Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.10.2009, 17:15   #401
stef1985a
Član
 
Član od: 25.3.2009.
Lokacija: Rapture
Poruke: 344
Zahvalnice: 95
Zahvaljeno 118 puta na 65 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k10

Evo mali review za my player pa mozda nekome pomogne.
Onoliko koliko sam zapazio, cini mi se da je najlakse igrati na poziciji pleja, iz prostog razloga sto vecna ljudi ne zna kretnje (ukljucujuci mene). Ovako ja kreiram igru i makar ona izgledala haoticno (ovo se ne ocenjuje), donosi rezultate (ovo se ocenjuje). Otisao sam prvo u Boston, prosao probu i poludeo jer sam narednih 10 utakmica igrao SG jer je Rondo neprikosnoven na PG. Poceo novu karijeru, otisao u Lakerse, na 5 pripremnih belezio 28 ppg, 12 apg, 4 bloka i 4 ukradene. Odmah dobio 14 minuta na parketu.
One ocene koje zahtevaju puno skill poena dobijam kroz vezbe (drills- ako ostvarite rezultat preko zlatne granice dobijate ocenu vise) dok jeftinije kupujem. Tsearch-om sam modifikovao cetvrtine - summer league 7 min, probne utakmice 6 min, nba gde imam malu minutazu 7 min, i nba sa velikom minutazom 8 min
stef1985a je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2009, 18:19   #402
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k10

Jel jos radi online?

Meni stalno izbacuje ovo sada: This game could not be started. Refer to the online faq or 2k sports web site for information on this topic.

Jel se jos nekom ovo desava?
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2009, 0:58   #403
Lars03
Član
 
Član od: 30.8.2009.
Lokacija: Campbell, CA
Poruke: 495
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 142 puta na 95 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k10

Citat:
stef1985a kaže: Pregled poruke
Otisao sam prvo u Boston, prosao probu i poludeo jer sam narednih 10 utakmica igrao SG
Mene isto ubijaju sa menjanjem pozicije,ja sam trojka a isto me trpaju na SG i ocekuju da cuvam beka
mene je,na zalost,bizli poslao u d ligu ali se nadam da nema baga i da mogu do nba odigrao sam tek 6,7 utakmica
Lars03 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2009, 12:09   #404
Srky93
Član
 
Član od: 21.9.2008.
Poruke: 293
Zahvalnice: 138
Zahvaljeno 92 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k10

Eddie House ima kriminalno niskih 59...da li 2k sports gleda playoff???
e ljudi imam neki problem.juce ja i drug cepali 1na1 i kad igramo njegovi igraci se brzo umore.znaci posle 2,3 minute cela petorka ima one gatorade casice.da li zna neko u cemu je problem?i da li se nekom desavalo isto

Poslednja ispravka: Srky93 (18.10.2009 u 13:19)
Srky93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2009, 14:49   #405
evil_geko
Starosedelac
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Zaječar
Poruke: 1.356
Zahvalnice: 585
Zahvaljeno 638 puta na 297 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k10

Citat:
Srky93 kaže: Pregled poruke
Eddie House ima kriminalno niskih 59...da li 2k sports gleda playoff???
e ljudi imam neki problem.juce ja i drug cepali 1na1 i kad igramo njegovi igraci se brzo umore.znaci posle 2,3 minute cela petorka ima one gatorade casice.da li zna neko u cemu je problem?i da li se nekom desavalo isto
Resenje je ne drzati konstantno brzo trcanje, samo u kontrama, u 2k10 mora mnogo da se obraca paznja na to sto mi se svidja.
evil_geko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2009, 15:43   #406
Vujasss
Član
 
Član od: 15.7.2009.
Lokacija: Niksic, Crna Gora
Poruke: 136
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 5 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k10

odigrao sam onih 6 u summer season..i onda posle toga dobio da biram neke od nba timova..izabrao sacarmento..pisao treba 6 utakmica u traning kampu..odigrao prvu..bio onako solidan na toj prvoj tekmi i posle nje me prebacilo u nba d ligu...što je bilo ovo sa sacarmentom...proba neka ili što? O.o..i sad treba da se pokažem u nba d ligi da bi me neko trazio od jacih timova, je li??? igram inače dvojku...
Vujasss je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2009, 16:00   #407
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k10

posto si prvo igrao onaj letnji trip dobro, pozvali su te u nba trening kamp, tu imas 6 tekmi, ako se pokazes jako dobro, uzme te taj tim, medjutim, tebe su sutnuli posle prve i stavljen si u D ligu. sad tu igraj sto bolje mozes i cekaj poziv od nba tima.
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2009, 19:04   #408
Srky93
Član
 
Član od: 21.9.2008.
Poruke: 293
Zahvalnice: 138
Zahvaljeno 92 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k10

Citat:
evil_geko kaže: Pregled poruke
Resenje je ne drzati konstantno brzo trcanje, samo u kontrama, u 2k10 mora mnogo da se obraca paznja na to sto mi se svidja.
A kako onda ja stalno u kontrama lepo trcim i sve lepo a njemu se odmah umore.npr brooks da dve trojke zaredom i dobije casicu???
Srky93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2009, 19:32   #409
King James
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2007.
Lokacija: My talents reside in South Beach
Poruke: 1.391
Zahvalnice: 93
Zahvaljeno 709 puta na 309 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku King James
Određen forumom Re: Nba 2k10

Ostvario sam svoj virtuelni san, dosao sam u Knickse Zavrsio sam onih 6 utakmica pa mi dali da biram koji cu tim (?) i ja izaberem New York, naravski. Sad imam valjda 6 utakmica da igram, proba valjda. Prvu sam odigrao odlicno, jos 5 takvih i eto me u Madison Square Gardenu

Poslednja ispravka: King James (18.10.2009 u 19:35) Razlog: neke tamo gramaticke greske i tako to... x)
King James je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2009, 20:00   #410
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k10

nije narocito bitno kako igras vec kolika je konkurencija u niksima za tvoje mesto, ako vas ima, recimo, trojica ukupno na jednoj poziciji, bices klupa ako budes igrao pristojno. ako vas ima 4-5, 99% ne prolazis. dok se ucitava tekma (tamo gde se ispisuju zadaci za tekmu) vidis gde se otprilike nalazis.

medjutim, svejedno je prilicno tesko da direktno iz kampa predjes u nba, a i mozda je bolje da ne predjes jer ako prsnes u kampu (za koji si dobio drilove), ides u D ligu, gde takodje dobijas deset drilova.
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2009, 20:37   #411
Vujasss
Član
 
Član od: 15.7.2009.
Lokacija: Niksic, Crna Gora
Poruke: 136
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 5 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k10

a treba li drilove sve jedan za drugim iskoristiti...ili kako vec?
Vujasss je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2009, 21:14   #412
stef1985a
Član
 
Član od: 25.3.2009.
Lokacija: Rapture
Poruke: 344
Zahvalnice: 95
Zahvaljeno 118 puta na 65 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k10

Citat:
Doolio kaže: Pregled poruke
nije narocito bitno kako igras vec kolika je konkurencija u niksima za tvoje mesto, ako vas ima, recimo, trojica ukupno na jednoj poziciji, bices klupa ako budes igrao pristojno. ako vas ima 4-5, 99% ne prolazis. dok se ucitava tekma (tamo gde se ispisuju zadaci za tekmu) vidis gde se otprilike nalazis.

medjutim, svejedno je prilicno tesko da direktno iz kampa predjes u nba, a i mozda je bolje da ne predjes jer ako prsnes u kampu (za koji si dobio drilove), ides u D ligu, gde takodje dobijas deset drilova.
10 drilova dobijas i ako odes u NBA
stef1985a je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2009, 21:50   #413
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k10

jor point iz?
mislim, to samo znaci da dobijes i deset za D ligu i deset za nba, a ne samo deset za nba. dakle duplo vise.

vujass:
kako god os, ja ih ispucam odmah, pa drndam skil poene.
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2009, 22:20   #414
stef1985a
Član
 
Član od: 25.3.2009.
Lokacija: Rapture
Poruke: 344
Zahvalnice: 95
Zahvaljeno 118 puta na 65 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k10

Sada mi igra javlja "2k sports is not available at this time. Check your network cable and settings and try again shortly."
Kada pokusam opet da se konektujem izbaci mi "Eror could not found any realm servers".
Zna li neko resenje?
stef1985a je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2009, 23:22   #415
Friend
Član
 
Član od: 11.12.2005.
Poruke: 42
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k10

To je meni javljao jedno vreme pa nisam mogao da se registrujem. Kasnije je proslo. Danas mi se opet pojavilo, pa se posle pola sate sam konektovao na server...
Friend je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2009, 23:34   #416
stef1985a
Član
 
Član od: 25.3.2009.
Lokacija: Rapture
Poruke: 344
Zahvalnice: 95
Zahvaljeno 118 puta na 65 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k10

Jel probao neko one slajdere? Jel daju realnu statistiku?

Edit: probao sam ove slidere i cini mi se da nisu losi...
Ispratite uputstva za tezinu i minute
http://downloads.moddingway.com/file/509.html

Poslednja ispravka: stef1985a (19.10.2009 u 0:38)
stef1985a je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2009, 0:37   #417
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k10

Citat:
Doolio kaže: Pregled poruke
nije narocito bitno kako igras vec kolika je konkurencija u niksima za tvoje mesto, ako vas ima, recimo, trojica ukupno na jednoj poziciji, bices klupa ako budes igrao pristojno. ako vas ima 4-5, 99% ne prolazis. dok se ucitava tekma (tamo gde se ispisuju zadaci za tekmu) vidis gde se otprilike nalazis.

medjutim, svejedno je prilicno tesko da direktno iz kampa predjes u nba, a i mozda je bolje da ne predjes jer ako prsnes u kampu (za koji si dobio drilove), ides u D ligu, gde takodje dobijas deset drilova.

ovo me sve vise i vise smara, evo upravo sam, rezigniran jer me niko ne zove posle 25 odlicnih tekmi, zapoceo novu karijeru.
odlicno sam igrao na summer circuitu, pa su me zvali u nba trening kamp. i to su me zvali svi timovi. udjem ja na eci peci pec u kingse, kad tamo nas 6 (sest) se bori za SG poziciju. okej, kazem ja, igram najbolje sto umem, pa sta bude. naravno, po defaultu sam poslednji likely cut, dakle sesti po redu, a treci ispod crte, cini mi se.
medjutim, mene krene i na prvoj tekmi rasturim, al bas onako lepo, moj cuvar se nije video, A+ na kraju, sve zadatke izvrsio, preko 50% sut, dabl-dabl itd. ali i dalje sam poslednji na listi. ista stvar se desi i posle druge dve tekme, dakle, opet eksplodiram i sav sam kao srecan sto me ide, kad ono patku, opet sam poslednji...
dakle:
-zasto sam poslednji kad igram najbolje?
-ako uzmemo da je neki bag u pitanju i igra zapravo tripuje da lose igram (sto je nemoguce, al ajde), zasto me drze ceo trening kamp? sto mi lepo posle prve tekme ne kazu aj pali decko, imamo mi dovoljno likova na SG, fala sto si ucestvovo?
-ako uzmemo da me nece jer su puni (a sto me onda koji moj uopste evaluiraju u trening kampu kad nece nove igrace?), zasto me ne zove neki drugi tim kome treba SG, kad sam vec ebo keve igrajuci sa nba igracima?

ne zna covek sta da radi da udje u nba, jel da namerno igram bezveze summer circuit, pa da odem direktno u D ligu, mozda ce onda neko da me zove, citam ovde, dosta ljudi kaze da oce da zovu iz D lige posle 5-10 tekmi. u dve karijere me nisu nijednom zvali, u prvoj je bilo isto ko i sada na trening kampu (proso ceo bez izbacivanja, ali se napravili ludi i sutnuli me u D ligu), u D ligi igrao 25 odlicnih utakmica i niko nista.
u drugoj sam prso posle dve tekme na trening kampu zbog lose igre (sto je okej) i posle 10-ak tekmi u D ligi opet niko ne zove.
sad u ovoj trecoj me smara ovo gore opisano u nba trening kampu, brate, u cemu je fazon...
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2009, 0:41   #418
stef1985a
Član
 
Član od: 25.3.2009.
Lokacija: Rapture
Poruke: 344
Zahvalnice: 95
Zahvaljeno 118 puta na 65 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k10

Nebitno je da li si ispod crte, bitno je da te ne katuju posle tekme...
Odigraj svih 5 ili 6 koliko vec ima, budi ispod crte sve vreme, upasces u NBA ako do kraja ne zas.... ni jednu!
stef1985a je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2009, 2:30   #419
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k10

evo sad sam testirao i, nazalost, nisi u pravu

odigrao sam svih pet tekmi sa A+, performance great itd, pri cemu je poslednja bila najbolja (20 poena, 12 asistencija, 5 skokova) i opet sam otisao u D ligu.

onaj niga mi je reko da me kingsi nece jer im je pun roster i kao evo ti igraj u D ligi. tako da je ipak onako kako sam i pretpostavljao, bitnije je da izaberes tim koji ima manjak igraca na tvojoj poziciji.

takodje, u trening kampu se za mesta bori 20 likova, a jedan ispada posle svake tekme, dakle, na kraju treba biti bolji samo od petorice najgorih, tj dovoljno je da si petnaesti po ucinku, pa da si dobar za nba. tako da nije problem proci svih pet utakmica, problem je jedino ako se zaebete ko ja, pa tipujete na kingse gde ima petorica SG-ova.

ono sto me straaaaaaaaaaaasno nervira je to sto, ebote, ako nema mesta u kingsima, stavi me gde oces, a ne 'kingsi su javili da nema mesta kod njih, tako da smor, ali sredio sam ti ja mesto u D ligi'. mislim dajte bre koji *****...
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2009, 3:02   #420
filipos
Veteran
 
Član od: 8.8.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 695
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 152 puta na 104 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k10

Citat:
Doolio kaže: Pregled poruke
evo sad sam testirao i, nazalost, nisi u pravu

odigrao sam svih pet tekmi sa A+, performance great itd, pri cemu je poslednja bila najbolja (20 poena, 12 asistencija, 5 skokova) i opet sam otisao u D ligu.

onaj niga mi je reko da me kingsi nece jer im je pun roster i kao evo ti igraj u D ligi. tako da je ipak onako kako sam i pretpostavljao, bitnije je da izaberes tim koji ima manjak igraca na tvojoj poziciji.

takodje, u trening kampu se za mesta bori 20 likova, a jedan ispada posle svake tekme, dakle, na kraju treba biti bolji samo od petorice najgorih, tj dovoljno je da si petnaesti po ucinku, pa da si dobar za nba. tako da nije problem proci svih pet utakmica, problem je jedino ako se zaebete ko ja, pa tipujete na kingse gde ima petorica SG-ova.

ono sto me straaaaaaaaaaaasno nervira je to sto, ebote, ako nema mesta u kingsima, stavi me gde oces, a ne 'kingsi su javili da nema mesta kod njih, tako da smor, ali sredio sam ti ja mesto u D ligi'. mislim dajte bre koji *****...
Kada pogledas stavku MATCHUP u okviru performance da li skala na kraju utakmice naginje ka tvojoj strani?
filipos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
nba, nba 2k10


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
NHL 2k10 WU TANG CLAN Sportske simulacije 19 24.7.2009 1:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:24.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com