Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.9.2016, 14:30   #101
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.457
Zahvalnice: 3.921
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Watch_Dogs 2

Evo odmah
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2016, 14:40   #102
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Watch_Dogs 2

Citat:
White Ripper kaže: Pregled poruke
Ja se izvinjavam za offtopic svima, ali Leonida muško, spartanski poznati ratnik.


I starac Milija je guslar, ali ujedno i žensko ime sem toga, 90% poznatih ratnika Spartanaca su bili pe**ri/"hipsteri" hahaha
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku LoneWolf na korisnoj poruci:
Leonida (18.9.2016)
Stara 18.9.2016, 14:59   #103
Matches Malone
Član
 
Član od: 2.7.2016.
Poruke: 104
Zahvalnice: 45
Zahvaljeno 44 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: Watch_Dogs 2

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
I starac Milija je guslar, ali ujedno i žensko ime sem toga, 90% poznatih ratnika Spartanaca su bili pe**ri/"hipsteri" hahaha
Tebe očigledno žestoko počeo da drma pubertet, jer gde god da se pojaviš tražiš neku svađu.....
Matches Malone je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2016, 15:03   #104
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.154
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.055 puta na 1.269 poruka
Određen forumom Re: Watch_Dogs 2

Pa glavni pisac na ovoj igri je pripadnik lgbt populacije tako da se sve to uklopilo, mada najveca ironija znajuci tracking Ubisoftovih naslova u posednjih par godina ova igra vrlo lako moze imati vece probleme nego to da li izgleda kao hipsteraj ili gay ili neka druga nebuloza

U svakom slucaju Morin je izjavio da su sa namerom promenili setting i da zele da naprave drugaciju igru a ne samo upgrade prvog WD i naravno nekima ce se dopasti nekima ne.
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Exia na korisnoj poruci:
Ichigo222 (29.11.2016), pentraksil (18.9.2016)
Stara 18.9.2016, 15:42   #105
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Watch_Dogs 2

Citat:
Exia kaže: Pregled poruke
Pa glavni pisac na ovoj igri je pripadnik lgbt populacije tako da se sve to uklopilo, mada najveca ironija znajuci tracking Ubisoftovih naslova u posednjih par godina ova igra vrlo lako moze imati vece probleme nego to da li izgleda kao hipsteraj ili gay ili neka druga nebuloza

U svakom slucaju Morin je izjavio da su sa namerom promenili setting i da zele da naprave drugaciju igru a ne samo upgrade prvog WD i naravno nekima ce se dopasti nekima ne.
Upravo, ali ljudima ne mozes ugoditi. Sve im je zavera, lobiranje i ostalo, mozak im se raspada od toga. Ne kazem da toga nema, ali preteruju jos vise nego ti lobisti koji im iz frizidera izlaze.

Igra moze imati mnogo bitnijih problema od ovoga.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2016, 16:59   #106
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Watch_Dogs 2

Pa zar je nebitan problem ako je igra estetski odbojna ogromnom broju ljudi?
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku High life na korisnoj poruci:
filpan (18.9.2016), uros@3D (18.9.2016)
Stara 18.9.2016, 17:21   #107
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.638
Zahvalnice: 153
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Watch_Dogs 2

Ako tu hipster-kulturu prikažu na autentičan način, još sa primesom satire, ne vidim što bi to bilo odbojno i onima koji tu kulturu ne podnose.
Ipak je to nešto što uveliko okupira moderan način življenja, a kapiram da je u Americi još više prisutno nego ovde, što ne bi opisivali aktuelnost?
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2016, 17:45   #108
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Watch_Dogs 2

Ali ovo nije aktuelnost. Ovo je cista fantazija o generaciji koje nema i koje nikad nije bilo. Nigde ne postoje ti edgy multi kulti milenijalci levicari, koji kradu kola i stampaju pistolje u 3d printeru , a sve da bi sabotirali Trampovu kapanju i rusili kapitalizam. A na stranu sto su glavni likovi izrazito odbojni, i ponasaju se kao razmazeni burzujcici.
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2016, 20:34   #109
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Watch_Dogs 2

Citat:
High life kaže: Pregled poruke
Pa zar je nebitan problem ako je igra estetski odbojna ogromnom broju ljudi?
Ja sam kuknjavu na stil video samo ovde. Vecina njih pominje downgrade i ostale gluposti. Naravno da su ljudi svesni da je igra "hipsteraj" ali nesto nisam video da je to bilo kome toliko odbojno i da je proglasava katastrofom zbog toga (mozda i gresim, nisam bas mnogo cesljao komentare)

Ne kazem da je potpuno nebitan, ali je najmanje bitan u celoj ovoj stvari, to je ono sto hocu da kazem. Nekome ne lezi ali reci da je igra katastrofa zbog toga je po meni van svake pameti. Pa ni meni nesto ne lezi novi UI i stil za Civilizaciju 6 pa je ne nazivam katastrofom. Pa ni citav stil parodije u GTA serijalu mi isto ne lezi pa igru ne nazivam katastrofom. Ljudi jednostavno vole da se zale na kulturu koja nije njihova i to je to. Starije ne voli ono sto mladji vole i obrnuto. Ne kazem da je bilo sta lose u tome, ali mislim da je bezveze suditi o bilo kakvoj katastrofi pre same igre. Ne igrati je zbog stila je jos jedna nebuloza (po meni) Veci hipsteraj je postalo zaliti se na hipsteraj.

@High Life

Kada si poslednji put imao kontakt sa omladinom? Pogotovu na zapadu. Fikcija jeste tehnologija koju koriste i mozda sama svrha, ali ovakvih klinaca itekako ima, cak i kod nas (mislim pre svega na oblacenje i ponasanje, posto vam to najvise smeta) Inace, i meni su to ponasanje, kultura i stil poprilicno odbojni.
A i ne razumem, tvoj problem je sada sto ovakve stvari ne postoje u stvarnom svetu? Odbojni su, OK, ali ne razumem zasto je problem sto oni ne postoje? Pistolj sa 3d printerom inace nije nemoguce (naravno ne kao u igri). A koliko ja znam igra je smestena u blisku buducnost (ili neku alternativu), isto kao i WD sa univerzalnim sistemom.

Poslednja ispravka: pentraksil (18.9.2016 u 20:42)
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2016, 21:20   #110
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.638
Zahvalnice: 153
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Watch_Dogs 2

Citat:
High life kaže: Pregled poruke
Ali ovo nije aktuelnost. Ovo je cista fantazija o generaciji koje nema i koje nikad nije bilo. Nigde ne postoje ti edgy multi kulti milenijalci levicari, koji kradu kola i stampaju pistolje u 3d printeru , a sve da bi sabotirali Trampovu kapanju i rusili kapitalizam. A na stranu sto su glavni likovi izrazito odbojni, i ponasaju se kao razmazeni burzujcici.
Napravi najpre distinkciju između pojma realističnog i autentičnog, s tim što se ja koristim ovim drugim u mom gornjem postu.
Autentično ne zahteva preslikavanje ove naše stvarnosti, već se vezuje za sam fiktivan svet i za zakone koji u njemu figuriraju. Samim tim, ako u datom fiktivnom svetu igre deluje autentično to ponašanje likova, onda nema problema. Ako nije realistično, onda makar ima prava da bude autentično, a ako nije ni to onda igra ima problem, u suprotnom može da funkcioniše.

Mogu da idem još daleko i da uvedem i filozofske termine istine fakticiteta i umetničke istine, gde umetnička (koja se potom deli na životnu i suštinsku) ne teži realističnom empirijskom podražavanju sveta, i na njoj je da odluči da li hoće da joj likovi budu životno uverljivi ali nerealistični (kakvi su npr Šekspirovi junaci) ili pak životno neuverljivi ali autentični (kakav je Don Kihot, npr).
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2016, 22:16   #111
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Watch_Dogs 2

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Ja sam kuknjavu na stil video samo ovde. Vecina njih pominje downgrade i ostale gluposti. Naravno da su ljudi svesni da je igra "hipsteraj" ali nesto nisam video da je to bilo kome toliko odbojno i da je proglasava katastrofom zbog toga (mozda i gresim, nisam bas mnogo cesljao komentare)

Iskreno me cudi, jer cesto vidjam da se ova tema pokrece vezano za WD2. Cak vidim i da su neki tekstovi izasli na ovu temu.


Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Ne kazem da je bilo sta lose u tome, ali mislim da je bezveze suditi o bilo kakvoj katastrofi pre same igre. Ne igrati je zbog stila je jos jedna nebuloza (po meni)
Kako moze biti nebuloza? To je isto kao da kazes da je nebuloza ne kupiti majicu zato sto ti se ne svidja kako izgleda. Pa normalno da neces.


Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Kada si poslednji put imao kontakt sa omladinom? Pogotovu na zapadu. Fikcija jeste tehnologija koju koriste i mozda sama svrha, ali ovakvih klinaca itekako ima, cak i kod nas (mislim pre svega na oblacenje i ponasanje, posto vam to najvise smeta) Inace, i meni su to ponasanje, kultura i stil poprilicno odbojni.
A i ne razumem, tvoj problem je sada sto ovakve stvari ne postoje u stvarnom svetu? Pistolj sa 3d printerom inace nije nemoguce (naravno ne kao u igri). A koliko ja znam igra je smestena u blisku buducnost (ili neku alternativu), isto kao i WD sa univerzalnim sistemom.
Naravno da mi smetaju stvari koje ne postoje u stvarnom svetu, ako se one tretiraju kao da postoje u stvarnom svetu, i preko njih zeli da se posalje politicka poruka.



Ne znam da li si primetio, ali Ubisoftove igra kao sto su Assassins Creed serijal, The Division, a ocigledno i ovo, su izrazito politicki profilisane. I u takvoj situaciji, kritika igre ne moze da se zadrzi samo na tome kakva je grafika i da li su kontrole fluidne, vec i na tome sta igra kroz svoju pricu zeli da kaze.
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2016, 22:30   #112
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.457
Zahvalnice: 3.921
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Watch_Dogs 2

Ubisoft đubre k'o i svako drugo
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2016, 22:45   #113
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Watch_Dogs 2

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Nisam znao da su ukusi odjednom "fakt".

Ni meni licno ne lezi taj stil, niti takav stil praktikujem, ali stoji ovo sto je rekao LoneWolf. To je danasnja FB generacija, licno ne vidim toliki problem za ovoliku dreku.
Ne pravim dreku, možda moji postovi samo zvuče tako. Igra izgleda loše. Ovo šarenilo (mada mi teksture djeluju isprano za današnje standarde) i hakeri sa mitraljezima, ne ide jednostavno. GTA 5 od prije tri godine ima ljepšu grafiku i autentičniji fazon. (poredim samo uklapanje setinga i grafike, ne igre kao igre, da se ne nađu neki dušebrižnici sa komentarima da poredim jabuke i kruške).
Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
I starac Milija je guslar, ali ujedno i žensko ime sem toga, 90% poznatih ratnika Spartanaca su bili pe**ri/"hipsteri" hahaha
Ne znam, nisam im du*e poturao.

Poslednja ispravka: White Ripper (19.9.2016 u 10:13)
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2016, 2:23   #114
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Watch_Dogs 2

Citat:
High life kaže: Pregled poruke

Kako moze biti nebuloza? To je isto kao da kazes da je nebuloza ne kupiti majicu zato sto ti se ne svidja kako izgleda. Pa normalno da neces.

Pa nije ti bas neko poredjenje, igru ne iznosis u javnost niti je nosis oko vrata pa da biras kako ce tebi da stoji niti moze da te zabavi. Igra je mnogo vise od izgleda, moze biti odbojno ali ne dati joj sansu samo zbog toga je meni nebuloza. Ako si se bas uhvatio za primer majice, u najgorem slucaju ces majcu mozda probati da vidis kako stoji. Ja bar licno to radim cak iako mi se ne svidja na prvi pogled. Ali opet kazem, bezveze poredjenje.

@White Ripper

Ma dobro, ja razumem da se tebi ne svidja, ali ne mozes to da nazoves cinjenicom za svakoga.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2016, 3:25   #115
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Watch_Dogs 2

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
sem toga, 90% poznatih ratnika Spartanaca su bili pe**ri/"hipsteri" hahaha
Pomesao si loncice. Atinjani su bili pe**ri/hipsteri i pedofili (kako tvrdi sam Leonida), ne Spartanci.

boy lovers
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2016, 8:40   #116
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Watch_Dogs 2

Nek' im je sa srećom hahaha
Nevezano za to, mislim da će ovo biti ok igra, a ovaj neki lik sa videa mi je kao fusion Asha iz Pokemona + onog lika iz Subway Surfersa, 'ladno hibrid😀
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2016, 16:03   #117
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.546
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.486 puta na 3.997 poruka
Određen forumom Re: Watch_Dogs 2

Video


Video


Video


Video


Video

Poslednja ispravka: dex3108 (23.9.2016 u 16:12)
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2016, 18:32   #118
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.546
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.486 puta na 3.997 poruka
Određen forumom Re: Watch_Dogs 2

Video
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2016, 21:22   #119
Emix
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.5.2010.
Poruke: 5.634
Zahvalnice: 583
Zahvaljeno 1.563 puta na 894 poruka
Određen forumom Re: Watch_Dogs 2

Boring.
Emix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2016, 18:11   #120
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.546
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.486 puta na 3.997 poruka
Određen forumom Re: Watch_Dogs 2

PC verzija odgodjena za 29. novembar

Citat:
The Watch Dogs 2 development team has released official specs for the PC version of the game. You’ll find the full list of system requirements and special PC enhancements below:

MINIMUM
  • Supported OS – (64-bit versions only) Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10
  • Processor Intel Core i5 2400S @ 2.5 GHz | AMD FX 6120 @ 3.5 GHz
  • RAM 6GB
  • Video Card NVIDIA GeForce GTX 660 (2GB) | AMD Radeon HD 7870 (2GB) or better
  • Hard Disk Space 50 GB
  • Peripherals Windows-compatible keyboard and mouse, Microsoft Xbox One Controller, Dual Shock 4 Controller
  • Multiplayer 256 Kbps or faster broadband connection

RECOMMENDED
  • Supported OS – (64-bit versions only) Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10
  • Processor Intel Core i5 3470 @ 3.2GHz | AMD FX 8120 @ 3.9 GHz
  • RAM 8GB
  • Video Card NVIDIA GeForce GTX 780 (3GB) | NVIDIA GeForce GTX 970 (4GB) | NVIDIA GeForce GTX 1060 (3GB) or better | AMD Radeon R9 290 (4GB) or better
  • Hard Disk Space 50 GB
  • Peripherals Windows-compatible keyboard and mouse, Microsoft Xbox One controller, Dual Shock 4 controller
  • Multiplayer 256 Kbps or faster broadband connection



ADDITIONAL FEATURES

General
  • 4K support
  • Stuttering/lag framerate optimization – We employed a fix that makes all controls much more responsive and less framerate-related. We’ve optimized resource creation, GPU VRAM upload and required VRAM for the game.
  • No FPS cap
  • Full SLI/Crossfire support at launch
  • Multiple save file support – This feature allows players to have up to three auto save slots for three separate playthroughs.
  • Multi-monitor support with borderless mode and advanced settings that allow for customized placement of menu and HUD.
  • Multiple windowed mode options – Windowed mode with flexible/resizable windows, multi-monitor borderless.

Improved Graphic Features
  • Screen Space Reflections
  • Headlight Shadows – Support for additional shadows from car headlights
  • Extra Details Options – Increases the level of detail for all objects in the game, and adds more details to objects in the distance.

Improved Graphics Options
  • FOV sliders
  • Pixel Density sliders
  • Sharpness sliders
  • Ultra Textures pack available at launch

Ambient Occlusion options:
  • Ubisoft proprietary ambient occlusion techniques: SSBC and HMSSAO
  • HMSSAO

Anti-aliasing options:
  • TXAA
  • MSAA
  • Post Processing Anti-Aliasing options SMAA and FXAA

Improved Keyboard/Mouse controls
  • Full adaptation with mouse and keyboard
  • We’re using raw mouse input to reduce latency and use the Windows hardware cursor throughout the game without any additional signal filtering to smooth or accelerate mouse movement by default
  • Advanced keyboard support – Keyboard hotkeys for every menu and app for faster access. Additionally, all hotkeys can be remapped.
  • Mouse-centric UI – Any UI screen, menus or smartphone app supports full mouse interaction, so the player can finish any UI task with the mouse only. Everything is clickable and has appropriate button states.
  • Toggle/Hold modes for different controls (aim, sprint, walk, inventory, etc.)

Driving
  • Driving has been adapted to suit the keyboard controls, with adjustable steering sensitivity. Same goes for driving camera sensitivity and auto-centering camera behavior

Gamepad support
  • On-the-fly switching between mouse and keyboard to gamepad, without any additional options, UI will just switch to gamepad mode
  • Supported gamepads: Xbox 360 and Xbox One controllers, third-party XInput gamepads (everything Xbox-based), PlayStation 4 Controller. We do not officially support Direct Input gamepads, Steam controllers or game wheels.

The Watch Dogs 2 team also announced a new release date of November 29 for the PC version of the game. The extra time will be used for additional polish and will help ensure the game runs smoothly across a broad range of PC hardware.
https://blog.ubi.com/watch-dogs-2-pc...ents-revealed/
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:26.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com