Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Programi za mobilne telefone
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Programi za mobilne telefone Operativni sistemi i programi za mobilne telefone

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.9.2012, 18:10   #1
Acanen
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2007.
Poruke: 2.260
Zahvalnice: 242
Zahvaljeno 1.135 puta na 846 poruka
Određen forumom Samsung Kies

1.Slusalice koje sam dobio uz Samsung Corby skoro da ne pustaju zvuk kada su prikacene na Samung galaxy Ace plus dok Canyon CNR HS10 odlicno obavljaju svoj posao prikacene na isti telefon.
Koje slusalice da uzmem za manje od 1000din?

2.Prvo Samsung Kies nije video Samsung Apps ali sam taj problem ipak uspeo nekako da resim. Sada telefon ne vidi neke programe kao da nisu planirani za verziju android na mom telefonu (Real Racing 2, Polaris Office, AntSmasher, Angry Birds Rio...).
Acanen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2012, 19:11   #2
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Samsung Kies

Sto se slusalica za mob tice, moja preporuka bi bila Prestigio Pep1gr (i Pep2gr), zaista su sjajne ujednacene u svim tonovima i izolacija zvuka im je skoro potpuna,od aluminijuma su mada desna strana kabla kod mikrofona bilo bi dobro zalepiti je onda su neunistive ja sam to uradio.
Jedina dva problema su to sto, dolazi sa mikrofonom i to je problem kod nekih fonova sto ne podrzavaju te sluske kako treba, pa mora da se drzi taster da bi zvuk bio kako treba, ali kod vecine telefona radi super primeri nokia 5130, samsung galaxy mini,nokia n81,n95 i sam inace posedujem doticne sluske imas ih u tehnomaniji za 1000 din cini mi se. A druga preporuka bi bila Genius Hs 02 Live, isto imaju odlican zvuk a prvenstveno bass dok u visokim tonovima i nisu nesto,i dosta dobro izoluju buku mana tanak kabl.
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sale94 na korisnoj poruci:
Acanen (8.9.2012)
Stara 7.9.2012, 19:14   #3
JovanK
V.I.P. Phone Zone
 
Član od: 10.9.2006.
Lokacija: Trebinje @REPUBLIKA_SRPSKA@ Moja mašina:Fujitsu AH530
Poruke: 4.002
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 1.090 puta na 707 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku JovanK Slanje poruke preko Skypea korisniku JovanK
Određen forumom Re: Samsung Kies

1. ako ti trebaju samo za muziku onda obicne slusalice za mp3 player ili PC, provjereno dobar i jak zvuk davaju.
JovanK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku JovanK na korisnoj poruci:
Acanen (8.9.2012)
Stara 8.9.2012, 15:15   #4
Acanen
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2007.
Poruke: 2.260
Zahvalnice: 242
Zahvaljeno 1.135 puta na 846 poruka
Određen forumom Re: Samsung Kies

Uzeo bih Prestigio PEP2 da nemaju problem sa tim tim tasterom a Genius Hs 02 Live ne bih uzeo zbog losih komentara na itsvet-u. Morale bi Prestigio slusalice da rade na Samsung Galaxy Ace plus-u ako rade na galaxy mini-u ali radije ne bih rizikovao sa kupovinom.
Acanen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2012, 19:12   #5
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Samsung Kies

Citat:
Acanen kaže: Pregled poruke
Uzeo bih Prestigio PEP2 da nemaju problem sa tim tim tasterom a Genius Hs 02 Live ne bih uzeo zbog losih komentara na itsvet-u. Morale bi Prestigio slusalice da rade na Samsung Galaxy Ace plus-u ako rade na galaxy mini-u ali radije ne bih rizikovao sa kupovinom.
Nadji nekog ko ima te sluske pa probaj, mnogo ljudi ih je svojevremeno kupovalo, a i ako ne rade mozes ih zameniti drugim sluskama za istu cenu,a mozes i pitati nekog na forumu da li je probao doticnu kombinaciju tih sluski sa galaxy ace plusom.
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2012, 19:39   #6
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Samsung Kies

Pronasao sam i ove sluske Asus Hs-101 i ako nema domacih komentara video sam na stranim sajtovima da imaju jako lep ujednacen zvuk izrazen bass, i da veoma dobro blokiraju buku kao i prestigio pep gr serija, imaju mikrofon koji ima clear audio funkciju i blokira spoljasnju buku u toku razgovora,kao i kontrole zvuka na kablu,kao mana se izdvaja, samo to sto je leva strana kabla mnogo manja od desne. Komentari sa drugih sajtova
Citat:
The cords to each ear are not symmetrical -- the left ear is much shorter. This keeps the microphone closer to your mouth. It is a clever design -- if the cords were both short, it would be a choker. And if you're using just the left earbud on a phone...

Sound quality is very good. Has great bass response - as good or better than all my other earbuds. Good for listening to pop/rock/trance, and also gaming - good rumble/explosions. Mid and high response is good -- classical music has good presence --...

The cord is short -- about 2' to the microphone. This works well if you're working in front of your laptop. But leaning over to get a piece of paper off the printer can be a stretch
Citat:
Pros: This is a great set of headphones. I have not had them for very long, but so far are great. I use them with my XPS 15 that has tuning software so I am able to perfect the sound quality coming out of the headphones. High frequencies are clear, mids are clean and crisp, and lows are in abundance. I was surprised when these little headphones were able to hit a 25hz frequency with ease and sound well while doing so.

Cons: When plugged into a device without audio tuning, like my windows phone 7 for example, they have a bit too much low frequencies and just a tad bit not enough highs. I know alot about tuning stereo items, but I think for the average joe, they are great

Poslednja ispravka: sale94 (9.9.2012 u 9:57)
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sale94 na korisnoj poruci:
Acanen (9.9.2012)
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Samsung New PC Studio Teniser Programi za mobilne telefone 5 28.5.2013 17:35
[Mobilni telefon] Samsung Galaxy S II (i9100) Deusdies Opisi, recenzije i testovi 19 23.4.2012 14:07
Samsung Kies snezabg Aplikativni softver 3 6.9.2010 12:49
Da li SAMSUNG 2263DX ili neki drugi SAMSUNG od 22"? denis-deda ŠDK - Grafika 1 6.12.2008 12:53
Samsung najavio Phase-Charge RAM Kostarum Rex Persia Osnovne komponente 0 11.9.2006 20:59


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:14.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com