Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 9.7.2022, 20:25   #1
Stenmark
Banned
 
Član od: 13.4.2014.
Lokacija: Gora Crna
Poruke: 2.033
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 1.009 puta na 514 poruka
Određen forumom '83

'83 - Announcement Trailer

Citat:
‘83 is a Cold-War-Gone-Hot, combined arms, first-person military shooter for high player counts (80+) currently in development at Antimatter Games.


‘83 pits two large platoons of players against each other in massive maps, fighting over a number of objectives that have a tangible impact on the battle as a whole when held by the victorious faction.


Players will have access to a selection of real-world infantry weapons and equipment, as well as a selection of powerful land and air vehicles which can decisively turn the tide of a battle.

VFX Development

Decibels of War


Tražio sam temu ali mislim da je niko nije otvarao. Od kreatora Red Orchestra i Rising Storm igara stiže nam '83 (čudan naziv za igru iskreno ). Pored većeg player counta, boljeg vizuelnog prikaza i gunplaya ubacili su i destrukciju. Nema nešto previše informacija osim ovih development vlogova. Predpostavljam da će zvanični release date objaviti ove godine, a nadam se da je to 2023.
Stenmark je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.7.2022, 21:59   #2
Gadoguz
Veteran
 
Član od: 8.9.2006.
Lokacija: South Park
Poruke: 1.172
Zahvalnice: 421
Zahvaljeno 117 puta na 111 poruka
Određen forumom Re: '83

Odlegao trailer po meni ništa specijalno, sve je ovo odavno sažvakano.
Gadoguz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.7.2022, 1:19   #3
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: '83

Ovaj opis me podseća na neki šablon...
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.7.2022, 3:23   #4
Stenmark
Banned
 
Član od: 13.4.2014.
Lokacija: Gora Crna
Poruke: 2.033
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 1.009 puta na 514 poruka
Određen forumom Re: '83

Pa dobro, mislim da je ovo više za grupu ljudi koja je igrala i iskusila Red Orchestru/Rising Storm pa onda zna šta da očekuje. To su kvalitetni Mulitplayer FPS naslovi sa malo realnijom mehaničkom notom za razliku od današnjeg standarda gdje sve mora biti meta-kupi-skin-Battle Royale, a čast izuzecima kao što su Squad, Hell Let Loose, Tarkov, Insurgency, Ready or Not. Ovo je igra koja cilja takvu vrstu publike.

Nikada nijesu imali nekakvu nabudženu marketing kampanju. Uglavnom su to bili development updejti kroz klipove. Red Orchestra 1&2 naslovi bili su fokusirani na WW2. Prvi Rising Storm je bila ekspanzija za Red Orchestra 2 sa okršajima na Pacifiku dok je Rising Storm 2: Vietnam bila standalone igra. '83 prirodno gura franšizu u malo savremenije doba što se tiče načina ratovanja i to je kao nekakav alternativni cold war konflikt NATO snaga sa Sovjetima... Zvuči poznato :_)

Igrao sam ih do besvijesti jer je balistika i ponašanje oružija sjajno odrađena a to je glavni adut ovih igara. Ovaj gore development vlog o audio dizajnu dovoljno govori koliko je pažnje posvećeno detaljima. Npr. detalj, da pad partikli od eksplozije na igrača ima različit zvuk u odnosu na to da li on nosi šlem ili ne... Tehnološki inoviraju sa destrukcijom, koja je jedino bila prisutna u Battlefieldu ali je sa zadnjom igrom ona potpuno unazađena.

Ovdje će biti fokus na squad based timskoj igri sa različitim klasama. Gine se od jednog metka nezavisno od kalibra. Napucavanje sa malo realnijom notom gdje ne odlučuje to da li je puška ljubičasta ili narandžasta
Stenmark je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.5.2023, 18:58   #5
Stenmark
Banned
 
Član od: 13.4.2014.
Lokacija: Gora Crna
Poruke: 2.033
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 1.009 puta na 514 poruka
Određen forumom Re: '83

Rising Storm studio Antimatter Games is being closed

Imali su dvije igre u razvoju, IGI Reboot i ovaj '83. RIP
Stenmark je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2023, 2:26   #6
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: '83

Baš sam se ubedačio kad sam video, ripčinela Project IGI.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:21.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com