Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.10.2008, 2:03   #1
ddak
Veteran
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Rapture
Poruke: 509
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 86 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ddak
Određen forumom Zeno Clash

Djeluje zanimljivo, nadam se da ce i biti kad izadje.Na gamespot.com imaju i screenshotovi iz igre.

http://www.aceteam.cl/zenoclash/
ddak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.10.2008, 10:27   #2
draske73
Starosedelac
 
Član od: 12.4.2006.
Poruke: 1.354
Zahvalnice: 243
Zahvaljeno 482 puta na 244 poruka
Određen forumom Re: Zeno Clash

Mislim da će ovo biti "nako"...

http://www.gamespot.com/pc/action/ze...es;header;more


...ali nikad se nezna
draske73 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2009, 17:37   #3
dzonihsv
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.9.2006.
Poruke: 11.768
Zahvalnice: 1.682
Zahvaljeno 5.818 puta na 3.141 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku dzonihsv
Određen forumom Re: Zeno Clash

Igra je izasla i nije toliko lose...

www.zenoclash.com
www.en.wikipedia.org/wiki/Zeno_Clash

Gameplay - ovde je objasnjeno sto se tice gameplay-a.

Igra mi je nekako cudna i istripovana, likovi su mitski i slicno. Neki covekoliki orao/papagaj, istripovani mini kiklop...

Gameplay je prilicno jednostavan, oruzja su kao iz kamenog doba i sve je na taj fazon. Igra je manje/vise ok optimizovana, inace koliko sam mogao da primetim engine je Half Life (Source) i opcije su naravno slicne kao i u HL-u (vizuelno).

Ne znam, nije igra losa ali mi je cudna, imam neki istripovan osecaj kada je igram. Mozda su ovo kreatori i zeleli da postignu, ne bi' znao...
dzonihsv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dzonihsv na korisnoj poruci:
polarnimeda (23.4.2009)
Stara 23.4.2009, 21:25   #4
Meho Krljic
Član
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 164
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 44 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Zeno Clash

Meni je odlična. Evo šta sam silno malopre o njoj ispisao na drugom mestu:

Citat:
Dobro, nisu svi indie dizajneri u situaciji da se tako ponašju. Uzmimo na primer braću Bordeau, osnovu firme Ace Team koja nam je juče podarila jedan od najzabavnijih naslova u dosadašnjoj ovogodišnjoj ponudi, maestralno dizajnirani Zeno Clash.

Kako se igra uredno pojavila na gomili torent i drugih warez sajtova svega nekoliko minuta nakon što je objavljena na Steamu, Carlos Bordeau je svetu pirata uputio ovu poruku:

I'm one of the developers of Zeno Clash. I would appreciate you read this if you are about to download this file.

Zeno Clash is an independently funded game by a very small and sacrificed group of people. The only way in which we can continue making games like this (or a sequel) is to have good sales.
I am aware that at this moment there is still no demo of the game, but we are working on one which will be available soon.

We cannot do anything to stop piracy of the game (and honestly don't intend to do so) but if you are downloading because you wish to try before you buy, I would ask that you purchase the game (and support the independent game development scene) if you enjoy it. We plan on updating Zeno Clash with DLC and continuing support for the game long after it's release.

Thanks for taking the time to read this… hopefully it will make a difference.

Carlos Bordeu
ACE Team

Mislim, pošteno, odmereno i bez mnogo patetisanja ili nekakvog udaranja glavom u zid. Da nisam već pre par meseci bio napola rešio da kupim ovu igru, ovo bi me sigurno odvelo korak dalje u tom smeru. Naravno, ostalo je samo da testiram radi li ona uopšte na mom računaru (nezavisne igre znaju da se... džilitaju) , ali warez verzija je posle svega deset minuta bila deinstalirana sa mog računara da bi se napravilo mesta za legitimnu Steam verziju koja košta skromnih 16 Evra. Neka niko ne kaže da se ne isplati biti kreativan u stvaranju, preduzimljiv u prodaji i trezven u obraćanju javnosti.

Kako već rekoh, bacio sam oko na Zeno Clash još pre nekoliko meseci jer je ova igra bila predmet nekoliko napisa različitih igračkih medija čiju je pažnju privukla zanimljivim grafičkim dizajnom i odabirom žanra u kome zapravo i nema mnogo takmaca.
Meho Krljic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2009, 21:25   #5
Meho Krljic
Član
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 164
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 44 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Zeno Clash

Pa dalje:

Citat:
Recimo to ovako: kada ste mali, nezavisni tim sa ograničenom količinom novca, retko pokušavate da se takmičite u istom rangu kao i korporacije čiji timovi broje stotine a troše milijune. A ipak Ace Team je odlučio da napravi punokrvnu akcionu igru sa perspektivom iz prvog lica i umesto da sreću i uhljeblje traži na polju nekakvh platformskih, misaonih ili strateških igara (poput srodno nezavisnih autora igara Braid, And Yet it Moves, Audiosurf, Galactic Civilizations, Darwinia, Defcon ili Sins of a Solar Empire), izađe na crtu igrama poput Call of Duty, Far Cry 2 ili F.E.A.R. 2. Suludo!! Ma šta suludo – autodestruktivno!!!

Dobro, Zeno Clash nije ni blizu nabrojanim FPS igrama, ni po namerama ni po mehanici ali prosečnom igraču, dakle prosečnom, ne onom koji prati razvoj igre godinama pre nego što izađe i zna imena dizajnera indie igara, tom prosečnom igraču koji bi samo da kupi nešto lepo da se zabavi (ili nešto brzo da se zagrije kako reče ona pesma), Zeno Clash će izgledati isto kao Call of Duty samo lošije.

Zanimljiv je to Gordijev čvor, međutim drago mi je da neko pokušava da ga reši. Indie igre često se po nuždi zadovoljavaju skromnošću u grafičkom domenu i cene ih samo igrači od staža jer oni umeju da progutaju njihovu mehaniku a nije im nužna audiovizuelna raskoš da bi se osetili uvučenim u svet igre. Ace Team, međutim, kao da kaže „zašto ne bismo imali i jedno i drugo?“ Zeno Clash je pravljen na sada već pet godina starom Source Engineu što ga u startu čini potencijalno zastarelim u domenu grafike, ali nadoknađuje gol razliku time što ima izvanredno inspirisan vizuelni dizajn. Dakle, eto nove mudrosti: ne morate da potrošite čitavu životnu ušteđevinu čitave svoje rodbine da biste licencirali preskupi najnoviji Unreal endžin ili nešto njemu slično. Source svoj posao radi odlično ako umete da na njega nakačite grafiku koja je u estetskom smislu bolja od ponude u 90% first person shootera na tržištu, a koja u funkcionalnom smislu više nego obavlja posao.


Pustimo za trenutak grafiku, jer primera kreativnosti Ace Teama ima na sve strane. Igra je smeštena u bizaran, divlje maštovito osmišljen svet u kome kao da su se Alejandro Jodorowsky i Hieronimus Bosch posle noći provedene u pijenju alkohola i konzumaciji pečuraka iz, eh, posebne ponude takmičili ko će da smisli luđi koncept. Ne samo vizuelno, već i na druge načine, svet Zeno Clasha je iskrivljen i sulud tako da sebe hvatate da iz napada smeha prelazite u vrlo ozbiljan slučaj ’čekaj, ****te, da li je ovo ono što ja mislim da jeste?’, nakon čega slede žmarci niz kičmu. Mislim, glavni junak igre Ghat ne samo što vreme provodi prebijajući na mrtvo ime stvorenja koja su pola ptice pola slonovi, nego i za jedinog roditelja ima biće koje se odaziva na polusloženicu ’otac-majka’. Brrr.... Autori seting koji je kreiran za ovu igru nazivaju ’punk fantasy’i lako se da videti sa koliko su ga ljubavi i strasti stvarali. Nadajmo se da nije poslednji put da smo u njemu.
Meho Krljic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2009, 21:26   #6
Meho Krljic
Član
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 164
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 44 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Zeno Clash

Pa još (sorry na seckanju ali forum SK ima drastična ograničenja po pitanju dužine posta)

Citat:
No, lepa grafika i dobar seting su lepe stvari, ali ne i dovoljne da igru učine vrednom igranja. Srećom, Ace Team je posvetio istu pažnju i samoj mehanici, dajući nam prvi punokrvni first person brawler... ikad? Čujte, svi znamo kako to ide, tuče u prvom licu nisu dovoljno intuitivne. Pregled borilišta nije dobar, igrač ima mnogo manje manevarske sposobnosti nego u drugim perspektivama i sve zajedno vrlo retko daje dobre rezultate. Čak i igre u kojima je ovo dobro urađeno (Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay, Cryostasis, Condemned: Criminal Origins... Oblivion i Fallout 3...) u ogromnoj meri se ipak posle svega oslanjaju na pucnjavu. U Zeno Clash ima i pucnjave (oružja su sasvim u skladu sa setingom, što će reći primitivna, ali efikasna) ali je ona zaista daleko od sredine pozornice. Akcenat je na surovoj, brutalnoj, jako telesnoj i iznenađujuće efikasnoj tuči golim rukama i nogama iz prvog lica i Ace Team može da se oseća dobro zato što su uspeli da naprave igru u kojoj su blokiranja, izmicanja, komboi, hvatanja i bacanja prirodni i duboko zadovoljavajući.

Zapravo, Zeno Clash u mnogome podseća na igranje Double Dragon (ili Final Fight) iz prvog lica, zaključno sa voćkama koje možete pojesti da biste se oporavili od pretrpljenih batina. Što je, za moj groš velika pohvala jer uspeti da jednostavnost i zaraznost ovih igara ponovite u igri sa subjektivnim kadriranjem, tako da sve ostane prosto i intuitivno kao pre dvadeset i kusur godina, a da se prednosti ove perspektive iskoriste na pravi način nije mala stvar.

Zeno Clash je šaljiva igra ali sa tučom ovde nema šale, utisak da zaista zadajete i primate teške, brutalne udarce je tu, a kada budete svog prvog protivnika navukli na koleno ili izgazili dok leži na zemlji u vama će se, sem ako niste totalno dezinfikovani metroseksualac, probuditi zver. A zver povremeno treba buditi.

Dakle, da rekapituliramo: jednostavan ali brutalno efikasan igrački model, plus divlje inventivan grafički dizajn, plus svet kakav se ne viđa svakog dana u igrama, plus politura koja igri daje stabilnost i produkcione kvalitete mnogo skupljih naslova i sve to za smešnih šesnaest Evra? Ako imate imalo duše kupićete Zeno Clash. Ne nužno zato što želite da izađete u susret Ace Teamu lično, već zato što želite da igračko tržište ima više, mnogo više maštovitih, imerzivnih, grafički zavodljivih naslova poput ovoga. Želite to, zar ne? Zar ne?
Meho Krljic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Meho Krljic na korisnoj poruci:
Densetsu (23.4.2009), goodlikesweeper (23.4.2009), Ketchua (12.6.2009), polarnimeda (23.4.2009)
Stara 23.4.2009, 22:43   #7
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.012
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 958 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Zeno Clash

Citat:
dzonihsv kaže: Pregled poruke
Igra je izasla i nije toliko lose...

www.zenoclash.com
www.en.wikipedia.org/wiki/Zeno_Clash

Gameplay - ovde je objasnjeno sto se tice gameplay-a.

Igra mi je nekako cudna i istripovana, likovi su mitski i slicno. Neki covekoliki orao/papagaj, istripovani mini kiklop...

Gameplay je prilicno jednostavan, oruzja su kao iz kamenog doba i sve je na taj fazon. Igra je manje/vise ok optimizovana, inace koliko sam mogao da primetim engine je Half Life (Source) i opcije su naravno slicne kao i u HL-u (vizuelno).

Ne znam, nije igra losa ali mi je cudna, imam neki istripovan osecaj kada je igram. Mozda su ovo kreatori i zeleli da postignu, ne bi' znao...
jos jednom mogu samo da potpisem tvoj post.

... ne bog zna kol'ko, ali i dovoljno originalno da ne zalim sto sam nabavio...
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2009, 16:00   #8
goodlikesweeper
Veteran
 
Član od: 18.12.2007.
Poruke: 965
Zahvalnice: 520
Zahvaljeno 356 puta na 192 poruka
Određen forumom Re: Zeno Clash

Odigrao sam prvih nekoliko nivoa,i sta reci, odusevljen sam! Jedan od najboljih i najzanimljivijih setting-a ikada.

Apsolutna preporuka, a ako vas nesto zanima, samo procitajte Mehov tekst.

Hm,ako indie developeri nastave da izbacuju biser za biserom ovim tempom,ubrzo mozemo doci do situacije da se ni ne moramo nesto veliko smarati sa "pravim" igrama...
goodlikesweeper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2009, 22:34   #9
3LANCER
Starosedelac
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.286
Zahvalnice: 1.000
Zahvaljeno 401 puta na 248 poruka
Određen forumom Re: Zeno Clash

Meni ne moze da radi, ima istu zahtevnost kao L4D
Probacu demo kada izadje, skoro sam siguran da cu uzeti igru cim sredim komp
3LANCER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2009, 22:54   #10
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Zeno Clash

Citat:
3LANCER kaže: Pregled poruke
Meni ne moze da radi, ima istu zahtevnost kao L4D
Mene zeza jedino procesor. Bzvz...
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2009, 13:25   #11
ktulu
Član
 
Član od: 29.1.2007.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 482
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 123 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: Zeno Clash

Meho je rekao uglavnom sve.
Zeno Clash me je potpuno oduševio. Braća Bordeu iz Čilea su napravili bolju igru od većine poznatih game developera u zadnjih nekoliko godina i za to im skidam kapu. Ovakve ljude treba što više motivisati i uopšte, sve developere treba terati da razmišljaju na ovakav način.
Evo prešao sam igru na Hard a zatim i na Expert što inače vrlo retko radim. Vrlo zabavna igra, sjajan osećaj "tabanja", otkačeno okruženje i priča (verovatno inspirisana folklorom, ili bar tako deluje) i dovoljno prostora da se napravi milion nastavaka priče.
Po meni, morali bi da, za dalje, ubace multiplayer "tepanje", nešto više varijacija, poteza i tehnika i jedva čekam da vidim da li će izaći neki modovi za ovu igru, s obzirom da je u pitanju Source engine. Bar da imamo lakši način da ubacimo nove glave likovima, to bi bilo awesome.
ktulu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2009, 13:55   #12
Densetsu
Veteran
 
Član od: 6.2.2007.
Poruke: 880
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 196 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: Zeno Clash

Odigrao sam nekih 15 minuta ove igre. Prvi utisci su da nemam pojma sta se desava. Neki father-mother je ubijen, ja sam okrivljen za to i bezim od nekih pajtosa sa ribom.

Grafika je veoma zanimljiva i bogata bojom i lako se desava da vas uvuce u svet Zeno Clash-a.

Gameplay je solidan. Tabanje sa protivnicima je super odradjeno mada se nadam da se cela igra ne odvija oko toga, vec da kao Half Life ima malo pauze za resavanje puzli ili setanje svetom i caskanje sa njenim ziteljima.

Za sad sam zadovoljan ovom igrom.
Densetsu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2009, 13:02   #13
dkdnt
Veteran
 
Član od: 22.10.2005.
Lokacija: Obrenovac
Poruke: 613
Zahvalnice: 101
Zahvaljeno 207 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dkdnt
Određen forumom Re: Zeno Clash

Za 17 eura ovo je biser koji se retko nalazi.

Što se utiska o dizajnu tiče ekvivalent bi bio osećaj koji sam imao kada sam prvi put igrao Morrowind i došao u Vivec ili video one dwarven ruševine. Prosto WOW! Jedina razlika što je ovde osećaj dopunjen umetničkim "dojmom", koji pak proizilazi iz originalnost i i smelosti autora.

Ovo je prvi utisak, pošto sam igru igrao čitavih 10minuta jutros, pa ne znam kakva je priča. Nisam ni onaj tutorijal prešao, a već sam morao da palim na posao ><
dkdnt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2009, 7:32   #14
draske73
Starosedelac
 
Član od: 12.4.2006.
Poruke: 1.354
Zahvalnice: 243
Zahvaljeno 482 puta na 244 poruka
Određen forumom Re: Zeno Clash

Evo,pikao sam i ja ovu igru juče.
Za oko 3 sata igranja (a možda i manje prešao sam pola tj 9 od 18 chaptera),što znači da igra nije duga.

Ovo je tako zanimljiva igra da je pravo osveženje u moru prosečnosti koji nas je zadesio u poslednje vreme.

Sam svet, a i likovi u njemu su super osmišljeni i dizajnirani.Izgleda mi kao da su se dizajneri lepo dopingovali pri osmišljavanju istih,a čini mi se da je i uticaj mračne kulture srednjeg veka evidentan u kreiranju likova.Mada me je onaj ćelavi goli "dedica" što sedi za šankom bara u čini mi se chapter 8, potsetio na one Monty Python "animirane" likove koji se pojavljuju između skečeva.
Čak prepoznajem segmente koji su iz drugih igara lepo prilagođeni i ukomponovani ovde.
Recimo jedan od primera je ono otvaranje nevidljiivog kaldrmisanog puta na kraju chapter 9 ,koje me je odmah podsetilo na Clive Barkers Undying.

E sad dalje...pesničanje i izbegavanje udaraca su po meni strašno dobro osmišljeni i odrađeni.Najviše mi se sviđa kad ga ošašavim i kad padne na kolena,pa ga tu onako "filmski" iznabadam da padne,i onda posle opet "manuelno" par šutiranja dok se ne uspravi.
Oružje koje se pojavljuje u igri mi je isto zanimljivo,a draž mu daje često repetiranje pri kojem nema trčanja, gde protivnici mogu da me stignu,pa sam stalno kao u nekom grču u borbi.
I ok im je fora da kad me protivnici zveknu ispada i oružje iz ruku pa moram opet da ga se domognem.
A kad ih sredim na "fintu" ili su slabi a imam oružje, pojavi se panika i počinju da beže.
Baš sam se primio,a?

E, a sam story line i dijalozi su mi tupavi,ali to ne utiče toliko na samu draž koju igra nudi.
Igram je na hard nivou težine i nije teška,vrlo malo izazovna i taman kako treba tj po mom ukusu.

Igra lepo izgleda u već vremešnom Source engineu.Na kompu iz "profila" podešavanja su mi na 1680x1050 i ostalo nasvirano na max sa sve AA i AF,izvlači iz mog kompa u proseku oko 40fps,zna da padne i na 25fps a i da ode do 50fps.

Sve u svemu topla preporuka nekom ko se razmišlja da li da je zaigra.
Ali čini mi se da ovde neće biti mišljenja da je ova igra onako,ili se nekom sviđa ili ne uopšte.

Poslednja ispravka: draske73 (1.5.2009 u 14:51) Razlog: dopuna
draske73 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2009, 22:38   #15
culer
Veteran
 
Član od: 28.1.2007.
Lokacija: nbgd
Poruke: 1.055
Zahvalnice: 896
Zahvaljeno 75 puta na 60 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku culer
Određen forumom Re: Zeno Clash

igra je nikad kraca igrao sam je 3,5 sata i presao iz 3 sedenja...
Sto se tice price totalno je nerazumljiva i nelogicna al dobro,igra je zanimljiva i ima jedinstven sistem borbe....Igra se cudno ponasala na mojoj konfi :P negde je lepo isla sa sve na high (2xAA,4xAF) Vsync i bloom ugaseni na 1024x768,a negde je tolko seckala i kada sve pogasim i stavim na low :P-al sam je svejedno presao...U poredjenju sa sadasnjim igrama pravo je osvezenje i prilicno je neobicna-probajte
culer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2009, 23:33   #16
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.414
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Zeno Clash

Igra je gotivna!
Imam utisak ko da igram neku tabacinu iz pocetka 90tih. Samo u prvom licu.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.6.2009, 0:01   #17
Ketchua
Basterd...
 
Član od: 26.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.975
Zahvalnice: 1.113
Zahvaljeno 906 puta na 546 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ketchua
Određen forumom Re: Zeno Clash

Kako je dobro! Tenzija u vazduhu se moze seci nozem. Zraci testosteronima. Thumbs up za indie scenu...

Ovo dodje kao Serious Sam, samo zapravo dobro...
Ketchua je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2009, 0:08   #18
draske73
Starosedelac
 
Član od: 12.4.2006.
Poruke: 1.354
Zahvalnice: 243
Zahvaljeno 482 puta na 244 poruka
Određen forumom Re: Zeno Clash

Nastavak planiran za release date: June 2010- Zeno Clash 2
draske73 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku draske73 na korisnoj poruci:
Ketchua (11.12.2009), player1 (11.12.2009)
Stara 18.5.2010, 11:28   #19
draske73
Starosedelac
 
Član od: 12.4.2006.
Poruke: 1.354
Zahvalnice: 243
Zahvaljeno 482 puta na 244 poruka
Određen forumom Re: Zeno Clash

Zeno Clash Soundtrack – download full album
http://www.zenoclash.com/

koga interesuje neka obrati pažnju, jer je limited time offer.
draske73 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku draske73 na korisnoj poruci:
federer (18.5.2010)
Stara 2.4.2012, 20:37   #20
Nash Knight
Banned
 
Član od: 23.10.2005.
Lokacija: Nish
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 1.059
Zahvaljeno 821 puta na 447 poruka
Određen forumom Re: Zeno Clash

Upravo pređoh. Moraću više da igram indie igre.

Iako igra ima brojne nedostatke tipa kratkoća, praznjikava grafika, odsustvo animacije govora i slično, sa druge strane ima sjajno osmišljen originalni setting, fantastičan dizajn, borbe ko iz tepačina iz fliperana i dobru priču koja me je držala zainteresovanog do samog kraja, tako da mogu slobodno da kažem da je Zeno Clash jedna od boljih igara koje sam igrao u skorije vreme. Preporuka!
Nash Knight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Nash Knight na korisnoj poruci:
Rainman (6.4.2012)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
fighting

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:34.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com