Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Male igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Male igre Igre sa Interneta, Flash, online, igre „za kancelariju” i sl.

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.7.2007, 12:59   #1
B@NE
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Velika Greda, Vojvodina
Poruke: 1.918
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 137 puta na 100 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku B@NE Slanje poruke preko Yahooa korisniku B@NE
Određen forumom Risiko online!

Mislim da nema coveka koji nikada nije odigrao partiju rizika ili makar gledao partiju. Svi koji su igrali znaju kakva je to zaraza kada se po 2-3...sata ostane kraj mape sa malim tenkicima i kockicama.

Ova vrhunska igra je dobila web izdanje, postoji vec oko godinu dana. Ja sam tragao googlom i dosao sam na sledeci sajt www.conquerclub.com .

Registracija je brza i traje oko munit. Sto je najvaznije besplatna je. Mozete postati premier member ali za to cete morati izdvojiti manju sumu novca. Kao obican igrac imate prava da igrate 4 igre maximalno odjednom, i nemate prava da kreirate privatne partije sa sifrom). Kao igrac mozete da se pridruzite nekoj zapocetoj partiji, da kreirate partiju. Postoji i zgodna tragalica Game Finder koji vam omogucava da kroz kriterijume pretrage dodjete do zeljene partije,igraca...

Princip igranja je kao klasican risiko, mislim da nema potrebe da se objasnjava, Ako je neko nov po tom pitanju nije na odmet da se kaze koja recenica. Mogu vam reci da je u igri presudna taktika, sreca i kockice igraju vazan faktor takodje ali nisu toliko bitne. Na odigravanja poteza imate fore 24h, ako ne odigrate u sledecem potezu dobijate zaostale armije. Partije traju od dana do 5-6, sve zavisi od aktivnosti igraca.

Preporucujem vam da igrate Standard, Sequential,Classic
Classic, Escalating, Unlimited . To je pravi risiko, pored toga imate dosta modova igranja i gomilu mapa u kojima se mozete takodje oprobati.

Toliko od mene raspisao sam se
B@NE je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku B@NE na korisnoj poruci:
K-G-B (2.6.2009), M1los (16.7.2007), _RaZoR_ (17.7.2007)
Stara 16.7.2007, 19:53   #2
tab503
Član
 
Član od: 4.9.2006.
Poruke: 340
Zahvalnice: 17
Zahvaljeno 25 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Risiko online!

cekaj, to nije partija u realnom vremenu (kao recimo kdice)?
Ne igraju svi jedan za drugim (sa ogranicenjem da recimo potez moras da odigras u roku od 30 sekundi) nego kad odigras potez cekas dok ne svane da drugi igraju???

Ako je tako, onda je to glupost.
tab503 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.7.2007, 21:48   #3
B@NE
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Velika Greda, Vojvodina
Poruke: 1.918
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 137 puta na 100 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku B@NE Slanje poruke preko Yahooa korisniku B@NE
Određen forumom Re: Risiko online!

Pa partije traju u zavisnosti s kim igras i kakav tip mape. Kazem vam taktika je glavna. Ne znam za tebe, ali meni igra odgovora.
B@NE je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Moj web sajt, forum, blog... prikažite ovde (reklamiranje najstrožije zabranjeno!) oluja Zanimljive Web lokacije 997 20.1.2023 23:44
DDonline - Dragons and Dungeons online (MMORPG) Beta! (0.91) Nosf Mrežne igre 11 12.11.2007 0:53
Pirati sa kariba ONLINE dodgeme Mrežne igre 23 25.6.2007 14:27
Freelancer online rexma Mrežne igre 40 20.9.2006 21:06
Online igranje... dzambo O igrama uopšte 7 28.12.2005 0:57


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:11.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com