Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Audio softver

Audio softver Programi i alati za obradu zvuka na računaru, softver za puštanje muzike i zvukova, audio kodeci, konvertori

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.12.2012, 22:27   #21
miki_kiki
Novi član
 
Član od: 10.11.2011.
Poruke: 9
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 2 puta na jednoj poruci
Određen forumom Re: equalizer

Ako budes nasao neko resenje, napisi nesto o tome i ja imam isti problem... na internetu ima koliko hoces o ovome...ali izgleda konkretnog resenja nema... mrtvi realtek.
miki_kiki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.12.2012, 18:25   #22
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: equalizer

Ja sam mislio da ce to biti plug and play. Skini neki EQ, podesi i vozi. Ocito to bas nije tako. Javim ako sta nadjem.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.12.2012, 20:18   #23
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: equalizer

Citat:
jonathan kaže: Pregled poruke
Ja sam mislio da ce to biti plug and play. Skini neki EQ, podesi i vozi. Ocito to bas nije tako. Javim ako sta nadjem.
Pa problem je u tome sto tebi prakticno ne treba ni plugin ni eq vec neka fora kao novi mixer panel umesto fabrickog od realteka.

Mada..... Mozda i postoji tako neki takav program kao Breakaway Audio Enhancer
Citat:
Breakaway Audio Enhancer incorporates state-of-the-art 4, 5, 6, or 7 band dynamics processor (depending on selected preset) that examines and adjusts the audio thousands of times a second. Low levels are intelligently raised and loud signals are kept under control, all in real-time. Anything playing in the media player or web browser, including MP3s, Video, Internet radio, or CDs will be digitally remastered for consistent volume level and spectral balance. Files are not scanned or modified. All the audio processing takes place in real-time while the audio is sent to your speakers or headphones.

With Breakaway Audio Enhancer there is no longer a need to purchase separate audio enhancement plug-ins for each of your media players. Breakaway Audio Enhancer will enhance the audio for all Windows audio & video players. It provides audio processing for the complete computer system.
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sale94 na korisnoj poruci:
jonathan (17.12.2012)
Stara 17.12.2012, 20:50   #24
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: equalizer

Dobijem ovu poruku:



NAvodno da radi sa SPDIF izlazom ali ga ne koristim.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.12.2012, 20:51   #25
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: equalizer

Ovo sam jedanput isprobao ali ne detaljno zato sam i obrisao u pitanju je Power Mixer

Citat:
Power Mixer is an advanced Windows audio mixer, a complete replacement for the standard Volume Control. This application lets you easily change the sound volume just by rotating the mouse wheel or by using keyboard hot keys.

It includes an audio mixer with advanced volume controls support, a scheduler, an on-screen display, command line support, the ability to store and recall different unlimited presets via one mouse click or system-wide hot keys.

By using presets you can change all parameters of sound simultaneously! It is designed to be especially useful for those who play games, work professionally with sound, or are everyday users.

Poslednja ispravka: sale94 (17.12.2012 u 21:11)
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.12.2012, 21:09   #26
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: equalizer

Da.. Equalify nije samostalan i probao sma ga prije. Ovaj gore je proradio nakon restarta ali volume opcije ne rade sa zvučnika pored sata. Postoji mali meni sa kojim se stima jacina zvuka a takodjer ne radi podesavanje zvuka sa tastature + sto nema EQ slajdera za fino podesavanje vec postoje ako se ne varam profili tako da ne mozes stimati manuelno. Hvala na trudu svakako.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku jonathan na korisnoj poruci:
sale94 (17.12.2012)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Equalizer kao od AC 97? Source Audio softver 2 24.12.2009 0:07
Software Equalizer ili Enhancer za slušalice? PixelTerror Zvuk na računaru 1 18.2.2008 18:56
Equalizer presets ROCK4EVER Aplikativni softver 1 19.2.2007 16:43


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:37.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com