Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.9.2007, 13:21   #1
ricma985
Novi član
 
Član od: 31.1.2007.
Poruke: 23
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Perfect World!

Sutra 28. 09. 07. postavljaju evroposki server, igra izgleda i zvuci fenomenalno , cak previse dobro da bi bilo true(po trejlerima i pricama ljudi koji su je testirali na kineskim ili cijim vec serverima,vise na www.mmorpg.com). Kineska mitologija, cime nisam bas odusevljen ali zato: full customization(od lica do peta ), PvP heaven ==> sieges, GvG, free flying, pegle u, pri i za vreme letenja i plivanja dovoljno nadoknadjuju taj problem (ako je nekome to problem)
Namerno ne pisem vise, koga interesuje neka pogleda na http://www.perfectworld.com.my/.
Navodno mnogo stvari je "pokradeno" iz WoW-a, prvenstveno izgled oficijelnog sajta sto je, po meni totalno nebitno...
E, da igra je besplatna ali postoji item mall, mada kazu da se sve stvari neophodne za igranje mogu naci u samoj igri a item mall je cisto za dodatke...
ricma985 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ricma985 na korisnoj poruci:
C64freak (8.6.2009)
Stara 27.9.2007, 21:38   #2
ricma985
Novi član
 
Član od: 31.1.2007.
Poruke: 23
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Perfect World!!!

Ja sam Xeretic pa ako neko bude igrao moze da me nadje da se pomazemo...

Pozz
ricma985 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2007, 15:56   #3
maxx10
Član
 
Član od: 9.2.2006.
Lokacija: prijepolje
Poruke: 453
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 72 puta na 57 poruka
Određen forumom Re: Perfect World!!!

ne mislis valjda da ce neko da skine igru od 2.2gb ako ne das malo vise detalja! Inace isao sam na sajt i izgleda fenomenalno ali ne bi bio prvi put da me zeznu trejleri i screenshotovi i obecanja zato : MORE INFO PLZ!
maxx10 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2007, 13:01   #4
ricma985
Novi član
 
Član od: 31.1.2007.
Poruke: 23
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Perfect World!!!

Pa ajde

Zasto u moru F2P mmorpg-ova probati probati bas ovaj? Ja sam krenuo od toga da nemam sta da izgubim, skinuo je i krenuo...

Prvo pravite character-a je l' te... E sad ko prezivi editor pricace(ovo u pozitivnom smislu). Ne da mozete da podesite fizicki izgled svog lika do najsitnijih detalja, nego mozete, uz malo napora, da ga doterate da lici na vas(ima cak i par uradjenih primera ==> Yao Ming..). Jeste da na kraju ipak izgledate malo u manga fazonu (iako je kineska igra) ali nista strasno... Da ne lupetam dalje, cisto da napomenem da u realmu do sada nisam sreo jos jednog sebe... E, da imate ljude, elfove i beast-nesto-e.

E, sad sam pocetak moze biti malo konfuzan ali dok se naviknete na okruzenje i podesite tako da vam igra ne secka, sto se moze desiti na malo starijim masinama.

Kretanje je pomocu WASD ili P&C kako zelite i oba nacina odlicno rade. Prisutan je i double jump sto ce se ispostaviti kao jako zanimljiva stvarcica (ima i par questova koji zahtevaju snalazenje sa tim). Kamera se do sada fenomenalno pokazala i ne desava se (bar meni) da se zaglavite iza zgrade ili tako nesto.

Levelovanje je klasicno preko questova (najbrze) i grind (ne bas tako brzo). E da grinda ima, meni nije dosadan ali ga ima i opet ne toliko koliko u nekim drugim F2P igrama(mada kazu da je od 40+ nivoa suvi grind ali ja sam tek 16-ti tako da ne bih znao). Navodno postoji oko 5000 questova.

PvP je zastupljen (otvoren) tek posle, cini mi se, 30.-og nivoa, nisam siguran. Bce GvG, teritorijalni ratovi, gde ce guild-ovi praviti sopstvena utvrdjenja i cuvati ih ali to tek u buducnosti. Uvek mozete duel-ovati sa nekim i dobra fora (samo meni posto svi ostali kazu da nisam normalan sto mi se to svidja) je sto ne znate lvl protivnika... Jedino ako hoce da vam kaze, sto narano ne mora ali mozete okvirno znati po onome sto nosi...

Animacije nisu nista posebno, vidjao sam i bolje, ali su sasvim zadovoljavajuce. Iskreno, vose sam ocekivao.

Zvuk mi je malo siromasan, pogotovo u toku borbe, ali ajd mozda i ja trazim mnogo... Prateca muzika je made in china ali je ok.

Igram igru od 29. 09. 07. i mlogo mi se svidja i treba imati na umu da je ovo tek close beta stage i da ima malo smesnih prevoda na engleski, kucici jos uvek laju na kineskom ali se sve polako sredjuje. Novine kojih ima ili ce tek biti su razni mountovi, flying mountovi, letenje na oruzju(???), letenje pomocu krila (postoji), vencanja, muvanja (postoji), nosenje ljudi u narucju (postoji), dvoje ljudi jasu konja ili sta vec, housing, itd...

Dosta stvari je preuzeto iz WoW-a npr skill. tree, zatim jedna od meni najjacih stvari ==> kod svakog NPC-a kod koga nesto mozete da kupite mozete i da se opravite i to sve pritiskom na 1 dugme(mozda glup detalj ali mene nevidjeno smara pojedinacno kliktanje na svaku stvar u inventaru...)

Ako sam nesto zaboravio, a verovatno jesam, pitajte...
ricma985 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ricma985 na korisnoj poruci:
Carl Jonson CJ (9.11.2008)
Stara 3.10.2007, 13:30   #5
maxx10
Član
 
Član od: 9.2.2006.
Lokacija: prijepolje
Poruke: 453
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 72 puta na 57 poruka
Određen forumom Re: Perfect World!!!

OK ubedio si me. DL je u toku vidimo se u savrsenom svetu

edit: ffs skinuo sam je sa onog linka filefront.com i ne radi mi javlja neki error u data4.pck isto se desilo i mom drugu i jedan lik je postovao isti problem na filefrontu(da bio sam dovoljno glup da ne procitam na vreme) pa ako mozes da mi das link sa kog si ti skinuo bilo bi super

Poslednja ispravka: maxx10 (4.10.2007 u 14:00)
maxx10 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.10.2007, 15:08   #6
ricma985
Novi član
 
Član od: 31.1.2007.
Poruke: 23
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Perfect World!!!

Idi na www.perfectworld.com.my nadji di je download i skini preko torrent-a...

Jedina stvar koju sam zaboravio da napomenem je da na kraju closed bete se ceo server resetuje, tj svi se likovi brisu... U open beti znaci sve ponovo ali kad izbace celu igru characteri sostaju... Inace closed beta traje do 12. 10. Nadam se da te ovo nece odbiti, ako nista, skini igru pa kreni kad pocne open beta...
ricma985 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2008, 12:16   #7
Dr.X
Član
 
Član od: 12.8.2006.
Poruke: 60
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 22 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Perfect World!!!

evo ja da ozivim odavno mrtvu temu.

Skoro sam iskopao ovo negde i reko daj da se malo igram, i shta reci...zaglavio sam se uz Perfect World ko blesav

Igram na Oracle serveru i sad, posle 3-4 dana kigranja sam oko lvla 20.

Igram wing elf archera koga sam dizajnirao da bude crne koze, bele kose i ljubicastih ociju (zvuci poznato? ... da da, znam, nisam orginalan...samo mi fale 2 scimitara i panter i pravi sam :P ... doduse on nije imao krila )

Pogledajte jedan screenshot >>OVDE<<.

Potrudicu se da napravim josh par dobrih screenova i postujem cisto da vam zagolicam mastu.

Inace izasla je valjda zvanicna verzija sad u maju `08 ali vise o tome mozete procitati na oficijalnoj strani >>OVDE<<.


X
Dr.X je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.6.2008, 20:50   #8
danijel1
Član
 
Član od: 11.1.2006.
Poruke: 53
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Perfect World!!!

Da li si siguran da je igra vredna igranja? Pazi velika vecina tih igara je zanimljiva na pocetku, ali svi znamo sta se desi za par nedelja...
danijel1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.6.2008, 0:40   #9
VladarTame
Član
 
Član od: 6.5.2006.
Lokacija: BiH Visoko
Poruke: 365
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 11 puta na 11 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku VladarTame
Određen forumom Re: Perfect World!!!

Skinuo sam igru neki dan na evropskom serveru igram ( LOGICNO ) heh i ja sam na nju potrosio 2,2 GB i nisam pozalio ni sekunde meni se svidja a sada svako ima svoj ukus pa ko voli nek izvoli


In game sam PiNgU Human Mage lvl 23 trenutno u guildu Exit to je domaci guild nasi ljudi ima nekih 60 clanova pa ko igra neka dodje otvoren je jos za prijave mislim ima mjesta i sada pa neka pita i nadam se da ce ga primiti


Igra je malo zbunjujuca na pocetku dok ne skontate opcije gdje se sta nalazi kako da quest uzmete predate gdje da trazite jednostavno dok se ne uhodate malo ali kasnije ima da derete mislim igra je jednostavno dobra jos mi se svidja sto mozete lika da uradite kako vi zelite mozete ga napraviti da izgleda bas ko vi lice mozes da doradjujes u detalje samo treba da imate strpljenja i samo lagano...


Ali da vas ne tusim vise ja sam rekao svoje misljenje a vi sada izvolite...


All the Best
VladarTame je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.6.2008, 9:54   #10
bracaja
Član
 
Član od: 24.12.2007.
Lokacija: Beograd/Zaječar
Poruke: 178
Zahvalnice: 33
Zahvaljeno 31 puta na 14 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku bracaja
Određen forumom Re: Perfect World!!!

Ja ne mogu nikako da se ulogujem u igru.
Kad ukucam username i password prijavljuje mi ili cannot login to server ili incorrect user/pass (????????). A lepo sam se registrovao na onom Cubizone sajtu. Mislim, jedino tu i može da se registruje.

Neki predlog, pomoć?
bracaja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.6.2008, 12:42   #11
Dr.X
Član
 
Član od: 12.8.2006.
Poruke: 60
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 22 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Perfect World!!!

Moras da aktiviras igru za tvoj account...imas to negde na cubizone...ulogujes se, onda indes na " my games" ili tako nesto i nadjes perfect world i kliknes activate....tad ce raditi...

Uhh ja kad sam poceo bila su samo dostupna 2 servera i to oracle i delphi...ja igram na oracle i ping mi je oko 350 ali nema ni trunke laga ... da sam znao da ce biti evropski server, tu bih igrao...

Kako se zove evropski server btw? i da li postoji neka specijalna procedura da se dodje do njega?



X
Dr.X je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dr.X na korisnoj poruci:
bracaja (13.6.2008)
Stara 13.6.2008, 12:44   #12
Dr.X
Član
 
Član od: 12.8.2006.
Poruke: 60
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 22 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Perfect World!!!

Citat:
danijel1 kaže: Pregled poruke
Da li si siguran da je igra vredna igranja? Pazi velika vecina tih igara je zanimljiva na pocetku, ali svi znamo sta se desi za par nedelja...
pazi, za par nedelja ako mi dosadi, prestacu...ali sigurno je vredno skinuti 2,2 gb za par nedelja zabave...mada kako je krenulo bice mnogo vise od par nedelja


X
Dr.X je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.6.2008, 17:30   #13
Dr.X
Član
 
Član od: 12.8.2006.
Poruke: 60
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 22 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Perfect World!!!

@VladarTame :

Hajde molim te reci mi koliki ti je ping do servera i kako to sve izgleda...

Danas sam imao prvi pvp "okrsaj" ako se to moze tako nazvati...napao me lik koji je toliko lagovao da sam ga prvo video na jednom kraju ekrana daleko od mene, a zatim sam bio mrtav a on pored mene...

Hocu da iskljucim faktor daljine a imajuci u vidu da je moj EA tek lvl 30 to mogu nadoknaditi i na evropskom serveru za par dana igre...

Kako se uopste server zove?

Btw, izgleda da mora da se skine euro patch koji se instalira preko orginalne igre...izgleda da cu morati da reinstaliram ipak...


X
Dr.X je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.6.2008, 13:32   #14
Dr.X
Član
 
Član od: 12.8.2006.
Poruke: 60
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 22 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Perfect World!!!

Shvatio sam da je PW europe privatni server...

TAkodje svi oni patchevi ne rade...skidao sam 2 i nikako nisam uspeo da pokrenem igru (koristio sam novu instalaciju a ne istu igru sa kojom igram na oficijalnom serveru)

Jedino bi mozda radio kad bi downloadovao celih 2,xxx GB vec patchovane igre...

Ali imajuci u vidu da ovo nije zvanicni server, mislim da cu se drzati zvanicnog...

Ping je preko 350 al shta cesh...takav je zhivot


X
Dr.X je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.6.2008, 2:45   #15
miodrag no1
Novi član
 
Član od: 30.11.2007.
Poruke: 27
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Perfect World!!!

jedno urgent pitanje pre nego sto pocnem da skidam

da li je borba u ovoj igri akciona tipa devil may cry,kad pritisnem taster da zvekne istog momenta macem ili smaranje kao u kotor,point and klik?

hvala unapred
miodrag no1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.6.2008, 8:36   #16
Dr.X
Član
 
Član od: 12.8.2006.
Poruke: 60
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 22 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Perfect World!!!

isto kao u WoW-u i slicnim igrama ovog tipa. Ti kliknes on napada, dok ne kliknes na seto drugo. Znaci nije kao u DMC nego je slicnije kotoru, ali nema pauze


X
Dr.X je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dr.X na korisnoj poruci:
miodrag no1 (16.6.2008)
Stara 16.6.2008, 2:11   #17
miodrag no1
Novi član
 
Član od: 30.11.2007.
Poruke: 27
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Perfect World!!!

znaci robot akcija..nista,hvala
miodrag no1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.6.2008, 11:17   #18
Wolverine
Intelov plaćenik
 
Avatar korisnika Wolverine
 
Član od: 29.10.2005.
Lokacija: Danger Zone
Poruke: 1.378
Zahvalnice: 5.228
Zahvaljeno 642 puta na 306 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Wolverine
Određen forumom Re: Perfect World!!!

Pechujem ga, posle pravim lika, pa u akciju...
Wolverine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2008, 16:16   #19
Dr.X
Član
 
Član od: 12.8.2006.
Poruke: 60
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 22 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Perfect World!!!

Citat:
Wolverine kaže: Pregled poruke
Pechujem ga, posle pravim lika, pa u akciju...
Igrash li? na kom si serveru i koji nickname koristish?


X
Dr.X je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2008, 17:34   #20
VladarTame
Član
 
Član od: 6.5.2006.
Lokacija: BiH Visoko
Poruke: 365
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 11 puta na 11 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku VladarTame
Određen forumom Re: Perfect World!!!

sorry nisam bio online neko vrijeme a u mene sto se laga tice nema m problema mozda jednom u da mi zalaguje u nekih 10 h igre ( igram je previse ) ja igram na tom EU serveru skinuo sam sa neta cijelu igru i igram pa et sada sam lvl 31 nisam birao nikakav server samo sam se ulogovao heh ja misli da sam na Oracle i u guildu sam domaci guild domaca raja zove se Exit pa ako neko oce da dodje u ovaj guild neka se javi ingame nick mi je PiNgU
VladarTame je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Call of Duty: World at War Densetsu Akcione igre 1539 22.9.2019 23:44
Neobee i world of warcraft... Apocalyptic Mrežne igre 8 31.1.2010 22:26
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36
World of warcraft budajov Strateške igre 1 22.5.2008 18:19
Warcraft World Editor Lucic Nemanja Strateške igre 4 14.10.2007 17:16


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:16.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com