Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.4.2015, 21:25   #1281
Dzigi
Veteran
 
Član od: 19.9.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 543
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 226 puta na 122 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls II

Citat:
sale94 kaže: Pregled poruke
Nisam pravo ti kazem al nije losa ideja, da to je kao u Kecu ako se secas onih Ledenih pecina pre Seath-a kad ides onom nevidljivom stazom tu jesu pomagali. (al svaki sledeci put ionako protrcis tuda pratis pahulje kad padaju)

Uglavnom sta je poenta ove nase diskusije, trebaju vam sva cula da su upregnuta ako necete da budete prozdrani u ovoj izopacenoj igri.
Kako da se ne secam. Presao sam ga po treci put prosle nedelje. Da kazemo da igram maraton Souls igara. Zavrsio sam Demon's pre mesec dana, zatim DS1 i to sam zaboravio da uradim DLC pa sam nakon zavrsteka odmah uradio "speed run", jer sam hteo sto pre da dodjem u DLC pa sam trcao do boss-eva. Racunam da cu i Bloodborne preci ako ikada budu razbili PS4. U svakom drugom slucaju se ne isplati kupovati konzolu. Bar meni.

Potreban je i visok prag tolerancije. Ne bi me iznenadilo da naletim na Pursuer-a i na spratu kod one 3 bakice. From se bas potrudio da igru ucini tezom ali sve mi se cini da su neke stvari forsirane i samo ce da nerviraju igrace.
Dzigi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dzigi na korisnoj poruci:
sale94 (11.4.2015)
Stara 11.4.2015, 21:28   #1282
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Dark Souls II

To to zamisli kako ce novi da reaguju, kad ti, ja i ostali koji su presli vise puta kroz ovo sa vecom satnicom iza nas u ovome se zaprepascujemo jos uvek nekim stvarima.
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2015, 14:41   #1283
Monarh
Banned
 
Član od: 6.7.2013.
Lokacija: Monarhinja
Poruke: 914
Zahvalnice: 346
Zahvaljeno 241 puta na 162 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls II

^^Što se mene tiče, ja sam u tom pogledu bakica
Monarh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2015, 20:21   #1284
Dzigi
Veteran
 
Član od: 19.9.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 543
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 226 puta na 122 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls II

Ostao jos samo pauk i sve 4 duse su tu. Bas sam se pitao kakav je Smelter sada jer je on bio jedan od 2 boss-a koji me je bas namucio kada sam igrao prvi put. Ovaj put sam namerno prvo isao kroz Doors of Pharros da bih uzeo Grym Greatshield i da probam klasican tank and spank style jer stit ima 100% fire i physical defense. Za njega kao da je pravljen. I lagano je pao ovaj put samo sto sam zaboravio da promenim mac pre borbe jer sam imao fire enchant. Dobro je da ga nisam heal-ovao svakim udarcem.
Dzigi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2015, 20:41   #1285
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls II

Ne mogu da citam vase komentare od silnih spoilera svi su ovde prosli DS2 osim mene...

Anyway,igram sada preko vikenda opet sam naisao na bug zbog kojega sam izgubio 2000+dusa ali da se nisam ni levelovo tako da sam nacisto pop***.Kada sam u mestu gde nema monstera mogu normalno click attack medjutim kada dodjem do monstera ne mogu levi click nego samo block pa onda attack sto se na kraju zavrsilo mojom smrcu...Naravno tek posle 2sata sam otkrio da moram u opcijama resetovati opciju na misu koja se odnosi na dubleclik disable(ne znam kakve to veze ima sa bilo cime)znaci clasican bug...

U igri napredujem polako ali sigurno,imam osecaj da sam I dalje jako slab I ako sam lvl 21 ubio sam onog trolla na pocetku sto mi daje prsten(bila je to epska borba oko 5min posto imam samo dve estus flasice)Otrkio sam ono vatreno cudoviste ispod one bakice kod bonifera ali ne znam kako da dodjem do njega,takodje otkrio sam onog lika sto pravi mape dao mi kljuc od kuce ali se bojim ici tamo posto kaze da se cuju neki cudni zvukovi
Otrkio sam ono gnezndo ubacio snajni kamen i dobio titan ore Ali ne znam kako da dodjem do onog drugog trolla sto ga vidim kad sam pored gnezda,ulaz u tu pecinu mi brani kamena statua,video sam kod bakice neki skupi item koji moze da prekine tu kletvu kosta 12000 ali nisam siguran da li je za to ili onaj drugi kameni kip kod onog lika sa plavim macem gde isto ima neka zenska statua sto brani prolaz...
Nabavio sam i onaj dvogled ne znam da li ima nekog smisla u igri osim za razgledanje ali cu vajda skontati.
Tu sam napravio pauzu Inace umire se cesto i neocekivano bas kao sto sam ocekivo
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Ekiman na korisnoj poruci:
sale94 (12.4.2015)
Stara 12.4.2015, 20:48   #1286
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Dark Souls II

Eki Branch of Yore sto ima da se kupi kod babe i jos komada ima rasuto po svetu, samo im je promenjen raspored malo.

Mogu da odkamenjuju te statue al ne vredi da odkamenjujes nasumicno jer se mozes zeznuti, ranije je bilo taman toliko npc-a kolko i branches a sada ima novih beskorisnih i td.

Lvl 21 si a sta radis sa likom koju klasu si izabrao za start, i sta si zamislio kako ces se boriti nadalje da te posavetujem i td.

Esi resio nekog bossa.

I ne boj se da iskoristis taj kljuc jer
Spoiler za Bitan Spoiler:
Otkljucava onu kucu u majuli i tamo ima samo jedan kostur kojeg kad roknes dropuje estus flask shard


Takodje
Spoiler za Stvar u vezi te Zene:
Ona ti je jedna od 2 lika koja pod maltene obavezno moras kad tad da odkamenis da bi otvorio taj prolaz za jednu novu zonu, koja ce povuci jos neka desavanja za sobom
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sale94 na korisnoj poruci:
Ekiman (12.4.2015)
Stara 12.4.2015, 21:29   #1287
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls II

Knight classa sam isto koa i DS1 samo sto sam tamo koristio stit stalno a ovde kao nesto pokusavam dodge...
Icu cu tank build kao i pre znaci mac+stit.
Ps.nisam video ni jednog bossa osim tog vatrenog zmaja sto cuci ispod bakice
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2015, 22:22   #1288
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Dark Souls II

Aha pa dobro imas plan to je bitno .
Ne ulazi vise od 18-20 adaptability ako ces vec manje dodge a vise blok, ne isplati se.

Materijali su ti mnogo vise vredni sad pa ni tu nemoj se razbacujes u pocetku, jer nisu neograniceni tu mislim na shards pre svega.

Mozes ako ti prifali dusa bas, da iskoristis neke od njih jer realno dobar deo boss oruzja i nisu vredni ulaganja toliko, izuzev nekih koja su strasna kao i u kecu sto je bio slucaj.

Dosta ce ti trebati vremena za cist str i giant armor + stit kombinaciju, pa bih ti preporucio da kad vec gledas maceve ides na neki od greatswords sa C str i C dex ili B/B skalingom i sl jer lako mozes da kombinujes stats sa cistim str oruzjem (dex malo zapostavis jer je slabiji u dobitku anyway).

Rano moze da se nadje i onaj *Greatsword* (Ultra greatsword klasa zapravo) al je tezak ko tuc.

Gledaj da nabacis jedno 25-30str prvo radi tower shielda il nesto.

Mada imas i 2 laganija stita relativno brzo i manje zahtevna 100% base dmg reduction al manji imaju stability.

Mada dvorucno oruzje + light/medium armor+ cisti str + hp vreca za udaranje(figurativno mora i dodge) je efikasan build dosta i meni omiljen od melee varijanti.

Endurance obicno upotpunim prstenjem, a adp jako dosta malo stavim obicno.

Poslednja ispravka: sale94 (12.4.2015 u 22:55)
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sale94 na korisnoj poruci:
Ekiman (13.4.2015)
Stara 13.4.2015, 0:27   #1289
Dzigi
Veteran
 
Član od: 19.9.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 543
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 226 puta na 122 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls II

Nesto nisam primetio razliku. Video sam da postoji guard break ali to uglavnom koriste fantomi kojih je sada dosta vise i svuda su ih ubacili. Vecinu boss-eva tank-ujem bez problema. Doduse ja sa prilagodjavam svakom bosu. Za brze likove koristim samo stit i mac. Bukvalno naked. Dok za neke stavim ultra tezak armor tipa Havel. Skoro od samog pocetka nosim Old Knight's Shield i Fire Longsword +10 sada. Oko 400AR trenutno ali bas je brz. Zato sto ima Fire enchant mogu da stagger-ujem dosta protivnika a trenutno mogu sa njim da vezem 7 udaraca. Inace 128lvl sam za sada nakon sto sam zveknuo pauka. Krenuo kao Deprived ovaj put i nema neke razlike sem malo u pocetku jer se koristi samo bodez.

Inace ovo mi je drugi put da igram DS2 i odusevila me je borba sa paukom.

Spoiler za The Duke's Dear Freja:
Dosao sam sa oko 50-ak hiljada dusa do boss-a i poceo da razmisljam sta da radim. Da li da se vratim na prethodni bonfire i level-ujem ili da rizikujem da me ubije i izgubim to. Prvi put kada sam se borio sa paukom, ubijao sam one male paukove a cuo sam da ce ih sada biti jos vise pa nisam znao sta da radim. I onda mi je sinulo. Sta ako budem drzao baklju u jednoj ruci a mac u drugoj jer sam video da beze od mene sve vreme dok sam cistio mapu. Opet je bio rizik jer nisam znao kako ti mali paukovi reaguju. Ipak je boss. I ispostavilo se da mi uopste nisu prilazili nego su non stop bezali i to je ovu borbu pretvorilo veoma laku borbu. Nije me ni takao pauk. To mi uopste nije sinulo kada sam prvi put igrao igru. Fenomenalna fora. I svidja mi se sto moze. Mogao je From to da izbaci za boss borbu ali to vec ne bi bilo fer. Ovako je savrseno. Mac + baklja. Pure win. Bas me odusevilo.

Poslednja ispravka: DeCoy (13.4.2015 u 1:00)
Dzigi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2015, 0:38   #1290
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls II

Lv128 i tek si kod pauka? Auuu...nije ni čudo što ti lako ide, heh.
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2015, 1:35   #1291
Dzigi
Veteran
 
Član od: 19.9.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 543
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 226 puta na 122 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls II

Citat:
Morca kaže: Pregled poruke
Lv128 i tek si kod pauka? Auuu...nije ni čudo što ti lako ide, heh.
Kako mislis tek? Pa sve cistim i sve duse trosim na level. Znaci sve se mora pokupiti i svaki boss ubiti. Mozda sam uzeo 2-3 boss weapon-a. Ostalo sve ide na levelovanje. Prosli put kada sam zavrsio igru bio sam 136lvl a sada mislim da cu biti veci za neki 10-ak. Manje ginem i manje se dusa gubi.

Zavrsio sam ovo 100%. Ako me secanje sluzi tim redosledom. Isao bih drugacije da nisam zabagovao zbog Fragrant Branch of Yore.

Things Betwixt
Majula
Forest of Fallen Giants
Heide's Tower of Flame & Cathedral of Blue
No-Man's Wharf
The Pit & Grave of Saints
The Gutter & Black Gulch
The Lost Bastille & Belfry Luna
Sinner's Rise
Huntsman's Copse & Undead Purgatory
Harvest Valley
Earthen Peak
Shaded Woods
Doors of Pharros
Iron Keep & Belfry Sol
Brightstone Cove Tseldora & Lord's Private Chamber

Racunaj da sada ima dosta vise jacih mobova, fantoma, mini boss-eva poput Pursuer-a i slicnih njemu pa se sakupi i vise dusa.
Dzigi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.4.2015, 14:50   #1292
Dzigi
Veteran
 
Član od: 19.9.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 543
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 226 puta na 122 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls II

Pao je i Ancient Dragon sinoc. Ubio sam ga zbog maca. Takodje jedna od borbi koja me je namucila prvi put ali sada je bila jedna od najlaksih. Kada poznajete mehaniku igre i boss-eve, igra stvarno nije teska. Steta sto sam krenuo na posao. Trenutno sam 160lvl. Od sinoc nosim Curved Dragon Greatsword +5 (oko 650 AR), Old Knight's Shield i Faraam Armor set. Equip load uopste nije veliki i roll je dosta brz. Koristim izmedju ostalog Third Dragon Ring, Soldier's Ring +1, Cloranthy Ring +1 i Ring of Blades +1.

Inace Dragon Shrine je pretrpeo najvece izmene za sada u Scholars-u. Do samog zmaj se borite sa 3 obicna protivnika dok se iz nekog razloga svi ostali klanjaju kada ste u njihovoj blizini. Ne znam zasto je to tako. Mislio sam da kada ubijem zmaja, da ce me i oni napasti ali to nije bio slucaj. Mislim da je to jedina mapa koja je dosta laksa nego sto je bila pre "upgrade-a".

Dosadasnji bilans je preko 10 ubijenih Pursuer-a, oko 7-8 Dragon rider-a, par Flexile Sentry-ja i jos nekih boss-eva koji se sada pojavljuju kao obican trash. Vecina se i respawn-uje. Fun times.

Neki plan je da zavrsim sve osim poslednje borbe sa Nashandra-om i onda zavrsim DLC-ove koje pre nisam igrao.
Dzigi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.4.2015, 1:37   #1293
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls II

Napao me Armorer Dennis NPC invader koji se samo javja u SoFS...Umro sam 10~ puta a onda sam provalio i isprebijo ga....Zanimljivo....NOT
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Ekiman na korisnoj poruci:
sale94 (16.4.2015)
Stara 16.4.2015, 9:55   #1294
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Dark Souls II

Gde si trenutno Ekiman? Ima li progresa.
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.4.2015, 11:32   #1295
Dzigi
Veteran
 
Član od: 19.9.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 543
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 226 puta na 122 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls II

Citat:
Ekiman kaže: Pregled poruke
Napao me Armorer Dennis NPC invader koji se samo javja u SoFS...Umro sam 10~ puta a onda sam provalio i isprebijo ga....Zanimljivo....NOT
Mnogo su povecali broj NPC invader-a. Ceka te jos dosta "zanimljivih" susreta.
Dzigi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dzigi na korisnoj poruci:
Ekiman (16.4.2015)
Stara 16.4.2015, 15:10   #1296
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls II

Da ima napretka ubio sam last wood gianta iz prvog puta da se pohvalim a izgleda da mi se vraca osecaj iz prvog DS mada takodje mnogo vise koristim roll umesto stita.Mapa mi je i dalje malo konfuzna I ako nisam izaso iz Last giant wooda,posto ima dosta vrata I precica ali ima I delova gde ce se trebati ponovo vracati .Takodje nasao sam ono drvo sto cuti i sto ga atackuju monsteri.Kontam da mi nesto treba da pricam sa njime ali ne znam sta jos ili cu se opet morat vracati sto me nervira posto volim da ocistim celu regiju pa da predjem u drugu sto se u DS donekle i moglo.
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Ekiman na korisnoj poruci:
sale94 (16.4.2015)
Stara 16.4.2015, 16:55   #1297
Dzigi
Veteran
 
Član od: 19.9.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 543
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 226 puta na 122 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls II

Citat:
Ekiman kaže: Pregled poruke
Da ima napretka ubio sam last wood gianta iz prvog puta da se pohvalim a izgleda da mi se vraca osecaj iz prvog DS mada takodje mnogo vise koristim roll umesto stita.Mapa mi je i dalje malo konfuzna I ako nisam izaso iz Last giant wooda,posto ima dosta vrata I precica ali ima I delova gde ce se trebati ponovo vracati .Takodje nasao sam ono drvo sto cuti i sto ga atackuju monsteri.Kontam da mi nesto treba da pricam sa njime ali ne znam sta jos ili cu se opet morat vracati sto me nervira posto volim da ocistim celu regiju pa da predjem u drugu sto se u DS donekle i moglo.
U Forest of Fallen Giants imas 3 takva drveta i tu ces se vracati tek na kraju igre. Kada su ubio The Last Giant-a on je dropovao izmedju ostalog i Soldier Key sa kojim sada mozes da otvaras par vrata na toj mapi. Uglavnom sve ti je u blizini kod second bonfire-a. Prakticno mozes da ocistis skoro sve sem ta 3 drveta i onih vatrenih lizard-a kod kojih se ulazi na ona vrata levo kada se spustis liftom. Vrata malo pre mesta gde si se borio sa The Last Giant-om. Tek kasnije ces dobiti kljuc za taj deo mape.

Uglavnom sada te ceka divni The Pursuer. Sada mozes da otkljucas vrata koja vode ka njemu.
Dzigi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dzigi na korisnoj poruci:
Ekiman (16.4.2015)
Stara 16.4.2015, 19:36   #1298
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Dark Souls II

Hehe Ekiman obozavam kad je neko u situaciji ko ti ^^ vraca me uvek unazad.

Pursuer ce te lepo ugostititi sto kaze Dzigi. Izgledace ti prebrz na pocetku al ne dozvoli da ti udje pod kozu to je problem uvek.
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sale94 na korisnoj poruci:
Ekiman (16.4.2015)
Stara 16.4.2015, 22:09   #1299
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls II

Hej ja sam ocekivo da ce te reci Last Wood giant je jedan od tezih bosova od njega ti je laganica
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Ekiman na korisnoj poruci:
sale94 (16.4.2015)
Stara 17.4.2015, 1:51   #1300
Dzigi
Veteran
 
Član od: 19.9.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 543
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 226 puta na 122 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls II

Zavrsih prvi DLC (Sunken King) i odlican je. Da se primetiti da protivnici dosta jace udaraju nego u osnovoj igri. Nosio sam heavy armor zbog toga. I teze se radi stagger nad njima tj. skoro nikad. Palo je jedno rage-ovanje kada mi je igra zablokirala a ostao samo jedan lik kod prve boss bitke pa je jedino hard reset bio od pomoci. Inace boss bitke su dobre. Nadam se da ima manje toxic-a u drugim DLC-ovima. Moram da proucim dobija li se nesto korisno od boss dusa ili da se trosi na level. Inace promenio sam oruzje i sada koristim Black Knight Greatsword +5 i King's Shield +4. AR oko 550. Odlicnu duzinu ima mac.
Dzigi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
dark souls


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Dark Souls za PC srksi Role-Play 2162 30.8.2022 10:25
Warhammer 40,000: Dark Millennium Online Thuzar MMORPG igre 14 20.3.2014 20:33
Dark Fall 3: Lost Souls MarkoNI Avanturističke igre 19 24.3.2010 20:25
WH40K Dawn of War: Dark Crusade voodoo_ Strateške igre 439 5.3.2009 12:45


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:33.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com