Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!)
(Pravila pisanja: kliknite ovde.)

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.4.2010, 11:23   #41
M1L0SH
Veteran
 
Član od: 1.10.2009.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.101
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 273 puta na 158 poruka
Određen forumom Re: Lazno sletanje na mesec!

Ne zaboravi da su ga ubili 29te godine da nebi odao tajnu ...
M1L0SH je offline  
Stara 26.4.2010, 11:25   #42
GrubbY
Član
 
Član od: 21.1.2010.
Lokacija: Zemun
Poruke: 199
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 30 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Lazno sletanje na mesec!

HAHhahahAHhahAhAH zemlja je ravna! haHAHahHA zmajevi...
Ovo je sad preterivanje...
GrubbY je offline  
Stara 26.4.2010, 11:36   #43
GrubbY
Član
 
Član od: 21.1.2010.
Lokacija: Zemun
Poruke: 199
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 30 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Lazno sletanje na mesec!

Kakvih sve gluposti ima!
NNego zanima me od kojih je materijala napravljeno astronautsko odelo?
Koliko traje 1 dan na mesecu?
Kolika je prosecna temperatura?
Da li je u uzorcma,koji su doneti sa meseca nadjeno nesto novo,bakterije ?
GrubbY je offline  
Stara 26.4.2010, 11:40   #44
starx
Starosedelac
 
Član od: 30.1.2007.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.396
Zahvalnice: 341
Zahvaljeno 281 puta na 187 poruka
Određen forumom Re: Lazno sletanje na mesec!

U staga komentara, zasto pre nije "provaljeno" pa zato sto sada moderni procesori i fotosop i razni alati cine cuda, odkuda da su slike 100% nasine neobradjene malko, uostalom nije bitno, trebalo bi da su bili, mogao je ljudski rod odavno da ode bar na Mesec ako nije, i to sigurno i bezbednije ali to bi toliko kostalo i toliko oduzelo vremena silnim inzinjerima i novca da bismo bili manje razvijeni u drugim oblastima danas (mislim na svet i tehniku). Znate skoro sve se moze samo je pitanje cene i dali vredi toga, da je novac koji je ulozen u svemirski program(letelice i ostalo, ne teleskope i astronomiju) i ratove mislim na sve zemlje, ulozen za razvoj Afrike, danas bi svet bio dosta bolji ali sta mi tu mozemo, mene vise raduje razvoj nauke i nova saznanja sad Mesec me i ne privlaci nesto posebno koliko bi me privuklo putovanje u drugu galaksiju

Da li je istina ma kakve koristi, jeste cudno da se to nezna a da se nije odigralo.................................
starx je offline  
Stara 26.4.2010, 11:52   #45
kikko
Član
 
Član od: 13.2.2010.
Poruke: 142
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 21 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Lazno sletanje na mesec!

dobro ova zezancija oko ravne ploce je stvarno neozbiljna, mislim sta tu raspravljati..
ali za ovo oko meseca, to je druga stvar... neko rece "isli su tad pa nisu sledecih 50 god, jer zemljani nisu imali interes", ma idi bre... nismo imali ineteres... pored jasne i prisutne opasnosti od unistenja zemlje raznorasnim faktorim i pretnjom gubitka cele rase i te kako se razmislja o kolonizaciji ne samo meseca vec i marsa.... samo sto do danas ljudi ne znaju kako otici do njega... ja ne razmumem ljudi koji tako zdusno brane najogavniju prevarantsku drzavu koja je inas btw izbombardovala u sred Evrope....ejjjjj, da predju ceo atlantik i u sred evrope da istovare sve sto imaju od bombi.... i da pri tom cel ta evropa gleda pokunjeno i bez reci....to znaci da je njihova moc gotovo bezgranicna ....ali na Zemlji...a manipulacija prostim zemaljskim mozgovima isto tako gotovo bezgranicna...
tu su jos u interesu i rudna bogatstva meseca, koja prosto vape neiskoristena i neko uzmem 1stotine milijardi dolara na to- da stvarno, nema interesa...
i nije samo zastava ostala na mesecu.... u svim tim mislijama- ostalo je 10ak vozila i stotine predmeta koje "bleje" negde gore...
ja imam jedno pitanje, i voleo bih da mi momci koji ZNAJU da su ameri sleteli na mesec( a koji su se btw, rodili 40ak godina kasnije, uglavnom), objasne- zasto ja ne bih mogao da udjem u neku opservatoriju, sednem za teleskop, podesim koordinate "sletanja" i razgledam malo celo to mesto istrazivanja sa sve vozilima, zastavama, modulima i ostalim stvarima koje su ostale gore???
kikko je offline  
Stara 26.4.2010, 11:53   #46
Beagle
Drug Član
 
Avatar korisnika Beagle
 
Član od: 12.7.2006.
Lokacija: SSH - Selendra Supreme HQ
Poruke: 7.147
Zahvalnice: 772
Zahvaljeno 2.267 puta na 1.686 poruka
Određen forumom Re: Lazno sletanje na mesec!

Citat:
GrubbY kaže: Pregled poruke
Kakvih sve gluposti ima!
NNego zanima me od kojih je materijala napravljeno astronautsko odelo?
Koliko traje 1 dan na mesecu?
Kolika je prosecna temperatura?
Da li je u uzorcma,koji su doneti sa meseca nadjeno nesto novo,bakterije ?
Nemoj biti lenj i cekati druge da ti odgovaraju, sve je to lepo dokumentovano.

http://en.wikipedia.org/wiki/Spacesu...ut_a_spacesuit
http://en.wikipedia.org/wiki/Apollo/Skylab_A7L

Konkretno, za skafander koriscen na Mesecu:
Citat:
The garment was made from thirteen layers of material which were (from inside to outside):rubber coated nylon, 5 layers of aluminized Mylar, 4 layers of nonwoven Dacron, 2 layers of aluminized Kapton film/Beta marquisette laminate, and Teflon coated Beta filament cloth.
Beagle je offline  
Stara 26.4.2010, 12:00   #47
M1L0SH
Veteran
 
Član od: 1.10.2009.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.101
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 273 puta na 158 poruka
Određen forumom Re: Lazno sletanje na mesec!

Nismo jedini ko je stradao od te pokvarene drzave i niko ih ne brani ali ta teorija ne pije vodu ... A sajt sa kog a su doshle informacije je blago receno komican ... Njegova shala sa ravnom zemljom i zmajevima je josh i nishta u poredjenju sa ostalim shto pishe na sajtu ...
I otkud znate da kad se teleskop okrene ka kako kazete navodnom mestu sletanja nece da se vide dokazi ... Je ste li probali pa znate da nemoze ???
E sad to je velika povrshina i razadaljina a vi ocekujete da vidite jednu zastavu ... Iglu u plastu sena ... Neznam ni dali se tako neshto moze videti teleskopom ...
M1L0SH je offline  
Stara 26.4.2010, 12:08   #48
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Lazno sletanje na mesec!

Haha, koje nebuloze, ulepšali ste mi dan

Ovo me potseća na South Park "Sex addiction" epizodu, bar po logičnom rasuđivanju
SirDuck je offline  
Stara 26.4.2010, 12:10   #49
kikko
Član
 
Član od: 13.2.2010.
Poruke: 142
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 21 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Lazno sletanje na mesec!

Citat:
M1L0SH kaže: Pregled poruke
I otkud znate da kad se teleskop okrene ka kako kazete navodnom mestu sletanja nece da se vide dokazi ... Je ste li probali pa znate da nemoze ???
E sad to je velika povrshina i razadaljina a vi ocekujete da vidite jednu zastavu ... Iglu u plastu sena ... Neznam ni dali se tako neshto moze videti teleskopom ...
naravo da moze- dansnji teleskopi su toliko mocni da ti verovatno ne mozes ni da zmaislis... pogotovo telskopi koji se nalaze u svemiru koji imaju ogledala precnika 20 metara- moze da zumira mesec( koji btw nema atmosferu i koji je kristalno jasan i golim okom) u atom bukvalno... pa ja sam preko google eartha slucajno lunjajuci video kucu u plamenu negde u mozambiku u nekom selu.... pa zamisli jos da neko ciljano koristi tleskop sirine objektiva 15 m- a ne sugavi google earth...
naravno da niko nije nasao ni video nista na povrsini meseca- bio bi pun internet toga....ali jednosatvno, ne postoje takvi snimci...
kikko je offline  
Stara 26.4.2010, 12:15   #50
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Lazno sletanje na mesec!

Citat:
kikko kaže: Pregled poruke
naravo da moze- dansnji teleskopi su toliko mocni da ti verovatno ne mozes ni da zmaislis... pogotovo telskopi koji se nalaze u svemiru koji imaju ogledala precnika 20 metara- moze da zumira mesec( koji btw nema atmosferu i koji je kristalno jasan i golim okom) u atom bukvalno... pa ja sam preko google eartha slucajno lunjajuci video kucu u plamenu negde u mozambiku u nekom selu.... pa zamisli jos da neko ciljano koristi tleskop sirine objektiva 15 m- a ne sugavi google earth...
naravno da niko nije nasao ni video nista na povrsini meseca- bio bi pun internet toga....ali jednosatvno, ne postoje takvi snimci...
Hahahaha, šugavi google earth snima nimalo šugavim satelitima koji su u orbiti naše planete, što je dosta bliže onome što snima nego razdaljina od zemlje do meseca. Ja sam na google earthu nađao veliki penis urezan na terenu za ragbi (ima i slika koja kruži internetom), pa njikom ništa
Takodje, siguran sam da ti teleskopi služe za snimanje zvezda i da nisu predviđeni za snimanje površine meseca.
SirDuck je offline  
Stara 26.4.2010, 12:28   #51
irreal
V.I.P. Programiranje
 
Član od: 9.1.2009.
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo
Poruke: 1.157
Zahvalnice: 83
Zahvaljeno 448 puta na 303 poruka
Određen forumom Re: Lazno sletanje na mesec!

au majko.

pa mislim da ljudi koji su poverovali da zaista tvrdim da je zemlja ravna jasno pokazuju zašto postoje teorije zavere i kako bilo ko može da poveruje da nisu sleteli na mesec.

A još je jači kikko... ja ni u jednom trenutku nisam rekao da volim Ameriku i da mi je drago što su baš oni sleteli na mesec.
To što su oni nas bombardovali nije povod da živim u svetu mašte.

Moj jedan komšija vozi novog Renault Megane 3, plavi, kupe, to je auto koji se meni mnoooooogoo mnogo sviđa i baš bi voleo da ga vozim, ali nemam para niti samim time mogućnosti da taj auto kupim.
Taj komšija takođe često smara, krši kućna pravila i pravi probleme, zbog toga ga nikako ne volim.

Da li ja sada mogu da tvrdim da komšija ustvari nema taj auto, već ima fiću kojeg je specijalnim efektima pretvorio da liči na novi megane, samo zato što ja ne mogu da imam taj auto (ne mogu da pošaljem čoveka na mesec) i nikako ne volim tog komšiju (nikako ne volim Ameriku).

Ne, bojim se da je realnost - realnost. kolko god ja ne podnosio tog komšiju, on i dalje ima novi auto. isto tako kolko god da ne podnosiš ameriku, oni jesu sleteli na mesec.
niko nije izneo ni jedan konkretan dokaz da nisu, a dosta je konkretnih dokaza da jesu.

možeš da vidiš jakim teleskopom neke od stvari koje su ostavljene na površini meseca, al to nije poseban dokaz ni u jednom pravcu.

Naime, niko ne osporava da ljudi jesu slali raznorazne rovere i mašineriju na mesec, osporava se da su slate ljudkse posade, a njih sigurno nećeš videti jer su se svi bezbedno vratili nazad.
irreal je offline  
Stara 26.4.2010, 12:28   #52
kikko
Član
 
Član od: 13.2.2010.
Poruke: 142
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 21 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Lazno sletanje na mesec!

Citat:
SirDuck kaže: Pregled poruke
Hahahaha, šugavi google earth snima nimalo šugavim satelitima koji su u orbiti naše planete, što je dosta bliže onome što snima nego razdaljina od zemlje do meseca. Ja sam na google earthu nađao veliki penis urezan na terenu za ragbi (ima i slika koja kruži internetom), pa njikom ništa
Takodje, siguran sam da ti teleskopi služe za snimanje zvezda i da nisu predviđeni za snimanje površine meseca.
jel moguce da je to jedino objasnjenje koje imas? pa sta reci...
ako si nekad bio u nekoj opservatoriji, a vidim da nisi, znas da kad sednes za teleskop- imas potpunu slobodu sta ces sa njega da gledas....zvezde, planete, pa cak i mesec... e sad, zamisli da udjes u astronomsku opservatoriju u andima koja je jedna od najjacih na svetu, i koja je otvorena za javnost i preko koje mozes da vidis mesec(koji je po astronomskim merilima) toliko blizu kao da gledas sopstveni dlan...
a google earth sam spomenuo samo da bih rekao da se i slucajnim razgledanjem moze nesto naci- ja sam slucajno naleteo na zapaljenu kucu, nisam imao koordinate sa neta... a zamisli sad ovo- da li stvarno mislis su na mesec "sleteli" random- tj da su sleteli pa kud puklo? znaci ne treba da se lunja i slucajno nalazi- treba samo da uperis "durbin" na vec 40god "znano" mesto i voila..! a kao sto vec pogadjas, i dalje nista od toga...
kikko je offline  
Stara 26.4.2010, 12:32   #53
GrubbY
Član
 
Član od: 21.1.2010.
Lokacija: Zemun
Poruke: 199
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 30 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Lažno sletanje na Mesec!

Tu ima neki dogovor izmedju Rusije i SAD...
http://www.youtube.com/watch?v=n1UEv...eature=related evo pogledajte kada je astronaut prosao pored zastavice,ona je pocela da talasa,kad da duva povetarac
GrubbY je offline  
Stara 26.4.2010, 12:35   #54
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Lazno sletanje na mesec!

Citat:
kikko kaže: Pregled poruke
jel moguce da je to jedino objasnjenje koje imas? pa sta reci...
ako si nekad bio u nekoj opservatoriji, a vidim da nisi, znas da kad sednes za teleskop- imas potpunu slobodu sta ces sa njega da gledas....zvezde, planete, pa cak i mesec... e sad, zamisli da udjes u astronomsku opservatoriju u andima koja je jedna od najjacih na svetu, i koja je otvorena za javnost i preko koje mozes da vidis mesec(koji je po astronomskim merilima) toliko blizu kao da gledas sopstveni dlan...
a google earth sam spomenuo samo da bih rekao da se i slucajnim razgledanjem moze nesto naci- ja sam slucajno naleteo na zapaljenu kucu, nisam imao koordinate sa neta... a zamisli sad ovo- da li stvarno mislis su na mesec "sleteli" random- tj da su sleteli pa kud puklo? znaci ne treba da se lunja i slucajno nalazi- treba samo da uperis "durbin" na vec 40god "znano" mesto i voila..! a kao sto vec pogadjas, i dalje nista od toga...
To je zbog ljudi koji žive na mesecu, ne žele da se zna za njih. Kad bi izašla zvanična informacija o tome svi bi nagrnuli na mesec, a to je odmaralište samo za nabogatije. Nije slučajnost to što su istraživali stene na mesecu, trebalo im je za gradjevinske planove za podzenmi hotel, i to da je Nil Armstrong takodje bio i arhitekta. Jbg, jednog dana će sve izaći na videlo, a ja ću celu priču otkriti za 30 godina, sada još niste spremni.
SirDuck je offline  
Stara 26.4.2010, 12:55   #55
GrubbY
Član
 
Član od: 21.1.2010.
Lokacija: Zemun
Poruke: 199
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 30 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Lažno sletanje na Mesec!

http://arhiva.kurir-info.rs/arhiva/2...-16082006.shtm

http://www.b92.net/tehnopolis/aktuel...id=375018&fs=1

http://www.smh.com.au/news/national/...198328978.html

Kao izgubili originalne snimke sletanja...ma kako da ne!
Jos ce sve greske na njima da isprave...
GrubbY je offline  
Stara 26.4.2010, 12:57   #56
Bokile
Banned
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: ███
Poruke: 4.808
Zahvalnice: 2.495
Zahvaljeno 2.069 puta na 1.046 poruka
Određen forumom Re: Lažno sletanje na Mesec!

Evo ja da doprinesem temi,necu da *******im jer bih mogao do sutra,a iskreno i ne razumem se baš u tematiku...

Naime,evo vam epizoda Mythbustersa gde su sve teorije zavere stavili na probu,znam da nije bas 100% sigurno i oni i njihovi mitovi,ali je zanimljivo videti,šta su uradili....

Da ohladimo malo glave dok nam i ovu temu ne zateftere...

Mythbusters moon


PS:Ostali delovi su sa strane i idu jedan za drugim
Bokile je offline  
Stara 26.4.2010, 13:04   #57
irreal
V.I.P. Programiranje
 
Član od: 9.1.2009.
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo
Poruke: 1.157
Zahvalnice: 83
Zahvaljeno 448 puta na 303 poruka
Određen forumom Re: Lazno sletanje na mesec!

Citat:
SirDuck kaže: Pregled poruke
To je zbog ljudi koji žive na mesecu, ne žele da se zna za njih. Kad bi izašla zvanična informacija o tome svi bi nagrnuli na mesec, a to je odmaralište samo za nabogatije. Nije slučajnost to što su istraživali stene na mesecu, trebalo im je za gradjevinske planove za podzenmi hotel, i to da je Nil Armstrong takodje bio i arhitekta. Jbg, jednog dana će sve izaći na videlo, a ja ću celu priču otkriti za 30 godina, sada još niste spremni.
ako te ja ne likvidiram za 29.

Jer, ja i moj komšija koji vozi megana smo ustvari u tajnom dogovoru da skupimo pare da se preselimo na mesec.
Mi se samo za javnost ne volimo, ustvari smo najbolji drugari i nećemo stati dok te ne sprečimo da obelodaniš istinu i uništiš nam planove.



@kikko
pa čekaj, ako javnost može da uđe u opservatoriju i uveri se da na mesecu nema apsolutno ničega, zašto onda postoje TEORIJE da je sletanje na mesec lažirano, zašto to nije opšte znanje?

Kao kada bi ja tvrdio da Toranj na avali nije obnovljen nakon nato bombardovanja.
Kolko god ja bio moćan, uticajan i dobro lažirao dokaze da toranj nije obnobljen, samom činjenicom da svako ko pogleda ka avali može da ga vidi, znanje da toranj postoji je opšte znanje.

šta ti tu nije jasno, ako svako može da vidi da na mesecu nema ničega, odavno bi zvanična priča bila da nije niko sleteo na mesec.
a čak i kad bi i dalje moralo da se dokazuje, uvek i svugde bi prvi dokaz o lažiranju bilo to što si ti sada upravo naveo a ne dal se zastava na snimku talasa ili ne.

i ponoviću ti još jednom: Niko ne osporava da su razne sonde i roveri zaista na mesecu, oni JESU tamo i zato ti napredni teleskopi ne mogu ništa pametno da dokažu i pokažu, jer niko ni ne osporava da će se na njima videti oprema (kao što je stanica za refleksiju laserskih zrakova uz pomoć koje se precizno meri rastojanje meseca od zemlje)
teorije osporavaju da je ljudska posada bila tamo, a tu ti teleskop neće mnogo pomoći da dokažes ni da jeste ni da nije.
irreal je offline  
Stara 26.4.2010, 13:06   #58
kikko
Član
 
Član od: 13.2.2010.
Poruke: 142
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 21 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Lažno sletanje na Mesec!

mene odavno ne zanimaju teorije i raspredanja prica nasiroko i naveliko- ja sam arhitekta i samo me cinjenice zanimaju....
kazu da su sleteli- ok nije problem- ne znaima me kako su sleteli, ko im je pomaga i kako su sve prevazisli..... bitno je da su sleteli...ok- dajte dokaze- jedini dokaz koji je po meni bitan je teleskopska slika lunarnog modula Apola koji je ostavljen "gore" i zastava zabodena u mesecevo tlo.... na zalost, taj dokaz ne moze dati ni NASA licno a kamoli neko sa foruma... a tako je jednostavno......ali cak ni to,opet ne moze...... sto se mene tice,takve cinjenice ne postoje, i to je to...
edit: @ ireal
jel ti ne citas sta ja pisem ili namerno to radis?
znaci gle ovako:cinjenica: mesto sletanja se zna u milimetar(mada ja u javnosti nikad nisam video-verovatno i to drze u tajnosti), nema sta tu da se probira sta je sta od masina na mesecu- zna se gde je slete modul APOLA koji je ostao na mesecu i veoma je karakteristican oblikom i zna se gde je glupava zastava zabodena... ja ne znam sta tebi tu nije jasno?
kikko je offline  
Stara 26.4.2010, 13:18   #59
irreal
V.I.P. Programiranje
 
Član od: 9.1.2009.
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo
Poruke: 1.157
Zahvalnice: 83
Zahvaljeno 448 puta na 303 poruka
Određen forumom Re: Lažno sletanje na Mesec!

Citat:
kikko kaže: Pregled poruke
mene odavno ne zanimaju teorije i raspredanja prica nasiroko i naveliko- ja sam arhitekta i samo me cinjenice zanimaju....
kazu da su sleteli- ok nije problem- ne znaima me kako su sleteli, ko im je pomaga i kako su sve prevazisli..... bitno je da su sleteli...ok- dajte dokaze- jedini dokaz koji je po meni bitan je teleskopska slika lunarnog modula Apola koji je ostavljen "gore" i zastava zabodena u mesecevo tlo.... na zalost, taj dokaz ne moze dati ni NASA licno a kamoli neko sa foruma... a tako je jednostavno......ali cak ni to,opet ne moze...... sto se mene tice,takve cinjenice ne postoje, i to je to...
edit: @ ireal
jel ti ne citas sta ja pisem ili namerno to radis?
znaci gle ovako:cinjenica: mesto sletanja se zna u milimetar(mada ja u javnosti nikad nisam video-verovatno i to drze u tajnosti), nema sta tu da se probira sta je sta od masina na mesecu- zna se gde je slete modul APOLA koji je ostao na mesecu i veoma je karakteristican oblikom i zna se gde je glupava zastava zabodena... ja ne znam sta tebi tu nije jasno?

pa šta tebi onda nije jasno, kad ti kažem da ako svako u toj javnoj opservatoriji ode i pogleda, i vidi da nema ničega, onda ne bi moralo da se dokazuje da nisu sleteli, bilo bi opšte znanje.

koji si kralj, kako možes da sakriješ da nisu sleteli ako svako može da ode i da pogleda?

dao sam ti analogni primer sa tornjem, evo ti još jedan:
ja mogu da kažem da u mojoj vikendici u sremčici, iza kuće, stoji vanzemaljski brod.

svako može da ode tamo i pogleda.

ako bi ja falširao dovoljno dokaza i tvrdnji da zaista tamo stoji vanzemaljski brod, pre ili kasnije neko bi otišao, pogledao i video da nema ničega.

kada dovoljno ljudi pogleda i kaže da nema ništa, to postaje opšte znanje i priča se završava.

Ukoliko bi ceo taj događaj imao dovoljno veliku popularnost, sledećih 500 godina bi se našli ljudi koji bi pisali TEORIJE o tome kako zaista jeste tamo bio vanzemaljski brod.

imali bi glupe dokaze i tvrdnje, baš kao i ovi što osporavaju sletanje na mesec, i svi ti dokazi i tvrdnje bi bili raskrinkani, jer naravno tamo ničega nije ni bilo.

ista je situacija sa mesecom. Opšte je znanje da nije lažirano, i dalje širom sveta nekih 8% ljudi tvrdi da jeste, i oni će uvek praviti lažne dokaze i tvrdnje koji će proći potpuno nezapaženo, jer su šuplji.


THE END.
irreal je offline  
Stara 26.4.2010, 13:22   #60
Ghost
Starosedelac
 
Član od: 10.4.2006.
Lokacija: SGC
Poruke: 1.990
Zahvalnice: 167
Zahvaljeno 486 puta na 233 poruka
Određen forumom Re: Lažno sletanje na Mesec!

Телескопи на земљи и један у свемиру (Хабл) нису довољно велике резолуције за снимање тако малих објеката као они спуштени на Месец. Са друге стране ове слике су узете од стране сателита у орбити Месеца (и на њима су објекти мали).


Spoiler za High Res:




Spoiler za High Res:




Spoiler za High Res:




Spoiler za High Res:






Spoiler za High Res:



Места слетања Аполо мисије



Spoiler za High res:

Poslednja ispravka: Ghost (26.4.2010 u 13:41)
Ghost je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Avioni Dr Zoidberg Brbljaonica 3931 17.4.2022 21:11
Counter Strike FAQ, Serveri, Troubleshooting Sale013 Mrežne igre 93 24.4.2020 15:26
Pesma/e koja vas najviše dirne? Wolverine Opšta kultura 1131 5.9.2019 15:13
Instalacija Retail Snow Leoparda na Asus P5Q-E i slične ploče Mickie Operativni sistemi 60 12.8.2010 10:15
NTFS u FAT32! Branislav Gavric Operativni sistemi 29 28.12.2009 22:04


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:57.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com