Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Operativni sistemi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Operativni sistemi Windows, Mac OS, DOS...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 29.2.2008, 1:15   #21
AkulM
Veteran
 
Član od: 16.12.2006.
Poruke: 1.187
Zahvalnice: 625
Zahvaljeno 459 puta na 219 poruka
Određen forumom Re: iMAC 24" - par pitanja...

Citat:
altas kaže: Pregled poruke
A je si ti koristio Mac OS X, pa da mozes tako kompetentno da tvrdis o njegovoj funkcionalnosti? Drugo, da li je tvoj vid koriscenja racunara cisto iz zabave ili profesionalno? Pazi, Mac OS X je operativni sistem koji mogu koristiti:
1. Debili, jer je toliko jednostavan za upotrebu i ima toliko prost interfejs da nema sanse a da se neko ne snadje, a podesavanje istog laganica (znaci, funkcionalan. Pitanje. Danas je lako instalirati Linux, a da li je isto toliko lako podesiti ga?)
Koristio, lep i ništa drugo u odnosu na druge sisteme.Linux je neverovatno lako podesiti i instalirati.Za par dana na linuxu naučio sam sve što treba da znam (instaliranje iz sourcea, mountovanje particija, rad u terminal-u...).
Citat:
altas kaže: Pregled poruke
2. Profesionalci, jer je toliko optimizovan, da programi lete pod njim (Uh, kako je milina raditi u Photoshopu)
Za cenu najjeftinijeg iMac-a (ne mini) kupio sam pc na kome ps cs2 leti kao i 99% aplikacija/igara.
Citat:
altas kaže: Pregled poruke
3. Ubuntu je Linux namenjen pre svega kucnoj zabavi, nista posebno.
A OS X se reklamira kao sta? Ubuntu se može koristiti i za ozbiljniji rad kao i svaki linux.I najviše internet servera koristi linux, zbog neverovatnog uptime-a i stabilnosti.
Citat:
altas kaže: Pregled poruke
E, sad sto se tice originalnosti, vrati se malo, koju godinu u proslost, pa ces da vidis koje su sve originalnosti pokupljene sa OS X (za Linux ne znam, ali Vista ocito da je "prekopirani" Tiger.)
OS X koristi dock koji je odavno izmišljen (zaboravio sam kako se zove OS), savršen primer.

Ovakve rasprave se nikad ne završavaju tako da možemo još godinu dana da se raspravljamo (mirno, za sada ), ali vista stvarno jeste krš u odnosu na svog prethodnika a imam osećaj da će isto da urade i sa Windows 7 .
AkulM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.2.2008, 2:24   #22
altas
Veteran
 
Član od: 18.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.026
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 293 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: iMAC 24" - par pitanja...

Citat:
AkulM kaže: Pregled poruke
Koristio, lep i ništa drugo u odnosu na druge sisteme.Linux je neverovatno lako podesiti i instalirati.Za par dana na linuxu naučio sam sve što treba da znam (instaliranje iz sourcea, mountovanje particija, rad u terminal-u...).
E, pa u tome je i poenta sto mozes da zakljucis da je samo lep. Sto se Linuxa tice, nije ga nekada bilo lako instalirati. Ubuntu je taj koji se priblizio desktop i obicnim korisnicima. Zato ga je i lako konfigurisati.

Citat:
AkulM kaže: Pregled poruke
Za cenu najjeftinijeg iMac-a (ne mini) kupio sam pc na kome ps cs2 leti kao i 99% aplikacija/igara.
Nije sve u jacini i brzini racunara. Pazi, iMac je mobilna platforma, sto ga u neku ruku odvaja od desktop trzista. Veca je poenta u tome koliko je kod programa optimizovan. Ja nikad nisam doziveo da mi Photoshop ili Flash (kod koga ako imas vise od 4 scena, u 99,9% slucajeva puca) pukne kod Mac-a. Probaj da uporedis Mac Pro sa PC-jem (izuzmi cenu).

Citat:
AkulM kaže: Pregled poruke
A OS X se reklamira kao sta? Ubuntu se može koristiti i za ozbiljniji rad kao i svaki linux.I najviše internet servera koristi linux, zbog neverovatnog uptime-a i stabilnosti.
Napisao sam ti pod tackom 1. i pod tackom 2. u mom prethodnom postu.

Citat:
AkulM kaže: Pregled poruke
OS X koristi dock koji je odavno izmišljen (zaboravio sam kako se zove OS), savršen primer.
Naravno da je kopiran, i to od strane Next OS-a, koji je preteca Mac OS 8 i 9, a koji je napravio Steve Jobs 90-tih godina. Tj. radio na njegovom razvoju kad je napustio Apple. Nije tu nista kopirano. http://en.wikipedia.org/wiki/NeXT

Citat:
AkulM kaže: Pregled poruke
Ovakve rasprave se nikad ne završavaju tako da možemo još godinu dana da se raspravljamo (mirno, za sada ), ali vista stvarno jeste krš u odnosu na svog prethodnika a imam osećaj da će isto da urade i sa Windows 7 .
Vista jeste krs, kao i svaki Windows (bogu, hvala), ali je nuzno zlo bez koga se ne moze. Naprotiv, moja iskustva sa Vistom su drugacija, sve radi lepo i normalno. Pogotovo 64-bitna.

P.S. Ako hoces nekog dobro da upoznas, nije bitan spoljni izgled, bitno je srce. Nije lose da ovo malo procitas:
http://en.wikipedia.org/wiki/Architecture_of_Mac_OS_X takodje, pogledaj i eksterne linkove.
altas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.2.2008, 4:24   #23
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: iMAC 24" - par pitanja...

Kupuj brre mac i pusti ove jadnike da se pate kako neki bolji džip mnogo bolje odrađuje posao ako nije i udobniji od jednog poršea... Da mi ponudite 4 PCa i MAc, uzeo bih Mac

I vi linuxaši imate svoj podforum pa tamo raspravljate kako je linux dobar, ajd tutanj odavde, ne znam kada sam pročitao bilo šta o kom operativnom sistemu a da neko nije uvalio priču o propalom linuxu
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.2.2008, 17:46   #24
Neky
Starosedelac
 
Član od: 15.6.2007.
Lokacija: Amsterdam
Poruke: 1.817
Zahvalnice: 463
Zahvaljeno 310 puta na 230 poruka
Određen forumom Re: iMAC 24" - par pitanja...

Svi vi ćete koristiti Linux, kad tad, ja vam kažem
Neky je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Neky na korisnoj poruci:
AkulM (29.2.2008)
Stara 29.2.2008, 18:06   #25
Iilija64
Banned
 
Član od: 20.9.2007.
Lokacija: Tomislavgrad
Poruke: 1.547
Zahvalnice: 181
Zahvaljeno 281 puta na 200 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Iilija64
Određen forumom Re: iMAC 24" - par pitanja...

Citat:
NekyBrate kaže: Pregled poruke
Svi vi ćete koristiti Linux, kad tad, ja vam kažem
Jedino ako je operativni sustav u paklu(nema koji drugi da bude).
Iilija64 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.2.2008, 18:12   #26
AkulM
Veteran
 
Član od: 16.12.2006.
Poruke: 1.187
Zahvalnice: 625
Zahvaljeno 459 puta na 219 poruka
Određen forumom Re: iMAC 24" - par pitanja...

Citat:
altas kaže: Pregled poruke
Vista jeste krs, kao i svaki Windows (bogu, hvala), ali je nuzno zlo bez koga se ne moze. Naprotiv, moja iskustva sa Vistom su drugacija, sve radi lepo i normalno. Pogotovo 64-bitna.
Jedan, jedini razlog zbog koga mrzim macovce.Koristite svoj OS X i uzivajte u njemu kolko ocete, ali zalepite o drugim OS-ovima vec jednom ffs!


Citat:
NekyBrate kaže: Pregled poruke
Svi vi ćete koristiti Linux, kad tad, ja vam kažem
Foolish mortals .

I deo foruma se zove Operativni sistemi tako da mozemo da pricamo o linuxu .To celo sr*** je stvorio apple svojim glupim reklamama i pricom da su pcevi za bednike, a macovi za uzvisene, bogate, pametne ljude.....
AkulM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.2.2008, 19:27   #27
nebojsa986
Veteran
 
Član od: 12.5.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.039
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 204 puta na 163 poruka
Određen forumom Re: iMAC 24" - par pitanja...

Poenta je u tome sto njihova reklama pali kod vecine, i vrlo uspesno prodaju stvari za min 20-30% vise od njihove prave vrednosti. Da se razumemo imac,mac mini,ipod su sve odlicne stvarcice ali ne vrede ni priblizno njihovim PRAVIM trzisnim cenama, vec samo pokazuju koliko je prava reklama bitna u prodaji proizvoda.

Poslednja ispravka: nebojsa986 (29.2.2008 u 20:52)
nebojsa986 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.2.2008, 19:31   #28
Mr.Eco
Starosedelac
 
Član od: 19.4.2006.
Lokacija: 4 8 15 16 23 42 Sistem: Arch
Poruke: 1.983
Zahvalnice: 229
Zahvaljeno 377 puta na 260 poruka
Određen forumom Re: iMAC 24" - par pitanja...

Priznajem da Mac ima lep izgled...al ipak se držim Linuxa evo pogledajte moj MAC look nemojte da vas izgled zavara čistokrvni Ubuntu hehe




ovo možete da postignete u 4 jednostavna koraka...dodate temu,ikone,pozadinu i namestite awn.


edit: a evo vam i link Klik
Mr.Eco je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.2.2008, 19:33   #29
altas
Veteran
 
Član od: 18.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.026
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 293 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: iMAC 24" - par pitanja...

Citat:
AkulM kaže: Pregled poruke
Jedan, jedini razlog zbog koga mrzim macovce.Koristite svoj OS X i uzivajte u njemu kolko ocete, ali zalepite o drugim OS-ovima vec jednom ffs!
Cekaj, jel lepo da tebe neko mrzi sto koristis Linux? U stvari, jel ti znas da citas? Jeste da je tema stara, ali ovde se govori o Mac-u, a ne o Linux-u, ako hoces da pametujes, idi na Linuxov topic, jer mi cela ova diskusija postaje smesna. Neko je pitao da li da kupi iMac i da mu ljudi predoce iskustva sa istim i sa Mac OS X. Onda se nadje neko pametan bez ikakvog iskustva pocne da prica kako je OS X njesra, a da pojma nema o njemu! Drugo, lepo sam ti postovao linkove, pre nego sto pocnes da mrzis nekog, upoznaj se sa njim bolje. Ne razumem razloge tvoje mrznje, da bar tacno izneses sta ne valja kod njega, sta ti je toliko smetalo, pa da te neko uzme za ozbiljno. Ja vise volim Mac, ali ne mogu da mrzim sebe zato sto mi je Windows primarni OS. I ne vredjaj inteligenciju ljudi koji koriste Mac.
altas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.2.2008, 19:43   #30
AkulM
Veteran
 
Član od: 16.12.2006.
Poruke: 1.187
Zahvalnice: 625
Zahvaljeno 459 puta na 219 poruka
Određen forumom Re: iMAC 24" - par pitanja...

Citat:
altas kaže: Pregled poruke
Cekaj, jel lepo da tebe neko mrzi sto koristis Linux? U stvari, jel ti znas da citas? Jeste da je tema stara, ali ovde se govori o Mac-u, a ne o Linux-u, ako hoces da pametujes, idi na Linuxov topic, jer mi cela ova diskusija postaje smesna. Neko je pitao da li da kupi iMac i da mu ljudi predoce iskustva sa istim i sa Mac OS X. Onda se nadje neko pametan bez ikakvog iskustva pocne da prica kako je OS X njesra, a da pojma nema o njemu! Drugo, lepo sam ti postovao linkove, pre nego sto pocnes da mrzis nekog, upoznaj se sa njim bolje. Ne razumem razloge tvoje mrznje, da bar tacno izneses sta ne valja kod njega, sta ti je toliko smetalo, pa da te neko uzme za ozbiljno. Ja vise volim Mac, ali ne mogu da mrzim sebe zato sto mi je Windows primarni OS. I ne vredjaj inteligenciju ljudi koji koriste Mac.
Ne mrzim nikog zato sto koristi mac, nego su mi se smucili fanboyi, i sto se vredjas?Ja vise necu da postujem u ovoj temi da ne uvredim Gospodu Uzvisene Korisnike iMac-a.

Poslednja ispravka: AkulM (29.2.2008 u 20:25)
AkulM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.2.2008, 20:38   #31
altas
Veteran
 
Član od: 18.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.026
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 293 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: iMAC 24" - par pitanja...

Ne vredjas mene uopste, mada nisam siguran da se neko drugi ne bi nasao uvredjenim. Drugo, ti kao da procitas moju prvu i zadnju recenicu u postu, a trazio sam da mi i ostatak mog prethodnog posta argumentujes. Nije poenta u tome da ti se smuce fanboy-i, poenta je u tome da njima kad su vec toliki freakovi objasnis sta im to ne valja i nije funkcionalno kod Mac OS-a. Zato sam i rekao da ovo postaje smesno, jer jednom recju nefunckionalan ne mozes ljudima staviti do znanja da jeste.
altas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.2.2008, 20:55   #32
AkulM
Veteran
 
Član od: 16.12.2006.
Poruke: 1.187
Zahvalnice: 625
Zahvaljeno 459 puta na 219 poruka
Određen forumom Re: iMAC 24" - par pitanja...

Citat:
donator99 kaže: Pregled poruke
AkulM, ti svakoga ko se ne slaze sa tvojim misljenjem nazivas fanboyem...
Sto mi je najsmesnije ti ides toliko daleko da mrzis neke ljude koje ti nazivas fanboyevima(jer se ne slazu sa tvojim misljenjem).Ustvari, ne znam da li je to smesno ili zabrinjavajuce...
Mislim, sta si hteo da kazes ovim postom:

Mrzis ljude koji koriste drugaciji OS od tebe?Jbt, sta osecas prema ljudima koji, ne daj boze, ne dele tvoje politicko misljenje...?
Objasnio sam: Ne mrzim ljude koji koriste drugi os.Mrzim ljude koji koriste drugi os a za ostale bezumno vicu "SUX SUX SUX *users OS name goes here* RULZ* (aka fanboys).

Napisem da necu postovati, a vi me provocirate.Jbt ima da pocnem da se nerviram zbog glupog foruma.
AkulM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2008, 4:23   #33
sasha vukelic
Banned
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: iMAC 24" - par pitanja...

i vi ste nasli s kim cete se svadjati
akulm vam je najveci fanboy od svih

a mac, pa zna se za sta je mac dobar
zna se za sta je linux dobar
zna se za sta je windows dobar

cemu uopste rasprava?
sasha vukelic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2008, 14:59   #34
rogi23
Novi član
 
Član od: 16.8.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 29
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 9 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: iMAC 24" - par pitanja...

Citat:
altas kaže: Pregled poruke
4. Postoji mnoooogooo cinjenica i dokaza koliko je Mac OS X inferioran OS u odnosu na ostale OS-eve, procackaj malo internet.

инфериоран (л. inferior), латиницом: inferioran
доњи,нижи; млађи, слабији;потчињен,подређен; лошији по вредности.

Koristiš pogrešnu terminologiju. Kada ga hvališ...koristi reči koje znaš šta znače.

Poslednja ispravka: rogi23 (1.3.2008 u 15:08)
rogi23 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku rogi23 na korisnoj poruci:
AkulM (1.3.2008)
Stara 1.3.2008, 15:09   #35
AkulM
Veteran
 
Član od: 16.12.2006.
Poruke: 1.187
Zahvalnice: 625
Zahvaljeno 459 puta na 219 poruka
Određen forumom Re: iMAC 24" - par pitanja...

Citat:
sasha vukelic kaže: Pregled poruke
i vi ste nasli s kim cete se svadjati
akulm vam je najveci
fanboy od svih

a mac, pa zna se za sta je mac dobar
zna se za sta je linux dobar
zna se za sta je windows dobar

cemu uopste rasprava?
Ti naravno, ovo kazes zato sto se nisi slagao u vista temi samnom?Vrlo fino.I vi nastavljate da me provocirate da postujem.Ja nisam fanboy iz prostog razloga sto pisem ragumente kad kazem da neki operativni sistem nije dobar i pomazem ljudima oko kompjutera nezavisno od toga koji OS koriste.Sada bih vas kindly zamolio da prestanete da me provocirate zato sto se niste slagali samnom u nekoj drugoj temi (specificno mislim na Donatora i Sashu Vukelica).
AkulM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2008, 16:07   #36
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: iMAC 24" - par pitanja...

Nikoga mi ne provociramo.Cinjenica je da si ti M$ fanboy.
Redovno napadas korisnike Maca.Do nedavno ti je u profilu stajalo, citiram:
"PS3, Linux&Mac fanboy hater".
Onda si poceo da koristis Linux, pa je ostalo "PS3&Mac fanboy hater".
Nebitno.Uostalom, nikoga mi ne provociramo.Ti si paranoican.Ja ne pisem ovde jer se ti nisi slozio sa mnom u drugoj temi(onoj u kojoj si napisao da mrzis i Wii i PS3 zbog fanboya, ali da ti se zbog mene vise svidja Wii), vec da upozorim ove ljude da tvoje komentare ne shvataju ozbiljno.
BTW Ako mislis da su ovo provokacije, i ako si iole pametan neces odgovarati i odrzaces dato obecanje da neces vise pisati u ovoj temi(jer te mi kao provociramo).
Naravno, to je malo verovatno...
Sto se tice Maca.Nisam ga nikad koristio, ali sam video dosta demonstracija na You Tubu.Posto i nemam neko iskustvo sa njim, ne znam previse o njegovom OS-u(mada, koliko vidim prilcino je stabilan i user friendly).Jedno pitanje.Da li postoji program za MacOSX za hostovanje media servera(pa da sa Maca streamujem podatke na konzolu npr.)?
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2008, 16:16   #37
sasha vukelic
Banned
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: iMAC 24" - par pitanja...

Citat:
AkulM kaže: Pregled poruke
pomazem ljudima oko kompjutera nezavisno od toga koji OS koriste
je li ovo nacin na koji pomazes? (prvi tvoj post u ovoj temi; ostali su jos "korisniji")
Citat:
AkulM kaže: Pregled poruke
Necu da obajsnjavam zasto zato sto mac fanboyi (mislim na one sto vicu "WINDIOWS SUX SUX SUX", ne na one obicne fanove sto gledaju svoja posla kako i trebaju) nisu najinteligentniji tako da cu napisati: Lunux>(Windows>OS X)

<<< onda objasnjavas koliko je linux dobar, iako si donedavno bio hater istog>>>

I link za kraj http://www.thebestpageintheuniverse....gi?u=macs_cant
sasha vukelic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2008, 19:50   #38
altas
Veteran
 
Član od: 18.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.026
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 293 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: iMAC 24" - par pitanja...

Citat:
AkulM kaže: Pregled poruke
Ja nisam fanboy iz prostog razloga sto pisem argumente kad kazem da neki operativni sistem nije dobar i pomazem ljudima oko kompjutera nezavisno od toga koji OS koriste.
Ne vidim da si mi uopste dao neki ARGUMENT da potkrepis svoje dokaze kako OS X nije dobar OS. Tebe vise ljudi stvarno nece shvatati ozbiljno. Prvo se pojavis sa pricom da OS X nije cool, da ne valja, da je Linux zakon... A kad te ja pitam da mi napises argumente zasto je to tako, tvoj odgovor je da je samo lep i nista drugo?! Koje si ti korisne i pametne argumente naveo ovde?
Drugo, vidim koliko pomazes ljudima, time sto jedne mrzis, a druge uzdizes (sebe kao korisnika Linuxa, kad vec rece da si naucio terminal, reci mi razliku izmedju OSX-ovog i Linuxovog terminala i komandi?). Stvarno si mnogo pomogao, mrznjom pre svega?
Uzgred, uzdrzavao sam se svo vreme, nadam se da nece zvucati uvredljivo, ako jeste nek brisu moderatori:
Jel tebi mozda krivo sto ne mozes da posedujes Mac masinu, pa eto mrzis je zato sto je nemas, a drugi oko tebe i imaju i hvale se na sve strane (fanboysi)? Kartmenov sindrom?

Poslednja ispravka: altas (1.3.2008 u 19:59)
altas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2008, 20:10   #39
Juraj
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2008.
Lokacija: Susjedna država
Poruke: 1.466
Zahvalnice: 515
Zahvaljeno 279 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: iMAC 24" - par pitanja...

Citat:
altas kaže: Pregled poruke
Ne vidim da si mi uopste dao neki ARGUMENT da potkrepis svoje dokaze kako OS X nije dobar OS. Tebe vise ljudi stvarno nece shvatati ozbiljno. Prvo se pojavis sa pricom da OS X nije cool, da ne valja, da je Linux zakon... A kad te ja pitam da mi napises argumente zasto
Kome trebaju argumenti. Imac i ostala bagra(linux-ovci) su toliko fanatični da ne vidi tužnu istinu. Xp je najbolji pa Vista. Plačite. Mi uživamo. XP-rule!
ps. Osim toga svi ste teški spameri. A tatini sinovi koji imaju Mac mašinu vidjeli bi da AKULM-ov pc tuče njihove strojčiće(Da tatini sinovi)
Juraj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2008, 20:12   #40
AkulM
Veteran
 
Član od: 16.12.2006.
Poruke: 1.187
Zahvalnice: 625
Zahvaljeno 459 puta na 219 poruka
Određen forumom Re: iMAC 24" - par pitanja...

Ja sa napustio raspravu odavno ako niste primetili, a kad sam rekao fanboy mislio sam na ljude kao sto je Juraj.
AkulM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
X-Box - Nekoliko pitanja Inuyasha Konzole 12 28.2.2014 23:22
Guild Wars pitanja primeyuri Mrežne igre 288 27.11.2009 17:47
Saveti za AM2 Zoran_KS Šta da kupim? 45 6.11.2006 13:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:11.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com