Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Zaštita

Zaštita Virusi, anti-virus programi, firewall...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.11.2006, 1:01   #1
GakunGak
Član
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: phazeddl.com i wtalk.org
Poruke: 435
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko Yahooa korisniku GakunGak
Određen forumom Kasper 6.0 vs NOD32 2.70

Sad kad NOD32 podrzava Vistu, a Kasper jos uvjek [nazalost] ne iako masu toga u beta verziji kaspera ne radi, pitam se da li da cekam na kaspera ili da stavim NOD....
Molim preporuke....
GakunGak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2006, 1:29   #2
Garson
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
Određen forumom Re: Kasper 6.0 vs NOD32 2.70

Pa i da je Kasper izashao ja bih uvek stavio NOD.
Garson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2006, 2:43   #3
Bojan
Novaković
 
Avatar korisnika Bojan
 
Član od: 22.8.2005.
Lokacija: Beograd, Čukarica
Poruke: 1.183
Zahvalnice: 170
Zahvaljeno 365 puta na 168 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Bojan
Određen forumom Re: Kasper 6.0 vs NOD32 2.70

Slobodno stavi NOD, to je ionako bolji AV od Kasperskog.
Bojan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2006, 20:31   #4
mniz
Veteran
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: ub
Poruke: 587
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 61 puta na 32 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mniz Slanje poruke preko Yahooa korisniku mniz
Određen forumom Re: Kasper 6.0 vs NOD32 2.70

samo se zavaravate da je bolji od kasperskog.
iskreno sta bi dao da je nod bolji od kasperskog posto nikad nisam ni voleo kasp..posto zauzima koliko god imas rama mozes da imas i 4gb ito mu je malo ,sala na stranu zasto ja kazem da je bolji kav,zato sto sam pre nekoliko meseci imao (mislim neke gadne.viruse ,.trojance itd)koji nod naravni mogao samo da mi prijavi(i to ne sve)i ja po...zdim i izbrisem,instaliram kave6 i update posle 3.4 skeniranja sveje ocistio .pre ovog dogadjaja sam preporucivo nod svakom ko pita koji antivirus da instalira .ali sad kome treba prava zastita od bakterija nek uzme kasperskog.(ovo se odnosi na one koji imaju preko 512mb ram)oni koji imaju malje rama nek uzmu nod32.
mniz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2006, 20:34   #5
GakunGak
Član
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: phazeddl.com i wtalk.org
Poruke: 435
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko Yahooa korisniku GakunGak
Određen forumom Re: Kasper 6.0 vs NOD32 2.70

To sto ti pricas je KAV 5, a ne 6!....
GakunGak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2006, 20:40   #6
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Kasper 6.0 vs NOD32 2.70

Vidim da vecina ljudi preporucuje Nod32. I ja sam jedno vreme bio za njega ali poceo je da mi pravi probleme, te nece da se update-uje, te ovo te ono, hiljadu problema. Lepo sam instalirao Kaspera, malo podesavanja i sve radi sam, sam se update-uje, sam skenira po potrebi, stiti od svega i svacega, bez problema, jedina mana sto vuce ram i to ponekad, ali niko nije savrsen.
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2006, 20:43   #7
GakunGak
Član
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: phazeddl.com i wtalk.org
Poruke: 435
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko Yahooa korisniku GakunGak
Određen forumom Re: Kasper 6.0 vs NOD32 2.70

Sto se rama tice, on ima iSwift/iChecker....
GakunGak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2006, 20:58   #8
Garson
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
Određen forumom Re: Kasper 6.0 vs NOD32 2.70

Citat:
mniz kaže:
samo se zavaravate da je bolji od kasperskog.
iskreno sta bi dao da je nod bolji od kasperskog posto nikad nisam ni voleo kasp..posto zauzima koliko god imas rama mozes da imas i 4gb ito mu je malo ,sala na stranu zasto ja kazem da je bolji kav,zato sto sam pre nekoliko meseci imao (mislim neke gadne.viruse ,.trojance itd)koji nod naravni mogao samo da mi prijavi(i to ne sve)i ja po...zdim i izbrisem,instaliram kave6 i update posle 3.4 skeniranja sveje ocistio .pre ovog dogadjaja sam preporucivo nod svakom ko pita koji antivirus da instalira .ali sad kome treba prava zastita od bakterija nek uzme kasperskog.(ovo se odnosi na one koji imaju preko 512mb ram)oni koji imaju malje rama nek uzmu nod32.
Kako li samo kod mene NOD radi k'o zmaj a redovno posecuje "zabranjene" sajtove?Bice da ti NOD nije bio update-ovan, ili pri skenu nije nameshten in-depth analysis.
Citat:
Master Neo kaže:
Vidim da vecina ljudi preporucuje Nod32. I ja sam jedno vreme bio za njega ali poceo je da mi pravi probleme, te nece da se update-uje, te ovo te ono, hiljadu problema. Lepo sam instalirao Kaspera, malo podesavanja i sve radi sam, sam se update-uje, sam skenira po potrebi, stiti od svega i svacega, bez problema, jedina mana sto vuce ram i to ponekad, ali niko nije savrsen.
To je zato shto verovatno nisi imao "original" verziju NOD-a. Nemam je dodushe ni ja, pa opet nemam te probleme.
A za KAV ti treba samo serial i imash full verziju shto kod NOD-a nije slucaj.
Vlasnici full verzije NOD-a si u prednosti nad vlasnicima trial verzije jer imaju posebne servere za update definicija.
Garson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2006, 21:26   #9
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Kasper 6.0 vs NOD32 2.70

Nemojte da očekujete da će kod neiskusnih korisnika NOD32 da funkcioniše odlično u crack-ovanoj varijanti jer je potrebno porpilično muka da se prvo pronađe odgovarajući crack i kao drugo da se pravilno instalira da omogući skidanje definicija. Takođe, ponekad će se desiti da NOD provali da imate piratsku verziju softvera i teraće vas da ponovo skidate kernel fajlove identične onima koje već imate tako da nemojte da se pitate odakle majku mu ponovo skidam neki kernel update od 5MB-a kada je to isto radio pre par dana

Kod full verzije ovih problema nema, provereno. Naravno pod uslovom da su uključeni svi moduli čije isključivanje NOD32 ne preporučuje (AMON, IMON itd.) Zato nemoj da bude kuku lele što ga nisam poslušao kad mi parče softvera lepo govorilo da to ne isključujem
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2006, 21:28   #10
Garson
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
Određen forumom Re: Kasper 6.0 vs NOD32 2.70

Citat:
holodoc kaže:
Nemojte da očekujete da će kod neiskusnih korisnika NOD32 da funkcioniše odlično u crack-ovanoj varijanti jer je potrebno porpilično muka da se prvo pronađe odgovarajući crack i kao drugo da se pravilno instalira da omogući skidanje definicija. Takođe, ponekad će se desiti da NOD provali da imate piratsku verziju softvera i teraće vas da ponovo skidate kernel fajlove identične onima koje već imate tako da nemojte da se pitate odakle majku mu ponovo skidam neki kernel update od 5MB-a kada je to isto radio pre par dana

Kod full verzije ovih problema nema, provereno. Naravno pod uslovom da su uključeni svi moduli čije isključivanje NOD32 ne preporučuje (AMON, IMON itd.) Zato nemoj da bude kuku lele što ga nisam poslušao kad mi parče softvera lepo govorilo da to ne isključujem
Ne htedoh pominjati crack, da me ne bi brisali...
Ali eto, moderator sme o tome da prica.
Garson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2006, 21:29   #11
GakunGak
Član
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: phazeddl.com i wtalk.org
Poruke: 435
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko Yahooa korisniku GakunGak
Određen forumom Re: Kasper 6.0 vs NOD32 2.70

Citat:
Garson kaže:
Kako li samo kod mene NOD radi k'o zmaj a redovno posecuje "zabranjene" sajtove?Bice da ti NOD nije bio update-ovan, ili pri skenu nije nameshten in-depth analysis.

To je zato shto verovatno nisi imao "original" verziju NOD-a. Nemam je dodushe ni ja, pa opet nemam te probleme.
A za KAV ti treba samo serial i imash full verziju shto kod NOD-a nije slucaj.
Vlasnici full verzije NOD-a si u prednosti nad vlasnicima trial verzije jer imaju posebne servere za update definicija.
1. trial je crackovan.
2. kav koristi key fajl...
3. molim pojasnjenje, za te servere...
GakunGak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2006, 21:34   #12
Garson
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
Određen forumom Re: Kasper 6.0 vs NOD32 2.70

Citat:
GakunGak kaže:
1. trial je crackovan.
2. kav koristi key fajl...
3. molim pojasnjenje, za te servere...
1.Trial jeste krekovan ali je i dalje trial verzija (sa ko zna koliko godina do isteka trial perioda).
Retail se dobija iskljucivo kupovinom originala, tj. trial se nikako ne moze pretvoriti u retail.
2.Key file, serial, isto ti je to.Uglavnom dobijesh full licensed verziju a ne trial kao kod NOD-a
3.Kakvo pojashnjenje?
Trial verzije koriste posebne servere, npr. u1.eset.com/nod_eval/ , u2.eset.com/nod_eval/ pa sve do u29.eset.com/nod_eval/.
nod_eval oznacava NOD evaluation tj. trial verziju.
Garson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2006, 21:47   #13
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Kasper 6.0 vs NOD32 2.70

A jel zna neko cenu originala NOD32?
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2006, 21:53   #14
GakunGak
Član
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: phazeddl.com i wtalk.org
Poruke: 435
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko Yahooa korisniku GakunGak
Određen forumom Re: Kasper 6.0 vs NOD32 2.70

Citat:
Garson kaže:
1.Trial jeste krekovan ali je i dalje trial verzija (sa ko zna koliko godina do isteka trial perioda).
Retail se dobija iskljucivo kupovinom originala, tj. trial se nikako ne moze pretvoriti u retail.
2.Key file, serial, isto ti je to.Uglavnom dobijesh full licensed verziju a ne trial kao kod NOD-a
3.Kakvo pojashnjenje?
Trial verzije koriste posebne servere, npr. u1.eset.com/nod_eval/ , u2.eset.com/nod_eval/ pa sve do u29.eset.com/nod_eval/.
nod_eval oznacava NOD evaluation tj. trial verziju.
1. Sta hvali TRIAL nod-u, isto radi kao i full, BEZ OGRANICENJA!
3. Pa sta ako ima eval servere, to je zato sto EVAL SERVERI NE TRAZE user/pass dok licencirani nod trazi user/pass za svoj server.
So trial koristis normalno dok je update bez provjera jer je smatran kao trial..... To je ljepota svega toga....
GakunGak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2006, 21:53   #15
JovanK
V.I.P. Phone Zone
 
Član od: 10.9.2006.
Lokacija: Trebinje @REPUBLIKA_SRPSKA@ Moja mašina:Fujitsu AH530
Poruke: 4.002
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 1.090 puta na 707 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku JovanK Slanje poruke preko Skypea korisniku JovanK
Određen forumom Re: Kasper 6.0 vs NOD32 2.70

Po meni je NOD bolji od KAV-a. Kao prvo ne usporava PC pri podizanju, ima manje sistemske zahtjeve, brže skenira i koliko znam dosta je pouzdaniji.
JovanK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2006, 21:59   #16
GakunGak
Član
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: phazeddl.com i wtalk.org
Poruke: 435
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko Yahooa korisniku GakunGak
Određen forumom Re: Kasper 6.0 vs NOD32 2.70

Pa ne znam koliko je bas pouzdan posto KAV guta trojance i trocasovno se updejtuje, prepoznaje preko 300 arhiva i stiti komp prije nego sto ti virus upadne u komp preko interneta...
Znam jer sam testirao i jedan i drugi...
Mislim da je ovo zavjera protiv brace Rusa, ali da se vratim na temu:
1. Instalirati KAV na Vistu sa polu-modulima koji rade.
2. instalirati NOD koji 100% podrzava vistu?
Dakle mislim instalirati na Vistu Ultimate...
GakunGak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2006, 22:07   #17
JovanK
V.I.P. Phone Zone
 
Član od: 10.9.2006.
Lokacija: Trebinje @REPUBLIKA_SRPSKA@ Moja mašina:Fujitsu AH530
Poruke: 4.002
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 1.090 puta na 707 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku JovanK Slanje poruke preko Skypea korisniku JovanK
Određen forumom Re: Kasper 6.0 vs NOD32 2.70

Citat:
GakunGak kaže:
Pa ne znam koliko je bas pouzdan posto KAV guta trojance i trocasovno se updejtuje, prepoznaje preko 300 arhiva i stiti komp prije nego sto ti virus upadne u komp preko interneta...
Znam jer sam testirao i jedan i drugi...
Mislim da je ovo zavjera protiv brace Rusa, ali da se vratim na temu:
1. Instalirati KAV na Vistu sa polu-modulima koji rade.
2. instalirati NOD koji 100% podrzava vistu?
Dakle mislim instalirati na Vistu Ultimate...

Da i NOD štiti računar, to jest detektuje virus prije nego ti se "udomaći" na računaru kad nešto skidaš sa neta.
JovanK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2006, 22:12   #18
GakunGak
Član
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: phazeddl.com i wtalk.org
Poruke: 435
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko Yahooa korisniku GakunGak
Određen forumom Re: Kasper 6.0 vs NOD32 2.70

Citat:
holodoc kaže:
Nemojte da očekujete da će kod neiskusnih korisnika NOD32 da funkcioniše odlično u crack-ovanoj varijanti jer je potrebno porpilično muka da se prvo pronađe odgovarajući crack i kao drugo da se pravilno instalira da omogući skidanje definicija. Takođe, ponekad će se desiti da NOD provali da imate piratsku verziju softvera i teraće vas da ponovo skidate kernel fajlove identične onima koje već imate tako da nemojte da se pitate odakle majku mu ponovo skidam neki kernel update od 5MB-a kada je to isto radio pre par dana

Kod full verzije ovih problema nema, provereno. Naravno pod uslovom da su uključeni svi moduli čije isključivanje NOD32 ne preporučuje (AMON, IMON itd.) Zato nemoj da bude kuku lele što ga nisam poslušao kad mi parče softvera lepo govorilo da to ne isključujem
Apsolutna laz 100%!
NOD ne prepoznaje da je trial extendovan na 40.000 godina, radi savrseno JER SAM GA JA KORISTIO kao takvog.....
Zato, prvo uradi nesto pa kazi po sopstvenom iskustvu, ovo je samo propaganda da se kupi original, zar ne?
OK, podrzao bih i ja original kad bi bio 5 evra....
GakunGak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2006, 0:00   #19
Garson
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
Određen forumom Re: Kasper 6.0 vs NOD32 2.70

Citat:
GakunGak kaže:
1. Sta hvali TRIAL nod-u, isto radi kao i full, BEZ OGRANICENJA!
3. Pa sta ako ima eval servere, to je zato sto EVAL SERVERI NE TRAZE user/pass dok licencirani nod trazi user/pass za svoj server.
So trial koristis normalno dok je update bez provjera jer je smatran kao trial..... To je ljepota svega toga....
1.Ne fali nishta, ja nisam ni rekao da neshto fali.
3.Nije samo to, ESET nece dozvoliti da dodje do zagushenja pa registrovani korisnici ne mogu da apdejtuju NOD.
Citat:
GakunGak kaže:
Pa ne znam koliko je bas pouzdan posto KAV guta trojance i trocasovno se updejtuje, prepoznaje preko 300 arhiva i stiti komp prije nego sto ti virus upadne u komp preko interneta...
Znam jer sam testirao i jedan i drugi...
NOD se apdejtuje po potrebi, moze biti i dva puta u toku jednog sata.
To shto se KAV apdejtuje na tri sata nishta ne znaci.
I NOD shtiti pre upada, naravno.
I ja sam testirao oba, i sa NOD-om nisam imao problema a bilo je "ugodnije" raditi na mashini sa NOD-om nego sa KAV-om.
Citat:
GakunGak kaže:
Apsolutna laz 100%!
NOD ne prepoznaje da je trial extendovan na 40.000 godina, radi savrseno JER SAM GA JA KORISTIO kao takvog.....
Zato, prvo uradi nesto pa kazi po sopstvenom iskustvu, ovo je samo propaganda da se kupi original, zar ne?
OK, podrzao bih i ja original kad bi bio 5 evra....
Nije bash laz, ima raznih krekova, ima taj koji produzava trial period na 40000godina, ima jedan (ja koristio) koji samo zaustavlja trial period (uvek stoji na 30 dana), a ima i jedan koji posle 30 dana odlazi u minus ( ), tj. dobija negativne vrednosti.
BTW, original NOD nije bash 5e ali jeste oko 2000 din, shto nije mnogo za tako kvalitetan softver.Da mi nije ovako lako naci krek, sigurno bih ga pazario.
Garson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2006, 0:02   #20
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Kasper 6.0 vs NOD32 2.70

Citat:
GakunGak kaže:
Apsolutna laz 100%!
NOD ne prepoznaje da je trial extendovan na 40.000 godina, radi savrseno JER SAM GA JA KORISTIO kao takvog.....
Zato, prvo uradi nesto pa kazi po sopstvenom iskustvu, ovo je samo propaganda da se kupi original, zar ne?
OK, podrzao bih i ja original kad bi bio 5 evra....
Jesi li ti to možda nešto ljut na mene pa si potegao za ovakvim tonom ili ti je jednostavno krivo što ne misle svi u ovoj temi kao ti pa očajnički pokušavaš da "staviš svima do znanja" da opasno greše?
Kao prvo, ne možeš da kažeš za nekoga da laže, što je u prvu ruku nekulturno, ako svoje informacije ima iz prve ruke tj. korisnik je NOD-a još iz dana kada su se pojavile neoficijelne beta verzije i kada je mesečni update bio "težak" par stotina KB. Od tog trenutka pa sve do dana današnjeg koristim isključivo NOD i nemam nameru da trošim svoje vreme na upoređivanje sa drugim proizvodima sve dok NOD bude radio svoj posao kako treba, što je za sada slučaj. Takođe, još manje imam nameru da se raspravljam sa ljudima koji za pametno utrošeno vreme smatraju ulazak u besmislenu maratonsku raspravu upoređivanja antivirusnih programa po hiljaditi put u "ganc" novoj temi i po sistemu "ajd Jovo nanovo" pa kud stignem.

Kao drugo, pomenuta stavka da NOD32 ima običaj da u crack-ovanoj verziji nasumično ponovo skida kernel update-ove je tačna što možeš da proveriš bilo gde na netu gde se vode ozbiljnije rasprave o antivirusnim programima (za razliku od ovoga ovde što liči na cirkus) i naravno ovo važi za novije verzije NOD-a što me opet navodi da pomislim na to da koristiš neku matoru antikvitet verziju koja se još uvek crack-ovala na "klasičan način".

Kao treće, nisam PR manager nijedne softverske kuće na ovom svetu pa da imam koristi od toga da promovišem legalne verzije bilo kakvog softvera niti mi to uopšte pada na pamet jer bih radio Sizifov posao na ovakvom jednom mestu. Činjenica stoji da neregistrovane verzije NOD32-a imaju često običaj da ne mogu da se konektuju na update server, što je posledica loše odrađene "Ilegalne radnje", koristi se ograničen broj update servera što prilikom svežeg update-a (koji se radi na čistoj verziji) može da potraje duže i slične stvari. Ako nekome ne smeta da ima ovakve probleme neka ga koristi uzdravlje. Ja ga neću psovati niti ću mu držati bezvezne pridike kako je nemoralno imati piratski softver i slične već odavno opevane stvari. Ali ću bez pardona da psujem svakoga ko se pojavi sa nekim mangupskim čvrstim stavom koji treba nekoga da ubedi da "svačija svojina" još uvek postoji i da je lepo ukrasti od nekoga.
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Ručni update NOD32 Predrag Stankovic Zaštita 50 24.1.2011 13:54
Ponovo problemi sa NOD32 alien Zaštita 13 6.10.2006 19:17
NOD32 problem sa konekcijom GakunGak Kvarovi 14 26.7.2006 19:38
NOD32 & java problem pavlaka Internet tehnologije 4 1.6.2006 20:22
Neki problemi sa nod32 alien Zaštita 3 3.3.2006 0:44


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:49.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com