Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.9.2012, 15:39   #2201
Boondock Saint
Veteran
 
Član od: 27.8.2010.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 890
Zahvalnice: 219
Zahvaljeno 315 puta na 171 poruka
Određen forumom Re: Malo Anime...

Appleseed sam vec ubacio u kolekciju mada ne bi ga stavio u mecha zanr, za sada sam ipak nasao Gundam Wing - Endless Waltz. The search continues...
Boondock Saint je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.9.2012, 19:54   #2202
Tumoshimo
Novi član
 
Član od: 29.8.2012.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 12
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Malo Anime...

Mecha... hmm...
Imas:
Muv-Luv Alternative: Total Eclipse - Ongoing. Prve 3 ep. su dosadne posle je gledljivo. xD
Eureka Seven -
Zegapain - Japanska verzija Matriksa sa Mecha
Bakuretsu Tenshi ili Burst Angel
Gun x Sword
Blue Gender - imas i film Blue Gender: The Warrior koji je napravljen ukratko od njegovih serija da znas o cemu se radi.
Candidate for Goddess
Geneshaft
IS: Infinite Stratos
Outlaw Star
Zone of the Enders: Dolores, I - Pilotska kabina izgleda ko k****.

Nisam pogledao sve postove pa ako sam stavio vec pomenuti naslov unapred se izvinjavam.
To su doduse neke moje preporuke, kratka je lista jer je vec spomenuto ono sto je najbolje.

Imaju anime liste koje ce vam pomoci da lakse nadjete i belezite koje ste pogledali anime:
www.MyAnimeList.net
www.AniDB.net

Evo jednog ongoing animea koji definitivno vredi pogledati i pratiti:


Sword Art Online - Radi se o prvoj virtuelno MMO igri i 10k igrca se prijavilo da igra. Sve je bilo super dok nisu hteli izaci iz igre, tj. nema Logout dugme u opcijama. Game Master se pojavi i kaze svim igracima da su zarobljeni u ovoj SAO(Sword Art Online) igri dogod neuniste poslednjeg boss-a na 100-ti sprat(nesto u fazonu kao level).
Ako neko poginu u igri kaciga za virtuelnu realnost koju nose na glavi sprzi ce mu mozak, ako neko pokusa da skine kacigu sprzice mu mozak. Ako nestane struje, ima baterije, przi mu mozak.
Ovo je mnogo interesantnije od ".hack//" serijala i ima vise akcije.
Ko nezna da nadje sajt za gledanje, evo jednog:
http://www.animecrazy.net/sword-art-online-anime/


Edit:
Citat:
Bathoryy kaže: Pregled poruke
Čak sam i počela da se interesujem za japanski i japansku kulturu. XD
Tako pocinje 90% ljudi na ovoj planeti, cak i ja. xD


Citat:
sidewinder989 kaže: Pregled poruke
Evo i ja da preporucim jedan anime.. Odgledajte ga necete se pokajati, prica je jedna od najpotresnijih ikada, ceo anime odise nekom tragedijom nalik na elfen lied i jedan od retkih koje me je naterao da zaplacem (pored elfen lied)
Ako si gledao Elfen Lied onda obavezno pogledaj Chrno Crusade i Angel Beats! to je vrhunac drame i tragedije.

Poslednja ispravka: Tumoshimo (14.9.2012 u 20:21)
Tumoshimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Tumoshimo na korisnoj poruci:
Boondock Saint (15.9.2012)
Stara 15.9.2012, 0:01   #2203
Boondock Saint
Veteran
 
Član od: 27.8.2010.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 890
Zahvalnice: 219
Zahvaljeno 315 puta na 171 poruka
Određen forumom Re: Malo Anime...

E takve sam prepruke hteo samo ne serije nego filmove... Inace pogledao sam
Tengen Toppa Gurren Lagann oba dela i ono...... mind=blown. A i Mazinkaiser SKL, takav neki brutalan sa malo emo gluposti i badass likovima trazim.
Boondock Saint je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2012, 10:08   #2204
Tumoshimo
Novi član
 
Član od: 29.8.2012.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 12
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Malo Anime...

LoL. Pa ti onda nisi nedavno poceo da gledas, ti si vec postao veteran.

Cekaj onda... jesi pogledao ove:
RahXephon - ima film (koji jos nisam pogledao) RahXephon: Pluralitas Concentio
Gasaraki - TV serija od 25 ep.
Kiss Dum: Engage Planet - TV serija od 26 ep.

Ako si i ovo pogledao onda salji link od tvoje liste (MAL ili AniDB lista), da mogu videti sta nisi pogledao.

Poslednja ispravka: Iris (15.9.2012 u 13:21)
Tumoshimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2012, 12:42   #2205
Boondock Saint
Veteran
 
Član od: 27.8.2010.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 890
Zahvalnice: 219
Zahvaljeno 315 puta na 171 poruka
Određen forumom Re: Malo Anime...

RahXephon: Pluralitas Concentio i Zone of the enders mi odavno stoji na to-watch listi....Kao i Big O. Mada mislim da sam ispunio i premasio kvotu za mecha anime tako da cu se sad malo okrenuti drugim stvarima.

Poslednja ispravka: Iris (15.9.2012 u 13:20)
Boondock Saint je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2012, 14:33   #2206
Tumoshimo
Novi član
 
Član od: 29.8.2012.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 12
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Malo Anime...

Slicno Karas:
Zetman - TV serija
Towa no Quon - Film, ima 6 delova.
Neznam sta bi jos mogao da dodam.

Escaflowne film je (meni barem) interesantniji od TV serije i vredi ga pogledati. A ovaj Afro i dve Ninja-e nisam pogledao kada sam video trailer-e.

Za nindze i samurai related imas:
Samurai Champloo - TV serija od 26 ep.
Blade of the Immortal - TV serija od 13 ep.
Sword of the Stranger - Film
Ovo ostalo je sve stari anime iz 80-tih godina.


Ako ti je dosta Mecha onda progledaj Trigun: Badlands Rumble, to je film, ako ti se svidi onda obavezno pogledaj i TV serije Trigun. Dobar Sci-Fi/Action/Comedy i (po meni) jedinstven anime (sto tesko nalazim danas).

Ovo ti je komedija "must watch", Danshi Koukousei no Nichijou ili u prevodu "Daily Lives Of High School Boy". Pazi ti ove ispade...
Spoiler za Klipovi:

Ima samo 12 ep. ali pozeleces da naprave 120. Pogledaj i neces zazaliti. Nadam se da ce biti 2. sezona.


A sada hocu jedno veliko hvala.
Tumoshimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Tumoshimo na korisnoj poruci:
Boondock Saint (15.9.2012)
Stara 15.9.2012, 16:54   #2207
Boondock Saint
Veteran
 
Član od: 27.8.2010.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 890
Zahvalnice: 219
Zahvaljeno 315 puta na 171 poruka
Određen forumom Re: Malo Anime...

Stvarno hvala Inace Sword of the Strager sam gledao i jedan od omiljenijih filmova mi je. A Blade of the Immortal sam em citao Mangu em vec gledao anime.
Boondock Saint je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2012, 19:07   #2208
Roronoa Zoro
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Mihajlovac City
Poruke: 2.490
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 241 puta na 181 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Roronoa Zoro
Određen forumom Re: Malo Anime...

da dignemo temu iz mrtvih sa malo awesome materijalom

http://www.youtube.com/watch?v=gV4jBw9Tu2k

Poslednja ispravka: Iris (16.11.2012 u 21:36)
Roronoa Zoro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2012, 17:49   #2209
Osbourne
Veteran
 
Član od: 21.4.2010.
Poruke: 773
Zahvalnice: 240
Zahvaljeno 206 puta na 138 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Grave of the Fireflies (1988)

http://www.imdb.com/title/tt0095327/

Animirani japanski film o desavanjima u drugom svetskom ratu. Brat i sestra se bore da prezive bez majke i oca... Plakao sam kao malo dete. Skoro ceo film. Preporucujem svima da pogledaju. Uvek sam skeptican prema animiranim i crtanim filmovima, ali ovo stvarno zasluzuje da se pogleda... Nesto sam sinoc bio pod utiskom oko ovih politickih desavanja i ne znam sta me nateralo da bas sinoc pogledam ovaj film posle nekoliko meseci koliko mi stoji na hardu. Jbn ratovi... Cemu?

9/10.
Osbourne je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Osbourne na korisnoj poruci:
Rainman (17.11.2012)
Stara 17.11.2012, 17:59   #2210
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Jel si gledao japansku voice-over verziju ili sinhronizovanu verziju na engleskom?
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2012, 18:02   #2211
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Rainman kaže: Pregled poruke
Jel si gledao japansku voice-over verziju ili sinhronizovanu verziju na engleskom?
Obavezno japansku verziju nikako sinhronizacija na engleski. Anime po meni samo tako valja gledati. I od mene preporuka za film, ja sam isto kukao. Naravno upozorenje, film je jako tezak pa ko ne zeli bedak jedno par dana neka ne gleda.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2012, 18:04   #2212
Osbourne
Veteran
 
Član od: 21.4.2010.
Poruke: 773
Zahvalnice: 240
Zahvaljeno 206 puta na 138 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Rainman kaže: Pregled poruke
Jel si gledao japansku voice-over verziju ili sinhronizovanu verziju na engleskom?
Engleski subtitle.
Osbourne je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2012, 20:30   #2213
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Odgledao sam i ja sad (japansku verziju). Sta znam. Nije lose, tuznjikavo, ali daleko od toga da se osecam depresivno zbog filma ili da me je nesto rasplakalo (mozda zato sto je posle prve scene bio jasan kraj filma, mada opet i za Hachiko sam znao pricu pa me je zeznulo mnogo gore). Ok je film.

Sad gledam po netu, ljudi su bas reagovali mnogo burnije od mene.
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2012, 1:33   #2214
Sass Drake
V.I.P. Zaštita
 
Član od: 30.9.2007.
Lokacija: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building
Poruke: 5.914
Zahvalnice: 1.181
Zahvaljeno 1.320 puta na 1.094 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Osbourne kaže: Pregled poruke
Grave of the Fireflies (1988)

http://www.imdb.com/title/tt0095327/

Animirani japanski film o desavanjima u drugom svetskom ratu. Brat i sestra se bore da prezive bez majke i oca... Plakao sam kao malo dete. Skoro ceo film. Preporucujem svima da pogledaju. Uvek sam skeptican prema animiranim i crtanim filmovima, ali ovo stvarno zasluzuje da se pogleda... Nesto sam sinoc bio pod utiskom oko ovih politickih desavanja i ne znam sta me nateralo da bas sinoc pogledam ovaj film posle nekoliko meseci koliko mi stoji na hardu. Jbn ratovi... Cemu?

9/10.

Meni su na kraju krenule suze na oči, za koje ne pamtim kada sam ih pustio zbog nekog filmskog ili anime ostvarenja.
Sass Drake je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2012, 15:41   #2215
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Malo Anime...

Krenuo sam da gledam Full metal alchemist, ali nikako nemam vremena da odgledam sve, a hocu prvenstveno da odgledam Full metal alchemist: Brotherhood...pa ako neko moze da mi kaze da li mogu da gledam FMA:B pre FMA u smislu da li je prica povezana i tako to, da ne krenem da gledam FMA:B i da budem u dafaq fazonu sve vreme
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2012, 16:34   #2216
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Malo Anime...

FMA prvih 15ak epizoda prati mangu, posle se racva u potpuno drugu pricu. FMA Brotherhood u potpunosti prati mangu. Nezavisni su jedan od drugog, gledaj koji hoces, ali se vecina slaze da je Brotherhood bolji. Ako planiras oba da gledas, prvo gledaj FMA. Btw, u prvom FMA ima par epizoda koje prate mangu koje u Brotherhoodu uopste ne postoje. U sustini nisu mnogo bitne za pricu, ali jedna od njih je vezana za lika koji ce se pojaviti kasnije u seriji.
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zdravkelja na korisnoj poruci:
Dreamfall (14.12.2012)
Stara 14.12.2012, 17:34   #2217
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.128
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Malo Anime...

Takodje po meni su u FMA neka dogadjanja na pocetku emotivnije uradjena nego u Brotherhoodu u kome kao da su zbrzana (mala devojcica i Hudges). Tako da pogledaj oba, Brotherhood jeste bolji (prvenstveno zbog toga sto je non-canon deo iz FMA losije napisan u odnosu na mangu) ali ni "obican" nije za bacanje
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Andross na korisnoj poruci:
Dreamfall (15.12.2012)
Stara 14.12.2012, 19:45   #2218
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Malo Anime...

Da, zbrzali su malo Brotherhood na pocetku da bi sto pre presli deo koji je slican prvom animeu. Prvi anime je stvarno odlican i dugo je bio fan favourite medju ljubiteljima animea, pa mozes da zamislis koliko je BH dobar kada ga je prevazisao
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zdravkelja na korisnoj poruci:
Dreamfall (15.12.2012)
Stara 15.12.2012, 0:14   #2219
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Malo Anime...

Sad sam odlucio prvo da odgledam Fairy Tail anime(prve 3 epizode smore, ali posle postaje awesome ) i da procitam mangu, kao i da procitam Naruto i Bleach mangu i da odgledam Naruto i Bleach filmove i jos hocu da odgledam Full Metal Alchemist i FMA:B i jos da zavrsim gledanje Sword Arts online (ima jos 1 epizoda valjda ) i da procitam one kratke romane na kojima se ovaj anime zasniva...u planu su mi jos i Sword of the stranger i prelazenje Fallout Nev Vegasa, a mora i pos'o da se radi pa tesko da cu da stignem sve ovo, zato reko' da ostavim FMA za neka dokonija vremena, ali posle vasih preporuka to je tesko izvodljivo

BTW Bleach manga se zakuvala...cini mi se da ce ovo da bude jako dobar final arc...da svima Bleach ostane u lepom secanju tj. da se zaboravi onaj filler horor maraton koji je srozao kvalitet anime-a
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.12.2012, 14:17   #2220
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Malo Anime...

Da se ubacim i ja u temu da ispricam svoje utisce o anime-u bice ovo poduze.
Spoiler za poduza prica:
Gledao sam razne anime i inace smatram da su kad je u pitanju Akcija, Horor, Drama, Opis likova,Personalizacija,Scenario Animacija i Dubina tu su nenadmasni svaka cast japancima.

Kad je u pitanju komedija, tu jedino imaju prednost crtaci klasicni .

Mahom sam gledao ove starije jos dok sam bio manji DB ,DBZ, Fist Of the North Star(movie prvi anime koji sam ikad gledao i dan danas pamtim scene eksplozije tela i onu tenziju, Kenshiro je stvarno bio madness) Hokuto no Ken kao serijala njega se nesecam kao sto se secam filma samo kroz maglu.

Zatim sam gledao i Voltron toliko sam voleo taj serijal da sam cuvao igracku robota bukvalno godinama a da je nisam deformisao, i na kraju sam je izgubio pri selidbi, samo se nesecam dal se bio subovan ili nasa sinhronizacija, zato sto sad gledam bas na Yt open Theme u Eng verziji i totalno je crap zvuci uzas .

Saiber rajder sam isto gledao sigurno al sam bio bas mali ne secam se.

Dragon Ball sam gledao 3 il 4 puta ceo serijal, bas pre jedno 2-3 nedelje sam opet obrnuo na engleskom dubovanu zato sto je mega cool nek kaze ko sta oce, ali likovi ce mi uvek ostati u glavi najbolji pokusaj klasicnog martial arts-a ikad, kazem pokusaj zato sto je bio suvise neozbiljan ali to i daje car.

Dbz isto samo bez komedije i dobar je do kraja Frieza sage a i pre toga postao je totalno Sf sa Gay prenapumpavanjima .

Pokemoni su ipak najveci crap koji sam ikad gledao kao mali, razlog Repetitivnost koja ubija u pojam nema nicega ali nicega, formula se svodi na to ajde ajde o too o nee opet sam izgubio, o kako sam te rasturio i opet kako je moguce da me je pobedio kad je 100 slabiji, i tako u krug geez smoor gledao sam sve ukupno mozda 2 sezone nikad ih nisam voleo crap vidim da se i dalje prikazuje .

Digimone sam sa druge strane obozavao (iako su mnogi mislili da je to kopija pokemona) voleo sam ih iz razloga sto je svaki lik imao svoje ja, i svi su bili razliciti a morali su da rade zajedno, + borbe su bile 10000 ozbiljnije i intenzivnije od pokemona, odgledao sam Adventure 1 i 2 i oba nisu imala bas kraj ono da kazes, prvi je imao otvoren kraj a drugi planski los ali sve ostalo je izvedeno odlicno.

Vandred on je imao cool pricu, svidelo mi se osim hmm boobs svidelo mi se to sto je glavni lik okruzen zenama, a one umesto da nasrnu na njega one smatraju njega za svinju posast aliena i td, dobro to se menja kasnije ali neodoljivo podseca na feministkinje.

Samo je malo isto poceo da davi na drugoj polovini u dve epizode al kraj je dobar napokon skapirao lik sta treba da radi i da ne bude djubre (ne bas djubre al da se otvori) prema jedinoj koja ga je volela od pocetka .

Yugioh je bi ok nista posebno suvise predvidljiv ali nasa sinhronizacija je bila iznenadjujuce dobra za razliku od eng koji sam video na Yt i svi kazu da je shit.

Saman king je bio ekstra trajao je taman kolko treba prica vec vidjena, ali jako dobro izvedena, borbe onako to je ono kada znas otprilike sta ce se desiti al opet ne maris, znas da se sve fokusira na glavnog lika, i tu nema izuzetka, slicno ko sa DB cak je i kraj slicno ko u DBZ, i ovde je bilo potrebno okupljanje duhova svih ostalih da bi uputio zavrsni napad i pobedilo nepremostivo ko u Dbz uglavnom saman king bi svrstao ispred Pokemona i Yugioh a ispod DB-a .

Bleach sam gledao nekoliko epizoda, i ne svidja mi se prosto skakanje kroz prostor i vreme na svakih par minuta ne znas sta je filer a sta ne ma daj inace akcione scene jesu bile odlicne zaista ali ti fileri ubijaju sve mozda cu pogledati koju epizodu da se udubim .

One piece tek da ne govorim bez uvrede ali preko 500 EP za ono neozbiljno totalno ne bitno da li je censored ili uncut, ono je ...... crtez mi se ne svidja pre svega nisam mogao duze od par epizoda prosto nije moj zanr nikako careless i flat osecaj .

To je ono sto se secam ali posto sada idem na malo ozbiljnije i tamnije anime juce sam zavrsio sa gledanjem Elfen Lied. Puno sam citao o doticnom anime-u, i osecao sam da ce biti pun pogodak i da ce da mi se svidi tako twisted, bio sam u pravu.

To je anime koji me je stvarno odusevio nesecam se kada sam poslednji put tako uzivao, mislim da je podcenjen u odnosu na neke druge anime.

Pa ima strasan spoj drame, akcije, horora ne klasicnog ljudskog horora, likovi su strasno dobro presdstavljeni, krvi ne manjka ali ona nije tu radi sok efekta, kao sto neki kazu nego da bi se prikazala surovost i situacija na pravi nacin i crtez i animacija su ekstra i prikaz najgoreg u ljudima je apsolutno pogodio srz, i svaka moguca najgora stvar koju jedan covek moze da napravi je prikazana direktno u lice.

Mnogi su odustali posle gledanja prve epizode smatrajuci da ce to biti cisti pokolj, ali ne vec od druge epizode krece da se odmotava tuzna prica, koja na kraju 13 epizode kulminira, i prosto tera na suze, to mi se vec desilo dvaput juce i danas jos gore, najgori osecaj kad ti ne idu suze ali samo sto ne podju.
Prosto izvlaci ono najtuznije iz gledaoca pretposlednja scena pogotovo, tolko fucking tuzno al mnogo lepo 13 epizoda uzivanja onaj ko odgleda do kraja i makar jednom ne oseti knedlu u grlu i suze nije covek .

Da je mene koji veoma retko izrazavam takvu emociju povuklo me je a i saosecam sa Lucy/Kaede iz razloga sto sam u detinjstvu i previse puta iskusio slicnu situaciju jedina razlika je sto ja nisam imao Vektore da bih prepolovio sve.

Najveca moguca preporuka za one koji su culi ali nisu odgledali Elfen Lied nek odgledaju.


Izvinite sto sam ovako detaljan bio, ali nisam jos ucestvovao u ovoj temi a toliko toga sam morao da iznesem.

Sada cu najverovatnije krenuti ovih dana da gledam Gantz, a posle toga Death Note genijalno mi deluju oba serijala a znam o cemu se radi, takav zanr m je super, i ovakav ko Elfen Lied naravno.

Higurashi deluje dobro al sam cuo da otaljava puno nakon nekog vremena.

Poslednja ispravka: Iris (24.12.2012 u 18:22)
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
animacija, anime, japan, serije

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Šta slušate od muzike... Covenant Opšta kultura 16355 19.3.2024 17:48
DivX to DVD VMedic Video/TV softver 67 29.6.2014 22:01
Malo kritike nije na odmet Covenant O SK-u uopšte 77 3.7.2006 13:56


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:10.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com