Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Simulacije vožnje
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Simulacije vožnje Auto-moto + simulacije letenja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.6.2013, 23:27   #121
Acahakler
Član
 
Član od: 26.12.2011.
Poruke: 431
Zahvalnice: 166
Zahvaljeno 52 puta na 24 poruka
Određen forumom Одг: Re: : Euro Truck Simulator 2

Citat:
Wile E. Coyote kaže: Pregled poruke
Rudnik i jeste u planu. Lazarevac je već na mapi.
Ako vam treba nesto u vezi puteva i za Lazarevac tu sam da pomognem.


Послато са U8815 користећи Тапаток 2
Acahakler je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Acahakler na korisnoj poruci:
Wile E. Coyote (3.6.2013)
Stara 3.6.2013, 23:31   #122
Wile E. Coyote
Član
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: Munze Konza!
Poruke: 495
Zahvalnice: 339
Zahvaljeno 326 puta na 94 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko AIM-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko MSN-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko Yahooa korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko Skypea korisniku Wile E. Coyote
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Za sam grad svakako. Za puteve ako treba znamo na koga da računamo.
Wile E. Coyote je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2013, 23:34   #123
Acahakler
Član
 
Član od: 26.12.2011.
Poruke: 431
Zahvalnice: 166
Zahvaljeno 52 puta na 24 poruka
Određen forumom Одг: Euro Truck Simulator 2

To cemo na PP i samo kazite sta vam treba i resen problem.Mogu i neku mapu da vam pustim,no sve zavisi sta vam treba.

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
Acahakler je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2013, 23:58   #124
Edit
Član
 
Član od: 14.1.2011.
Poruke: 220
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 17 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
Wile E. Coyote kaže: Pregled poruke
Takođe, ako ima još nekih predloga koji grad bi mogao da se nađe na mapi? Predlog za Ćupriju je usvojen.
Novi Sad, Irig, Ruma, Voganj, Sremska Mitrovica, Macvanska Mitrovica, put za Bosnu. Izuzetno prometan put sto se tice kamiona.
Edit je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2013, 0:48   #125
Alchemist
Član
 
Član od: 6.12.2012.
Lokacija: Užice
Poruke: 404
Zahvalnice: 69
Zahvaljeno 116 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
Wile E. Coyote kaže: Pregled poruke
Ovako: nepoznati grad u Bačkoj je Vrbas. Na istoku fali još Bor, na jugu Prokuplje, a na zapadu Priboj. Kladovo nije loša ideja, možda i ono uđe u mapu. Novi Pazar je na mapi, sa Kosova je Mitrovica, a teško da će biti još neki grad, jer ne verujem da neko poznaje puteve na Kosovu da bi mogao još koji grad da se doda na mapu (ako neko zna, može se dodati).

Pošto je mapa ogromna, ne verujem da je u istoj razmeri kao CG mapa. To ćemo videti kasnije da li može da se uklopi.
Nisam mislio samo na taj jedan grad, vec na sve one u Sremu, ali pretpostavljam da su to Sremska Mitrovica, Inđija i Ruma, i jos ona dva zapadno za koja ne znam koja su (Backa palanka?), nekako izgleda bas natrpano, kao megalopolis. Ali dobro, bolje da ih ima sto vise. Problem je sto to onda povlaci potrebu da i drugi delovi zemlje budu relativno pristojno pokriveni. Ako je ovo na jugu najistocnije Nis, onda treba dodati i Pirot jos istocnije, mada je ono sto ja mislim da je Nis u stvari verovatno Pirot. Treba obavezno dodati gradove na granici, jer nekako zaokruzuju mapu, a iz njih je i najsladje voziti. Bajina Basta, Priboj i Prijepolje posebno, jer su blizu granice, a i taj deo je dosta prazan, i Kladovo.

Sto se tice Kosova, bilo bi dobro kad bi postojala 4 grada, posebno jer su su se geografski, a i po velicini idealno rasporedili: KM (sever), Pristina (istok), Pec (zapad) i Prizren (jug). Mislim da se ne treba preterano opterecivati time da li ko zna te puteve i koliko dobro. Ovo je igra i dovoljno je ispostovati neku elementarnu konfiguraciju terena (sto se moze videti i na najobicnijoj fizicko-geografskoj karti sa ucrtanim putevima) i staviti standardne puteve sa standardnim krvinama itd. Cini mi se da je svakako bolje uraditi ih, nego ne uraditi jer ne poznajemo puteve. Pa ne mogu se ne znam kako razlikovati od ostatka puteva po Srbiji, na kraju krajeva to je nebitno da li je krivina levo, desno, da li je uspon 5 ili 15 stepeni, prepusticemo se improvizaciji i to je to. Ne verujem da ce se neko zaliti, a svakako bi svi voleli sto vecu pokrivenost, a ni mapa tako ne bi ostala nepotpuna.




http://imageshack.us/a/img268/8167/g...artasrbije.jpg (zumirati)

Sto se tice mape CG i spajanja, ne razumem se u to, ali bilo bi bas cool voziti od mora do Subotice.

Generalno, odusevljen sam brojem gradova i pokrivenoscu. Mislio sam da ce sve biti mnogo skromnije.


Citat:
Edit kaže: Pregled poruke
Novi Sad, Irig, Ruma, Voganj, Sremska Mitrovica, Macvanska Mitrovica, put za Bosnu. Izuzetno prometan put sto se tice kamiona.
Te gradove vec imas na mapi.

Poslednja ispravka: Alchemist (4.6.2013 u 2:30) Razlog: istok-zapad
Alchemist je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2013, 1:05   #126
Debeli
Član
 
Član od: 21.10.2012.
Lokacija: Sujetna Arogantna Zivcana Dembelija
Poruke: 287
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 209 puta na 93 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Pirot je vec tu, a zapadno (a ne istocno) u Vojvodini su B. Palanka i Sid.
Kladovo, Priboj i Prokuplje su sad ubaceni i sa par BG opstina broj gradova je narastao na 45. Ono sto sad deluje natrpano, nije toliko zbijeno nego je to mapa na kojoj se bira pocetni grad i ne moze se zumirati.

Novi patch bi trebalo da omoguci spajanje raznih mapa, videcemo kako ce to u praksi izgledati.
Debeli je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Debeli na korisnoj poruci:
Alchemist (4.6.2013)
Stara 4.6.2013, 2:45   #127
Alchemist
Član
 
Član od: 6.12.2012.
Lokacija: Užice
Poruke: 404
Zahvalnice: 69
Zahvaljeno 116 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
Debeli kaže: Pregled poruke
Pirot je vec tu, a zapadno (a ne istocno) u Vojvodini su B. Palanka i Sid.
Kladovo, Priboj i Prokuplje su sad ubaceni i sa par BG opstina broj gradova je narastao na 45.
To je to sto se mene tice, na mojoj listi zelja ostaje jos samo Kosovo.

Imajte na umu da ce ovu mapu voziti i stranci , i mi smo vozili Rumuniju. Ono sto hocu da kazem je da mislim da treba dodati Kosovo iz dva razloga: prvi je sto bi mapa bila zaokruzena, a drugi - ako ga mi ne stavimo kao deo mape Srbije, onda ne treba mnogo ni da talasamo kad ostali misle drugacije.
Alchemist je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2013, 8:11   #128
moravatz
Član
 
Član od: 14.10.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 397
Zahvalnice: 266
Zahvaljeno 326 puta na 164 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2


Kosovo...
Situacija je glupa koliko i insistiranje da se proveze kamion pored hrama svetog Save...
Zelje su jedno, a realnost drugo.

Poslednja ispravka: moravatz (4.6.2013 u 8:22)
moravatz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku moravatz na korisnoj poruci:
mashom (4.6.2013)
Stara 4.6.2013, 11:15   #129
Debeli
Član
 
Član od: 21.10.2012.
Lokacija: Sujetna Arogantna Zivcana Dembelija
Poruke: 287
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 209 puta na 93 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
Alchemist kaže: Pregled poruke
To je to sto se mene tice, na mojoj listi zelja ostaje jos samo Kosovo.

Imajte na umu da ce ovu mapu voziti i stranci , i mi smo vozili Rumuniju. Ono sto hocu da kazem je da mislim da treba dodati Kosovo iz dva razloga: prvi je sto bi mapa bila zaokruzena, a drugi - ako ga mi ne stavimo kao deo mape Srbije, onda ne treba mnogo ni da talasamo kad ostali misle drugacije.
Mi smo obicni ljudi koji jednu malu igru pokusavaju da ucine jos zanimljivijom, pre svega, za nas ovde u Srbiji. Nemam zelju, a ni iluziju da je moguce, da formiram ili menjam necije misljenje o Srbiji preko ove mape.

Pogledaj originalnu mapu, Cesi pravili igru u kojoj su 2 ceska i 20 nemackih gradova. Da smo kopirali tu ideju, da smo hteli recimo da pravimo mapu Balkana i da smo stavili BG i NS i 20 hrvatskih gradova, kako bi to izgledalo?

Dobro je da si pomenuo rumunsku mapu. Ima li Moldavije na njoj? Moldavci i Rumuni su prakticno isti narod, moldavski jezik je isti kao rumunski, Moldavija je bila deo Rumunije...

Necu da ulazim u politicke rasprave...

Ako neko zeli da dodamo ostatak Kosova, slobodno neka pocne da ga pravi, zavrsice pre nego sto ostatak mape bude gotov. Nije nikakav problem da se ubaci.
Debeli je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Debeli na korisnoj poruci:
mashom (4.6.2013), Wile E. Coyote (4.6.2013)
Stara 4.6.2013, 13:16   #130
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.372
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.999 puta na 7.043 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Man`te se političkih rasprava, šta autori odluče da stave na mapu - staviće.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
Debeli (4.6.2013), Wile E. Coyote (4.6.2013)
Stara 4.6.2013, 15:03   #131
soneje
Veteran
 
Član od: 6.9.2011.
Lokacija: Begrad-Ripanj
Poruke: 541
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 65 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Samo da ne bude bagova i gresaka da se ne moze voziti po njoj sto je bio slucaj sa prvim delom,uzgred jeste li kontaktirali onog clana zove se dejanM.On je jako iskusan sa pravljenjem mapa mislim da je registrovan ovde na forumu bas pod tim imenom?
soneje je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2013, 16:10   #132
Johnny-24
Starosedelac
 
Član od: 30.6.2012.
Lokacija: Ćuprija
Poruke: 1.676
Zahvalnice: 324
Zahvaljeno 197 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

O pa jel ja to vidim Jagodinu,Cupriju i Paracin..?
Johnny-24 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2013, 17:18   #133
Laxi
Veteran
 
Član od: 12.3.2010.
Lokacija: Крагујевац
Poruke: 910
Zahvalnice: 527
Zahvaljeno 278 puta na 194 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Laxi Slanje poruke preko Skypea korisniku Laxi
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
soneje kaže: Pregled poruke
samo da ne bude bagova i gresaka da se ne moze voziti po njoj sto je bio slucaj sa prvim delom,uzgred jeste li kontaktirali onog clana zove se dejanm.on je jako iskusan sa pravljenjem mapa mislim da je registrovan ovde na forumu bas pod tim imenom?
Контактирали смо га и на Фејсбуку и овде, улетео је, рекао да ће нешто да буде, немам појма ни ја, пост од пре 5 месеци, и наравно отишао. Нема од тога леба
Laxi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2013, 17:48   #134
Alchemist
Član
 
Član od: 6.12.2012.
Lokacija: Užice
Poruke: 404
Zahvalnice: 69
Zahvaljeno 116 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
moravatz kaže: Pregled poruke

Kosovo...
Situacija je glupa koliko i insistiranje da se proveze kamion pored hrama svetog Save...
Zelje su jedno, a realnost drugo.
Isto to mozes reci i za losu fiziku kamiona, ocajan AI, lose odradjene vremenske uslove, nedovoljno dobar zvuk kamiona i brojne druge nedostatke koje peglamo modovima - sve je to realnost ove igre, a nase zelje su drugo. Pa opet radimo na tome da zelje postanu realnost, bar u igri.

Citat:
Debeli kaže: Pregled poruke
Mi smo obicni ljudi koji jednu malu igru pokusavaju da ucine jos zanimljivijom, pre svega, za nas ovde u Srbiji. Nemam zelju, a ni iluziju da je moguce, da formiram ili menjam necije misljenje o Srbiji preko ove mape.

Pogledaj originalnu mapu, Cesi pravili igru u kojoj su 2 ceska i 20 nemackih gradova. Da smo kopirali tu ideju, da smo hteli recimo da pravimo mapu Balkana i da smo stavili BG i NS i 20 hrvatskih gradova, kako bi to izgledalo?

Dobro je da si pomenuo rumunsku mapu. Ima li Moldavije na njoj? Moldavci i Rumuni su prakticno isti narod, moldavski jezik je isti kao rumunski, Moldavija je bila deo Rumunije...

Necu da ulazim u politicke rasprave...

Ako neko zeli da dodamo ostatak Kosova, slobodno neka pocne da ga pravi, zavrsice pre nego sto ostatak mape bude gotov. Nije nikakav problem da se ubaci.
Nemam ni ja ni iluziju ni zelju da preko ETS oblikujem necije misljenje, malo ste to preozbiljno shvatili. Posle posta sam stavio i kiseli smajli. Lepo sam rekao da bih voleo Kosovo na mapi, jer bi time zaokruzili mapu i jer bi bila veca, a svakako da je dobra kolateralna okolnost i to sto bih time nesto porucio, mada to nije primarni cilj. Niti mislim da politicim, niti mislim da je to politika. Ja nisam pitao da na mapu Srbije ubacimo ni donju Saksoniju, ni Laponiju, ni Kataloniju, niti neku petu nebulozu za koju nema nikakvog osnova, pitao sam da ubacimo Kosovo. Teoretski, kada bi sad izasla mapa Kipra za ETS (koju je radio neki Kipranin), bilo bi mi malo cudno kad bi uradio samo grcki deo Kipra, mnogo je verovatnije da bi uradio celo ostrvo, sto bi i bilo bolje sa stanovista ETS zajednice, a sad - da li bi on time nesto porucio - bi.

Cesi jesu pravili mapu, ali to nije mapa Ceske, vec Evrope. Da su radili samo Cesku, svakako bi bila detaljnija. To sto su najdetaljnije uradili Nemacku je verovatno procena da im je to glavno trziste.

Rumunija i Moldavija nisu najsrecniji primer. Iako prakticno jesu isti narod (Rusi i Belorusi su jos besmislenija podela), jos od turske vlasti pa do danas Moldavija je u sastavu Rumunije bila svega dvadesetak godina, a poslednji put krajem drugog svetskog rata, sto nije istovetno sa primerom Kosova.

Nije mi jasno ovo sto si rekao na kraju "ako neko zeli da dodamo ostatak Kosova..." Da li to znaci da ste vi vec stavili neki grad na Kosovu, sto sam ja propustio?

U sustini, poenta je u tome da mi je zao da se Kosovo ne uradi, jer ne poznajemo dovoljno puteve. Putevi i delovi puteva se ionako kopiraju, iste krivine vidimo nebrojeno puta na jednoj mapi. Kao sto sam rekao u prethodnom postu, po meni je dovoljno ispostovati osnovnu konfiguraciju terena, na kraju krajeva, ko od nas zna da li je deo izmedju Drezdena i Lajpciga verno odradjen? Da umem, uradio bih sam ovo sto sam predlozio, pa ne bih dodatno opterecivao vas koji ste uradili celu mapu, ali na zalost ne umem, cime se zavrsava i rasprava oko ovog.
Alchemist je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2013, 17:55   #135
Wile E. Coyote
Član
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: Munze Konza!
Poruke: 495
Zahvalnice: 339
Zahvaljeno 326 puta na 94 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko AIM-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko MSN-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko Yahooa korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko Skypea korisniku Wile E. Coyote
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
soneje kaže: Pregled poruke
Samo da ne bude bagova i gresaka da se ne moze voziti po njoj sto je bio slucaj sa prvim delom
Ne znam za taj prvi deo, ova mapa je sad početa. Ostalo je da sredimo još par bagova i da okačimo mapu da svako može da uzme neki deo da radi.

Što se tiče Kosova, sad je jedino Kosovska Mitrovica na mapi. Eto kompromisa kojim verovatno o5 neće svi biti zadovoljni.

I da, tačno, na mapi su i Ćuprija i Paraćin i Jagodina.
Wile E. Coyote je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2013, 18:28   #136
Alchemist
Član
 
Član od: 6.12.2012.
Lokacija: Užice
Poruke: 404
Zahvalnice: 69
Zahvaljeno 116 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
Wile E. Coyote kaže: Pregled poruke
Što se tiče Kosova, sad je jedino Kosovska Mitrovica na mapi. Eto kompromisa kojim verovatno o5 neće svi biti zadovoljni.
Ja sam zadovoljan, vecim delom. Mislio sam da nema nijedan grad sa Kosova, a sad sam video da je i Debeli u postu na prethodnoj strani pomenuo da je Mitrovica na mapi. Ne znam kako mi je to promaklo.
Alchemist je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2013, 20:33   #137
bobi98
Veteran
 
Član od: 4.4.2008.
Lokacija: Srbobran-Novi Sad
Poruke: 813
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 143 puta na 117 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Mislim da bi bilo bolje da se odradi Srbobran pored Vrbasa ili da budu povezani jer su veoma blizu, oba grada imaju izlaz na isti autoput, Srbobran ima direktan put prema Subotici pored autoputa, takodje je i glavna raskrsnica u tom delu Backe, jer se moze ici na 4 razlicite strane... i nekada pre izgradnje autoputa je bio dosta prohodan koliko su mi stariji pricali. Jedino sto u Vrbasu ima Carnex i secerana.

Ukoliko ti budu potrebne bilo kakve informacije iz ovog dela zemlje slobodno pitaj, voljan sam da odgovorim.
bobi98 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku bobi98 na korisnoj poruci:
Wile E. Coyote (4.6.2013)
Stara 4.6.2013, 20:38   #138
Wile E. Coyote
Član
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: Munze Konza!
Poruke: 495
Zahvalnice: 339
Zahvaljeno 326 puta na 94 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko AIM-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko MSN-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko Yahooa korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko Skypea korisniku Wile E. Coyote
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

U igri će biti, kao i Kula i Crvenka (kad već pričamo o okolini Vrbasa), ali neće biti na mapi kao grad. Uopšte, svako mesto kroz koje se prolazi tebalo bi se pojaviti na putu.
Wile E. Coyote je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Wile E. Coyote na korisnoj poruci:
bobi98 (4.6.2013)
Stara 4.6.2013, 22:35   #139
moravatz
Član
 
Član od: 14.10.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 397
Zahvalnice: 266
Zahvaljeno 326 puta na 164 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

ma mapa i ceo trud su sjajni. Naravno da se ne moze svakome ugoditi. Ali prvo sto mi je palo na pamet kad se pomenulo ubacivanje Kosova je da ce se raspaliti rasprave oko toga, a to mi se stvarno ne mili da citam na ovom forumu. Sto se mene tice, ok je da se ubaci i Kosovo, pa nek svako tumaci taj deo mape kako mu volja.
Ali ako prodje Kosovo, a ne bude Lajkovca -e onda jbs mapu kad ne mogu da sretnem Mileta na lajkovackoj pruzi
moravatz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2013, 23:29   #140
soneje
Veteran
 
Član od: 6.9.2011.
Lokacija: Begrad-Ripanj
Poruke: 541
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 65 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

I ja sam za da se ubaci Kosovo,cak bih i sam radio neki deo njega da znam da pravim mapu.
soneje je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
[Android] Offline mapa Srbije (i Evrope)? ZoNi Programi za mobilne telefone 12 28.4.2013 15:31
18 WoS Euro Truck Simulator dallyborr Simulacije vožnje 619 21.3.2012 22:49
Konferencija mladih lidera iz dijaspore i Srbije 2011, Beograd, 15. i 16. jul Dukes Dešavanja i događaji 7 9.7.2011 17:05
GPS mapa Srbije Alek92 Programi za mobilne telefone 52 20.8.2009 22:06
Projekat: GNU/Linux mapa Srbije Eni Slobodni softver 18 20.5.2008 21:54


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:01.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com