Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.8.2011, 13:23   #1
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Borderlands 2



Citat:
A source close to the game told Eurogamer the Gearbox-developed shooter will release on PC, PlayStation 3 and Xbox 360 next year.
Citat:
We've heard an announcement from publisher 2K Games will be made soon.
Borderlands 2 confirmed - source

Poslednja ispravka: nexexcalibur (3.8.2011 u 16:47)
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku nexexcalibur na korisnoj poruci:
acinic (4.8.2011), markos807 (2.8.2011)
Stara 2.8.2011, 13:26   #2
Uros12
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.1.2008.
Lokacija: Zvezdara
Poruke: 3.979
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 812 puta na 556 poruka
Određen forumom Re: Borderlands 2

Lepo,cekamo najavu i novine.
Uros12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.10.2012, 1:00   #3
gently
Veteran
 
Član od: 19.4.2007.
Poruke: 784
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 158 puta na 92 poruka
Određen forumom Re: Borderlands 2

Predjoh igru.Bio sam 30 level kada sam stigao do zadnjeg okrsaja i posteno sam pukao kao zvecka i rekoh ma batali ovo cudo.Pucah 15 minuta i na kraju zaginem ko budala,vratim se a ono zadnji neprijatelj ima ponovo punu celu energiju.

Ipak zaboravih da ovo nije moderni diablo 2 u prvom licu a stekoh taj utisak.Izgrindah 2 nivoa pa zaradih bolju pucu i najzah otkucah zadnju skill pa na kraju uspeh i da ubijem kraljicu.

Sve u svemu veoma zabavna igra,natenane cu da odradjujem kvestove koji su mi ostali cisto da mogu znati da sam odigrao sve sto je imala da mi pruzi,ali mi ne pada na pamet da igram drugi put na vecoj tezini.

Ima dobrih referenci u igri recimo na aliens ali ne bih mogao reci da je humor tako vanserijski kao sto ga vecina ljudi opisuje pre bih rekao da je humor ispred imbecilnog u falloutu 3 dok je za klasu iza fallouta 2 sto moram kao matorac naravno zakljuciti.

Takodje posle igranja borderlanda nemam volju da igram pucacine u prvom licu,mada nisam imao ni volju pre toga u zadnje vreme.Izbrisah i novog serious sama i duke nukema posle oko sat vremena igre.Ovaj mini RPG momenat koji ima borderlands 2 je zapravo i najveca navlakusa kod istog.

P.S.Ona paralela da prelazis igru oko 29-30tog nivoa me je takodje podsetila na originalni diablo 2.Taman kada otkljucas zadni skill ides na diabla.Jedino sto je tamo skill cap 99 dok je u borderlandsu 50ti level.
gently je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.10.2012, 1:14   #4
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Borderlands 2

Citat:
gently kaže: Pregled poruke
Predjoh igru.Bio sam 30 level kada sam stigao do zadnjeg okrsaja i posteno sam pukao kao zvecka i rekoh ma batali ovo cudo.Pucah 15 minuta i na kraju zaginem ko budala,vratim se a ono zadnji neprijatelj ima ponovo punu celu energiju.

Ipak zaboravih da ovo nije moderni diablo 2 u prvom licu a stekoh taj utisak.Izgrindah 2 nivoa pa zaradih bolju pucu i najzah otkucah zadnju skill pa na kraju uspeh i da ubijem kraljicu.

Sve u svemu veoma zabavna igra,natenane cu da odradjujem kvestove koji su mi ostali cisto da mogu znati da sam odigrao sve sto je imala da mi pruzi,ali mi ne pada na pamet da igram drugi put na vecoj tezini.

Ima dobrih referenci u igri recimo na aliens ali ne bih mogao reci da je humor tako vanserijski kao sto ga vecina ljudi opisuje pre bih rekao da je humor ispred imbecilnog u falloutu 3 dok je za klasu iza fallouta 2 sto moram kao matorac naravno zakljuciti.

Takodje posle igranja borderlanda nemam volju da igram pucacine u prvom licu,mada nisam imao ni volju pre toga u zadnje vreme.Izbrisah i novog serious sama i duke nukema posle oko sat vremena igre.Ovaj mini RPG momenat koji ima borderlands 2 je zapravo i najveca navlakusa kod istog.

P.S.Ona paralela da prelazis igru oko 29-30tog nivoa me je takodje podsetila na originalni diablo 2.Taman kada otkljucas zadni skill ides na diabla.Jedino sto je tamo skill cap 99 dok je u borderlandsu 50ti level.
Kreni PT2, svaki badass ce ti se ciniti kao ta "kraljica"...stvarno je True Vault Hunter Mode, da ne pricam sto na 50. levelu ne moras vise da brines o bolje levelovanim oruzjima i opremi
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2012, 17:19   #5
Oskar_Vajld
Član
 
Član od: 28.7.2010.
Poruke: 138
Zahvalnice: 45
Zahvaljeno 106 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Borderlands 2

Mnogo mi se dopada ova igra, ali je nemoguce igrati. Ima tzv. "game breaking bug." Zamrzava. Ljudi ne mogu da udju u igru, zabode im na uvodnom ekranu, unreal, 2k, startni meni. Ima na njihovom oficijelnom forumu tema sa 100+ stranica, gde ljudi kukaju vec mesec dana. Mada nijedan veliki gejming sajt ne pise o tome, iako su igraci slali snimke, screenove.
http://forums.gearboxsoftware.com/sh...d.php?t=150907
Bacite pogled. Taj problem je prisutan na svim platformama, i za sada nema resenja.
Je l' jos neko zapatio ovaj bug?
Oskar_Vajld je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2012, 16:06   #6
Skeptik
Član
 
Član od: 17.8.2010.
Poruke: 43
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Borderlands 2

Citat:
Oskar_Vajld kaže: Pregled poruke
Mnogo mi se dopada ova igra, ali je nemoguce igrati. Ima tzv. "game breaking bug." Zamrzava. Ljudi ne mogu da udju u igru, zabode im na uvodnom ekranu, unreal, 2k, startni meni. Ima na njihovom oficijelnom forumu tema sa 100+ stranica, gde ljudi kukaju vec mesec dana. Mada nijedan veliki gejming sajt ne pise o tome, iako su igraci slali snimke, screenove.
http://forums.gearboxsoftware.com/sh...d.php?t=150907
Bacite pogled. Taj problem je prisutan na svim platformama, i za sada nema resenja.
Je l' jos neko zapatio ovaj bug?


Evo ja sam upravo na 2,5 prelazu i ni jednom mi se jos nije desilo nista od gore navedenog........kao podmazano......

A sto se igre tice ja sam prezadovoljan ovim nastavkom.......i zaista pravo uzivanje i 'patnja' pocinju sa drugim prelaskom.......neuporedivo bolja, teza, od prvog dela.....o ingenioznom humoru necu ni da pricam, u par navrata sam se bas posteno nasmejao.......
Skeptik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.8.2011, 13:48   #7
Mikica86
Član
 
Član od: 9.10.2008.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 423
Zahvalnice: 120
Zahvaljeno 103 puta na 68 poruka
Određen forumom Re: Borderlands 2

cant wait ... Obozavao sam keca ...
Mikica86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.8.2011, 14:19   #8
DBrave
Starosedelac
 
Član od: 7.5.2006.
Lokacija: Lion
Poruke: 1.886
Zahvalnice: 461
Zahvaljeno 496 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Borderlands 2

jel neko presao keca do kraja ? Ja igrao sa jos 3 ortaka par noci i stigosmo svi do nekog 30-35lvl i smorili se. Sve jedno te isto...
DBrave je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku DBrave na korisnoj poruci:
nexexcalibur (2.8.2011), NIDZA bOj (2.8.2011), Shonkas (2.8.2011)
Stara 2.8.2011, 14:50   #9
Belphegor
V.I.P. Programiranje
 
Član od: 29.8.2007.
Lokacija: Valjevo
Poruke: 1.349
Zahvalnice: 983
Zahvaljeno 371 puta na 280 poruka
Određen forumom Re: Borderlands 2

Meni je kec extra. Presao sam ga par puta. Skoro sam krenuo "playtrough2" stigao do 50 lvl-a i vise se ne puni exp. skala .
Belphegor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.8.2011, 15:39   #10
Darko-ns
Član
 
Član od: 26.6.2010.
Lokacija: Nosi Sad
Poruke: 69
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 12 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Borderlands 2

Ja sam u kecu bio 69 lvl i presao sam sve misije u oba playthrough-a tako da ne mogu da dočekam da izađe dvojka i ovaj put sigurno uzimam originala.
Darko-ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.8.2011, 15:54   #11
Belphegor
V.I.P. Programiranje
 
Član od: 29.8.2007.
Lokacija: Valjevo
Poruke: 1.349
Zahvalnice: 983
Zahvaljeno 371 puta na 280 poruka
Određen forumom Re: Borderlands 2

Moja verzija nije update/patch-ovana pa mi je max 50lvl.
Belphegor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2012, 11:13   #12
seizmos
Član
 
Član od: 7.1.2006.
Poruke: 74
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 2 puta na jednoj poruci
Određen forumom

I ja sam lvl 16....zamara malo.....ostavio.

TT by Galaxy S3
seizmos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Borderlands ! dzonihsv Akcione igre 325 4.4.2019 9:40
Najbolje igre 2009. godine Nenad Vasovic Tekstovi u SK 196 21.2.2010 1:55


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:10.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com