Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Programi za mobilne telefone

Programi za mobilne telefone Operativni sistemi i programi za mobilne telefone

Pregled rezultata glasanja: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet?
DA 39 52,00%
NE 29 38,67%
Nisam siguran/na 7 9,33%
Glasova: 75. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.5.2013, 2:54   #41
Sladjan85
Starosedelac
 
Član od: 20.5.2012.
Lokacija: Becej ■■■■■■■■■■■■■
Poruke: 2.947
Zahvalnice: 674
Zahvaljeno 1.841 puta na 1.181 poruka
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Nije los Samo moracu cekati gooodine da mu cena padne... Mada poznat sam da imam elitne stvari stare 7-8 godina
Sladjan85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2013, 3:02   #42
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Citat:
JovanK kaže: Pregled poruke
Meni na ot997 sve radi glatko, 1gb rama trpi sve moje prohtjeve za sada a imam oko 50 instaliranih app.

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 997 using Tapatalk 2
Evo još jednog presrećnog korsnika I ja imam oko 100 aplikacija, igrica 3-4 od po par gigabajta i one rade pristojno, a u običnom radu skype, whats up su stalno upaljeni, kao i net, ram se napuni do 800 megabajta kad ga maltretiram i ne ubijam taskove, radi kao sat.

Očigledno su dual core procesor 1ghz i 1 gb rama presudni. Prosto i dalje ne mogu da vjerujem da sam za 180 evra dobio ovakav telefon - Shadowgun koji je perjanica multiplayer igranja leti sa sve šejderima... Neko je dobro optimizaciju uradio. Ne znam kakav će biti JB, ali sa ICS sam zadovoljan.
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2013, 18:23   #43
Haker95
Starosedelac
 
Član od: 15.12.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.462
Zahvalnice: 233
Zahvaljeno 129 puta na 109 poruka
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Evo ja da kazem - imam tablet Prestigio PMP5080B, on je izasao jos u septembru 2011. cini mi se. Uz njega dolazi Gingerbread, koji je imao neke glupe bagove, npr. zatvori mi se stock browser sam od sebe kad udjem na GMail ili uopste - kad mu "dune". Pa sam trazio neki bolji firmver, i uzeo zvanican update na ICS. I ono, lepo to sve radi, ali kako instaliram vise i vise programa to je tab sve sporiji. Smuci mi se to, nadjem od nekog Rusa nezvanicni update na JB i instaliram njega i evo stoji mi na tabu i dalje, jer od njega nema boljeg firmvera, iako i on usporava sa porastom broja programa, ne mogu vise da stalno menjam softver...
E sad, ima i neki program sto blokira startup-ove ali to jednostavno ne radi. Ono sto se blokira se i onako pokrece sa sistemom i usporava dizanje.

A sto se tice multitasking-a, tu smatram da je izuzetno lose reseno, jos od prvih verzija Androida koje sam video (2.1 Eclair), nema nikakve mogucnosti da se programi zatvaraju, vec se to radi "automatski". To je glupo, jer sam vise puta hteo da recimo imam upaljenu Operu i obican pretrazivac. Android procenjuje da mu treba vise memorije za jedno, pa gasi ovo drugo. Ni od ICS, kad su uveli ovu ikonicu pored kucice, nisu postavili nikakvu oznaku da je aplikacija i dalje u memoriji...
Haker95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2013, 22:55   #44
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Citat:
Haker95 kaže: Pregled poruke
E sad, ima i neki program sto blokira startup-ove ali to jednostavno ne radi. Ono sto se blokira se i onako pokrece sa sistemom i usporava dizanje.
Za tako nešto ti treba root permision
Predrag Stankovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2013, 5:06   #45
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Zato vi koji ovo čitate i istovremeno se raspitujet eza kupovinu novog tableta ili andorid telefona - bez 1GB RAMA ne razmišljajte ako ga maksimalno iskorišćavate.
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NjegovaWisost na korisnoj poruci:
Predrag Stankovic (4.5.2013)
Stara 4.5.2013, 8:57   #46
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Одг: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Vidim da svi imaju kritike na račun androida, a niko ne spominje proizvodjace uredjaja ,koji pravdajuci svoje sulude cene naprave od androida picvajz,nabudzivsi u njega sve i svašta.Tako dobijemo kreature poput najslabijih telefona koji hardverski jednostavno ne mogu odgovoriti potrebama androida čim napunite memoriju do 50%,i kreature poput note 2,koji može sve da uradi,ali je android toliko nabudzen nepotrebnim stvarima da bude prosečan,a ne perfektan.
Android nikako nije idealan, ali po meni ipak najveću odgovornost za njegovo loše funkcionisanje snose proizvodjači telefona.Uostalom zašto 90% nas stavlja "skuvani" rom na svom telefonu.
Ako smo načisto da nam trebaju razni pokreti za funkcionisanje telefona,1080p,tozch wiz,seanse,razne grafičke animacije,onda moramo biti spremni na kompromis.
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zajchik na korisnoj poruci:
Predrag Stankovic (4.5.2013)
Stara 4.5.2013, 11:17   #47
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Re: Одг: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Apsolutno i u pravu za to, HTC Sense ja mislim i najgori što se toga tiče, sve one weather animacije, pa transition efekti, sve to jede RAM, moj prethodni HTC Sensation posle update-a na ICS, i na novu verziju Sese UI-a je postao beskorisan, po 5-6 puta dnevno sam ga gasio i palio zbog bagova, kod Samsung-ovog TouchWizz-a je malo bolja situacija, mada ovaj Nature UX se dosta približio Sensu po zahtevnosti

Eto jedan moj Prijatelj ima Galaxy Nexus I9250 sa stock android UI i ima baš dosta instaliranih aplikacija, kupio ga je sa stock ICS-om, zatim je jednom dobio update na JB 4.1.1 a pre otprilike mesec dana i update na 4.2, nikad nije uradio factory reset i telefon mu radi odlično
Predrag Stankovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2013, 12:06   #48
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Custom ROM-ovi su majka, nemaju taj bloatware... Doduše, moj OT995 uzet u Telenoru još nema kvalitetan JB ROM pa sam odlučio da ostanem na 2.3.6. Rutovao sam ga, blokirao/uklonio bloatware, sklonio odvratni launcher koji Alcatel stavlja na njega i telefon se preporodio. Responzivniji je barem 2 puta nego u fabričkom stanju a imam brdo aplikacija... I logično da je korisniku koji se "ne razume" u materiju lakše da kupi skuplji uređaj sa 1-2GB RAM-a i da ne razmišlja kako mu telefon radi. Za nas sa jeftinijim ulaznicama je 1GB luksuz. Mada mi je drago što su konačno počeli da se pojavljuju i dobri a jeftini telefoni i tableti sa 1GB RAM-a. Ipak je 1GB minimum za stvarno kvalitetan user experience na Androidu umeo korisnik da tweakuje uređaj ili ne. Kada stigne 5.0 Key Lime Pie 1GB će verovatno biti minimum za gladak rad pa će se biti mnooogo više uređaja sa 1GB RAM-a.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2013, 16:08   #49
Nikola16789
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.7.2009.
Lokacija: Bgd
Poruke: 3.643
Zahvalnice: 730
Zahvaljeno 595 puta na 466 poruka
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Xperia Arc radi ko usporeni film kod mene, sledeci telefon koji uzimam sigurno nece biti sa android OS.
Nikola16789 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2013, 17:22   #50
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

A Kako se iPhone nosi sa dosta instaliranih aplikacija, ima li nekog ovde da podeli to iskustvo sa nama
Predrag Stankovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2013, 20:11   #51
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Citat:
Nikola16789 kaže: Pregled poruke
Xperia Arc radi ko usporeni film kod mene, sledeci telefon koji uzimam sigurno nece biti sa android OS.
Ukoliko to bude za godinu dana,neces imati sta drugo da biras.Propadaju i nokia,i iphone...
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2013, 1:43   #52
Nikola16789
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.7.2009.
Lokacija: Bgd
Poruke: 3.643
Zahvalnice: 730
Zahvaljeno 595 puta na 466 poruka
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Koliko vidim pojavljuju se i neke nove stvari, a nece ni nokia umreti tako lako, iphone jos teze.
Nikola16789 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2013, 1:45   #53
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Citat:
nikola16789 kaže: Pregled poruke
koliko vidim pojavljuju se i neke nove stvari, a nece ni nokia umreti tako lako, iphone jos teze.
Прво, Нокија је тотална катастрофа када је у питању Виндовс телефон. Имао сам га у рукама, благи ужас како је непрактично.

Друго, једна ласта не чини прољеће, очигледно ниси пробао неки други андроид...
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2013, 2:24   #54
Nikola16789
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.7.2009.
Lokacija: Bgd
Poruke: 3.643
Zahvalnice: 730
Zahvaljeno 595 puta na 466 poruka
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Ma kapiram ja da jace masine mogu da istrpe i amortizuju skoro sve gluposti pa se mane androida i ne primete, ali ako neki telefon ne moze da pogura android kako treba, koji q ga reklamiraju i prodaju sa androidom? Plus Xperia arc nije bas najniza klasa, mogu da zamislim kako android radi na losijim telefonima.

Nisam probao nokiu sa windowsom, ne mogu da komentarisem.
Nikola16789 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2013, 8:09   #55
King SRB
Član
 
Član od: 2.2.2013.
Lokacija: In Space
Poruke: 422
Zahvalnice: 310
Zahvaljeno 94 puta na 58 poruka
Određen forumom Re: Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Citat:
Sladjan85 kaže: Pregled poruke

Meni je po mulitaskingu Android gori cak i od Symbiana
U zivotu nisam procitao vako brdo gluposti ali evo i sad se smejem na ovu izjavu i ono pre jednostavno nemogu da dam komentar na ovo(ljudi baš svašta pišu)! Android je derane mama za symbian neznam kako mozes pisati ovako nesto i dezinformisati ljude koji tek krecu da koriste telefone/tablete(A citaju sigurno forume pa i ovaj i šta treba da pomisli posle ove izjave ) sa Android O.S ??? Totalna neistina symbian je mrtav zna se zasto nebih da ulazim u detalje ! Android je stvar buducnosti i raznovrsnosti lakoce i onog osnovnog opruzi se koliki ti je novcanik pa ce tako i da ti klizi ili zapinje al sustina je da i najjeftiniji android ima vise da ponudi i pokaze nego najskuplji syumbian koji je prasio do 2011g! Toliko je prosto





Citat:
Nikola16789 kaže: Pregled poruke
Xperia Arc radi ko usporeni film kod mene, sledeci telefon koji uzimam sigurno nece biti sa android OS.
Xperia arc generalno nije los telefon ja sam ga imao do pre godinu dana sa GB O.S radio mi je perfektno sve igre programe nisam preterivao 15 app / 10 games i nema glava da te boli ! Posle sam presao na Arc S koji je malo brzi singlecore sa 4.0 ICS ni tu nemam problema(generalno) da negresim dusu desavaju se lagovi i stucanja povremeno ali boze moj znam da sam ipak to samo JA u pitanju jer sam poterao brdo svega i preterao u instalacijama / procesima jer mi je skocio apetit van mogucnosti mog Arc S i on sta ce naravno pocne da me upozorava na jedini moguci nacina a to je usporavanje i lagovanje
naravno pristupim generalnom ciscenju svega sto mi netreba i glej cuda sve radi kao i pre perfektno naravno opet spadnem na 20 app i 7-8 vrhunskih igara al boze moj NIJE KRIV ANDROID NITI PROIZVODJAC vec halavljenje ljudi daj ovo daj ono pa ajd ovako ajd onako a naravno kao i gore napomenuto novcanik mi je bio bas za ovaj tel pa moram sem sto se u cenu uklapam da se uklopim i u preformanse right! Tako da Arc nije los telefon a ni oni ostali sve je do ljudi koliko mozes da se opruzis u novcanom smislu toliko parce tehnike ces da dobijes da se sladis!
(inace soy ima najlaksi UI os svih gore navedenih marki/proizvodjaca)


Mislim da sam u gore odgovorima ujedno odgovorio oko usporavanja sistema desavaju se kao sto sam rekao ali samo zbog mene i niceg vise , dokle god sam umeren sve klizi a kad pocnem da se mazem i oblizujem tu nastaje problem mislim da je sve receno


I da WP sam i ja drzao u ruci kao sto wissost kaze nepraktican ja cu reci smesan u najmanju ruku tipa poredjenja sa Androidom , Android je u mnogo aspekata moderniji i funkcionalniji teo to neko da prizna ili ne ali stvari stoje tako bar za sad realno!

Škljphone šta je to?!?!? A uz to te pali po dzepu svake godine za isti proizvod :banghead: po naravno najnovijim cenama a uz to ni neradi ( bar pola stvari sto Android radi)

Sent From My UltraSpeed S.E Xperia Arc S 1,4GHz Gaming Edition
King SRB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku King SRB na korisnoj poruci:
C64freak (5.5.2013)
Stara 5.5.2013, 9:06   #56
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Doduše, jednu stvar su upropastili prije par nedelja, a to je android market... Užas jedan, ranije sam imao naviku da listam aplikacije i da ih instaliram, sad jok, koliko je nepregledno. Ne znam šta im bi...
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NjegovaWisost na korisnoj poruci:
Predrag Stankovic (6.5.2013)
Stara 5.5.2013, 9:20   #57
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Одг: Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Citat:
Nikola16789 kaže: Pregled poruke
Koliko vidim pojavljuju se i neke nove stvari, a nece ni nokia umreti tako lako, iphone jos teze.
Ma šalio sam se-naravno da neće,a uz to i ne bi bilo dobro da konkurencije nema.
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2013, 10:33   #58
Nikola16789
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.7.2009.
Lokacija: Bgd
Poruke: 3.643
Zahvalnice: 730
Zahvaljeno 595 puta na 466 poruka
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Citat:
zajchik kaže: Pregled poruke
Ma šalio sam se-naravno da neće,a uz to i ne bi bilo dobro da konkurencije nema.


Citat:
King SRB kaže: Pregled poruke
...al sustina je da i najjeftiniji android ima vise da ponudi i pokaze nego najskuplji syumbian koji je prasio do 2011g! Toliko je prosto
Ajd sa ostatkom posta i da se slozim, ali ovo nikako ne moze biti tacno.

Za Xperiu Arc ostavicu prostor da nesto radim pogresno. Ja nema vremena ni zelje da se zezam sa tweakovanjem, ne ocekujem ni bog zna sta, al poludim kad cekam 5 sekundi da se otvori imenik. Navodno, slobodno je 86MB telefonske memorije, a ja sta god da hocu da instaliram sa GPlay, pojavljuju se poruke "Datoteka je nevazeca", "Nema dovoljno memorije" i sl. Navodno, telefon ima 512MB rama, a kad otvorim podesavanje aplikacija, u dnu stoji da je iskorisceno 231MB, a da je slobodno 110MB. Sta je pojelo ostatak memorije koja se ne vidi ja ne znam, ali je glupavo napravljeno.
Nikola16789 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2013, 11:06   #59
King SRB
Član
 
Član od: 2.2.2013.
Lokacija: In Space
Poruke: 422
Zahvalnice: 310
Zahvaljeno 94 puta na 58 poruka
Određen forumom Re: Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Citat:
Nikola16789 kaže: Pregled poruke



Navodno, slobodno je 86MB telefonske memorije, a ja sta god da hocu da instaliram sa GPlay, pojavljuju se poruke "Datoteka je nevazeca", "Nema dovoljno memorije" i sl. Navodno, telefon ima 512MB rama, a kad otvorim podesavanje aplikacija, u dnu stoji da je iskorisceno 231MB, a da je slobodno 110MB. Sta je pojelo ostatak memorije koja se ne vidi ja ne znam, ali je glupavo napravljeno.
Hmmmmm.... pa ti jos i imas dosta memorije ja spadnem na 60setak mb al kad mu dam gasa (pokrenem neku igru zahtevniju) sistem ocisti ili tacnije napravi i do 190mb slobodne ram memorije! Pa neznam zasto ti prijavljuje datoteka nevazeca moze biti da je do roma ako ga imas il da o.s ako imas 4.0 nije dobro flesovan ja inace dok je bilo apdejta i ispravki svaki put preko kabla odradim sa sonijevog sajta a ne preko wifi kontam tako je najbolje!
Malo jeste glupo sony to osmislio slažem se sa tobom !
Al boze moj svaki proizvodjac ima neki svoj biser u sistemu hebemli ga ! Jedini savet što vise
vidgeta probaj sa tri cetiri max pa vidi ili se igraj kao i ja pa neces morati cistiti nista jer ce fon sam jednom do dva puta odigraj nesto zahtevno i videces ram kako stoji uvek oko 140/130/120min
Mada kontam da si mozda i probao neke od ovih stvari
Ajde de za symbian mislio sam na ovu godinu tipa nema androida ispod 512mb rama i procesora sporijeg od 1ghz ako sam dobro pratio svi su C2D od ovogodisnjih modela a to ces se sloziti stvarno za symbian je velik zalogaj bilo kog modela right


Sent From My UltraSpeed S.E Xperia Arc S 1,4GHz Gaming Edition
King SRB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2013, 11:38   #60
Srlisone
Član
 
Član od: 11.2.2007.
Lokacija: St. Pazova
Poruke: 468
Zahvalnice: 64
Zahvaljeno 101 puta na 95 poruka
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Od telefona sa android OS-om sam imao LG Optimus One P500, Huawei Ascend G300 i sada Nexus 4.

U sustini ni sa jednim nisam imao vecih problema. LG je posle mesec-dva upoznavanja sa androidom rutovan, overklokovan, obrisan bloatware i sasvim je fino radio. Kasnije ubacen custom ROM i telefon progledao. ICS je trenutno na njemu. Zena ga koristi i ne vidim da se zali osim sto kuka kako su "ovi" touch screen telefoni komplikovani i teski za rukovanje. Jes' da mi je zena, ali nije bas merodavna da daje sud o androidu, njoj je problem i mejl poslati

G300... Sta reci, sjajan telefon. Barem za moje potrebe. Da mi Nexus nije uleteo jaaaako povoljno, verovatno bih ostao na njemu jako dugo. Nisam osetio ni na njemu neki lag i preterano kocenje. Neko je spominjao da treba 5 sec da udje u imenik. Ni na LG ni na G300 nisam primetio da je bas tako. Jedino sto je telefon bio katastrofa kao telefon, sto mu je osnovna namena. Mikrofon mu je blagi uzas, skoro svako je imao problema da me cuje kako bog zapoveda. Kasnije sam procitao da je to serijski problem

Na svakom telefonu je bio oko 40ak aplikacija, racunajuci i po koju igru tu.

Sto se Nexus-a tice, zaista nikakvih problema nema. Jbg, hardverski bar za sada, jak telefon. Quad core, 2 GB RAM-a, rutovan JellyBean 4.2.2, 576 MB RAM-a trenutno zauzeto, slobodno jos 1.3 GB.
Srlisone je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pravljenje android aplikacije petsrdjan Programi za mobilne telefone 6 9.11.2016 12:50
[Android] Android aplikacije sa AdMob-ovima goranmd Programi za mobilne telefone 0 5.1.2013 14:44
potrebne android aplikacije Vladimiros Programi za mobilne telefone 3 31.7.2012 21:45
Android aplikacije za filmove,serije i tv cimston Programi za mobilne telefone 1 17.4.2011 22:22
[Android] Android aplikacije jonathan Programi za mobilne telefone 1 26.7.2010 13:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:24.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com