
CrashBash
Novi član
 
Član od: 14.8.2017.
Poruke: 0
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

Pogledao sam malo detaljnije planove i programe na etf-u.Ipak mislim da bi se odlucio za rti(naravno tek od druge godine).Koliko sam video ima jedna mata manje nego na elektronici,plus nema nekih drugih opstih predmeta tipa teorija el kola, magnetika itd.Jedan kolega mi je javio da postoje dve elektronike koje su izborne i sasvim zadovoljavajuce,plus moze se izabrati i elektronika sa nekog drugog odseka,da se jos malo produbi znanje.Najteza je (barem za rti) prva godina jer je opsta i to je kako mi rece svojevrsni filter.Dalje ne bi trebalo biti problema.Radi se Pascal,C/C++, Java, C#,Allgoritmi, Operativni sistemi(ovo je jako tezak ispit kako sam razumeo),Arhitekture racunara, Racunarske mreze, Mikrokonroleri,Sistemsko programiranje itd itd.Jeste da ima podosta teorije iz svakog ispita ali kaze na kasnijim godinama postoji iz svakog ispita projektni rad tako da ima nesto i prakse.Zahvaljujem se svima na odgovorima
CrashBash je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.9.2017, 17:46   #700
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.166
Zahvalnice: 2.085
Zahvaljeno 4.923 puta na 2.859 poruka
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

Teorija mora da postoji jer je to ipak fakultet a ne zanatska škola. Operativni sistemi nisu teški sami po sebi nego se na kraju radi projekat koji traži da si bio redovan na predavanjima i vežbama, pa otud reputacija.
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku voodoo_ na korisnoj poruci:
CrashBash (7.9.2017)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
automatika, elearning, elektronika, fakultet, fit, prijemni, sta upisati, studije, visoka skola


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Prebacivanje igrara na K750i uz pomoć USB kabla Željko Aparati i oprema 4 31.1.2007 11:43
Ruteri - potrebna pomoć! shobra Komunikacioni uređaji i umrežavanje 8 25.10.2006 0:40
Pomoć! (Google) drpiga Tekstovi u SK 6 19.1.2006 21:07


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:59.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com