Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 12.3.2011, 18:39   #1
Nash Knight
Banned
 
Član od: 23.10.2005.
Lokacija: Nish
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 1.059
Zahvaljeno 821 puta na 447 poruka
Određen forumom Forgotten Realms: Demon Stone

Trazeci po starim igrama naleteo sam slucajno na ovo, i iako ne obozavam ovu vrstu igrara rekoh da probam i mogu reci da sam se bas prijatno iznenadio i lepo izigrao (upravo sam je presao).

U pitanju je manje vise klon igre LOTR: Two Towers smeshten u Forgotten Realms setting, ali je po mom mishljenju dosta bolji od igre koju kopira (mada je mozda u pitanju samo to sto ja mrzim film LOTR). Znachi ovo je jako visokobudzetni beat-em-up uvijen u tanku FRP oblandu. Prichu je pisao R.A.Salvatore poznat po svojim FR romanima, chak u jednom delu vodite njegovog najpoznatijeg heroja Drizzt Do'Urden-a, a naraciju i glas Khelbena Blackstaffa je radio Patric Stewart. Ovde mozete procitati prilichno dobru recenziju igre. U SKu je Kuzma (Surprise surprise) napisao da je igru jako tesko igrati bez joypada i da je inace jako teska, sto nije tacno, ja sam je presao na mouse+keyboard tastaturi a imam reflekse kao mrtav konj. Preporucujem svima kao dobru laku razonodu!
Nash Knight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Demon tools problem ainspiration Aplikativni softver 4 14.9.2010 23:42
Rosetta Stone problem sa mikrofonom talicni67 Aplikativni softver 2 10.9.2010 21:35


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:14.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com