Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Modovi

Modovi Budite jedinstveni - modifikujte svoj računar

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.7.2009, 1:17   #1
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Antec 900 - cable & water mod

Evo jedne ideje kako ovo:



i ovo:



spakovati u ovo:



Shodno svojim potrebama i konkretnom modelu ploče, najpre sam isekao otvore za kablove. Otvori nisu baš idealni, ali koristio sam samo bušilicu i bonsek, jer dremel nemam, a nisam mogao nigde ni da ga pozajmim. Ipak, sve ivice su dobro isturpijane i ošmirglane, tako se ne brinem za kablove. Pored ovog moda, spakovao sam i TT Bigwater 760is hlađenje u kućište, ali sam i njega modifikovao. Ima više razloga za ovo. Glavni je taj što mi se nikako nije svideo fabrički položaj radijatora i cirkulacija vazduha oko njega. Pored toga, bay u koji je sistem upakovan je predugačak i eventualno bih uspeo da ga uglavim skroz dole kod napajanja, ali to nije bila opcija. Dakle, još na početku limarija je ispala iz kombinacije. Pored svega toga, u čitav sistem sam dodao još jedan 2x12 radijator koji sam dobio na poklon od mog batice Freška! Ideja je bila da taj radijator strpam na krov kućišta s unutrašnje strane, tako da 20-tica vuče topao vazduh s njega van kućišta. Velika prepreka ovoj zamisli je bio položaj pumpe koja je morala da bude negde blizu njega, jer pumpa vodu u njega, a dužina creva u kombinaciji sa gravitacijom joj baš i ne pomaže u tome. Ali da ne tupim više, slede fotke koje će sve to mnogo bolje objasniti...

Nisam uslikao baš svaki detalj koji sam bušio na kućištu, ali evo kako je npr. izgledala gornja stranica:



Dalje, da bih učvrstio pumpu i rezervoar iskoristio sam Antecov drive bay. Problem je u tome što su njegove unutrašnje dimenzije 3.5", dok pumpa sa rezervoarom zauzima oko 5". Pošto je bay takve konstrukcije, bušilicom sam dezintegrisao nitne i izvadio unutrašnji deo, tako da pumpa i rezervoar mogu da stanu unutra:






Blokovi za CPU, NB i GPU imaju solidnu završnu obradu, ali nisam bio baš zadovoljan, tako da sam ih dodatno ispolirao vodobrusnim papirom granulacije 2000 i polir pastom. Mirror finiš je lako uočljiv.




Manji radijator nije mogao da stane ispred zadnjeg 12 venta kako sam prvobitno bio planirao, tako da sam ga zakačio sa zadnje strane kućišta i sproveo cevi do njega.



Quick connect konektori su mi bili najpotrebniji na grafičkoj da bih lakše mogao da je izvadim bez ispuštanja tečnosti iz sistema, a i prečnik cevi na GPU bloku je 6 mm, tako da su se tu odlično uklopili:




Zbog boljeg cable managementa, hardove sam okrenuo naopako. Međutim, da kablovi ne bi udarali u prednji vent, morao sam da nabavim one sa konektorima pod 90°, kako SATA tako i one za napajanje. Ovo je podrazumevalo i bušenje desne strane drive bay-a:



Naravno, pored toliko kablova gužva mora da postoji s jedne strane...ali važno je da je s one koja se ne vidi Ovo je samo deo svih instaliranih kablova, ali odlično se vidi kakav je to haos!



Evo kako sada izgleda unutrašnjost kućišta



A ovako čitava konfa u paketu sa novim HP LP2475W monitorom i malenim Lenovo S10e nettopom.



I još par napomena oko problema na koje sam naišao, a koji se uz malo truda lako mogu rešiti. Prvo, pošto je Bigwater760is jedinstvena celina, razdvajanjem pumpe, rezervoara i radijatora zafalili su mi holenderi na koje se kače creva. Pošto originalne nisam uspeo da nađem, kupio sam 3 spojnice odgovarajućeg prečnika u vodovodnoj radnji za 50 din. po komadu. Jedan kraj sam ušrafio u radijator i pumpu, a drugi dobro isturpijao da bi crevo moglo da se natakne na njega. Koristio sam teflonsku traku za zaptivanje i čitav sistem nigde ne ispušta tečnost. Prvi put sam koristio destilovanu vodu, u slučaju da sistem negde curi ne trošim skupu originalnu rashladnu tečnost. Dalje, vazduh u sistemu loše utiče na performanse. Zato sam prvo namontirao samo ploču i grafu, uključio pumpu na posebnom napajanju i napunio sistem rashladnom tečnošću. Onda sam čitavo kućište tumbao i okretao dok je pumpa radila, tako da svi mehurići vazduha dođu do rezervoara. Naizmenično sam uključivao i isključivao pumpu da proverim da se negde nije zadržao koji mehur. Tek kada je sav vazduh nestao iz cevi, dopunio sam rezervoar do vrha i ugradio ostale komponente, jer je puno kućište dosta teže, pa je samim tim i teže okretati ga u svim pravcima.

E, da, Blu Ice kuler koji vidite na south bridge-u je čisto iživljavanje, ali north bridge je dobio vodeni blok, tako da sam morao negde da ga iskoristim.
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 9 korisnika se zahvaljuje korisniku Rocker na korisnoj poruci:
A M G (16.7.2009), Al3k5an9ar (23.7.2009), Auror (22.7.2009), davidhaker26 (6.12.2010), Game fever (14.7.2009), godzilla (14.2.2010), Jamiroquai (13.7.2009), modd4fun (21.3.2014), Peruzzi (27.8.2010)
Stara 13.7.2009, 1:36   #2
pharaon.92.bc
Starosedelac
 
Član od: 9.1.2008.
Poruke: 2.398
Zahvalnice: 395
Zahvaljeno 646 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pharaon.92.bc
Određen forumom Re: Antec 900 - cable & water mod

Odlican rad.Nego daj nam rezultate!Kolika ti je temperatura CPU-a,NB-a i GPU-a?

P.S.Ja koristim destilovanu vodu i imam iste rezultate kao i sa originalnom rashladnom tecnoscu tako da nemas potrebe za koriscenjem iste.

P.S.Vazduh iz sistema mozes isterati jednostavnim pritiskanjem creva na mestima gde se itsi "zarobio".
pharaon.92.bc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.7.2009, 1:43   #3
Freško
CSC
 
Avatar korisnika Freško
 
Član od: 23.11.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 6.968
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2.587 puta na 1.855 poruka
Thumbs up Re: Antec 900 - cable & water mod

Bato ovo stvarno fantasticčo ispalo , stvarno si ga fino sredio tako da se kablovi gotovo i nevide ! Kaži mi kolko ti tečnosti otišlo u sistem , i koju si tečnost koristio onu zelenu TT ili onu drugu plave boje , ja po cerevima nemogu da provalim šta je unutra ....
Freško je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.7.2009, 1:48   #4
beat95
Član
 
Član od: 9.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 248
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 7 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Antec 900 - cable & water mod

odlicno odradjeno i super izgleda
beat95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.7.2009, 1:48   #5
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Antec 900 - cable & water mod

Citat:
Pharaon.92.bc kaže: Pregled poruke
Odlican rad.Nego daj nam rezultate!Kolika ti je temperatura CPU-a,NB-a i GPU-a?
Real Temp trenutno prijavljuje 40 39 36 38, GPU 40. U sobi je oko 24°C. Intel Burn ne prelazi 67°C posle sat vremena. Doduše, pokušavao sam da pokrenem paralelno Burn i 3D mark da bi i grafička dodatno zagrevala sistem...ne pitajte na šta je ličio 3D mark , ali tempreratura je samo u pikovima dostizala 72°C i to na prvom jezgru, dok ostala 3 nisu prešla 69°C. U proseku je na prvom bila oko 68-69, ostala tri koji stepen niže. Grafička u pikovima 58, ali uglavnom ispod 55°C. Oba testa su se vrtela paralelno oko sat vremena, pri sobnoj temperaturi od oko 26-27°C. Ja prezadovoljan.

Citat:
Pharaon.92.bc kaže: Pregled poruke
P.S.Ja koristim destilovanu vodu i imam iste rezultate kao i sa originalnom rashladnom tecnoscu tako da nemas potrebe za koriscenjem iste.
Ima, ima i te kako...ajd' kad je čitav sistem od jednog materijala (bakra), ali ako je u kombinaciji i aluminijum, može da se desi da korodira. Pored toga, fabrička tečnost ima i sredstvo koje sprečava pojavu algi u sitemu i održava bistrinu creva, jer se posle nekog vremena obično zamute i postaju manje providna.

Citat:
Pharaon.92.bc kaže: Pregled poruke
P.S.Vazduh iz sistema mozes isterati jednostavnim pritiskanjem creva na mestima gde se itsi "zarobio".
Sa 2 radijatora i 3 bloka...veruj mi da lupkanjem & štipkanjem malo toga možeš da uradiš.
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Rocker na korisnoj poruci:
pharaon.92.bc (13.7.2009)
Stara 13.7.2009, 1:54   #6
pharaon.92.bc
Starosedelac
 
Član od: 9.1.2008.
Poruke: 2.398
Zahvalnice: 395
Zahvaljeno 646 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pharaon.92.bc
Određen forumom Re: Antec 900 - cable & water mod

Citat:
Ima, ima i te kako...ajd' kad je čitav sistem od jednog materijala (bakra), ali ako je u kombinaciji i aluminijum, može da se desi da korodira. Pored toga, fabrička tečnost ima i sredstvo koje sprečava pojavu algi u sitemu i održava bistrinu creva, jer se posle nekog vremena obično zamute i postaju manje providna.
Zato su meni creva postala zuta!Hvala ti na ovom odgovoru.Cim skupim neku kintu pazarim ovu fabricku tecnost.Nego ja sam samo hteo da kazem da razlike u temperaturama izmedju ove dve tecnosti nema.
pharaon.92.bc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.7.2009, 1:59   #7
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Antec 900 - cable & water mod

Citat:
Freško kaže: Pregled poruke
Bato ovo stvarno fantasticčo ispalo , stvarno si ga fino sredio tako da se kablovi gotovo i nevide ! Kaži mi kolko ti tečnosti otišlo u sistem , i koju si tečnost koristio onu zelenu TT ili onu drugu plave boje , ja po cerevima nemogu da provalim šta je unutra ....
Sipao sam plavu, baš da bih neutralisao ovu drečavu zelenu. Nije uspelo onako kako sam zamišljao, jer kad je sistem isključen sve je zeleno. Međutim, kad se uključi, pa creva još obasjavaju plave LED sa bočnog venta dobija se neka čudna tikizna nijansa...i dalje je zeleno, ali vuče na plavo! Inače, otišlo je oko 450 ml tečnosti, možda i malo više, baš sam gledao kad sam nalivao.
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.7.2009, 2:02   #8
Freško
CSC
 
Avatar korisnika Freško
 
Član od: 23.11.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 6.968
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2.587 puta na 1.855 poruka
Post Re: Antec 900 - cable & water mod

Citat:
Pharaon.92.bc kaže: Pregled poruke
Zato su meni creva postala zuta!Hvala ti na ovom odgovoru.Cim skupim neku kintu pazarim ovu fabricku tecnost.Nego ja sam samo hteo da kazem da razlike u temperaturama izmedju ove dve tecnosti nema.
A zar ti nisi znao od ranije da antifriz i destilovana vodea ne prijaju kompijuterskim rasladnim sistemima . U principu u destilovanoj vodi se najlakše razvijaju alge pošto je ona veoma čista i najmanja nečistoća u toj kombinaciji pravi probleme . A druga velika prednost originalnih rashladnih tečnosti je ta što uopšte ne provode struju tako da iako se tečnost izlije nemože dovesti do kratkog spoja u sistemu tako da se onda mnogo manje rizikuje nego sa destilovanom vodom i antifrizom . A na stranu to šo antifriz dovodi do trajnog ošećenja pumpe posle dužeg korišćenja .
Freško je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Freško na korisnoj poruci:
ukimafija (24.7.2009)
Stara 13.7.2009, 2:04   #9
pharaon.92.bc
Starosedelac
 
Član od: 9.1.2008.
Poruke: 2.398
Zahvalnice: 395
Zahvaljeno 646 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pharaon.92.bc
Određen forumom Re: Antec 900 - cable & water mod

Antifriz sam izbacio tako da sada koristim samo destilovanu vodu.Koristio sam tu Tt tecnost sve dok mi nije nestala.Kada je nestala nisam uspeo da je nadjem u Srbiji tako da sam bio prinudjen da koristim destilovanu vodu.

P.S.Covece, moram sto pre nabaviti tu Tt tecnost.
pharaon.92.bc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.7.2009, 2:10   #10
Freško
CSC
 
Avatar korisnika Freško
 
Član od: 23.11.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 6.968
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2.587 puta na 1.855 poruka
Određen forumom Re: Antec 900 - cable & water mod

Citat:
Pharaon.92.bc kaže: Pregled poruke
Antifriz sam izbacio tako da sada koristim samo destilovanu vodu.Koristio sam tu Tt tecnost sve dok mi nije nestala.Kada je nestala nisam uspeo da je nadjem u Srbiji tako da sam bio prinudjen da koristim destilovanu vodu.

P.S.Covece, moram sto pre nabaviti tu Tt tecnost.
imaš od mene PM gde ima da se pazari po fer ceni .
Freško je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Freško na korisnoj poruci:
pharaon.92.bc (13.7.2009)
Stara 13.7.2009, 2:13   #11
pharaon.92.bc
Starosedelac
 
Član od: 9.1.2008.
Poruke: 2.398
Zahvalnice: 395
Zahvaljeno 646 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pharaon.92.bc
Određen forumom Re: Antec 900 - cable & water mod

Hvala ti Fresko.Nego trenutno sam bez kinte jer sam pukao 45 eura na novi vodeni blok tako da moram juriti kevu da mi pozajmi jednu hiljadarku kako bih mogao da porucim tecnost iz BG-a.

P.S.Kada sam pre otvarao stari Tt CPU vodeni blok,primetio sam nekakvu zelenu prljavstinu za koju nisam znao sta je,ali sada znam da su to ustvari bile alge.
pharaon.92.bc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.7.2009, 2:30   #12
Freško
CSC
 
Avatar korisnika Freško
 
Član od: 23.11.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 6.968
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2.587 puta na 1.855 poruka
Određen forumom Re: Antec 900 - cable & water mod

Citat:
Pharaon.92.bc kaže: Pregled poruke
Hvala ti Fresko.Nego trenutno sam bez kinte jer sam pukao 45 eura na novi vodeni blok tako da moram juriti kevu da mi pozajmi jednu hiljadarku kako bih mogao da porucim tecnost iz BG-a.

P.S.Kada sam pre otvarao stari Tt CPU vodeni blok,primetio sam nekakvu zelenu prljavstinu za koju nisam znao sta je,ali sada znam da su to ustvari bile alge.
Znaš li šta je najcrnje ! ti u sistemu idalje imaš alge jer koristiš koliko vidim stara tamna creva u kojima još očigledno ima algi (jer su tamna i imanju dosta "mulja" po zidovima) . Moj ti je savet da kad kupiš kasfetnu tečnost lepo promeniš creva (ništa neće faliti ako koristiš klasična plavučaso prozirna creva od kojih si pravio adaptere !) A za čišćenje bloka i pupe koristi alkohol od 98% (imaš ga u svakoj apoteci i košta nešto manje od 200 dinara litar) . njega sipaj u sistem umesto rashladne tečnosti i ostavi ga da provrti jedno sat dva kako bi sistem bio ponovo sterilan . Azatim u sistem nali originalnu tečnost i biceš miran duže vreme ....
Freško je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Freško na korisnoj poruci:
pharaon.92.bc (13.7.2009)
Stara 13.7.2009, 2:57   #13
pharaon.92.bc
Starosedelac
 
Član od: 9.1.2008.
Poruke: 2.398
Zahvalnice: 395
Zahvaljeno 646 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pharaon.92.bc
Određen forumom Re: Antec 900 - cable & water mod

Citat:
Freško kaže: Pregled poruke
Znaš li šta je najcrnje ! ti u sistemu idalje imaš alge jer koristiš koliko vidim stara tamna creva u kojima još očigledno ima algi (jer su tamna i imanju dosta "mulja" po zidovima) . Moj ti je savet da kad kupiš kasfetnu tečnost lepo promeniš creva (ništa neće faliti ako koristiš klasična plavučaso prozirna creva od kojih si pravio adaptere !) A za čišćenje bloka i pupe koristi alkohol od 98% (imaš ga u svakoj apoteci i košta nešto manje od 200 dinara litar) . njega sipaj u sistem umesto rashladne tečnosti i ostavi ga da provrti jedno sat dva kako bi sistem bio ponovo sterilan . Azatim u sistem nali originalnu tečnost i biceš miran duže vreme ....
Imam jos jedno metar originalnog Tt creva kojim cu zameniti ovo staro pozutelo crevo.Imam vec jedan litar 98% alkohola koji koristim za skidanje termalne paste nego me buni da li ce 98% alkohol ostetiti (nagristi) plasticni rezervoar?
pharaon.92.bc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.7.2009, 11:36   #14
Freško
CSC
 
Avatar korisnika Freško
 
Član od: 23.11.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 6.968
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2.587 puta na 1.855 poruka
Post Re: Antec 900 - cable & water mod

Citat:
Pharaon.92.bc kaže: Pregled poruke
Imam vec jedan litar 98% alkohola koji koristim za skidanje termalne paste nego me buni da li ce 98% alkohol ostetiti (nagristi) plasticni rezervoar?
Neće od alkohola ništa da se desi ni plastici ni pumpi . Ne se sekirajse kod mene u servisu koleg tim alkoholom čisti mnogo skuplje komponente u desk i lapovima .
Freško je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.7.2009, 20:00   #15
pharaon.92.bc
Starosedelac
 
Član od: 9.1.2008.
Poruke: 2.398
Zahvalnice: 395
Zahvaljeno 646 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pharaon.92.bc
Određen forumom Re: Antec 900 - cable & water mod

Sutra cu naruciti ovu Tt zelenu tecnost od pola litra u firmi na G pa cu uraditi postupak koji mi je Fresko opisao.

Jos jednom ti se zahvaljujem.
pharaon.92.bc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.7.2009, 20:10   #16
Freško
CSC
 
Avatar korisnika Freško
 
Član od: 23.11.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 6.968
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2.587 puta na 1.855 poruka
Wink Re: Antec 900 - cable & water mod

Citat:
Pharaon.92.bc kaže: Pregled poruke
Sutra cu naruciti ovu Tt zelenu tecnost od pola litra u firmi na G pa cu uraditi postupak koji mi je Fresko opisao.

Jos jednom ti se zahvaljujem.

Ma uživaj , ako imaš još neko podpitanje javi mi se na PM , rado ću ti pomoći . Nemoramo ovde da ne razvodnjavamoovu temu
Freško je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.7.2009, 14:14   #17
Garson
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
Određen forumom Re: Antec 900 - cable & water mod

Sto ne ofarba kuciste unutra kad si ga vec rasturao i sekao?
Garson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.7.2009, 21:58   #18
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Antec 900 - cable & water mod

Zato što mi nikad nije bila jasna poenta farbanja kućišta iznutra. Staviš ploču i ostale komponente i ništa se i ne vidi. Pored toga, užasno me je mrzelo da to radim, jer to uključuje dobru pripremu, a i farba iz onih sprejeva se mnogo lakše skida od fabričke, tako da ako bih nekad negde ogrebao šrafcigerom, to bi se mnogo više videlo i bilo ružno. A i ne volim skroz crna kućišta, sviđa mi se ovaj kontrast koji daje boja aluminijuma.
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.7.2009, 22:18   #19
jozvan_Kg
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 8.11.2005.
Lokacija: Arcship Bizymandias, Detritus Ring
Poruke: 1.995
Zahvalnice: 1.572
Zahvaljeno 822 puta na 457 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku jozvan_Kg
Određen forumom Re: Antec 900 - cable & water mod

Лепо одрађено, само похвале. Ал' нисам могао да не приметим на задњој слички зелени продужни кабал :d:d
jozvan_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.7.2009, 22:54   #20
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Antec 900 - cable & water mod

xaxa...ma to neki raspali Sweex-ov od pre mnogo godina...ima šatro neku naponsku zaštitu, mada mi nikada do sada nije zatrebala, a nadam se i da neće.
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Antec 900 II pharaon.92.bc Ostale komponente 1 2.3.2009 15:09
S-Video cable VS. RCA cable dzena Video/TV softver 9 9.8.2008 21:59
Antec Twelve Hundred (1200) Gamer Case Garson Ostale komponente 49 14.4.2008 8:27
Deljenje kablovskog interneta: Kako povezati TP-Link TL-WR541G i Thomson Cable Modem? gosn.prirodni Komunikacioni uređaji i umrežavanje 1 31.7.2007 10:41
ANTEC SP-400 NAPAJANJE zele Osnovne komponente 3 20.3.2007 15:45


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:29.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com