Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Opisi, recenzije i testovi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Opisi, recenzije i testovi Ovde šaljite sopstvene opise, recenzije i testove hardvera. Neka ono što ste poslali bude vaše autorsko delo - nemojte kopirati tuđe tekstove sa drugih sajtova i časopisa.

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 9.10.2007, 13:34   #161
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Sony Ericsson W950i review by Master Neo

Pa delimicno si u pravu. Mada ja vadim olovku samo kad planiram dugo da radim na telefonu, tipa pola sata. Ovako, za poruke, telefoniranje i ostalo, sve prstima, tj. noktom radim. Ne nisam pustio nokte vec jednostavno navika od pocetka.
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2007, 13:36   #162
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Sony Ericsson W950i review by Master Neo

I.... jel se nije ogrebao od toga ???
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2007, 13:39   #163
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Sony Ericsson W950i review by Master Neo

Citat:
genius kaže: Pregled poruke
I.... jel se nije ogrebao od toga ???
Naravno da nije, pa nemam ja kandze Plus, coveciji nokat nije tvrd, vrlo je mekan, meksi od plastike sa stylus-a, tako da je nemoguce izgrebati ga, osim ako neko nije konj, pa namerno pritiska i guli i grebe. Ali za svaki dan pomalo, nema sanse izgrebati ga noktom. Nego, meni se olabavilo ono mesto gde stoji olovcica, pa sad jako lako izlazi, jel zna neko kako da je pricvrstim?
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2007, 15:21   #164
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.724
Zahvalnice: 4.564
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Sony Ericsson W950i review by Master Neo

Ja sam olovku izgubio posle 5 dana, i morao sam da kupim drugu a dobio sam tri po katastrofalnoj ceni, ko da prodaju ne znam sta. Inace pre toga nabadao sam prstima i nisam uspeo da savladam slanje poruka bez olovke, pa sam koristio razne hemijske olovke i kojekakve cackalice za to. Sve ostalo je bilo sasvim OK. Na ekranu nema ni najmanju ogrebotinu, verovali Vi to ili ne. Sto se tice mesta za olovku meni se jos nije olabavila zato sto je nisam dugo imao, ali sam cuo da je to problem. Resavali su to na neki nacin, ali sad ne mogu da se setim kako! Problem je u nekoj opruzi koja se nalazi u mobu.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2007, 15:32   #165
evanghelion
Veteran
 
Član od: 25.3.2006.
Lokacija: Bor
Poruke: 972
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 272 puta na 155 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku evanghelion
Određen forumom Re: Sony Ericsson W950i review by Master Neo

Ja jos nisam skinuo foliju, ali se vec dosta izgrebala pa ruzno izgleda i cini mi se da ekran ne reaguje bas najbolje, trazio sam ovde po Boru neku drugu foliju ali me svi gledaju bledo, kao i kad sam trazio ovaj telefon.

@Neo Otvori poklopac sa zadnje strane i pogledaj olovcica je pricvrscena zicom koj ti se sigurno olabavila, probaj da je malo savijes necim.

@Todos Video sam 1400 din za 3 olovcice. Kradja!
evanghelion je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2007, 15:36   #166
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.724
Zahvalnice: 4.564
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Sony Ericsson W950i review by Master Neo

Citat:
evanghelion kaže: Pregled poruke
Ja jos nisam skinuo foliju, ali se vec dosta izgrebala pa ruzno izgleda i cini mi se da ekran ne reaguje bas najbolje, trazio sam ovde po Boru neku drugu foliju ali me svi gledaju bledo, kao i kad sam trazio ovaj telefon.

@Neo Otvori poklopac sa zadnje strane i pogledaj olovcica je pricvrscena zicom koj ti se sigurno olabavila, probaj da je malo savijes necim.
Ne treba ti uopste folija na telefonu. Em je ruzna onako izgrebana, em ti oslabljuje osvetljenje. Kad je budes skinuo videces mob u drugom svetlu.

Bas toliko sam platio i cekao sam ih 15 dana.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2007, 15:55   #167
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Sony Ericsson W950i review by Master Neo

E moj Todose, zagorca mi zivot ti... Slusajte moju tuznu pricu: Provalim ja da je u opruzi fora, i reko aj da je namestim. Uzmem ja otvorim masku gde je baterija, tamo opruga, deluje labavo, reko ako je malo samo ispravim kljestima ima da bude ekstra. Uzmem ja ona mala duguljasta kljesta sa spicastim vrhom, uhvatim oprugu, krenem da savijam... CAK! puce plastika sto drzi oprugu! E do q... Onako u panici, uzimam super lepak, lepim... ono kao drzi, probam da vidim da li radi, ubacim olovcicu, puce skros plastika E tu sam puko'. Uzmem spajalicu, i nekako sam u glavi zamislio kako da radi sistem bez plastike. Oblikujem je u oblik koji je bila i opruga, ubacim, nakalemim da stoji nekako, ubacim olovku, kad olovka prodje sa druge strane, iznad opruge, ali znate sta: drzi ko zaliveno! Bog je ne izvadi odatle. Naravno, moze da se izvadi ali sa malo vecim naporom, Tako da sam sad miran... ccc ej, mene je nasao da zeza tamo neki w950...
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2007, 15:55   #168
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Sony Ericsson W950i review by Master Neo

Citat:
evanghelion kaže: Pregled poruke
Ja jos nisam skinuo foliju, ali se vec dosta izgrebala pa ruzno izgleda i cini mi se da ekran ne reaguje bas najbolje, trazio sam ovde po Boru neku drugu foliju ali me svi gledaju bledo, kao i kad sam trazio ovaj telefon.

@Neo Otvori poklopac sa zadnje strane i pogledaj olovcica je pricvrscena zicom koj ti se sigurno olabavila, probaj da je malo savijes necim.

@Todos Video sam 1400 din za 3 olovcice. Kradja!
Procitaj sta sam uradio u poruci iznad...
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2007, 16:13   #169
PAIN
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
Određen forumom Re: Sony Ericsson W950i review by Master Neo

Kupio sam ja foliju ono 3 komada za 300 kinti jos onda na zadnjem okupljanju.Tezak je shit, em sto mnoogo zamuti sliku em uopste nije estetski jer moras sam da seces a nikad ne ispadne lepo.Zaobidjite ove folije.
PAIN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2007, 16:15   #170
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.724
Zahvalnice: 4.564
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Sony Ericsson W950i review by Master Neo

Citat:
Master Neo kaže: Pregled poruke
E moj Todose, zagorca mi zivot ti... Slusajte moju tuznu pricu: Provalim ja da je u opruzi fora, i reko aj da je namestim. Uzmem ja otvorim masku gde je baterija, tamo opruga, deluje labavo, reko ako je malo samo ispravim kljestima ima da bude ekstra. Uzmem ja ona mala duguljasta kljesta sa spicastim vrhom, uhvatim oprugu, krenem da savijam... CAK! puce plastika sto drzi oprugu! E do q... Onako u panici, uzimam super lepak, lepim... ono kao drzi, probam da vidim da li radi, ubacim olovcicu, puce skros plastika E tu sam puko'. Uzmem spajalicu, i nekako sam u glavi zamislio kako da radi sistem bez plastike. Oblikujem je u oblik koji je bila i opruga, ubacim, nakalemim da stoji nekako, ubacim olovku, kad olovka prodje sa druge strane, iznad opruge, ali znate sta: drzi ko zaliveno! Bog je ne izvadi odatle. Naravno, moze da se izvadi ali sa malo vecim naporom, Tako da sam sad miran... ccc ej, mene je nasao da zeza tamo neki w950...
Odavno se nisam tako lepo smejao, ali salu na stranu. Svaki proizvod ima neku svoju manu koja je tu namerno, ili nenamerno stavljena. jednostavno ti w950 crpis maksimalno i vrlo brzo otkrivas takve mane. Kod mene je potpuno drugaciji sistem,sve natanane i polako.Jedinu manu imam sto sam sklon gubljenju takvih uredjaja. evo primer pre neki dan oko 21h. Zaboravim telefon u nekoj kancelariji koja se zakljucava. Ja taj kljuc nemam. Iz moje terlefon nema izlaz za mobilne uredjaje. Ja pomislim da sam ga izgubio i onako uspanicen okrenem kuci tetku da mi pozove broj. Ona okrene pogresan i javi se neka devojka. Pozove da m obavesti i kaze mi da se javila neka devojka i rekla da je pogresan broj. Ja uspanicem zovem Policiju, mog sefa i sefa pijace i kazem da mi je ukraden mobilni sa radnog mesta. Postoji jedan mali prozorcic na velikom prozoru koji je bio otvoren. Posto mi je zadnji put po mom secanju tel bio u kesi ukapiram da je sa neko pritkom od metar mogao da mi dohvati kesu izvadi tel i vrati kesu nazad. Posto je to pijaca neki su u blizini radili tezge pa sam pomislio da je neko od njih uzeo.Kad sam policiju zvao oni kazu da dodjem ujutru i prijavim kradju.Ne izlaze na teren zbog toga. Medjutim u medjuvremenu moja tetka ih isp....,ja to nisam tad znao. I u jednom momentu kad sam sa sefom razgovarao zbog toga tetka okrene ponovo i ovaj put pogodi broj i ja cujem iz susedne kancelarije kako zvoni. Onda pocnem da zovem sve koje sam uznemirio da im se izvinjavam. I na kraju zovnem policiju da im se izvim kad mi dispecer kaze da onu moju tetku ,malop urazumim jer mu je pomenula celu familiju.

Poslednja ispravka: todos (9.10.2007 u 16:28)
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku todos na korisnoj poruci:
Master Neo (9.10.2007)
Stara 9.10.2007, 17:01   #171
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Sony Ericsson W950i review by Master Neo

C,c,c.... kakvi ste vi likovi...

Nego evo kako da napravite da vam fon izgleda kao iPhone, ako to ikog interesuje.

Prvo nadjete (ima okolo po forumima) iPhone temu, naravno, i sa njom iPhone ikonice. Osim toga vam treba i mali JAVA program iLock da imitira lock foru sa iPhona. Sve je besplatno i lako se nalazi.

TWUIK izgleda mocnije i bolje ali je to jos uvek u fazi razvoja i nece skoro da se pojavi za download, a i teme ko zna kad ce, tako da za sada ovo je jedina opcija.

Evo kako to izgleda na mom vernom m600i koji nema problema sa olovcicom i nikada ga nisam zaboravio

http://www.youtube.com/watch?v=-4DSMnJimeo
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2007, 17:13   #172
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Sony Ericsson W950i review by Master Neo

Mozes sa Gdesk-om da napravis gotovo identicni Iphone menu. Cimaj me na pp da ti posaljem. Program ima brdo podesavanja, zaista je dobar, a jos i besplatan. Tacnije, on ti zamenjuje pocetni desktop, i na njemu ce ti se nalaziti sve precice koje ti postavis, plus mozes i ikone da menjas, tako da moze gotovo identicno da se napravi iphone menu
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2007, 18:53   #173
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.724
Zahvalnice: 4.564
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Sony Ericsson W950i review by Master Neo

Evo kako izgleda pakovanje ISP-30 stylus-a:
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Stylus ISP-30.jpg
Viđeno:	202 puta
Veličina:	69,1 KB
ID:	12634  
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2007, 20:37   #174
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Sony Ericsson W950i review by Master Neo

Bezveze ova narandzasta. Jel ima pozlacena verzija ???
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2007, 20:53   #175
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Sony Ericsson W950i review by Master Neo

Ima u titanijumskoj verziji i od platine, zlato ti je izaslo iz mode...
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2007, 21:01   #176
evanghelion
Veteran
 
Član od: 25.3.2006.
Lokacija: Bor
Poruke: 972
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 272 puta na 155 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku evanghelion
Unhappy Re: Sony Ericsson W950i review by Master Neo

Kolko ja znam ima platinasta. Uh bre Neo, bas bezveze. Ona plastika je bas tanka i bas sam pomisio kako moze lako da pukne.
evanghelion je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2007, 21:14   #177
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Sony Ericsson W950i review by Master Neo

Citat:
evanghelion kaže: Pregled poruke
Kolko ja znam ima platinasta. Uh bre Neo, bas bezveze. Ona plastika je bas tanka i bas sam pomisio kako moze lako da pukne.
Ma ne pitaj me nista... Bitno je da sam namestio, i sad nema sanse da ispadne vise, sto mi je i bio cilj na pocetku. A da je plastika tanka i krhka, to je tacno.
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.10.2007, 15:38   #178
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: Sony Ericsson W950i review by Master Neo

W960 na testu: http://www.gsmarena.com/sony_ericsso...review-172.php
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Bryan Fury na korisnoj poruci:
Master Neo (10.10.2007), steve89 (10.10.2007), todos (11.10.2007)
Stara 10.10.2007, 16:05   #179
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Sony Ericsson W950i review by Master Neo

Pa da, kao sto sam i mislio. U principu, w960 je poboljsana verzija w950. Ono u cemu se razlikuju je: 8gb memorije, kamera 3.2mpx kamera, walkman 3.0 player, wifi konekcija, full 3g, automatski istalirane office aplikacije, word excel, powerpoint, pdf... U principu, ima dosta promena ali u sustini isti telefon kao w950. Ovaj telefon ce biti hit, s obzirom na to sta nudi. Pogotovo zbog kamere koju w950 nema. Operativni sistem je isti kao i kod w950. Ako bude sledece godine pala cena kao sto je i w950, onda je w960 definitivno moj sledeci telefon.
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.10.2007, 16:29   #180
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: Sony Ericsson W950i review by Master Neo

Zanimljivo da su mu back dugme vratili na tastaturu (tj. iznad). Još da su dodali neki bolji džojstik umesto onog točkića, bilo bi idealno.
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
mob, review, se w950i, test, user, w950i


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
3D igre za Sony Ericsson W950i La.Prestige Igre za mobilne telefone 2 26.8.2008 13:36
sony ericsson k310i nacaneci Aparati i oprema 2 20.10.2006 17:21
Zracenje mobilnih telefona Pantelija Aparati i oprema 13 8.2.2006 21:55


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:03.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com