Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.8.2010, 12:41   #181
kikko
Član
 
Član od: 13.2.2010.
Poruke: 142
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 21 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
bela lampa kaže: Pregled poruke
Pa ako si ljubitelj teske akcije sa plitkom pricom ti ga obevazno pogledaj
jesi gledao?
kikko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2010, 16:38   #182
Dimso
Član
 
Član od: 24.12.2008.
Poruke: 136
Zahvalnice: 35
Zahvaljeno 25 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II



НОВА ЗЕМЉА
http://www.imdb.com/title/tt1234435/

http://www.youtube.com/watch?v=lCU-vKmoL3E

Затвореници који су осуђени због убистава због недостатка простора у затворима се депортују на ненасељено острво на северу Русије. Филм прича причо о њиховом животу на острву, како су се организовали, шта су јели у недостатку хране...
7/10
Dimso je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2010, 20:03   #183
bela lampa
Veteran
 
Član od: 12.1.2010.
Lokacija: Hotel California
Poruke: 1.067
Zahvalnice: 925
Zahvaljeno 890 puta na 357 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Sto se tice filma nisam ga gledao, ali znam kakav je.
Objasnicu opet kakav je posto nisam rekao "plitka akcija", film je cisto akcioni bez ikakvih efekata i sta ti ja znam vec, radjen je u stilu akcionih filmova 80-ih, sa dobro poznatim akcionim glumcima, tako da je odradjena je na nivou. Sto se tice price nije nista posebno, rec je o grupi placenika koji odlaze u Juznu ameriku sa zadatkom da svrgnu sa vlasti diktatora u jednoj drzavi (bas zapetljano).

Poslednja ispravka: Iris (21.8.2010 u 21:48)
bela lampa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2010, 21:15   #184
kikko
Član
 
Član od: 13.2.2010.
Poruke: 142
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 21 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
bela lampa kaže: Pregled poruke
Sto se tice filma nisam ga gledao, ali znam kakav je.
Objasnicu opet kakav je posto nisam rekao "plitka akcija", film je cisto akcioni bez ikakvih efekata i sta ti ja znam vec, radjen je u stilu akcionih filmova 80-ih, sa dobro poznatim akcionim glumcima, tako da je odradjena je na nivou. Sto se tice price nije nista posebno, rec je o grupi placenika koji odlaze u Juznu ameriku sa zadatkom da svrgnu sa vlasti diktatora u jednoj drzavi (bas zapetljano).
a tebi hvala sto si nam rekao kakav je film koji nisi gledao

Poslednja ispravka: Iris (21.8.2010 u 21:48)
kikko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2010, 23:14   #185
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
bela lampa kaže: Pregled poruke
Sto se tice filma nisam ga gledao, ali znam kakav je.
Objasnicu opet kakav je posto nisam rekao "plitka akcija", film je cisto akcioni bez ikakvih efekata i sta ti ja znam vec, radjen je u stilu akcionih filmova 80-ih, sa dobro poznatim akcionim glumcima, tako da je odradjena je na nivou. Sto se tice price nije nista posebno, rec je o grupi placenika koji odlaze u Juznu ameriku sa zadatkom da svrgnu sa vlasti diktatora u jednoj drzavi (bas zapetljano).
A prica mora biti zapetljana da bi bila dobra... zasto?
Sto volim kad se skupi par elitista pa pljuje po svim akcionim filmovima, a oni inace gledaju samo one produbljene, i svidela su im se ukupno 4 filma u poslednje dve decenije .
Kako ne mozete da shvatite da neki filmovi sluze da odete u bioskop i da iskljucite mozak? Meni se ovo cesto desava posle visecasovnog ucenja i ne gleda mi se nesto kao Inception da moram da se razmisljam "a sta se sad desilo", i posle filma da mozgam sta se stvarno desilo u filmu. Takodje mi se ni ne gleda drama od 3 sata u kojoj se nista ne desava ceo film, nego nesto sto ce da me opusti i sto cu do sutra vec zaboraviti...
Sto se tice samog kvaliteta, to je vec nesto drugo, ali mislim da ce ovaj biti veoma kvalitetan za to sto jeste.
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 6 korisnika se zahvaljuje korisniku Supreme.50 na korisnoj poruci:
filpan (27.6.2013), Greko Darstiva (22.8.2010), Maverick (22.8.2010), mp3lopov (22.8.2010), Peruzzi (22.8.2010), Srlandand (22.8.2010)
Stara 21.8.2010, 23:45   #186
Stepski Vuk
Član
 
Član od: 16.8.2009.
Lokacija: MIA
Poruke: 159
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 117 puta na 82 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Supreme.50 kaže: Pregled poruke
A prica mora biti zapetljana da bi bila dobra... zasto?
Sto volim kad se skupi par elitista pa pljuje po svim akcionim filmovima, a oni inace gledaju samo one produbljene, i svidela su im se ukupno 4 filma u poslednje dve decenije .
Kako ne mozete da shvatite da neki filmovi sluze da odete u bioskop i da iskljucite mozak? Meni se ovo cesto desava posle visecasovnog ucenja i ne gleda mi se nesto kao Inception da moram da se razmisljam "a sta se sad desilo", i posle filma da mozgam sta se stvarno desilo u filmu. Takodje mi se ni ne gleda drama od 3 sata u kojoj se nista ne desava ceo film, nego nesto sto ce da me opusti i sto cu do sutra vec zaboraviti...
Sto se tice samog kvaliteta, to je vec nesto drugo, ali mislim da ce ovaj biti veoma kvalitetan za to sto jeste.
Neće jer su odustali Van Dam, Sigal i Noris. Bez ove prve dvojice i ´ajde nekako ali bez Čaka....Iz inata neću da ga gledam
Stepski Vuk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2010, 0:05   #187
mp3lopov
Starosedelac
 
Član od: 29.6.2009.
Lokacija: RS
Poruke: 1.307
Zahvalnice: 429
Zahvaljeno 378 puta na 288 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Sto volim kad se skupi par elitista pa pljuje po svim akcionim filmovima, a oni inace gledaju samo one produbljene, i svidela su im se ukupno 4 filma u poslednje dve decenije.

Ovo je sve objasnilo.

Step Up

i

Step Up 2

Tinejdzerski filmovi sa dosta plesa, takodje kroz oba se provlaci ljubavna prica (bas me cudi Iskreno prvi deo mi se vise svideo, drugi kao da je radjen na silu. Koreografije nisu lose, mada se meni licno nesto posebno i ne svidjaju (vecina freestyle klipovana YouTube-u su bolji ) Mislim da nije bilo potrebe da se radi i treci jer prosto ne znam sta su vise mogli smisliti (i ova 2 previse lice). Ah da, morao je 3D.

Poslednja ispravka: mp3lopov (22.8.2010 u 0:16)
mp3lopov je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2010, 1:07   #188
Nutsbre@ker
Starosedelac
 
Član od: 17.6.2008.
Lokacija: Tamo gde internet pocinje
Poruke: 1.809
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 439 puta na 329 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Nutsbre@ker
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Uf, danas sam odgledao....


The Last Airbender
Moji utisci..... nešto gore u životu nisam gledao, čak šta više pokajao sam se što sam dao pare za kartu. Ja inaće nisam gledao seriju koja je snimljena pre filma, ali dovoljno govori da drug koji je zagriženi fanatik te serije, smatra da je ovaj film najgore sr**e koje je ikada snimljeno. Po priči tog mog ortaka a i mom ličnom utisku, priča iz orginalne serije uopšte nije ispoštovana, neki efekti izgledaju krajnje jadno, glavnom glumcu (avataru) je hirurški odstranjen talenat i smisao za glumu, ma uopšte em film deluje zbrzano i skarabudženo. Mislim da dovoljno govori to i što se neki delovi iz trejlera uopšte ne pojavljuju u filmu (a baš ti izbačeni delovi su me i privukli da ga pogledam). Film slovom i brojem ima jedan atraktivan specijalni efekat i to je to. Izbegavati u širokom luku. Moja ocena -6/10. Krajnje jadno.
Nutsbre@ker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Nutsbre@ker na korisnoj poruci:
DylaN (22.8.2010), Game fever (28.8.2010), mp3lopov (22.8.2010), Srlandand (22.8.2010)
Stara 22.8.2010, 1:28   #189
bela lampa
Veteran
 
Član od: 12.1.2010.
Lokacija: Hotel California
Poruke: 1.067
Zahvalnice: 925
Zahvaljeno 890 puta na 357 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Supreme.50 kaže: Pregled poruke
A prica mora biti zapetljana da bi bila dobra... zasto?
Sto volim kad se skupi par elitista pa pljuje po svim akcionim filmovima, a oni inace gledaju samo one produbljene, i svidela su im se ukupno 4 filma u poslednje dve decenije .
Kako ne mozete da shvatite da neki filmovi sluze da odete u bioskop i da iskljucite mozak? Meni se ovo cesto desava posle visecasovnog ucenja i ne gleda mi se nesto kao Inception da moram da se razmisljam "a sta se sad desilo", i posle filma da mozgam sta se stvarno desilo u filmu. Takodje mi se ni ne gleda drama od 3 sata u kojoj se nista ne desava ceo film, nego nesto sto ce da me opusti i sto cu do sutra vec zaboraviti...
Sto se tice samog kvaliteta, to je vec nesto drugo, ali mislim da ce ovaj biti veoma kvalitetan za to sto jeste.
Pitao si kakav je film i ja sam ti rekao. Ja nisam rekao da je film nikakav, uzas, da ga ne treba gledati i slicno. Lepo sam rekao "ako si ljubitelj akcije obavezno ga pogledaj", niti sam raspravljao o ukusima. Ne znam sta siris pricu dalje, mada bi rado raspravljao na tu temu ali bi to trajalo do besvesi a i ovo nije tema za to
bela lampa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku bela lampa na korisnoj poruci:
KingJoce (20.11.2010), Maladikt (22.8.2010)
Stara 22.8.2010, 2:39   #190
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Kao prvo nisam ja nista pitao, a javio sam se zato sto sam skoro bio prozvan da sam jedan od onih koji gleda filmove kao sto je Expenables, kao da je to nesto lose ili ne znam ni ja sta... Da glume nepoznati glumci, film bi bio generalno prosecan, ali posto glume poznati glumci (ima odlicnih a ima i onih za plakanje ), a film ima istu pricu kao gorepomenuti prosecni filmovi, onda je ovaj film supalj i glup. E to ne razumem .

Gledate na filmove tako sto uporedite svoja ocekivanja pre gledanja sa filmom, pa tako kada film koji ste cekali godinu dana i ocekujete mnogo ispadne prosecan, onda taj film ima glupu/suplju pricu, ocajan je itd... (ne navodim samo tebe). A prosecan film za koji ste culi juce a danas ga odgledali, ostaje prosecan (The Losers, The A-Team). I sad ispada po izjavama ljudi da je Expenables gori od 90% filmova, a nije. Avatar takodje. Ovo je drugi razlog zasto "sam se javio", zato sto mi ovaj fenomen nije jasan.

Kao drugo ja iskreno ne idem u bioskop da gledam ovakve filmove sa namerom da ostanem odusevljen pricom, nego da pustim mozak na ispasu. Sto se tice glume, to je daleko vaznije i istaknutije, pa se i lakse primeti, i samim tim to mora biti ispostovano, za razliku od price (bilo bi lepo da moze, ali ako idem u bioskop da gledam Expenables, primeticu dobru pricu, a ako je losa, necu primetiti losu pricu ). Prica je daleko vaznija u filmovima bez ijednog ispaljenog metka. Naravno i prica mora biti u granicama normale, tj. u ovakvim filmovima moze biti jednostavna, ali ne glupa ili naivna...

Toliko od mene, necu da pravim posao nasem omiljenom modu .
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2010, 3:07   #191
Flamel
Veteran
 
Član od: 22.11.2008.
Poruke: 677
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 310 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
bela lampa kaže: Pregled poruke
Sto se tice filma nisam ga gledao, ali znam kakav je.
Objasnicu opet kakav je posto nisam rekao "plitka akcija", film je cisto akcioni bez ikakvih efekata i sta ti ja znam vec, radjen je u stilu akcionih filmova 80-ih, sa dobro poznatim akcionim glumcima, tako da je odradjena je na nivou. Sto se tice price nije nista posebno, rec je o grupi placenika koji odlaze u Juznu ameriku sa zadatkom da svrgnu sa vlasti diktatora u jednoj drzavi (bas zapetljano).

Ti mora da si vidovit cim znas kakav je film koji nisi gledao.

Sto se tice Tekken-a... ono je uvreda za sve fanove igre. Kic i trash od filma.
Flamel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Flamel na korisnoj poruci:
Stepski Vuk (22.8.2010)
Stara 22.8.2010, 4:36   #192
bela lampa
Veteran
 
Član od: 12.1.2010.
Lokacija: Hotel California
Poruke: 1.067
Zahvalnice: 925
Zahvaljeno 890 puta na 357 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Flamel kaže: Pregled poruke

Ti mora da si vidovit cim znas kakav je film koji nisi gledao.

Sto se tice Tekken-a... ono je uvreda za sve fanove igre. Kic i trash od filma.

Pa to kazem zato sto sam procitao par recenzija o filmu, a i cuo komentare drugova sto su ga gledali.
wooow to je ta moja vidovitost
bela lampa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2010, 12:28   #193
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Nutsbre@ker kaže: Pregled poruke
Uf, danas sam odgledao....


The Last Airbender
Ja sam veliki poklonik serije koja je fantastična, sa sjajnom pričom, muzikom i izuzetnom vokalnom glumom. Likovi su predstavljeni kao beskrajno zabavni, originalni i domišljati, puni života. Plašila sam se da će ekranizacija biti promašaj, kao što se do sada desilo kada je svako drugo kultno delo u pitanju... Nisam gledala film, zato što su mi komentari i po jedna zvezdica od svakog recenzenta na IMDB-u jasno rekli da treba da ga zaobiđem u širokom luku...

Ukoliko želite pravi užitak, odgledajte animiranu seriju!
Fan-made trailer

Poslednja ispravka: Iris (22.8.2010 u 12:46)
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Iris na korisnoj poruci:
zone2403 (22.8.2010)
Stara 22.8.2010, 12:45   #194
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Odgledah Shaun Of The Dead sinoc,misleci po nazivu da je neki horor .Inace film je na foru zombilanda,samo jedno 5 puta gori.
Spoiler za spoiler:
Radnja se desava u Londonu,nema atraktivnih ubijanja zombia kao u zombilandu,niti su likovi toliko zabavni kao tamo.Glavni lik je totalni loser a njegov najbolji ortak jos veci loser,tako da mozete zamisliti na koji nacin ubijaju zombije.Zombi su spori,glupi i treba im 5 minuta da te ujedu kad te uhvate tako da ne vidim nacin na koji je moguce da te ujedu uopste.
Kraj je sasvim ok za ovako prosecan,mozda cak i ispod proseka film.Ja bih mu dao nekih 4/10....Vidim da na imdb-u ima 8/10.Zaista ne znam kako je to postigao ili jednostavno ja nisam uspeo da shvatim neki smisao filma,kojeg on zapravo i nema >.>
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2010, 13:23   #195
Nash Knight
Banned
 
Član od: 23.10.2005.
Lokacija: Nish
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 1.059
Zahvaljeno 821 puta na 447 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Nisi uspeo da shvatis da je ovo jedna tipicna britanska komedija sa tipicnim britanskim humorom . Ovo treba da bude vise nesto na foru Men behaving badly nego horor sa strashnim i opasnim zombijima (kog je briga dal su zombiji brzi u komediji?). Ja sam pa bas imao obrnut dozivljaj, Zombieland mi je bio OK, ali je 5X gori od Shaun of the Dead.

I suzdrzavajte se mishljenja osnovanih na recenzijama, ovo je dnevnik filmova koje SMO GLEDALI, a ne o kojima smo chitali/chuli
Nash Knight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 6 korisnika se zahvaljuje korisniku Nash Knight na korisnoj poruci:
HSVstoned (25.9.2011), jozvan_Kg (23.8.2010), nexexcalibur (23.8.2010), player1 (22.8.2010), Stepski Vuk (22.8.2010), zone2403 (22.8.2010)
Stara 22.8.2010, 13:25   #196
noisy
Starosedelac
 
Član od: 6.9.2007.
Poruke: 1.421
Zahvalnice: 285
Zahvaljeno 155 puta na 120 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

RUSuper brate, nisi shvatio foru. A pogledaj i Hot Fuzz, pa ti možda bude jasnije.
noisy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2010, 13:50   #197
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Nisam ni ja razumeo foru .

Sto je najgore posle njega ajde da gledamo Trick 'r Treat, on mora da je zanimljiviji . Posle 20 minuta sam hteo da isecem vene...
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2010, 14:15   #198
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Skontao sam ja da to nije horor tokom filma.Ali smesnih delova nisam video,primetio sam da je ovo bio pokusaj da se napravi komedija,koja licno meni nije smesna ni u jednom delu.Ustvari bilo mi zabavno kad su gadjali onim plocama 2 zombija i to je to.Jednostavno zombiland mi je smesnij,a na istu su foru filmovi.
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2010, 15:15   #199
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Odgledao sam film
Baarìa

http://www.imdb.com/title/tt1081935/


Italijanski film o zivotu na Siciliji. Moze se svrstati u dramu a i u komediju. Jako dobar film, odlicno docarava zivot jednog gradica na Siciliji. Svaka preporuka
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2010, 18:57   #200
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
todos kaže: Pregled poruke
Kakav je film The Expendables? Da li vredi to gledati?
Ja sam ga odgledao pre par dana, što se scenarija tiče mogu reći samo Predictable, Predictable and Predictable, ne znam više po koji put se ponavlja završnica Déjà vu,
Spoiler za nekad cuo za spojler?:
Glavni negativac pokušava da pobegne sa taocem ženskom od glavnog lika, i na kraju good guy mora da baci oružje da bad guy ne bi upucao nju, ALI uz pomoć "veštog manevra" oni uspevaju da ga nadmudre u ubiju.
Mada za ložače uopšte nije loš film.

Poslednja ispravka: Predrag Stankovic (23.8.2010 u 6:55) Razlog: Spoiler - Hmm? http://bit.ly/cSddJs
Predrag Stankovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2589 9.4.2024 13:29
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:57.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com