Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.6.2009, 0:55   #1
Razial
Novi član
 
Član od: 11.4.2009.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Exclamation Problem, gasenje browsera i usporen rad WMV i FLV formata.....

Imam jedan vrlo velik problem. Imam dosta slabu konfiguraciju kompjutera, mada mislim da to nije glavna prepreka, s' obzirom da mi je ranije kompjuter radio sasvim normalno. Konfiguracija je :
Intel 933 MHz
512 MB RAM-a
HD 20 GB
Graficka GForce 4200 Ti

Glavni problem koji se javlja jeste gasenje Firefox-a samog od sebe. Pokusao sam da instaliram i druge browser-e (nekih desetak sigurno), da vidim da nije do Firefox-a nesto, medjutim isti problem se javljao sa svima.

Isto tako javlja mi se problem dosta usporenog pa skoro do nemoguceg gledanja WMV , FLV i jos nekih video formata...

Mnoge igre koje su mi ranije radile skroz normalno su pocele da seckaju, npr. ranije sam sasvim komotno uspevao da pokrenem GTA San Andrea...

Klipovi na Youtube-u ne mogu da se gledaju normalno takodje (sto je verovatno povezano sa tim problemom nemogucstva normalnog gledanja FLV formata)..

------------------------

Mislio sam da je do nekih kodeka, brisao sam postojece pack-ove, instalirao nove i slicno, dvesta kombinacija, medjutim nista.

Mislio sam da nije do Windowsa, brisao sam Windows, formatirao HD, instalirao vise razlicitih verzija Windowsa, opet nista.

Probao sam i sa Linuxom Xubuntu (koji trenutno koristim), posto mi je ortak rekao da je dosta manje zahtevan od WIndowsa, jeste malo redje to gasenje Firefoxa i drugih browser-a, ali se opet javlja dosta cesto da ne moze nista normalno da se uradi...

Sto se kocenja WMV i FLV formata tice, takodje se desava i na Linuxu, s' tim sto mi ovde izadje poruka prilikom pustanja ovih formata: "Too many video packets in the buffer!!!"

Mislio sam da mozda ne postoji neki bad sector na HD-u koji stvara ove probleme, skinuo sam hard, nakacio drugi, instalirao Windows, nije proslo ni par minuta kako sam ukljucio Firefox, samo se sam ugasio...

Stvarno nemam predstavu sta bi moglo da bude, ali smatram da je problem hardverske prirode..
Ako imate bilo kakvu ideju, molim vas pisite!!!

Unapred Hvala!!!
Razial je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Problem sa TASKBAROM Dapper Operativni sistemi 6 11.12.2008 17:01
HDD Problem! Veeeeliki dosadni frustrirajuci problem!!! paretimpar Nosači podataka 6 18.6.2007 1:42
Problem sa gledanjem video formata! Chester Video/TV softver 10 13.3.2007 17:54
Problem sa XP-om vladale Operativni sistemi 10 21.1.2006 22:11


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:03.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com