Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 15.1.2014, 20:15   #1
nemanja23
Član
 
Član od: 26.7.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 87
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Pomoc oko GALAXY S PLUS

Treba mi pomoc, u poslednje vreme mi je krenuo telefon mnogo cesto da se restartuje i baguje. Bio je u servisu pre jedno 2 meseca jer mu je crkla maticna, ali sto se tice restartovanja nista nisu resili.

Jel bi pomoglo flashovanje rom-a? I kojim?
Inace ne znam puno o ovome tkd ako moze neko da pomogne...
nemanja23 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.1.2014, 20:38   #2
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: Pomoc oko GALAXY S PLUS

Ako je u garanciji,ne diraj nista.Odnesi ga odakle si ga uzeo i nek se oni pate.Ako pak diras,izgubices garanciju,a sam si rekao da je fon vec popravljen.
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.1.2014, 20:56   #3
nemanja23
Član
 
Član od: 26.7.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 87
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Pomoc oko GALAXY S PLUS

Telefon je bio u ovlascenom servisu tri puta, jednom menjali maticnu, tad nije mogao da se upali. A dva puta su upisivali nov program. Ni jednom nije pomoglo, oni instaliraju nov softver (prvi put mislim da su instalirali 2.3.6 a sada su vratili na 2.3.5) odrade neke kojekakve testove i napisu testovi ok. A svaki put zadrze telefon dve nedelje, ukupno je bio mesec i po dana tkd sam odustao od toga...

Cuo sam da bi mozda fleshovanje roma pomoglo (?) , a i cuo sam i da moze da se vrati na staru verziju (?) u slucaju da mi ponovo zatreba garancija koja traje jos 4 meseca.
nemanja23 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.1.2014, 21:35   #4
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: Pomoc oko GALAXY S PLUS

Citat:
nemanja23 kaže: Pregled poruke
Telefon je bio u ovlascenom servisu tri puta, jednom menjali maticnu, tad nije mogao da se upali. A dva puta su upisivali nov program. Ni jednom nije pomoglo, oni instaliraju nov softver (prvi put mislim da su instalirali 2.3.6 a sada su vratili na 2.3.5) odrade neke kojekakve testove i napisu testovi ok. A svaki put zadrze telefon dve nedelje, ukupno je bio mesec i po dana tkd sam odustao od toga...

Cuo sam da bi mozda fleshovanje roma pomoglo (?) , a i cuo sam i da moze da se vrati na staru verziju (?) u slucaju da mi ponovo zatreba garancija koja traje jos 4 meseca.
Izmaltretiraj ih jos 4 meseca (mozda ga poprave).I ti ces se nervirati znam,ali ko ih sisa.Posle probaj da ga sredis i na taj nacin.Rutuj ga,pa ubaci neki custom rom.
Ako ipak olucis odmah da to uradis,moras da se malo uputis u te stvari ,da ne zeznes nesto.Ili jednostavno odnesi u bilo koji drugi servis, i trazi da rutuju fon,i ubace rom.
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.1.2014, 22:21   #5
nemanja23
Član
 
Član od: 26.7.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 87
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Pomoc oko GALAXY S PLUS

Ma maltretirao bih ja njih da znam da ce mi popraviti, al zabole njih dok god sve radi koliko toliko... Ok guglacu pa cu se valjda snaci... Inace ako sam ne uspem jel zna neko neki pouzdan servis za to u bg-u?
nemanja23 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.1.2014, 22:40   #6
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: Pomoc oko GALAXY S PLUS

Potraži xda,android forums,modaco...naći ćeš nešto.Ako ti zatreba pomoć javi se,pa ćemo ti pomoći.
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zajchik na korisnoj poruci:
nemanja23 (15.1.2014)
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Procena računara alien Šta da kupim? 6942 17.12.2023 10:28
Gledanje filmova putem Android telefona? Pomoc hitno Kobilic Aparati i oprema 34 13.8.2015 11:24
[Android] Pomoc oko izbora Andoid telefona sa Qwerty Sladjan85 Aparati i oprema 8 20.1.2013 15:51
Zamena za Q8200 i hd5770 pomoc oko ploce i grafe. Sladjan85 Šta da kupim? 17 23.12.2012 20:03
Samsung gt-S5230 Aplikacije??? Pomoc Kobilic Aparati i oprema 26 17.9.2012 18:38


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:17.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com