Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.5.2011, 11:58   #41
pivonroll
Član
 
Član od: 26.5.2007.
Poruke: 278
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 102 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Kako kaze nas narod: "Sto je brzo to je kuso."
Ne bih se zaletao sa izjavama dok ne vidim demo. Samo da ne vrate uzimanje lopte na X samo zato sto se gomila decurlije zali da im je tesko da igraju odbranu.
pivonroll je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.5.2011, 13:14   #42
maremas
Starosedelac
 
Član od: 26.11.2006.
Lokacija: Borča
Poruke: 1.324
Zahvalnice: 165
Zahvaljeno 1.210 puta na 500 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Citat:
pivonroll kaže: Pregled poruke
Samo da ne vrate uzimanje lopte na X samo zato sto se gomila decurlije zali da im je tesko da igraju odbranu.
Nije problem u načinu kako bi trebalo da se izvodi odbrana već u tome kako je to implementirano u igru, na papiru to deluje super ali u igri je drugačije, duel/kontakt igra je katastrofa pa samim tim ovako igranje odbrane ne valja. Još jedna stvar, onaj ko igra odbranu na d-pad je mnogo precizniji nego onaj ko igra na analog, retko će se desiti da kad je igrač pored igrača da neće da ga napadne što mi se često desi na analog, jednostavno iako držim strelicu ka protivniku on jednostavno trči uz njega i neće ništa da uradi. Igram već godinama samo na analog ali za PES 2011 kad se branim moram da se prebacim na d-pad jer mi ovako nema smisla.

Jedna od glavnih problema odbrane je loš AI i njihova nesvesnost lopte. U situacijama sličnoj ovoj(a kad igraš online ovako ti je skoro svaki napad jer svi igraju samo na trougao) igrač umesto da preseče loptu on je propušta da je protivnik primi, iako lopta prolazi pored njega. Ovo se nije događalo ni u jednoj predhodnoj verziji igre... Još gore situacije su one kad lopta igraču prođe tik iz nogu i opet je propusti...
http://yfrog.com/47ucaz

Umesto da tim igra za tebe oni su svaki priča za sebe, jbt fudbal ako ja na svojoj polovini moram da se prebacim na igrača i da se sa njim povlačim ka svom golu, u kazneni, jer znaš da će ovi tvoji da puste onakav pas, neće da pokrivaju ni igrača koji utčava ni prostor...
maremas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku maremas na korisnoj poruci:
allokin (26.5.2011)
Stara 24.5.2011, 13:51   #43
dulezmaj
Veteran
 
Član od: 17.7.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 971
Zahvalnice: 795
Zahvaljeno 503 puta na 255 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

@maremas-siguran sam da su popravili utrcavanje igraca i celokupno pracenje napda i odbrane(sto se i da videti u traileru)...oce li biti opet open beta kao i prosle godine??cuo sam cak i neke glasine da ce biti i pc open beta
dulezmaj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.5.2011, 15:00   #44
maremas
Starosedelac
 
Član od: 26.11.2006.
Lokacija: Borča
Poruke: 1.324
Zahvalnice: 165
Zahvaljeno 1.210 puta na 500 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Biće neka beta, ali ne bi voleo da bude kao prošle godine MLO već da to bude offline varijanta i naravno za PC.
Valjda ćemo saznati za E3.

Poslednja ispravka: maremas (24.5.2011 u 15:14)
maremas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.5.2011, 17:45   #45
pivonroll
Član
 
Član od: 26.5.2007.
Poruke: 278
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 102 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

@maremas
Da takve situacije treba popraviti. Slicno se desava sa golmanima, ide lopta on trci paralelno sa njom i nece da reaguje (sutne, uhvati, boksuje). Isto se desava sa napadacima, centarsut u prazno (L1+trougao) napadac na 16 metara utrcava i trci za loptom udaljen od nje ~ 30cm, ali nece da je sutne sve dok lopta ne tapne 2 puta na zemlju, i naravno uleti golman i cao zdravo. Eto to su te sitnice koje ako bi ispravili, auuuuu bato.

Ta beta bi bila extra
pivonroll je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2011, 3:03   #46
nikolapfc89
Starosedelac
 
Član od: 27.10.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 1.326
Zahvalnice: 1.181
Zahvaljeno 801 puta na 358 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

PES 2012: Is the King finally back?
Citat:
PES 2011 did a great job of winning back fans that had gotten sick of Konami’s flagship sports title after years of empty promises. It is by no means a perfect football sim, but it certainly is a step in the right direction and PES 2012 is shaping up to be even better.
The watchword for PES 2012 seems to be continuity. The PES devs don’t want to do anything too new or too radical as they already have a great base with PES 2011. One thing many fans will be glad to hear is that the issues of customized net animations has been taken to the team by the PES Team Leader Jon Murphy() Also, some news was given to PSM3 that the entire PES experience would be more “seamless”, doing away with a lot of cut scenes. This could end up ruining PES or truly marking it as the King of all Footy titles once again.
The only other piece of information is however, a sad one. There will definitely not be a full Bundesliga roster – that much has been confirmed. Whether Konami will be able to get some new leagues, and perhaps a few more English teams remains to be seen, but the future is certainly looking good.
igxpro.net
nikolapfc89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2011, 3:27   #47
Markonije
Starosedelac
 
Član od: 14.3.2009.
Poruke: 1.200
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 276 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Vi ste jos blagi,ja sam 2011 penzionisao posle dve-tri nedelje frustracije,mnogo bagova i nelogicnih reakcija,nebitno je dal pobedjujem il gubim kad je igra bezveze
Markonije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2011, 18:46   #48
nikolapfc89
Starosedelac
 
Član od: 27.10.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 1.326
Zahvalnice: 1.181
Zahvaljeno 801 puta na 358 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Adam (WENB)
Citat:
"E3 is going to be huge for PES by the way, it's going to be an explosion of information. The video will wow you, but the announcements regarding features will make everyone here feel really good"
Jedva cekam prodju ove dve nedelje,da vidimo konacno na cemu smo.
E3 Expo je od 7-9 juna.

Edit: evo jos jedan novi post od Adama:

Citat:
I actually think the visuals will impress a lot of people when they see it. Not just the look of the players, but the look of everything going on while you play.


Najjaca euforija pred svaki novi Pes,bilo video,demo ili full.

Poslednja ispravka: nikolapfc89 (25.5.2011 u 19:39)
nikolapfc89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku nikolapfc89 na korisnoj poruci:
dulezmaj (25.5.2011), Pele10 (25.5.2011)
Stara 25.5.2011, 21:02   #49
Aleksandar1987
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 4.086
Zahvalnice: 388
Zahvaljeno 462 puta na 304 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Aleksandar1987 Slanje poruke preko Skypea korisniku Aleksandar1987
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Opet jedno te isto, prepucavanje oko pesa i fife, ili pesa i pesa...
Aj batalite to, okrenite se naslovu igre. Hvala!
Aleksandar1987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.5.2011, 10:20   #50
nikolapfc89
Starosedelac
 
Član od: 27.10.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 1.326
Zahvalnice: 1.181
Zahvaljeno 801 puta na 358 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

http://www.konami.com/e3/

Pocelo odbrojavanje.
nikolapfc89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nikolapfc89 na korisnoj poruci:
Devilish Soldier (27.5.2011)
Stara 27.5.2011, 16:14   #51
dulezmaj
Veteran
 
Član od: 17.7.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 971
Zahvalnice: 795
Zahvaljeno 503 puta na 255 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

posle vikenda vesti:!!!
Adam_BhattiAdam Bhatti



Holy cowabunga! Enjoy the weekend, then buckle up! #PES2012

44 minutes ago
dulezmaj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.5.2011, 23:44   #52
Aleksandar1987
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 4.086
Zahvalnice: 388
Zahvaljeno 462 puta na 304 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Aleksandar1987 Slanje poruke preko Skypea korisniku Aleksandar1987
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Ono sto bi bilo dobro da se odradi kod novog PES-a jeste detaljnija grafika i samo podesavanje u igri za grafiku. Dzabe sto imaju podesavanja grafike izvan igre, bilo bi bolje da imaju neka detaljnija podesavanja u igri nego ona sto imamo izvan igre, low, medium i high. Cak i kad podesim na High nisu neki detalji.

Isto bi bilo dobro da se odrade tecnije animacije, i brze, recimo nagla promena pravca kretanja igraca mora da ide brze...Neko moje misljenje
Aleksandar1987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2011, 2:15   #53
Retardinjo
Član
 
Član od: 9.8.2009.
Poruke: 177
Zahvalnice: 161
Zahvaljeno 173 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Citat:
Aleksandar1987 kaže: Pregled poruke
Ono sto bi bilo dobro da se odradi kod novog PES-a jeste detaljnija grafika i samo podesavanje u igri za grafiku. Dzabe sto imaju podesavanja grafike izvan igre, bilo bi bolje da imaju neka detaljnija podesavanja u igri nego ona sto imamo izvan igre, low, medium i high. Cak i kad podesim na High nisu neki detalji.

Isto bi bilo dobro da se odrade tecnije animacije, i brze, recimo nagla promena pravca kretanja igraca mora da ide brze...Neko moje misljenje

Mislim da umarash mozak vec dosadnim stvarima. Naravno da ce grafika biti dobra, nashta oni i pucaju, ali poenta je u samoj igri, tj da li je igrivo ili ne.
Ovo sam hiljadu puta ponovio, ali ne mrzi me ponovo, kada posle vishechasovnog igranja udjesh u fazon vishe ne primecujesh je*enu grafiku, vec razmishljash o igri, taktici, kako da pobedish protivnika.
Ja bih voleo konachno da srede stvari kao shto su:
-kada igrach prima loptu, da ne bude j*beni retard i da je ne odbije metar od sebe(na taj nachin sam izgubio mnogo lopti).
-da kada mu suprnichki igrach lupi "shljagu", da se ne kontuzuje kao neki alkoholichar, vec da nastavi da se bori do kraja
-kontrola lopte, brzi okreti isl
- kod aut linije-- uspori matori!! gde si se zaleteo
-odbrana koja bezi od napadacha, je*eni jurish na loptu
- da igrachi idu na loptu a ne na igracha
- tackle, da se moj igrach ne lepi za njegovu guzicu, vec da napada spreda(kao pravi mushkarac)
-bolja kontrola shuta(malo teza ali realnija)((prenal, slobodnjak, centarshut))
-bolji zvuk kada dam go!!!!! Hocu dranje , histeriju, ludilo na tribinama, a ne muk krava
-prebacivanje igracha mi je i dalje preznojavanje, pogotovo u odbrani
- da vrate automatsko rasporedjivanje igracha!!! (ne kapiram zashto bi iko normalan svaki put gubio vreme na te nebuloze)
- i po milijarditi put, dajte vishe mrezu kao na pravim terenima jbt. Zar je to toliko komplikovano.
-ah da, da lopta ne pogadja(svaki drugi put) petu protivnichkog igracha kada sam u shansi da napravim pas u shesnestercu
-Da golman bude Spartanac, neumoljiv, kada se zalece ide do kraja, razmishlja, brani.
-Da ne spominjem retardirane animacije golmana koji se kao baci u sushtini nishta ne radi, i moja omiljena gde nas programer i ceo ravojni tim pravi totalnim idiotima-kada se izvodi slobodni udarac, kada pogodim ugao i jachinu shuta samo onaj majmun u zivom zidu koji se tu nalazi ne skochi. Pa mamu mu zar je toliko teshko napraviti animaciju gde svi skoche a lopta preleti kako treba i udje u go. Neverovatno!!

I za kraj da kazem da se ne moze ochekivati dobar proizvod ako izlazi svake godine. Nije realno da jedan tim postigne kvalitetan proizvod kada radi pod pritiskom. Ja bih lichno voleo ali.....

M

Poslednja ispravka: Retardinjo (29.5.2011 u 3:35)
Retardinjo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Retardinjo na korisnoj poruci:
Rajko92 (29.5.2011)
Stara 29.5.2011, 10:53   #54
Aleksandar1987
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 4.086
Zahvalnice: 388
Zahvaljeno 462 puta na 304 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Aleksandar1987 Slanje poruke preko Skypea korisniku Aleksandar1987
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Pa iskren da budem ne zamaram se bas, bar ne kao ti s'obzirom koliki si tekst napisao, trebalo je navesti sve te stvari. A i vidno si iznerviran nekim stvarima u PES-u, cim koristis toliku dozu reci koje bas nisu za forum. Sa nekim stvarima se slazem, brze okretanje igraca recimo, huk sa tribina kad se da gol. Secam se u jednom klipu koji je najavljivao 2011. bio je lepo uradjen huk sa tribina kad se da gol al izgleda da je to samo varka. A to sto se tice grafike nije bas tako da se zaboravi, ako je grafika bolja i dosta realnija kod mene donosi odredjenu dozu uzivanja u tome, i nekako igram sa uzivanjem. Naravno da treba biti igriva, al gledajuci ranija izdanja PES-a, pitam se koji do sad nije bio igriv!? Svaki je bio igriv, samo sto smo neke verzije igrali vise a neke manje.
Aleksandar1987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2011, 11:03   #55
Rajko92
Veteran
 
Član od: 27.7.2008.
Poruke: 511
Zahvalnice: 119
Zahvaljeno 79 puta na 71 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Rajko92
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Citat:
Retardinjo kaže: Pregled poruke
Mislim da umarash mozak vec dosadnim stvarima. Naravno da ce grafika biti dobra, nashta oni i pucaju, ali poenta je u samoj igri, tj da li je igrivo ili ne.
Ovo sam hiljadu puta ponovio, ali ne mrzi me ponovo, kada posle vishechasovnog igranja udjesh u fazon vishe ne primecujesh je*enu grafiku, vec razmishljash o igri, taktici, kako da pobedish protivnika.
Ja bih voleo konachno da srede stvari kao shto su:
-kada igrach prima loptu, da ne bude j*beni retard i da je ne odbije metar od sebe(na taj nachin sam izgubio mnogo lopti).
-da kada mu suprnichki igrach lupi "shljagu", da se ne kontuzuje kao neki alkoholichar, vec da nastavi da se bori do kraja
-kontrola lopte, brzi okreti isl
- kod aut linije-- uspori matori!! gde si se zaleteo
-odbrana koja bezi od napadacha, je*eni jurish na loptu
- da igrachi idu na loptu a ne na igracha
- tackle, da se moj igrach ne lepi za njegovu guzicu, vec da napada spreda(kao pravi mushkarac)
-bolja kontrola shuta(malo teza ali realnija)((prenal, slobodnjak, centarshut))
-bolji zvuk kada dam go!!!!! Hocu dranje , histeriju, ludilo na tribinama, a ne muk krava
-prebacivanje igracha mi je i dalje preznojavanje, pogotovo u odbrani
- da vrate automatsko rasporedjivanje igracha!!! (ne kapiram zashto bi iko normalan svaki put gubio vreme na te nebuloze)
- i po milijarditi put, dajte vishe mrezu kao na pravim terenima jbt. Zar je to toliko komplikovano.
-ah da, da lopta ne pogadja(svaki drugi put) petu protivnichkog igracha kada sam u shansi da napravim pas u shesnestercu
-Da golman bude Spartanac, neumoljiv, kada se zalece ide do kraja, razmishlja, brani.
-Da ne spominjem retardirane animacije golmana koji se kao baci u sushtini nishta ne radi, i moja omiljena gde nas programer i ceo ravojni tim pravi totalnim idiotima-kada se izvodi slobodni udarac, kada pogodim ugao i jachinu shuta samo onaj majmun u zivom zidu koji se tu nalazi ne skochi. Pa mamu mu zar je toliko teshko napraviti animaciju gde svi skoche a lopta preleti kako treba i udje u go. Neverovatno!!

I za kraj da kazem da se ne moze ochekivati dobar proizvod ako izlazi svake godine. Nije realno da jedan tim postigne kvalitetan proizvod kada radi pod pritiskom. Ja bih lichno voleo ali.....

M
Hvala ti sto si sve to rekao umesto mene, mene mrzi da pisem sve to, vec nekoliko godina. Slazem se od prve do poslednje reci. Zato i vise volim i cenim fifu, jer je vecina tih stvari tamo bolje uradjena. Medjutim, ove godine mi fifa nije radila, pa sam se drndao sa pesom nekoliko nedelja dok nisam popizdeo i obrisao. Bas me bre briga sto je njima bolja grafika kad igra ne lici na fudbal! Vece uzivanje je i dalje igrati pes 6 nego ove nove sto izlaze. To govori koliko je grafika bitna u stvari.
Rajko92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2011, 11:09   #56
Luka Roksić
Član
 
Član od: 29.5.2011.
Poruke: 147
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 12 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Voleo bih da se smanje bagovi iz prošlogodišnje verzije, kao i da ima veći izbor modova.
Luka Roksić je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2011, 13:12   #57
Aleksandar1987
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 4.086
Zahvalnice: 388
Zahvaljeno 462 puta na 304 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Aleksandar1987 Slanje poruke preko Skypea korisniku Aleksandar1987
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Citat:
Rajko92 kaže: Pregled poruke
Vece uzivanje je i dalje igrati pes 6 nego ove nove sto izlaze. To govori koliko je grafika bitna u stvari.
Mozda tebi, zasto ne igras onda PES6 i ne ostanes na njemu kad dobro znamo da ni jedan nastavak vise nece liciti na sesticu?
Aleksandar1987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2011, 14:18   #58
allokin
Veteran
 
Član od: 17.1.2008.
Lokacija: Београд
Poruke: 636
Zahvalnice: 481
Zahvaljeno 128 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Citat:
Retardinjo kaže: Pregled poruke
-kada igrach prima loptu, da ne bude j*beni retard i da je ne odbije metar od sebe(na taj nachin sam izgubio mnogo lopti).
То зависи од Technique и Teamwork статсова играча.
Citat:
Retardinjo kaže: Pregled poruke
-da kada mu suprnichki igrach lupi "shljagu", da se ne kontuzuje kao neki alkoholichar, vec da nastavi da se bori do kraja
-kontrola lopte, brzi okreti isl
То зависи од Body Balance и Tenacity статсова играча, па и његове брзине.
Citat:
Retardinjo kaže: Pregled poruke
- kod aut linije-- uspori matori!! gde si se zaleteo
Па ти управљаш играча, застани, врати лопту неком другом. Очекујеш да игра успорава играча за тебе?
Citat:
Retardinjo kaže: Pregled poruke
-odbrana koja bezi od napadacha, je*eni jurish na loptu
На шут (квадрат ако се не варам) сви твоји играчи крећу и праве притисак на супарника са лоптом.
Citat:
Retardinjo kaže: Pregled poruke
- da igrachi idu na loptu a ne na igracha
На шта мислиш?
Citat:
Retardinjo kaže: Pregled poruke
- tackle, da se moj igrach ne lepi za njegovu guzicu, vec da napada spreda(kao pravi mushkarac)
Па овај се гради, није лако узети лопту ономе ко се гради.
Citat:
Retardinjo kaže: Pregled poruke
-prebacivanje igracha mi je i dalje preznojavanje, pogotovo u odbrani
Са овим се потпуно слажем. Кад морам да десет пута пребацујем играче да бих узео оног ког хоћу, док ми противник шета по казненом, онда стварно..
Citat:
Retardinjo kaže: Pregled poruke
- da vrate automatsko rasporedjivanje igracha!!! (ne kapiram zashto bi iko normalan svaki put gubio vreme na te nebuloze)
Не разумем. Формација, или ..?
Citat:
Retardinjo kaže: Pregled poruke
-Da golman bude Spartanac, neumoljiv, kada se zalece ide do kraja, razmishlja, brani.
Зависи од голмана до голмана ако ниси приметио. Неки истрчавају пет метара изван казненог док други не истрчавају ни у петерцу. То одређује брзина голмана, голманске вештине, рефлекси, итд.
Citat:
Retardinjo kaže: Pregled poruke
-Da ne spominjem retardirane animacije golmana koji se kao baci u sushtini nishta ne radi, i moja omiljena gde nas programer i ceo ravojni tim pravi totalnim idiotima-kada se izvodi slobodni udarac, kada pogodim ugao i jachinu shuta samo onaj majmun u zivom zidu koji se tu nalazi ne skochi. Pa mamu mu zar je toliko teshko napraviti animaciju gde svi skoche a lopta preleti kako treba i udje u go.Neverovatno!!
Да.. ово је идиотски.

Citat:
Retardinjo kaže: Pregled poruke
I za kraj da kazem da se ne moze ochekivati dobar proizvod ako izlazi svake godine. Nije realno da jedan tim postigne kvalitetan proizvod kada radi pod pritiskom. Ja bih lichno voleo ali.....
Исто.
allokin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2011, 14:39   #59
Rajko92
Veteran
 
Član od: 27.7.2008.
Poruke: 511
Zahvalnice: 119
Zahvaljeno 79 puta na 71 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Rajko92
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Citat:
allokin kaže: Pregled poruke
То зависи од technique и teamwork статсова играча.

То зависи од body balance и tenacity статсова играча, па и његове брзине.
Зна се од чега зависи, али ствар је у томе да је то нереално, да се не дешава у стварности. Кад си ти видео играча кога него закачи мало у дуелу, и он се пола сата понаша као да има потрес мозга?
А ово да играчи иду на лопту... Вероватно је мислио на уклизавање. Ти желиш да стартујеш на лопту, а он направи фаул за жути или црвени. Чак се дешава доста пута да ми рачунар сам прави пенал, уклизава иако не контролишем тог играча, и прави фаул. Да човек полуди кад се то деси.
Rajko92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2011, 15:43   #60
allokin
Veteran
 
Član od: 17.1.2008.
Lokacija: Београд
Poruke: 636
Zahvalnice: 481
Zahvaljeno 128 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Citat:
rajko92 kaže: Pregled poruke
Зна се од чега зависи, али ствар је у томе да је то нереално, да се не дешава у стварности. Кад си ти видео играча кога него закачи мало у дуелу, и он се пола сата понаша као да има потрес мозга?
Колико ја знам, то се не дешава када су играчи сличне снаге, него само кад је један од њих физички доста слабији од другог. Јесте мало претерано да се то толико често дешава али ја не бих избацио то из игре. Једноставно, кад него изгуби мало баланс под ногама у дуелу не може из места опет да крене на лопту, а и то не изгледа толико глупо.
Citat:
rajko92 kaže: Pregled poruke
А ово да играчи иду на лопту... Вероватно је мислио на уклизавање. Ти желиш да стартујеш на лопту, а он направи фаул за жути или црвени.
Обично се ту чека права прилика, а и тад је до играча, да ли зна да уклиза, да потрефи моменат. У последњих неколико стварних утакмица које сам гледао (Лига Шампиона, Лига Европе, Јелен Супер Лига, итд.) просечно није било испод 3 жута картона. Па то је борба, кад си изнервиран, а играш ПЕС наравно да ћеш да уклизаваш из фрустрације и да добијаш жуте и црвене. То није до игрице, већ до онога ко је игра.
Citat:
rajko92 kaže: Pregled poruke
Чак се дешава доста пута да ми рачунар сам прави пенал, уклизава иако не контролишем тог играча, и прави фаул. Да човек полуди кад се то деси.
Можеш да намешташ аутоматско уклизавање у Плану Игре, заједно са још пар опција, исчепркај мало.
allokin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Game-o-Kwiz Patton Opšta kultura 15955 9.6.2017 14:42
Pro Evolution Soccer 2011 Devilish Soldier Sportske simulacije 2913 1.10.2011 16:49
[Symbian] Pro Evolution Soccer 2010 - problem milosh-96 Igre za mobilne telefone 5 28.2.2011 20:37
Pro Evolution Soccer 2008 PC resenje za sve relja1234 Sportske simulacije 7 3.6.2008 10:01
Laptop za Pro Evolution Soccer? Sledge_Hammer ŠDK - Prenosni računari 20 20.10.2007 22:14


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:09.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com