Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 29.8.2017, 20:50   #4461
McLovin1982
Član
 
Član od: 25.12.2015.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 330
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 41 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Bas tako, je..se mu kevu. :P
Ja sam zavrsio avanturu, a jedino sam Mage malo izmenio od ovg sto je ponudjeno u videu.
McLovin1982 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.8.2017, 20:51   #4462
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Nisam se nadao da bude ovako lako, ali na kraju krajeva uvek ima cheese deckova.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2017, 13:24   #4463
DBrave
Starosedelac
 
Član od: 7.5.2006.
Lokacija: Lion
Poruke: 1.881
Zahvalnice: 459
Zahvaljeno 495 puta na 344 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

mene najvise namucio warlock
DBrave je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2017, 18:00   #4464
McLovin1982
Član
 
Član od: 25.12.2015.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 330
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 41 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Zivim za dan kad ce da se vrate aggro dekovi. Tek sad vidim koliko ja u stvari mrzim ova kontrol go..a!!!
McLovin1982 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2017, 21:16   #4465
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Upcoming Balance Changes - Update 9.1

Ne znam šta da kažem, ovo je nesposobnost na vrhuncu. Smešno, tužno, bezobrazno.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2017, 20:56   #4466
McLovin1982
Član
 
Član od: 25.12.2015.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 330
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 41 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Zato sam ja sebi kupio Sega Mega Drive 2 i uzivancija.
McLovin1982 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2017, 9:36   #4467
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ja ovog meseca nisam odigrao nijednu normalnu partiju, sve protiv mog drugog naloga samo da odradim kvestove u iščekivanju nekih boljih vremena. Tu je velika Steam biblioteka tako da ne brinem, više vremena za kvalitetne igre.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2017, 11:50   #4468
McLovin1982
Član
 
Član od: 25.12.2015.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 330
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 41 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
M.C. kaže: Pregled poruke
Ja ovog meseca nisam odigrao nijednu normalnu partiju, sve protiv mog drugog naloga samo da odradim kvestove u iščekivanju nekih boljih vremena. Tu je velika Steam biblioteka tako da ne brinem, više vremena za kvalitetne igre.
Ja sam od pocetka sezone igrao 3 dana, u zadnjih 4dana samo jednom.
McLovin1982 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.10.2017, 8:10   #4469
mentolbrebombona
Veteran
 
Član od: 22.6.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 702
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 166 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Stigla mi 3 pakovanja od Jasonzhou. Nije ništa vredno pomena u njima.
mentolbrebombona je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2017, 11:55   #4470
Optimum
Veteran
 
Član od: 7.11.2015.
Lokacija: Niš
Poruke: 634
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 66 puta na 55 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Pozz ljudi.

Krenuo sam juce da igram ovo i sve sto sam do sad skapirao je osnovna mehanika igre. Da li vredi kretati borbu protiv drugih igraca ili da prvo predjem onu solo kampanju i na laksem i na expert (cini mi se da se tako zove) nivou?
Ostala mi jos dva heroja da otkljucam pa se onda otkljucava ona veca tezina, ako sam dobro skapirao.
I da, koji je heroj najbolji za pocetnike? Ja sam dosad samo sa magom igrao, dosao do desetog nivoa posto mi je to bila kao neka misija ili sta vec za juce. Cini mi se da je za pocetnike mozda najbolji saman posto moze da pozove ona stvorenja za def. Sta preporucujete?
I ako imate jos neki savet nevezano za pitanja pisite slobodno.
Optimum je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2017, 12:20   #4471
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Najbolji savet koji mogu da ti dam je da ne počinješ igru uopšte ako ne misliš da iskeširaš makar stotinak evra u početku. Igra nimalo nije prijateljska kada je reč o početnicima jer sa osnovnim kartama koje dobijaš nećeš moći ništa da uradiš pored igrača koji imaju velike kolekcije. Ako te zanimaju igre sa kartama razmisli o Gwentu koji je mnogo više prijateljski naklonjen - kolekcija se mnogo brže pravi, manji 'barrier of entry', daleko jeftinija...
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku M.C. na korisnoj poruci:
Optimum (24.10.2017)
Stara 24.10.2017, 13:45   #4472
Optimum
Veteran
 
Član od: 7.11.2015.
Lokacija: Niš
Poruke: 634
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 66 puta na 55 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Steta. Svidela mi se igra, ali ako je toliki ''pay to win'' nista onda.
Optimum je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2017, 16:26   #4473
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Evo ja sam pre možda 2 nedelje otvorio NA account čisto da vidim zbog čega tolika hajka na težak free to play. Na EU takođe nisam ništa kupovao, ali sam tu od bete pa imam sve karte koje su korisne.

Nije toliko strašna situacija. Ako hoćeš da imaš identično kopirane tier 1 deckove, odnosno deckove koji konkurišu za visoke rankove i legend u Ranked, onda - da, treba vremena i mnogo packova, ali i iskustva u igranju koje bi stekao do tada. Veliki broj legendary karata mogu da se zamene alternativama, ali veliki broj i ne može. Imao sam startnu prednost u tome što sam odmah znao sve do najmanjih detalja, pa sam imao jasan cilj, i nekih desetak packova svih vrsta koji su stigli usled raznih promocija u kojima sam učestvovao i na EU.

Elem, za tih 2 sedmice bez ulaganja sam napravio evolve shamana i huntera koji mogu da se igraju bez i jedne legendary karte. Cenim da mogu da prebace rank 10 po kvalitetu uz dovoljno igranja, a ako se napravi i legendary death knight u shamanu, onda sigurno.

Početnička ruta kojom bih ja išao:

- Obavezno ceo practice i na normal i na expert, dobićeš i gold kad ih pobediš
- Odigraj sve free arene koje si dobio (u toku je i promocija). Generalno je dobro igrati arene jer ćeš se upoznati sa kartama, a i sigurno dobijaš pack.
- Odradi sve Introductory i General questove sa ove liste koji ti daju gold koji ćeš koristiti za packove/arenu.
- Skupi 700g i odradi prvi wing Karazhana, jer ćeš dobiti neke korisne karte. Ostali wingovi ti i nisu neophodni za sada, jer se za nekoliko meseci Karazhan rotira iz standarda i neće biti toliko korisne, a deckovi gde se igra npr. Medivh su uglavnom dosta skupi. Obavezno odradi sve Frozen Throne wingove za packove i death knighta. Ako budeš imao malo sreće, dobićeš death knighta oko koga ćeš graditi svoj prvi deck.
- Kupuj na početku dosta classic packova, kasnije Un'Goro i Frozen Throne, nemoj kupovati Old Gods i Gadgetzan packove već neophodne karte craftuj, ionako uskoro izlaze iz mete. Bilo bi fino ako bi otvorio po 10 packova od svih ovih 5 ekspanzija pre nego što kreneš da štancuješ Classic/UG/FT jer ti je garantovan legendary u njima kao novom igraču. Posle prvih 10, taj counter je postavljen na 40 packova pa nema smisla. Na početku je isplativije od arene, jer biraš tačno pack koji ti treba, a i pitanje je da li ćeš moći da izguraš dovoljno pobeda da arena bude isplativa.
- Disenchantuj sve beskorisne karte koje dobiješ, nisi u poziciji na početku da možeš da priuštiš čuvanje takvih karata i građenje kolekcije. Prvo što mi pada na pamet je Malchezzar, Moroes, C'Thun, čak i Frozen Throne death knight koji se dobija, ako se ispostavi da je deck u kome se igra skup ili slab. C'Thuna možeš da ostaviš neko vreme, u onim prvim deckovima ume da bude koristan.
- Nemoj juriti da craftuješ tu jednu legendary kartu koja je shiny, već bolje napravi sve common/rare/epic karte koje ima deck pre nego što budeš pravio legendary. Ovo ne važi za par deckova gde je taj legendary i esencija celog decka (npr Razakus priest), ali su oni jako skupi i za sada ti na njima nije fokus.
- Ako bi već da daješ neke pare na igru, sigurno je da je najbolje da za 5e kupiš Hearthstone Welcome Bundle - dobijaš jedan garantovan class legendary i 10 classic packova, u kojima se takođe može naći legendary ako imaš sreće.

Srećno i pitaj ako te još nešto zanima.
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Doomche na korisnoj poruci:
Optimum (24.10.2017)
Stara 24.10.2017, 17:32   #4474
Optimum
Veteran
 
Član od: 7.11.2015.
Lokacija: Niš
Poruke: 634
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 66 puta na 55 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Haval na savetima.

Ima dosta pojmova koje si pomenuo a da ne razumem o cemu se radi ali kao sto rekoh juce sam krenuo da igram pa cu valjda polako pohvatati konce sta je sta.

Inace za sada sam zavrsio one solo misije na normal tezini i odigrao sam jednu borbu u areni i za divno cudo pobedio. Igrao sam i one nerangirane borbe portiv drugih igraca da bih zavrsio danasnje kvestove, nije ni tu bilo lose, vise pobeda nego poraza ali tu bira protivnike mog ranga koliko sam shvatio.

Videcu sve u svemu, ako mi se svidi igra mozda i prodam WoT acc posto mi je igra postala bzv i ulozim u ovo.
Optimum je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2017, 18:05   #4475
McLovin1982
Član
 
Član od: 25.12.2015.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 330
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 41 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
Optimum kaže: Pregled poruke
Haval na savetima.

Ima dosta pojmova koje si pomenuo a da ne razumem o cemu se radi ali kao sto rekoh juce sam krenuo da igram pa cu valjda polako pohvatati konce sta je sta.

Inace za sada sam zavrsio one solo misije na normal tezini i odigrao sam jednu borbu u areni i za divno cudo pobedio. Igrao sam i one nerangirane borbe portiv drugih igraca da bih zavrsio danasnje kvestove, nije ni tu bilo lose, vise pobeda nego poraza ali tu bira protivnike mog ranga koliko sam shvatio.

Videcu sve u svemu, ako mi se svidi igra mozda i prodam WoT acc posto mi je igra postala bzv i ulozim u ovo.
Samo ti jedno imam reci, nemoj da odustajes, ali se naoruzaj strplenjem i zivcima. Kad bolje razmislim, to su dva za reci, ne jedan. :P
I ne nadas je nekim velikim uspesima tipa legend rank pre prvih godinu dana igranja, ako ne kupujes karte za novac. Procitaj malo ceo forum, bice ti dosta jasniji neki pojmovi, objasnjavalo se vec sta je sta. I da, twitch i gledaj hearthstone strimere, pomoci ce ti. Inace, prosle godine u januaru sam i ja sa WoT-a presao na Hearthstone i ne kajem se sto se te odluke tice.
Odustajao sam i od ove igra u 2 navrata po mesec dana, ali ne da se, jace je od mene pa se vratim.
Mozes me dodati i za prijatelja pa ako ti treba neki savet, dobices brze odgovor. Moj nick ti je McLovin#22113
McLovin1982 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku McLovin1982 na korisnoj poruci:
Optimum (24.10.2017)
Stara 24.10.2017, 18:58   #4476
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
Optimum kaže: Pregled poruke
Haval na savetima.

Ima dosta pojmova koje si pomenuo a da ne razumem o cemu se radi ali kao sto rekoh juce sam krenuo da igram pa cu valjda polako pohvatati konce sta je sta.

Inace za sada sam zavrsio one solo misije na normal tezini i odigrao sam jednu borbu u areni i za divno cudo pobedio. Igrao sam i one nerangirane borbe portiv drugih igraca da bih zavrsio danasnje kvestove, nije ni tu bilo lose, vise pobeda nego poraza ali tu bira protivnike mog ranga koliko sam shvatio.

Videcu sve u svemu, ako mi se svidi igra mozda i prodam WoT acc posto mi je igra postala bzv i ulozim u ovo.
Polako, trebaće ti vremena, ali relativno brzo se pohvata sve.

Kada igraš arenu, možeš da igraš dok ne izgubiš 3 partije, ili ne ostvariš 12 pobeda (šta dođe prvo), pa onda treba da kupiš kartu za novu arenu. Kao sigurna nagrada ti je card pack, a ostatak zavisi od toga koliko pobeda ostvariš. U proseku, ako ostvariš minimum 3 pobede, isplativije ti je nego da kupuješ pack, a ako ostvariš više od 5/6, već si povratio uložen novac u arenu.

Karazhan i Frozen Throne su avanture koje možeš da pokreneš u Solo Adventure modu, Karazhan se plaća po wingovima koji sadrže AI bosseve (700g), Frozen Throne je besplatan.

Za početak je najbolje da sve klase izleveluješ na lvl 10, baciš se na ove prve 4 stavke odozgo i odradiš po prvi wing u obe avanture jer su besplatni i laki, a dobijaš i karte. Posle toga 700g za sledeći wing u Karazhanu, pa se baci na packove i arene.

Ako bi da kupiš nešto, možeš odmah da kupiš taj Welcome Bundle. Ja sem toga za prethodne 3 godine igranja ništa nisam uložio.
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Doomche na korisnoj poruci:
Optimum (24.10.2017)
Stara 24.10.2017, 22:51   #4477
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

postoji par ekstra jeftinih dekova sa hunterom i warlockom koji nisu bog zna šta ali će ti bar omogućiti da pobeđuješ s vremena na vreme. Pročešljaj youtube i net za jeftine dekove i napravi ih.

Naime kao što su ti rekli glavni problem će ti biti gomile poraza, i to poraza u smislu totalnog rasturanja koje znaju i nas matore da obeshrabre a na nove igrače deluju još pogubnije. Zato nisu loši ti agro jeftini dekovi da ti malo vrate samopouzdanje dok ne skupiš karte za ozbiljnije dekove.

I najvažnija stvar je :

NI NAJBOLJI DEK TI NEĆE OMOGUĆITI DA IGRAŠ NA NIVOU STARIH IGRAČA. Ovo iz prostog razloga što moraš imati sve popularne dekove u glavi da bi mogao da kontrolišeš štetu koju ti protivnik nanosi i da izbegneš zamke koje postoje manje više u svakoj partiji. Zato pored igre odaberi jednog ili dvojicu youtubera koji se bave HS-om i prati nove i aktuelne dekove i strategije u borbi protiv njih.

i da pored ovoga imaj na umu da najbolji dekovi imaju win rate od nekih 60%-65% kad ih igraju iskusni igrači tako da ne žuri ka njima, bar ne onim skupim.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku director na korisnoj poruci:
Optimum (25.10.2017)
Stara 24.10.2017, 23:25   #4478
McLovin1982
Član
 
Član od: 25.12.2015.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 330
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 41 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
director kaže: Pregled poruke
postoji par ekstra jeftinih dekova sa hunterom i warlockom koji nisu bog zna šta ali će ti bar omogućiti da pobeđuješ s vremena na vreme. Pročešljaj youtube i net za jeftine dekove i napravi ih.

Naime kao što su ti rekli glavni problem će ti biti gomile poraza, i to poraza u smislu totalnog rasturanja koje znaju i nas matore da obeshrabre a na nove igrače deluju još pogubnije. Zato nisu loši ti agro jeftini dekovi da ti malo vrate samopouzdanje dok ne skupiš karte za ozbiljnije dekove.

I najvažnija stvar je :

NI NAJBOLJI DEK TI NEĆE OMOGUĆITI DA IGRAŠ NA NIVOU STARIH IGRAČA. Ovo iz prostog razloga što moraš imati sve popularne dekove u glavi da bi mogao da kontrolišeš štetu koju ti protivnik nanosi i da izbegneš zamke koje postoje manje više u svakoj partiji. Zato pored igre odaberi jednog ili dvojicu youtubera koji se bave HS-om i prati nove i aktuelne dekove i strategije u borbi protiv njih.

i da pored ovoga imaj na umu da najbolji dekovi imaju win rate od nekih 60%-65% kad ih igraju iskusni igrači tako da ne žuri ka njima, bar ne onim skupim.
Problem je sto ce on igrati rank 20-23, a tu nece bas biti onih standardnih dekova sto moze videti na youtoube i twitch, ali u svakom slucaju treba ih gledati jer samo tako vremenom moze nauciti kako igrati i sto je jos bitnije, predvideti sta protivnik moze odigrati.

U svakom slucaju, volim kad se pojave novi igraci, znaci, igrica je jos uvek ziva.
McLovin1982 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2017, 19:52   #4479
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

ja zadnjih par meseci ne mrdam sa lvl 19-20 i već tu je svaki drugi protivnik sa nekim od meta dekova. Do lvl 20 će sigurno doći jer ako je aktivan svaki 5-6 meč će igrati protiv nekog sa očajnim dekom i tako će doći do pobeda koje će ga odvesti na lvl 20.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2017, 21:33   #4480
McLovin1982
Član
 
Član od: 25.12.2015.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 330
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 41 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
director kaže: Pregled poruke
ja zadnjih par meseci ne mrdam sa lvl 19-20 i već tu je svaki drugi protivnik sa nekim od meta dekova. Do lvl 20 će sigurno doći jer ako je aktivan svaki 5-6 meč će igrati protiv nekog sa očajnim dekom i tako će doći do pobeda koje će ga odvesti na lvl 20.
Ne ide ti ili namerno igras u tim nivoima?
McLovin1982 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
battle.net, blizzard, card game, hearthstone, warcraft

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Besplatni CS 1.6 serveri Milan Milicevic Mrežne igre 574 26.8.2014 5:45
Hearthstone: Heroes of Warcraft Psycho13 otpaTci 1 23.3.2013 16:34
Heroes over Europe DeCoy Simulacije vožnje 7 13.10.2010 20:52
Battlefield Heroes - online pucačina dusski Brbljaonica 2 16.5.2010 14:08
Company of Heroes: Opposing Fronts shimec Strateške igre 106 10.4.2009 11:25


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:53.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com