Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Zanimljive Web lokacije
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Zanimljive Web lokacije Lokacije na Mreži koje su vredne pažnje

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.9.2007, 0:19   #21
Psychon@ut
Veteran
 
Član od: 20.10.2005.
Poruke: 672
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 111 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: Zemlja bez ljudi!

Još kad bih vjerovao u teoriju evolucije ...
Psychon@ut je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2007, 0:24   #22
A M G
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika A M G
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.100
Zahvalnice: 3.542
Zahvaljeno 1.792 puta na 756 poruka
Question Re: Zemlja bez ljudi!

Citat:
Master Neo kaže: Pregled poruke
Ljudi, kad tad our planet will die... Sta mislite kako smo mi uopste nastali? Odakle geni i prva organska bica? Mislite da je to samo od sebe nastalo? Imam jednu suludu ideju, a vi je oborite ako mozete. Naime mislim da su nasi preci sa drugih planeta isto tako bili u frci i da je i njihova planeta umirala a posto nije bilo planeta koje su relativno blizu za put da jedno bice moze da prezivi, oni su poslali na put sondu sa organskim bicima i prvim organizmima, naravno zaledjenim. Verovatno su bili toliko napredni da su ukapirali da je evolucija prirodan proces nastanka novih organizama, pa su tako zakljucili da je to jedini nacin opstanka zivih organizama u okrutnom svemiru, i poslali sondu sa prostim organizmima na Zemlju. A verujte mi, jednog dana kad i nasa planeta bude u frci, i mi cemo to isto uraditi, jer nema planete koja je dovoljno blizu, da covek moze da prezivi put do nje. Zanimljivo zar ne?
Zanimljiva teorija. Ko ce ga znati sta je tu prava istina. Jedino mi nije jasno zasto bi odabrali nasu planetu kada je ona nekada davno bila prilicno negostoljubivo mesto, zasto bi uopste poslali nesto ovde kada se znalo da su sanse za prezivljavanje gotovo ravne nuli uzimajuci u obzir uslove koji su tada vladali na Zemlji?

Poslednja ispravka: A M G (5.9.2007 u 1:12) Razlog: Imena planeta se UVEk pisu velikim slovom! :D
A M G je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2007, 0:25   #23
che daboli guz
Banned
 
Član od: 23.1.2006.
Lokacija: http://www.fotoklub.info
Poruke: 694
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 190 puta na 95 poruka
Thumbs up Re: Zemlja bez ljudi!

Citat:
Johnny kaže: Pregled poruke
Isto u Politikinom Zabavniku, jer imam skeniran taj tekst. Inace ne verujem u prorocanstva, ali u ovo jesam jer sam razumeo da su Maje, kao napredna civilizacija, do toga dosli naucnim putem. A i savremena nauka potvrdjuje da ce neceg biti.
S' druge strane, mozda su Maje predvidele tu kosmicku pojavu, ali je pogresno protumacile.
Nema ti sta da ne vjerujes kao sto rekoh u vezi Emira Kusturice i 8ce .Sve se od njih izdogadzalo kao i od Nostradamusa.Medzutim da nebi ispalo da sam ja Che Daboli Guz zelim ti reci ovo.A i sama sushtina "dokazanih proroka"(vidis oni nisu proroci to je pogresno oslovljavanje...kako zoves one koji imaju sesto culo ili u svakom pogledu osobe koje ti citaju iz tarot karata(ja sam zivi svedok kome je bilo receno/upuceno na dvije greske do najsitnijih detalja-i naravno da sam se toga tek setio kad sam ih napravio)ili poput roma koji citaju proslost sadashnjst ili buducnost iz dlana(to su ipak stvari koje se normalnom covjeku dize kosa na glavi)je u tome da nas upozore na ljudsku glupost kako bi smo prosli manje ili nikako ozlojadzeni...u tome je bit.Nije vazno jesi li ti religiozan ili ateista.Vidis ja volim sto sam srbin ali i sad imamo uvid u tome kako cemo proci u buducnosti kao"svi pod jednu krusku/sljivu ili jabuku".Naravno slobodno umna osoba jos i razmislja kroz koje jos nedache mora nas narod proci da bi se to dogodilo,ali to svakako ne spada u domen naucne fantastike.

Sto se Maya tice oni su vidjeli i svoj KRAJ.Pa stoga covek im se moze samo diviti...njihovoj civilizaciji !!! A to dali su pogresno shvatili,sumnjam.
Postavimo samo pitanje KAKO???? Odakle znanje na koji nacin????
Kao sto i sam znas od njihove citave civilizacije su prezivjele samo 4 knjige prezivjele holokaust i iz kojih sadashnja "nauka"pokusava da odgonetne citavu njihovu civilizaciju(uspjet ce im ali u limburgu mjesecu)!

Ja sta mogu da kazem ,zivot je jedna velika puzla i sve odgovore cemo naci kad se nadzemo sa one strane paralelnog svijeta(moje misljenje i ne nisam samouvjeren).

Srdacno vas i uvjek dobrovoljan za "razglabanje"!!!!
P.S.Napokon da sretnem na ovom forumu nekoga u vezi ovih stvari (realno normalnih).Zivi bili i citamo se!
che daboli guz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2007, 0:32   #24
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.416
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: Zemlja bez ljudi!

Citat:
Johnny kaže: Pregled poruke
Hehe, mislim da bi bilo zanimljivo da ljudi nestanu. Kao pocetak filma 28 days later, puste ulice.
Ili posle uvoda za 28 weeks later: Pust ceo Britanski kontinent.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2007, 0:36   #25
che daboli guz
Banned
 
Član od: 23.1.2006.
Lokacija: http://www.fotoklub.info
Poruke: 694
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 190 puta na 95 poruka
Thumbs up Re: Zemlja bez ljudi!

Citat:
Master Neo kaže: Pregled poruke
Ljudi, kad tad our planet will die... Sta mislite kako smo mi uopste nastali? Odakle geni i prva organska bica? Mislite da je to samo od sebe nastalo? Imam jednu suludu ideju, a vi je oborite ako mozete. Naime mislim da su nasi preci sa drugih planeta isto tako bili u frci i da je i njihova planeta umirala a posto nije bilo planeta koje su relativno blizu za put da jedno bice moze da prezivi, oni su poslali na put sondu sa organskim bicima i prvim organizmima, naravno zaledjenim. Verovatno su bili toliko napredni da su ukapirali da je evolucija prirodan proces nastanka novih organizama, pa su tako zakljucili da je to jedini nacin opstanka zivih organizama u okrutnom svemiru, i poslali sondu sa prostim organizmima na Zemlju. A verujte mi, jednog dana kad i nasa planeta bude u frci, i mi cemo to isto uraditi, jer nema planete koja je dovoljno blizu, da covek moze da prezivi put do nje. Zanimljivo zar ne?
Ili si citao stripovani roman od Danikena ili si veliki fan S.F.a. Ali ako si umno biche otvrenih pogleda,sta mislis sta je Nostradamus napisao(koliko se sjecam-odavno ga nisam procitao jedno 4/5 godina).
E ovako,po nasem kalendaru i mjerenju vremena:
Negde pocetkom 5000godine "ode"jedan dio covjecanstva kroz obliznju crnu rupu do udaljene planete bliske po klimi majci zemlji, "koja se nalazi van suncevog ili mlijecnog puta??!!?!! A oko 6000godine majka zemlja ce poludjeti i tu ce biti "taj"kraj nase plave planete.Dakle ima jos fore da se isporadjamo po sistemu reirkarnacije i izigramo na buducim konzolama sutrasnjice(mozda djelujem sada neozbiljno ali to sam ipak ja Che daboli Guz,uzgred pitajte AMGa on to zna mnogo bolje; - )

che daboli guz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2007, 0:37   #26
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.416
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: Zemlja bez ljudi!

Citat:
Master Neo kaže: Pregled poruke
Ljudi, kad tad our planet will die... Sta mislite kako smo mi uopste nastali? Odakle geni i prva organska bica? Mislite da je to samo od sebe nastalo? Imam jednu suludu ideju, a vi je oborite ako mozete. Naime mislim da su nasi preci sa drugih planeta isto tako bili u frci i da je i njihova planeta umirala a posto nije bilo planeta koje su relativno blizu za put da jedno bice moze da prezivi, oni su poslali na put sondu sa organskim bicima i prvim organizmima, naravno zaledjenim. Verovatno su bili toliko napredni da su ukapirali da je evolucija prirodan proces nastanka novih organizama, pa su tako zakljucili da je to jedini nacin opstanka zivih organizama u okrutnom svemiru, i poslali sondu sa prostim organizmima na Zemlju. A verujte mi, jednog dana kad i nasa planeta bude u frci, i mi cemo to isto uraditi, jer nema planete koja je dovoljno blizu, da covek moze da prezivi put do nje. Zanimljivo zar ne?
A koje onda poslao organska bica za nastanak te prve civilizacije koja je poslala organska bica ka drugim planetama?

Licno, ne volim ovu teoriju, jer ne daje nikakve odgovore, samo produzava pitanje dodajuci posrednika.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2007, 0:39   #27
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Zemlja bez ljudi!

Cek cek, meni kazes da sam fan SF-a, ja koji iznosim racionalne i realne tvrdnje, da nista nije postalo samo od sebe, i da sve ima svoj uzrok i posledicu, a ti mi tu iznosis tvrdnje od nekih proroka... Hm... Ko je sad nerealan
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2007, 0:41   #28
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Zemlja bez ljudi!

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
A koje onda poslao organska bica za nastanak te prve civilizacije koja je poslala organska bica ka drugim planetama?

Licno, ne volim ovu teoriju, jer ne daje nikakve odgovore, samo produzava pitanje dodajuci posrednika.
Pazi, stvori ti atmosferu na Marsu pa da vidimo da li ce se pojaviti "sam od sebe" neki zivi organizam, bakterija, virus, nebitno, bilo sta... Naravno da nece. Nemoguce je. A to ko je stvorio prvu, necemo da ulazimo u to... Ionako smo vec zasli u off...
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2007, 0:43   #29
che daboli guz
Banned
 
Član od: 23.1.2006.
Lokacija: http://www.fotoklub.info
Poruke: 694
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 190 puta na 95 poruka
Wink Re: Zemlja bez ljudi!

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
A koje onda poslao organska bica za nastanak te prve civilizacije koja je poslala organska bica ka drugim planetama?

Licno, ne volim ovu teoriju, jer ne daje nikakve odgovore, samo produzava pitanje dodajuci posrednika.

Malo si postavio konfuzno pitanje pa te nista ne razumijem.
Mada licno mislim da smo mi jedan dobar experiment ili jos bolje ... "oni" nas vide kao jedan veliki dobar VIC he he he homo sapiensi : stoko jedna!
che daboli guz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2007, 0:47   #30
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.416
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: Zemlja bez ljudi!

Citat:
Master Neo kaže: Pregled poruke
Pazi, stvori ti atmosferu na Marsu pa da vidimo da li ce se pojaviti "sam od sebe" neki zivi organizam, bakterija, virus, nebitno, bilo sta... Naravno da nece. Nemoguce je. A to ko je stvorio prvu, necemo da ulazimo u to... Ionako smo vec zasli u off...
A ko kaze da nismo mi ta prva?
Prosto ne postoje parametri preko kojih ovo moze da se sracuna...


Odgovor tipa, pa bio je neki drugi zivi posrednik (vanzemaljac), nije odgovor, jer dobijamo ponovo isto pitanje.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2007, 0:49   #31
che daboli guz
Banned
 
Član od: 23.1.2006.
Lokacija: http://www.fotoklub.info
Poruke: 694
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 190 puta na 95 poruka
Thumbs up Re: Zemlja bez ljudi!

Citat:
Master Neo kaže: Pregled poruke
Cek cek, meni kazes da sam fan SF-a, ja koji iznosim racionalne i realne tvrdnje, da nista nije postalo samo od sebe, i da sve ima svoj uzrok i posledicu, a ti mi tu iznosis tvrdnje od nekih proroka... Hm... Ko je sad nerealan
Bateee,srecom vadi te onaj mig....
Kazem ti opet oni nisu proroci to je jedna ruzna rijec koja se koristi u "narodu" kako bi se diskreditovali ljudi poput njih.Primjera ima mnogo...vjeruj mi!
E sad ozbiljno pitanje za tebe: od cega je sve nastalo?Jednostavno zar ne,reci i ako si negdje nesto procitao jer i mene zanima!

LJudovi skoro 1 a ja u 6 i 30 iz besike moram ,vidimo se sjutra!!!

Master Neo nismo usli Ofside nego smo bas na pravom putu da dokazemo posjetiteljima foruma da ovde ima i umnih ljudi(a ne geekova i noobova(resistence is futile)) a Voji ce vjerovatno biti drago.

Poslednja ispravka: che daboli guz (5.9.2007 u 0:52) Razlog: Volim i ja vas
che daboli guz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2007, 1:03   #32
daemon
Novi član
 
Član od: 24.10.2005.
Poruke: 6
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Zemlja bez ljudi!

Uh 2012 znaci...Dobro je, a ja se vec uplasio da ce da nas unisti asteroid 2028-9 ili tu negde Inace ne verujem u prorocanstva a ni da smo toliko nesposobni da ne mozemo da teraformiramo neki svetic za 5 miliona godina. Nest o ce se naci vec za nas, zivi bili pa videli
daemon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2007, 1:06   #33
daemon
Novi član
 
Član od: 24.10.2005.
Poruke: 6
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Zemlja bez ljudi!

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
A koje onda poslao organska bica za nastanak te prve civilizacije koja je poslala organska bica ka drugim planetama?

Licno, ne volim ovu teoriju, jer ne daje nikakve odgovore, samo produzava pitanje dodajuci posrednika.
To je lako. Mislim da se zvao Jor-El i da je po zanimanju bio Supermenov otac i u slobodno vreme osemenjivac planeta
daemon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2007, 8:17   #34
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: Zemlja bez ljudi!

Citat:
che daboli guz kaže: Pregled poruke

Imam jedno pitanje za one upucenije ... ako ste ikad razmisljali o ovome ,gdje bi se mogla "nalaziti" ona "krstata gora"????
Je l' se šališ il' si ozbiljan, još uvek mi nije jasno? Kremansko "proročanstvo", "krstata gora"? Čitao sam i ja to i bilo mi je super... kad sam imao 12 godina.
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2007, 15:59   #35
che daboli guz
Banned
 
Član od: 23.1.2006.
Lokacija: http://www.fotoklub.info
Poruke: 694
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 190 puta na 95 poruka
Question Re: Zemlja bez ljudi!

Citat:
Bryan Fury kaže: Pregled poruke
Je l' se šališ il' si ozbiljan, još uvek mi nije jasno? Kremansko "proročanstvo", "krstata gora"? Čitao sam i ja to i bilo mi je super... kad sam imao 12 godina.

SHTETA jedna velika steta .Da mrtav ozbiljan sam(izmedju ostalog ovo je i forum).Pa kad si vec citao tako davno nebi ti bilo lose:
"repetitie est mater studiorum"!!! Tek toliko da obnovis znanje...dacu ti 1 tip kad se desi(a nadam se da nece jos za nasih zivota)fataj se juzne amerike i australije ,samo ces tamo biti siguran.Meni se npr.crno pise jer su rekli da ce jedan vecinski dio holandije doci pod vodu(pogotovu ovaj dio gdje ja zivim ).



P.S. Jesil noob ili geek ili pak zaljubljen???
che daboli guz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2007, 16:05   #36
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: Zemlja bez ljudi!

Evo i za tebe tip, ne piše ti se crno. To samo priče obične i to ne treba čitati mrtav ozbiljan, to je za zabavu i razbibrigu narodnu.
Nema potrebe da čitam ponovo, pročitao sam to xxx puta kad sam bio mali, ali sam u međuvremenu porastao pa ne padam više na bajke.
E da, a kad će se to strašno pobiti Rusi i Talijani?
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2007, 18:29   #37
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Zemlja bez ljudi!

Sto se tice 2012. to nam je profesorka fizike prosle skolske godine pomenula, ali ona je pricala da su naucnici izracunali da ce tacno tog datuma doci do obrtanja polova na Zemlji (sto se i desavalo nekoliko puta tokom istorije nase planete) i to je the end za nas jer ce onda biti svasta. Impresivno je to da su Maje dosle do ovog datuma pogotovo u ono vreme Heh a ja cu taman tad da zavrsim srednju... dovoljno je
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2007, 19:26   #38
che daboli guz
Banned
 
Član od: 23.1.2006.
Lokacija: http://www.fotoklub.info
Poruke: 694
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 190 puta na 95 poruka
Exclamation Re: Zemlja bez ljudi!

Citat:
Bryan Fury kaže: Pregled poruke
Evo i za tebe tip, ne piše ti se crno. To samo priče obične i to ne treba čitati mrtav ozbiljan, to je za zabavu i razbibrigu narodnu.
Nema potrebe da čitam ponovo, pročitao sam to xxx puta kad sam bio mali, ali sam u međuvremenu porastao pa ne padam više na bajke.
E da, a kad će se to strašno pobiti Rusi i Talijani?
Citat:
uros@3D kaže: Pregled poruke
Sto se tice 2012. to nam je profesorka fizike prosle skolske godine pomenula, ali ona je pricala da su naucnici izracunali da ce tacno tog datuma doci do obrtanja polova na Zemlji (sto se i desavalo nekoliko puta tokom istorije nase planete) i to je the end za nas jer ce onda biti svasta. Impresivno je to da su Maje dosle do ovog datuma pogotovo u ono vreme Heh a ja cu taman tad da zavrsim srednju... dovoljno je
Pa cuj Bryane sponeuo sam u gore navedenim postovima u vezi dijela texta gdje 2 naratora Dragoljub Golubovic i Dejan Malenkovic proispituju Tarabicevu poruku u vezi voza koji nece prolaziti tuda samo da bi dovezao putnike (od tacke A. do tacke B. )I kao sto se ispostavilo U pitanju je Kustina Osmica iz filma Zivot je Cudo.Mislim zaista te ne kontam.Mozes ti reci da si pesimistican u vezi svega toga ,ali da je glupst....Ukoliko je sve to bilo da bih ispao tipa Billa Debila ,uspeo si u tome .Sto se rusa i talijana tice u ovo nase vrijeme i neizgleda bas moguce ali kad znamo da ameri imaju "jos uvjek"svoje baze tamo...nikad ne reci nikad!Medzutim meni te je zao kad imas nesto pred ocima crno na bijelo al ajde da ne ispadnem spammer i ja cu spustiti loptu.

@ Uros@3d ,zanimljiva teorija samo se plasim da ce u tom trenutku nastati kurshlus na zemlji.Mada je i nemoguce da u tako kratkom razdoblju zamjene mjesta.Od svega toga je jos zanimljivo da su naucnici(arheolozi)otkrili fosile dinosaurusa na juznom polu-kao sad to rastumaciti?!!
Moguce je ukoliko nas spichi nebesko tijelo velicine mjeseca ili nesto manje ali u petoj brzini.Sunce je mocno pa je isto tako moguce da u datom datumu usled povecanja svojih magnetinih polja preusmjeri druga nebeska tijela ka zemlji ili ih sa njihove putanje skrene.Ili najjednostavnije ispusti "prd" magnetno toplotni kojim ce napraviti veliko ***nje na ozonskom omotacu,elektronici u orbiti i na povrsini a da o flori i fauni ne govorim.
A mozda se na kraju nece nista ni desiti....p*c Milojko?!!
Samo za vasu informaciju prije par mjeseci imali smo "bliski susret trece vrste"sa asteroidom velicine fudbalskog igralista koji je prosao blizu zemlje(preneto sa televizije (discovery)).Razlog zasto ga nisu mogli uociti na vrijeme je ,zato sto je dosao iz pravca sunca .Pa sateliti koji osmatraju "okolinu" su bili "zaslepljeni"(koji su u sustini malobrojni).A i kad bi uocili na vrijeme sumnjam da bi ista javili javnosti.Mene ipak samo ovo zanima zasto su 2 usa filma sa istom tematikom izasli skoro u isto vrijeme .Da budem veci baksuz radi se o Armagedon i Deep Impact(he he)?
che daboli guz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2007, 19:32   #39
che daboli guz
Banned
 
Član od: 23.1.2006.
Lokacija: http://www.fotoklub.info
Poruke: 694
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 190 puta na 95 poruka
Cool Re: Zemlja bez ljudi!

Brajane Furiozni ,morat cemo se naci sledece godine na skupu Ska da forumishemo na veliko o ovome jer izgleda nisi bas deeply u treningu

Zivio!
che daboli guz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2007, 20:01   #40
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: Zemlja bez ljudi!

Citat:
che daboli guz kaže: Pregled poruke
Ukoliko je sve to bilo da bih ispao tipa Billa Debila ,uspeo si u tome .Sto se rusa i talijana tice u ovo nase vrijeme i neizgleda bas moguce ali kad znamo da ameri imaju "jos uvjek"svoje baze tamo...nikad ne reci nikad!Medzutim meni te je zao kad imas nesto pred ocima crno na bijelo al ajde da ne ispadnem spammer i ja cu spustiti loptu.
Ma ne pokušavam ja nešto tebe da diskreditujem, već samo kažem da sumnjam da ima išta tačno u celoj toj knjizi. Mislim da nije tajna da je Kremansko proročanstvo dopisivano po potrebi, kao npr. onaj deo o presečenoj jabuci, čoveku plavih očiju koji će spasiti Srbiju i sl, što je bila najobičnija politička propaganda. Tako i taj deo oko voza, mogao je komotno da bude dodat mnogo kasnije kad nije bilo teško pretpostaviti da će taj deo Srbije revitalizovati svoju turističku ponudu.
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Testirajte, se ljudi !! [RHY] Kvizovi 26 1.9.2012 13:52
Avetinjski Grad i Zemlja Vukova Shlaymara Zanimljive Web lokacije 13 29.11.2009 20:48
Ljudi treba mi savet, imam 2 problema!!! (HD, DVD-RW problematični) Alex82 Kvarovi 10 6.11.2009 19:39
Altec ljudi Monk Psycho Kvarovi 7 16.4.2006 2:52


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:12.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com