Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.7.2010, 10:49   #221
Misone
Član
 
Član od: 3.9.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 418
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 74 puta na 58 poruka
Određen forumom Re: Wii - pitanja

Citat:
citizenx kaže: Pregled poruke
pozdrav svima.
razmisljam se da kupim wii, pa me zanima da li ja sa homebrew channel-om mogu da pokrecem druge platforme tipa nintendo 64, gamecube i ako mogu, koje tacno platforme mogu, da li npr wii moze da se ponasa ko sega emulator, ili je striktno vezan za nintendove proizvode?
ja imam na wii emulator za gba i igrao sam pokemon fire red bez ikakvih bugova.
Misone je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.7.2010, 19:20   #222
nikolasage
Novi član
 
Član od: 2.7.2010.
Poruke: 3
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Post Re: Wii - pitanja

Jel zna neko da li je bolje kupiti za wii jos jedan motionplus ili ugraditi cip? Ja se dvoumim.Pa ako neko ima iskustva sa tim da me posavetuje. Hvala unapred.
nikolasage je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.7.2010, 10:50   #223
hitmanneverdead
Član
 
Član od: 12.2.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 375
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 55 puta na 29 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku hitmanneverdead Slanje poruke preko Skypea korisniku hitmanneverdead
Određen forumom Re: Wii - pitanja

pa cekaj, sta ce ti cip sad kada vreme softmoda cveta, a i sta ce ti motion plus, kada je iovako skup, ja bih cekao da mu padne cena na nekih 1500-2000 dinara pa bih onda kupovao...
hitmanneverdead je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.7.2010, 13:00   #224
nikolasage
Novi član
 
Član od: 2.7.2010.
Poruke: 3
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Wii - pitanja

Citat:
hitmanneverdead kaže: Pregled poruke
pa cekaj, sta ce ti cip sad kada vreme softmoda cveta, a i sta ce ti motion plus, kada je iovako skup, ja bih cekao da mu padne cena na nekih 1500-2000 dinara pa bih onda kupovao...
Ja sam cuo da wii brzo dosadi kad ga igras sam,a u drustvu je mnogo zanimljivije (u drustvu je sve naravno uvek zanimljivije).

npr boks to moze da se igra u drustvu,a i tenis je dobar.

Zbog toga razmisljam da kupim jos jedan motionplus,a i sto bi cekao da pojeftini kad ce onda verovatno da izadje neki novi dodatak koji (naravno kao i svaki covek) zelis da kupis....i onda zasto si ceko???
nikolasage je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.7.2010, 0:41   #225
irreal
V.I.P. Programiranje
 
Član od: 9.1.2009.
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo
Poruke: 1.157
Zahvalnice: 83
Zahvaljeno 448 puta na 303 poruka
Određen forumom Re: Wii - pitanja

Citat:
nikolasage kaže: Pregled poruke
npr boks to moze da se igra u drustvu,a i tenis je dobar.
ako pricas o Wii Sports-u, cela igra je teski krs, u poredjenju sa mnostvom kvalitetnih naslova za Wii (sto ne znaci da ima i jos puta 3 shit naslova, treba paziti sta "kupujes").

Citat:
nikolasage kaže: Pregled poruke
Zbog toga razmisljam da kupim jos jedan motionplus,a i sto bi cekao da pojeftini kad ce onda verovatno da izadje neki novi dodatak koji (naravno kao i svaki covek) zelis da kupis....i onda zasto si ceko???
nece izlaziti za Wii nista revolucionarno, ako ti se igra neka igra koja podrzava motion plus, slobodno ga kupi. (dobro pogledaj koja igra i koliko podrzava motion plus, nadam se da si svestan da nema nikakve razlike u igrama koje nisu za motion plus predvidjene!)
irreal je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.7.2010, 14:18   #226
nikolasage
Novi član
 
Član od: 2.7.2010.
Poruke: 3
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Wii - pitanja

Citat:
irreal kaže: Pregled poruke
ako pricas o Wii Sports-u, cela igra je teski krs, u poredjenju sa mnostvom kvalitetnih naslova za Wii (sto ne znaci da ima i jos puta 3 shit naslova, treba paziti sta "kupujes").



nece izlaziti za Wii nista revolucionarno, ako ti se igra neka igra koja podrzava motion plus, slobodno ga kupi. (dobro pogledaj koja igra i koliko podrzava motion plus, nadam se da si svestan da nema nikakve razlike u igrama koje nisu za motion plus predvidjene!)
nisam pricao o wii sports-u vec o vecim igricama kao na primer virtua tennis 2009 ili grand slam tennis,a motion plus mi treba jos jedan u kompletu sa remote controler-om da bi igrao sa prijateljima.(jer sam cuo da je wii brzo dosadi kad se igra protiv konzole)
nikolasage je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.7.2010, 18:55   #227
irreal
V.I.P. Programiranje
 
Član od: 9.1.2009.
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo
Poruke: 1.157
Zahvalnice: 83
Zahvaljeno 448 puta na 303 poruka
Određen forumom Re: Wii - pitanja

aha, ako nije wii sports onda ok.


pazi, ako igras igre koje su predvidjene za igranje u vise igraca, a igras ih protiv konzole, naravno da ces se jako smoriti.

ali ima mnoooostvo igara predvidjenih za single player (ili veoma pogodnih za single player, i pored odlicnih multiplayer modova)

evo, izdvojicu super paper mario, koji je vrhunska igra u svakom pogledu (iskljucivo single player)

Wario Shake It (iskljucivo single player)

New Super Mario Bros (odlican single player, takodje mnogo dobar multiplayer u 2-4 igraca)

itd.
irreal je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku irreal na korisnoj poruci:
nikolasage (5.7.2010)
Stara 5.7.2010, 22:11   #228
Tim Duncan
Banned
 
Član od: 16.6.2010.
Poruke: 14
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Wii - pitanja

Citat:
irreal kaže: Pregled poruke
aha, ako nije wii sports onda ok.


pazi, ako igras igre koje su predvidjene za igranje u vise igraca, a igras ih protiv konzole, naravno da ces se jako smoriti.

ali ima mnoooostvo igara predvidjenih za single player (ili veoma pogodnih za single player, i pored odlicnih multiplayer modova)

evo, izdvojicu super paper mario, koji je vrhunska igra u svakom pogledu (iskljucivo single player)

Wario Shake It (iskljucivo single player)

New Super Mario Bros (odlican single player, takodje mnogo dobar multiplayer u 2-4 igraca)

itd.
Sve igre sto si naveo su stvarno vrhunske, svaka cast
Tim Duncan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.7.2010, 16:20   #229
DylaN
Veteran
 
Član od: 25.12.2009.
Lokacija: Behind you
Poruke: 907
Zahvalnice: 445
Zahvaljeno 298 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Wii - pitanja

Imam veeeeeeeeeeliki problem.Pre neki dan brat je igrao wii i kako mi je drug ispricao (bio je tu) wii kontroler mu je ispao (neznam kako kad sam rekao da stave narukvicu kad igraju)

Kad sam ja uzeo da igram sve je lepo radilo reaguje na wii sve na dugmice pomera onaj mis ali kada udjem u wii sport npr tenis nece ni da servira...Kada pritisnem (A) lopticu baci u vis ali nece da je udari ista je stvar i sa drugim sportovima (sem za kuglanje jer se on igra na dugmice)...
Najvece razocarenje mi je sto sam bas pre tog dogadjaja potrosio 50e na cipovanje

Sad ako neko zna kako to da resim bio bih mu vrlo zahvalan!
DylaN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.7.2010, 17:11   #230
irreal
V.I.P. Programiranje
 
Član od: 9.1.2009.
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo
Poruke: 1.157
Zahvalnice: 83
Zahvaljeno 448 puta na 303 poruka
Određen forumom Re: Wii - pitanja

nazalost, ne mogu da ti nesto posebno pomognem, mogu samo da ti kazem da sam za ovih nekoliko godina dosta puta ispustao wiimote-ove, i nikada im nista nije bilo, do dan danas.

naravno, ti mozda nisi iste srece :/
irreal je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.7.2010, 12:38   #231
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Wii - pitanja

Imam jedan problem sa nunchuk-om! U nekim igricama ne reaguje na drmanje, u nekim radi perfektno, a pak u nekim (kao npr Mad World) lik mi stalno skace, zato sto kad se drmne nunchuk on bi trebao da skoci! Dakle kapira ga kao da se non-stop drma! Verovatno je neki kvar sa senzorom, mada nisam siguran, pa da pitam dal je neko imao slicne probleme, da li postoji nacin da ga napravim ili moram da ga nosim u servis? Mada nisam siguran ni da li ce servis da ga popravi, i da li ce da i prihvate garanciju na nunchuk!?

@DylaN: Verovatno je otisao senzor za pokret, taj njegov unutrasnji ziroskop, mozda se nesto slicno dogodilo i meni sa mojim nunchuk-om! Zato ti radi kursor na ekranu, jel je on infracrveno svetlo, a pokrete hvataju ziroskopi i brzinometri u njemu! Mozda se samo ziroskop zaglavio od udara ili nesto slicno, kontam da se mozda i meni tako zaglavio pa ne reaguje na sve pokrete i uvek! Ako si taj wiimote dobio uz wii nosi ga na servis ako je jos u garanciji, valjda ce da ti prihvate, ja se nadam da i meni hoce, a ako nije kupi nintendo srafciger, pa ga otvori, nemas sta da izgubis!
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.7.2010, 13:05   #232
DylaN
Veteran
 
Član od: 25.12.2009.
Lokacija: Behind you
Poruke: 907
Zahvalnice: 445
Zahvaljeno 298 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Wii - pitanja

Dacu ja ortaku da pogleda on...A garancija je verovatno istekla
DylaN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.7.2010, 15:16   #233
DylaN
Veteran
 
Član od: 25.12.2009.
Lokacija: Behind you
Poruke: 907
Zahvalnice: 445
Zahvaljeno 298 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Wii - pitanja

"Jedino što možeš da probaš je da "promućkaš remote". Isti problem sam imao, i pomoglo. Valjda se tako resetuje accelerometar.
Uhvati wiiremote u ruku, tako da mu vrh bude na gore, pa zamahni na dole sa njim i lupi ga o dlan druge ruke (slično kao kad se muče ameri sa kečapom)."

Uradio sam ovo i proradilo je!!!
DylaN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DylaN na korisnoj poruci:
dragomix (12.7.2010)
Stara 12.7.2010, 12:53   #234
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Wii - pitanja

Citat:
DylaN kaže: Pregled poruke
"Jedino što možeš da probaš je da "promućkaš remote". Isti problem sam imao, i pomoglo. Valjda se tako resetuje accelerometar.
Uhvati wiiremote u ruku, tako da mu vrh bude na gore, pa zamahni na dole sa njim i lupi ga o dlan druge ruke (slično kao kad se muče ameri sa kečapom)."

Uradio sam ovo i proradilo je!!!
E hvala ti puno, probao sam istu stvar sa mojim nunchukom i sve radi ko novo!

Poslednja ispravka: dragomix (12.7.2010 u 18:08)
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.7.2010, 21:56   #235
Bokile
Banned
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: ███
Poruke: 4.808
Zahvalnice: 2.495
Zahvaljeno 2.069 puta na 1.046 poruka
Određen forumom Re: Wii - pitanja

Par veoma zanimljivih videa o Wii konzoli...

Kako radi Wii dzojstik

Secret
Bokile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.7.2010, 16:18   #236
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Wii - pitanja

Ok, imam jedan problem, ovaj put veliki! Moj remote je prestao da radi, ni jedna dioda na dnu ne treperi, probao da zamenim baterije i nece, izgleda mi ko da je riknuo! Jel ima nade za njega ili mogu da ga bacim?
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.7.2010, 16:35   #237
federer
Veteran
 
Član od: 15.9.2008.
Lokacija: Rudo, Bosna i Ercegovina
Poruke: 825
Zahvalnice: 447
Zahvaljeno 51 puta na 42 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku federer Slanje poruke preko Skypea korisniku federer
Određen forumom Re: Wii - pitanja

Uzmi otvori ga i prespoji sve kablove i sve očisti.
federer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.7.2010, 20:29   #238
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Wii - pitanja

Otvorio, ocistio, ali opet isto, ni da pisne! Bez ikakvog razloga, odjedamput usred igre samo prestao da radi, ja pokusam da ga rekonektujem, on ni da cuje, led diode koje indukuju koji je kontroler i koliko je baterija puna ne rade! Nisu vidljiva nikakva ostecenja, nista pregorelo nije, barem vidiljivo, probao sam da promenim baterije i nece! Sad punim druge pa cu da pokusam sa njima! Dal je neko imao slican problem, ima li mu spasa?
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.8.2010, 8:00   #239
citizenx
Član
 
Član od: 5.7.2008.
Poruke: 48
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 5 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Wii - pitanja

i ja takodje imam problem sa wii remote kontrolerom. pre neki dan dok sam igrao tenis, prestao je da radi senzor pokreta, tako da ne mogu da udjem ni u 1 kanal. dugmad ostala rade, mada sam primetio blago kasnjenje. kad upalim konzolu i trazi da pritisnem "A", tek posle ~2 sekunde odreaguje. inace kad sam u prozoru sa kanalima, dugme "Home" radi trenutno, nema kasnjenja. pokusavao sam sve, od blagog udaranja kontrolera pa do resync-a prateci uputstva sa zvanicnog nintendo sajta. garanciju nemam, jer sam uzeo polovnu konzolu u izuzetno dobrom stanju, pa me zanima da li da sam otvaram kontroler il da ga nosim u servis.

Poslednja ispravka: Ocelot (30.8.2010 u 12:16)
citizenx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.8.2010, 10:45   #240
irreal
V.I.P. Programiranje
 
Član od: 9.1.2009.
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo
Poruke: 1.157
Zahvalnice: 83
Zahvaljeno 448 puta na 303 poruka
Određen forumom Re: Wii - pitanja

normalno je pri paljenju da ne prihvati odmah "A" kada ide upozorenje o health and safety.

meni zvuci daleko verovatnije da ti nije ukljucen ili ne radi Sensor Bar nego da ti je crkao wiimote.

ukljuci kameru na mobilnom telefonu i uperi je u Wii Sensor bar, trebao bi da vidis 4 bele tacke, to su 4 infra crvene diode u sensor baru koje nisu vidljive golim okom.

ako se ne vide - tu lezi tvoj problem.

ako se vide mozemo da krenemo dalje u trouble shooting
irreal je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
nintendo, wii


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pređoh na SuSE - trebaju mi odgovori na nekoliko pitanja Bokile Slobodni softver 1 21.6.2009 21:40
Nekoliko (jednostavnih) pitanja Srdjan J. Zaštita 7 24.2.2009 23:35
Editovanje pitanja u Milioneru stefanACM Male igre 12 12.5.2008 22:04
Spisak pogođenih pitanja - Muzički kviz [Imzadi] Kvizovi 5 4.4.2008 21:06
Spisak pogođenih pitanja - Filmski kviz [Imzadi] Kvizovi 2 30.10.2007 20:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:52.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com