Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.8.2017, 12:17   #21
mciggzy
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 11160 Myryewo Reputacija: ■■■■■■■■□
Poruke: 1.515
Zahvalnice: 605
Zahvaljeno 2.479 puta na 595 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Game Boy

Sta kaze barbara, sta je na kraju uzela?
mciggzy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku mciggzy na korisnoj poruci:
vetar. (22.8.2017)
Stara 23.8.2017, 2:48   #22
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Game Boy

@Vetar

Pa nije klinacki Vetre vec tako deluje kao "igrica" za malu decu ,sto se poredjenja cena COD i 1-3 switch tice necemo se ciganisati za 10 dolara poenta je takva igrica ne moze da kosta kao jedan COD vec treba da bude igra od 5 dolara il da eventualno bude u paketu sa samim sistemom. Ovo sto kazes porodicno igranje 1-2 switch....brate debelo bih se zabrinuo da mi porodica igra ovo ,rodjak od 5 godina ok za klince je al porodica??? Ne ne

Kad vec pitas mada mislio sam da mozes i sam da skapiras ,kad sam razmishljao da ga uzmem naravno tu bi bile Zelda i Mario Odyssey + ostalo stim sto tog ostalog nema . hajde da ti ponovim, dakle gde su FPS,gde su strategije,gde su RPG,gde su MOBA,gde su MMORPG,gde su avanture etc????
Ako je tebi normalno da das 400 evra za nesto sto ima 3 igre onda druze....

Po tvojoj logici Wii U je extra konzola, sta ima 700+ valjda naslova jel da? To sto 5 igara od tih 700 valjaju nema veze :face palm

Nemoj da se uvredis al vi koji toliko branite neki brend licite na sektase ,ko jehovi svedoci....

Kazem ako je tebi ok boze moj uzmi i neka te lepo sluzi,meni nije i ja necu i nisam ali nemoj druze forsirati kako je vrhunski kad nije
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.8.2017, 8:01   #23
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Game Boy

Citat:
C64freak kaže: Pregled poruke
@Vetar

Pa nije klinacki Vetre vec tako deluje kao "igrica" za malu decu ,sto se poredjenja cena COD i 1-3 switch tice necemo se ciganisati za 10 dolara poenta je takva igrica ne moze da kosta kao jedan COD vec treba da bude igra od 5 dolara il da eventualno bude u paketu sa samim sistemom. Ovo sto kazes porodicno igranje 1-2 switch....brate debelo bih se zabrinuo da mi porodica igra ovo ,rodjak od 5 godina ok za klince je al porodica??? Ne ne

Kad vec pitas mada mislio sam da mozes i sam da skapiras ,kad sam razmishljao da ga uzmem naravno tu bi bile Zelda i Mario Odyssey + ostalo stim sto tog ostalog nema . hajde da ti ponovim, dakle gde su FPS,gde su strategije,gde su RPG,gde su MOBA,gde su MMORPG,gde su avanture etc????
Ako je tebi normalno da das 400 evra za nesto sto ima 3 igre onda druze....
Po tvojoj logici Wii U je extra konzola, sta ima 700+ valjda naslova jel da? To sto 5 igara od tih 700 valjaju nema veze :face palm

Nemoj da se uvredis al vi koji toliko branite neki brend licite na sektase ,ko jehovi svedoci....
Kazem ako je tebi ok boze moj uzmi i neka te lepo sluzi,meni nije i ja necu i nisam ali nemoj druze forsirati kako je vrhunski kad nije
Kad kažeš "da je to igra za decu od 2 godine dok ćemo mi igrati CoD", to zvuči veoma klinački i nezrelo kad je činjenica da je to party igra za celu porodicu dok je većina CoD publike su u stvari klinci.
Ne znam šta da ti kažem, to uopšte nije tako teško skapirati, party igre je uvek najzabavnije igrati u porodici, ili kad je u pitanju neka mala kućna zabava, zato se i zovu party igre, te igre nisu za jednog igrača.
Slažem se da je cena previsoka, ali opet, niko te ne tera da je kupiš (ja lično nemam nikakvu nameru da je kupim), i ne kapiram šta si se uhvatio za nju kao da je jedina igra za Switch.

Ti očigledno pišeš stvari koje nisu uopšte istina, opet, od početka se znalo šta bi Switch mogao da ima u prvih godinu dana (trenutno u prvih 6 meseci) i to je Switch i dobio, čak i više od toga.
Naveo sam ti sve igre koje Switch ima i koje uskoro dobija, i naravno trenutno ima više od 3 dobre igre, a Switch je 330e kod nas a ne 400e (opet neistina).
Kome je šta logično kada su u pitanju konzole je sasvim individualno, a prodaja samog Switch i igara dokazuju da je za mnoge to logično.
To isto važi i za Wii U, ako nekog interesuju Nintendo igre, onda da, za takve osobe Wii U je dobra konzola zato što ima gomilu dobrih Nintendo naslova (mnogo više tih 5) bez obzira što ima lošu prodaju,
ako nekog ne interesuju Nintendo igre, onda nema razloga da kupuje Wii U.
Znači sve je to individualno, nekome je PS4 odličan, nekome Switch, ili Vita ili 3DS, nekome je igranje na telefonima i tabletima ili na PC-u bolje, opet nije teško shvatiti to i kao i zašto je to tako.

Nema ja šta da se vređam pošto sam ja uglavnom pisao činjenice, većinu stvari koje si ti napisao do sada ili nisu tačne ili nemaju neku logiku. Ja sam lično uzeo PS4 zbog multiplatform igara i Sony igara a Switch nameravam da kupim zbog Nintendo igara naravno.
Niko tebe ne forsira, nego si nejasan i pišeš neke besmislice ili karikiraš, do skoro si mislio kako je Switch super, a sada misliš kako je *****e iako se realno ništa nije promenilo (jedino što smo dobili više informacija u vezi chat-a za koji se od početka znalo da će biti komplikovan i verovatno *****e), Switch sigurno nije u međuvremenu postao *****e već naprotiv, najavljeno je više igara i nema više onih launch problema, postao je poželjnija konzola u svetu u svakom slučaju.
Opet, kao što sam ti par puta već napisao a ti iz nekog razloga konstantno to ignorišeš, Switch je super konzola za ono što nudi i za ono što se od nje očekuje:
za ljude koji žele da igraju odlične Nintendo igre, neke ekskluzive ili neke multiplatform igre u full handheld modu (to naravno isto važi i za Nintendo igre), i to je upravo ono što Switch ima ove godine i što se od njega očekivalo, ako te to ne interesuje ti nemaš nikakvog razloga da kupuješ Switch. Jednostavno ne kapiram zašto su uopšte ti planirao da uzmeš Switch na prvom mestu ako te to ne interesuje.
Ako nekog uglavnom interesuju uglavnom multiplatform igre sa boljom grafikom koje bi igrao samo kod kuće ili ekskluzive koje nisu Nintendo, onda Switch definitivno nije za njega i PS4 je najbolji izbor u tom slučaju,
ali od početka se znalo da će Switch na početku imati mnogo manje multiplatform igara nego PS4 i naravno lošiju grafiku nego PS4.

Poslednja ispravka: vetar. (23.8.2017 u 10:03)
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Koji je to Nintendo PeTkO Konzole 6 8.8.2007 14:06
Road Rush kodovi? Darth Ivan Stare igre 5 1.11.2006 22:41
Create Your Own Xbox 360 Games voodoo_ Programiranje 5 1.9.2006 18:21


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:39.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com