Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Video/TV softver
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Video/TV softver Video programi, formati, kodeci, konvertori, DVD/TV softver, satelitski/DVB programi, DivX i sl.

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.10.2010, 21:55   #1
cane corso winer
Član
 
Član od: 20.8.2010.
Lokacija: Assen Hollandija
Poruke: 126
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom TV kartice

pozdrav svima ,kao neko ko nema bas puno znanja oko kompa i materije koja me interesuje hteo bih da ovde postavim par pitanja jer vidim da su ovde ljudi koji su pravi experti za informaticka cuda.
imam konfig. P4 2.4 ghz 1gb ram ATI 3650 hd 512 mb sve u svemu srednje zalosno ali sluzi sta je pitanje?!hteo bih da putem kompa pratim nase tv programe i koliko je god moguce sportskih i ostalih kanala ali naravno bez pretplata i ostalih shit stvari ako me razumete.
sta mogu da uradim-kupim da bih postigao to sto zelim.?konkretno hteo bih da pratim sky sport itd...ali kako?
ako ima neko sugestije i predloge rado cu poslusati.sve naj i hvala!
p.s.izvinjavam se zbog malih slova na poc recenice mrzelo me da tipkam non-stop!!
cane corso winer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.10.2010, 5:21   #2
Stranger2
Veteran
 
Član od: 23.9.2009.
Poruke: 892
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 312 puta na 165 poruka
Određen forumom Re: tv kartice

hm... ima dosta mogucnosti ne postoji bas jedno savrseno resenje ida je dzabe ida je jednostavno

Ako mislis pratiti kvalitetne strane programe a da ne platis onda moze samo piratskim putem (kradjom) a to je na ovom forumu zabranjeno.
U principu moze ako imas satelitsku karticu u racunaru i satelitsku antenu ali nije to bas tako lako namestiti da bude za dzabe. Ima peripetija i zahteva znanje...

Za domace programe imas klasicne TV kartice pa ih koristis sa obicnom antenom i gledas kanale isto kao na Tv-u.

Ako imas brz internet (ADSL na primer) onda mozes dosta toga naci na internetu ali ne bas sve na jednom mestu i sve dzabe vec na vise mesta pomalo...

Duga prica,... napisi sta imas od opreme pa mozemo jedno po jedno da te uputimo i predlozimo nesto.
Stranger2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Stranger2 na korisnoj poruci:
cane corso winer (5.10.2010)
Stara 5.10.2010, 11:59   #3
cane corso winer
Član
 
Član od: 20.8.2010.
Lokacija: Assen Hollandija
Poruke: 126
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Question Re: tv kartice

Citat:
Stranger2 kaže: Pregled poruke
hm... ima dosta mogucnosti ne postoji bas jedno savrseno resenje ida je dzabe ida je jednostavno

Ako mislis pratiti kvalitetne strane programe a da ne platis onda moze samo piratskim putem (kradjom) a to je na ovom forumu zabranjeno.
U principu moze ako imas satelitsku karticu u racunaru i satelitsku antenu ali nije to bas tako lako namestiti da bude za dzabe. Ima peripetija i zahteva znanje...

Za domace programe imas klasicne TV kartice pa ih koristis sa obicnom antenom i gledas kanale isto kao na Tv-u.

Ako imas brz internet (ADSL na primer) onda mozes dosta toga naci na internetu ali ne bas sve na jednom mestu i sve dzabe vec na vise mesta pomalo...

Duga prica,... napisi sta imas od opreme pa mozemo jedno po jedno da te uputimo i predlozimo nesto.
Hvala na odogovru.zivim u hollandiji i imam samo racunar za koji hocu da kupim sta je potrebno,zato sam upitio pitanje.u kuci koristimo total-tv sa satelitskom i risiverom ali znas kako je uvek hoces jos,npr ja nemogu da se pretplatim na arena sport ili sky sport itd...mnogo jos kanala koji mislism da na neki nacin moze da se uhvate.Sto se tice kradje nisma i necu ovde da je spominjem tako ako imas vremena,zivaca a pameti i znanja imas dosta sto vidim ,pomozi mi.Imam problem i sa zenom jer npr neki film se ili emisija daje kad je meni fudbal ili obrnuto i onda smo u pat poziciji a drugi tv da kupujem je mnogo veca investicija od ove...bar mislim?Sta mi je potrebno i imas li neku sugestiju za isto to i naravno da sve podrzava moj komp.Imam adsl internet od 20mb/s bar je to max koji sam uplatio ali se stalno krece mrsavih 13/14mbs i to je to.Pozdrav i puno hvala.S'postovanjem goran holland!
cane corso winer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.10.2010, 15:11   #4
AV-master
Novi član
 
Član od: 14.10.2010.
Poruke: 5
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: TV kartice

skini neki od besplatnih TV playera za gledanje TV-a preko interneta
http://www.softpedia.com/get/Interne...dio-TV-Player/
moja preporuka readon
http://www.readontech.com/downloadinternettv.html
AV-master je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku AV-master na korisnoj poruci:
cane corso winer (19.10.2010)
Stara 14.10.2010, 21:41   #5
Stranger2
Veteran
 
Član od: 23.9.2009.
Poruke: 892
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 312 puta na 165 poruka
Određen forumom Re: TV kartice

Jos par mogucnosti.

- jedna je da kupite TV karticu, tj. USB TV Tuneri tako gledate vase holandske kanale i na kompjuteru kao da imate jos jedan Tv. Takva kartica nije skupa.

- jos jedna mogucnost su domaci sajtovi koji nude domace Tv programe preko interneta uz dosta povoljnu pretplatu. znaci uplatite im neki iznos i dobijete username i password sa kojim mozete gledati recimo mesec dana Tv na njihovoj web stranici. Mozda je to jos najjednostavnije ako trebate domace kanale da gledte i na Tv-u i na kompjuteru.

- kod nas se za piratske kanale sa satelita ljudi obrate serviserima ali u holandiji ne verujem da to serviseri smeju, Tako da ne znam koje resenje moze biti sa satelitskim kanalima a da ih ne platite...

- Pogledajte i sta kod vas nude kablovske televizije...
Stranger2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Stranger2 na korisnoj poruci:
cane corso winer (19.10.2010)
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Grafičke kartice u prenosnim računarima Bryan Fury Prenosni računari 518 2.3.2018 16:10
Banke, kreditne kartice, PayPal Schnak3 Brbljaonica 32 25.10.2011 13:06
Problem snimanja sa TV kartice diavolox Video/TV softver 5 13.10.2009 3:53
Pomoć oko FireWire kartice Love Fister Foto i audio/video 1 3.3.2009 22:42
mini SD kartice (sta uzeti)? Sale2322 Aparati i oprema 5 8.1.2007 1:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:13.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com