Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.5.2011, 2:13   #21
Devilish Soldier
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.1.2009.
Lokacija: Beograd, Borča
Poruke: 3.053
Zahvalnice: 787
Zahvaljeno 1.296 puta na 728 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Devilish Soldier
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Neko reče da se samo "usavršava" PES 11 što mi se moram reći ni malo ne dopada. Kontam da ću se i posle PES 2012 držati po strani (igrati PES 6).
Što se tiče VS tema, uveo bi je u pravilnik foruma SK.

Poslednja ispravka: Devilish Soldier (19.5.2011 u 2:26)
Devilish Soldier je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.5.2011, 2:16   #22
nikolapfc89
Starosedelac
 
Član od: 27.10.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 1.326
Zahvalnice: 1.181
Zahvaljeno 801 puta na 358 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Meni se cini odlicna ideja da "srede" pes 2011.
Jer na prvu ruku,nije los,ima potencijal.Jer se zna na kojim segmentima treba poraditi.
Do sada izbacivanjem "novog" fudbala nisu nista postigli,uvek bi bilo nesto novo,a opet fali,ovako ce konacno znati na cemu rade.

Gledam onaj klip pozadi,dok Sebas prica,kao da je neki drugi fudbal,nekako lepo izgleda.
nikolapfc89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.5.2011, 10:10   #23
_Grotesque_
Veteran
 
Član od: 16.2.2006.
Lokacija: Negotin
Poruke: 505
Zahvalnice: 263
Zahvaljeno 102 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Da se ja nesto pitam, svim ovim kompanijama koje prave sportske igre bih nametnuo da ne mogu da izdaju "novu" igru svake godine vec da samo naplate taj hebeni DLC (sto svaki nastavak realno i jeste) nekih 10 evra i cozdra vozdra!

Pa dokle bre vise uzimaju 40 evra svake godine ni za sta?!

"Unapredicemo gameplay, malo poboljsati grafiku i srediti roster", a zamlate neka daju pare svake godine za jedno te isto *****e.
Jedno te isto, te jedno te isto.
Rece Rambo i ostade ziv.

Od ovog trenutka bojkotujem sve sportske igre, bar or`ginale!
_Grotesque_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.5.2011, 11:06   #24
Mafija2
Banned
 
Član od: 23.1.2010.
Lokacija: Jay-Z and Alicia Keys - Empire State of Mind In New York
Poruke: 1.725
Zahvalnice: 413
Zahvaljeno 203 puta na 162 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Znas koliko ce oni da se nerviraju sto im jedan lik nece kupiti igru? Ako je FIFA 11 za PC dobra igra, onda FIFU 12 samo da unaprede i srede neke sitne bagove i od mene imaju zagarantovanih 50e...
Isto tako i za PES meni se licno ne svidja ali ima kom se svidja i samo da srede neke stvari ti igraci ce kupiti rado PES 12....
Mafija2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.5.2011, 11:15   #25
_Grotesque_
Veteran
 
Član od: 16.2.2006.
Lokacija: Negotin
Poruke: 505
Zahvalnice: 263
Zahvaljeno 102 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Citat:
Mafija2 kaže: Pregled poruke
Znas koliko ce oni da se nerviraju sto im jedan lik nece kupiti igru? Ako je FIFA 11 za PC dobra igra, onda FIFU 12 samo da unaprede i srede neke sitne bagove i od mene imaju zagarantovanih 50e...
Isto tako i za PES meni se licno ne svidja ali ima kom se svidja i samo da srede neke stvari ti igraci ce kupiti rado PES 12....
Ma nek vas muzu i sisaju onda!
_Grotesque_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.5.2011, 11:59   #26
maska
Starosedelac
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Levo od Albukerkija pa pored ludnice
Poruke: 1.205
Zahvalnice: 403
Zahvaljeno 241 puta na 173 poruka
Talking Re: Pro Evolution Soccer 2012

Citat:
Mafija2 kaže: Pregled poruke
Znas koliko ce oni da se nerviraju sto im jedan lik nece kupiti igru? Ako je FIFA 11 za PC dobra igra, onda FIFU 12 samo da unaprede i srede neke sitne bagove i od mene imaju zagarantovanih 50e...
Isto tako i za PES meni se licno ne svidja ali ima kom se svidja i samo da srede neke stvari ti igraci ce kupiti rado PES 12....
Uglavnom sam sa ortacima pikao narodnjake al smo zato na pivo gricke uvek ostavljali 40e kad se okupimo (sad ti vidi koliko smo mi para dali njima )!!!
maska je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.5.2011, 16:27   #27
maremas
Starosedelac
 
Član od: 26.11.2006.
Lokacija: Borča
Poruke: 1.324
Zahvalnice: 165
Zahvaljeno 1.210 puta na 500 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Citat:
Mafija2 kaže: Pregled poruke
Znas koliko ce oni da se nerviraju sto im jedan lik nece kupiti igru?
Neće to biti jedan lik, već masa i masa njih. PES 2011 sam batalio jos početkom marta, a i pre toga napravio pauzu skoro 2 meseca jer me je doveo do granice ludila...
Napravio sam pauzu i krenuo opet kao da ga igram online, u početku sve super i polako kako vreme odmiče sve se vraća na staro, a to da ovaj PES ima najgori i najkriminalniji AI u istoriji!!!
Igrači nisu svesni lopte a još manje protivnika, mada ni svojih saigrača... to je neverovatno, ja mogu da upravljam jednim igračem ali ne mogu sa ostalih 10 jbt, koji treba da igraju za mene ali oni su svaki priča za sebe. Ja ne znam šta je Konami zaje*o sa ovom verzijom, ali ovo je meni totalno neigrivo, pravo mučenje je pogotovo za onoga ko svoju igru zasniva prvenstveno na dobroj odbrani

Tek kad probam demo i lično se uverim da li je AI ok, onda ću poverovati u ovu šarenu lažu da će AI doživeti najveće unapređenje. Ovo je sramota šta napraviše od igre, pa PES 2010 mi je bio igriviji od ovoga

P.S.
Prvi put sam zbog PESa polomio džojped, a to sve zbog PES 2011!
maremas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 8 korisnika se zahvaljuje korisniku maremas na korisnoj poruci:
AndreIguodala (30.5.2011), Devilish Soldier (19.5.2011), Nikola Lavrnja (20.5.2011), NIx Car (3.6.2011), Pele10 (24.5.2011), Red_Devil_89 (19.5.2011), Retardinjo (20.5.2011), _Grotesque_ (19.5.2011)
Stara 19.5.2011, 21:17   #28
Zale
Banned
 
Član od: 5.10.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 339
Zahvalnice: 116
Zahvaljeno 170 puta na 70 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Citat:
maremas kaže: Pregled poruke
Neće to biti jedan lik, već masa i masa njih. PES 2011 sam batalio jos početkom marta, a i pre toga napravio pauzu skoro 2 meseca jer me je doveo do granice ludila...
Napravio sam pauzu i krenuo opet kao da ga igram online, u početku sve super i polako kako vreme odmiče sve se vraća na staro, a to da ovaj PES ima najgori i najkriminalniji AI u istoriji!!!
Igrači nisu svesni lopte a još manje protivnika, mada ni svojih saigrača... to je neverovatno, ja mogu da upravljam jednim igračem ali ne mogu sa ostalih 10 jbt, koji treba da igraju za mene ali oni su svaki priča za sebe. Ja ne znam šta je Konami zaje*o sa ovom verzijom, ali ovo je meni totalno neigrivo, pravo mučenje je pogotovo za onoga ko svoju igru zasniva prvenstveno na dobroj odbrani

Tek kad probam demo i lično se uverim da li je AI ok, onda ću poverovati u ovu šarenu lažu da će AI doživeti najveće unapređenje. Ovo je sramota šta napraviše od igre, pa PES 2010 mi je bio igriviji od ovoga

P.S.
Prvi put sam zbog PESa polomio džojped, a to sve zbog PES 2011!
Koliko se sećam, zar ti nisi bio jedan od onih najvećih fanova PES-a...koiji je toliko hvalio pes, kao da ga ti prodaješ, a ne konami... Eh ljudi, ima leka i za to... Nije spam, ali je istina...

<--Play FIFA 11-->
Zale je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.5.2011, 21:20   #29
Mafija2
Banned
 
Član od: 23.1.2010.
Lokacija: Jay-Z and Alicia Keys - Empire State of Mind In New York
Poruke: 1.725
Zahvalnice: 413
Zahvaljeno 203 puta na 162 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Citat:
Zale kaže: Pregled poruke
Koliko se sećam, zar ti nisi bio jedan od onih najvećih fanova PES-a...koiji je toliko hvalio pes, kao da ga ti prodaješ, a ne konami... Eh ljudi, ima leka i za to... Nije spam, ali je istina...

<--Play FIFA 11-->
Ja se ne secam da ga je hvalio, znam da je igrao i igrao fifu 11 preko GR-a i odjednom prestao, a sta mu je bilo ne znam.
Mafija2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.5.2011, 23:17   #30
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Citat:
_Grotesque_ kaže: Pregled poruke
Pa dokle bre vise uzimaju 40 evra svake godine ni za sta?!
Od mene nece videti nikada...I ja se pitam ko je toliko lud pa da kupuje original igru koja svake godine izlazi sa sitnim promenama...Ali dobro, ne bih za to dao pare da me ubiju.
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Romantic na korisnoj poruci:
AndreIguodala (30.5.2011)
Stara 19.5.2011, 23:33   #31
Devilish Soldier
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.1.2009.
Lokacija: Beograd, Borča
Poruke: 3.053
Zahvalnice: 787
Zahvaljeno 1.296 puta na 728 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Devilish Soldier
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Ima ljudi koji su "kolekcionari".
Devilish Soldier je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.5.2011, 0:44   #32
maremas
Starosedelac
 
Član od: 26.11.2006.
Lokacija: Borča
Poruke: 1.324
Zahvalnice: 165
Zahvaljeno 1.210 puta na 500 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Citat:
Zale kaže: Pregled poruke
Koliko se sećam, zar ti nisi bio jedan od onih najvećih fanova PES-a...koiji je toliko hvalio pes, kao da ga ti prodaješ, a ne konami... Eh ljudi, ima leka i za to... Nije spam, ali je istina...

<--Play FIFA 11-->
Jesam PES fan ali ako igra ne valja ne valja, PES 2011 je i najbolji i najgori PES u isto vreme, a fifu sam prestao da igram, smorila me... Jedino što bacim koju partiju sa drugarima kad se okupimo...
maremas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.5.2011, 0:52   #33
Nikola Lavrnja
Član
 
Član od: 19.1.2007.
Poruke: 382
Zahvalnice: 186
Zahvaljeno 86 puta na 63 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Citat:
maremas kaže: Pregled poruke
P.S.
Prvi put sam zbog PESa polomio džojped, a to sve zbog PES 2011!
Nikad igrac od tebe, kad tek sada lomis prvi put dzojstik Nema Pes-a zbog kojeg meni nije leteo dzojstik. Sreca, ovaj Rumblepad je ultra izdrzljiv, stvarno neverovatno sta je sve izdrzao do sada.

Ah, da ne zaboravim, PES 6 rules, kao i uvek (a kako sada deluje i zauvek).

EDIT: A lekciju o sudjenju o igri tek nakon demo isprobavanja smo valjda naucili jos prosle godine (ako ne i ranije)
Nikola Lavrnja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Nikola Lavrnja na korisnoj poruci:
Devilish Soldier (20.5.2011)
Stara 20.5.2011, 0:55   #34
maremas
Starosedelac
 
Član od: 26.11.2006.
Lokacija: Borča
Poruke: 1.324
Zahvalnice: 165
Zahvaljeno 1.210 puta na 500 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Ma imam ja jedan Microsoft đojped, bacim ga od parket i vrati mi se u ruke, nisam mu ništa mogao, evo i dalje mi čitav ali ga ne koristim



Sad imam ovo ali ne smem da ga bacim

maremas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.5.2011, 21:55   #35
Retardinjo
Član
 
Član od: 9.8.2009.
Poruke: 177
Zahvalnice: 161
Zahvaljeno 173 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Citat:
maremas kaže: Pregled poruke
Neće to biti jedan lik, već masa i masa njih. PES 2011 sam batalio jos početkom marta, a i pre toga napravio pauzu skoro 2 meseca jer me je doveo do granice ludila...
Napravio sam pauzu i krenuo opet kao da ga igram online, u početku sve super i polako kako vreme odmiče sve se vraća na staro, a to da ovaj PES ima najgori i najkriminalniji AI u istoriji!!!
Igrači nisu svesni lopte a još manje protivnika, mada ni svojih saigrača... to je neverovatno, ja mogu da upravljam jednim igračem ali ne mogu sa ostalih 10 jbt, koji treba da igraju za mene ali oni su svaki priča za sebe. Ja ne znam šta je Konami zaje*o sa ovom verzijom, ali ovo je meni totalno neigrivo, pravo mučenje je pogotovo za onoga ko svoju igru zasniva prvenstveno na dobroj odbrani

Tek kad probam demo i lično se uverim da li je AI ok, onda ću poverovati u ovu šarenu lažu da će AI doživeti najveće unapređenje. Ovo je sramota šta napraviše od igre, pa PES 2010 mi je bio igriviji od ovoga

P.S.
Prvi put sam zbog PESa polomio džojped, a to sve zbog PES 2011!

Smeshan si. Ja sam polomio 3 svoja i dva od mog brata, jednom skochio i iz besa nabio petu. J*beno jeziva igra. Ja sam pesimista kada je u pitanju pes(ili bilo koja druga igra koja se godinama "unapredjuje" u novi nastavak) jer njih realno z*abole ona stvar, sve je u lovi, a ne u tome da ce igrachi da osete "realni" fudbal

M
Retardinjo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.5.2011, 0:44   #36
sidewinder989
Veteran
 
Član od: 27.1.2011.
Lokacija: Illium
Poruke: 1.057
Zahvalnice: 311
Zahvaljeno 162 puta na 120 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Pes 2010 je bio 10 klasa iznad 11ice... dovoljno je sto sam ga igrao od oktobra do oktobra i sa patchevima i ortacima, pa malo master liga pa malo online uvek je bilo zanimljivo ! e kad se setim zalili smo se zbog "bagova" zasto golmani ispustaju lake lopte bla bla a dobili smo sve najgore u 11ici.. kao sto kaze maremas kad dobijem demo i uverim se da je igriv i da AI nije kao da su ga radili osnovci neke skole u avganistanu tad cu se vratiti na pes... novi pes tj.. pes6 godinama ne odlazi sa harda i aktivno se igra online jer je kraljevski fudbal kakav nije vidjen od tada
sidewinder989 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.5.2011, 1:19   #37
Devilish Soldier
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.1.2009.
Lokacija: Beograd, Borča
Poruke: 3.053
Zahvalnice: 787
Zahvaljeno 1.296 puta na 728 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Devilish Soldier
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012



Predstavljene promene i noviteti PES-a 2012.


Nakon što je "slučajno" procurio klip o gameplayu FIFE 12, Pro Evolution Soccer je izdao informacije o svojim poboljšanjima.

Glavne mogućnosti u Pro Evolution Soccer 2012 će biti zonska odbrana i poboljšanje pozicije odbrambenih igrača, što će otežati prodiranje napadača. Ovo će dovesti do bržeg mjenjanja između igrača sa desnim analogom, što je vrlo korisno u reagovanju na "duge" lopte ili brze prodore.

Još jedno poboljšanje se odnosi na ofanzivnu igru, tačnije na AI funkcije. Ovo će dovesti do boljeg sporazumijevanja igrača u kontra napadu, u jedan-na-jedan situacijama ili prodorima za asistenciju. Igrači će sami reagovati u napadu sa povremenim trčanjem što će zavarati odbranu, te otvoriti više mjesta za napad za ostali dio tima.

"PES 2012 će se fokusirati na glavne elemente "pravog" fudbala: ofanzivu, slobodu kretanja i timsku igru, tj. igru tima kao cjeline i u napadu i u odbrani. Ovi kombinani elementi će dati veliki plus za predstojeći PES", rekao je Shingo ‘Seabass’ Takatsuka.

Pro Evolution Soccer 2012 će nastojati da spriječi nerealne prodore u napadu, kao što je npr. "šetanje" kroz odbranu (kao da je neka arkadna igra). Takatsuka je obećao najrealniju fudbalsku igru ikada, te da ćemo dobiti osjećaj "pravog" meča.

Pro Evolution Soccer 2012 je najavljen za jesen 2011, te će izaći u verzijama za Xbox 360, PlayStation 3, Wii, PC, PSP i PlayStation 2.

Kopirano sa BPB
Devilish Soldier je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Devilish Soldier na korisnoj poruci:
Luka Roksić (29.5.2011), NIx Car (3.6.2011)
Stara 23.5.2011, 2:02   #38
nikolapfc89
Starosedelac
 
Član od: 27.10.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 1.326
Zahvalnice: 1.181
Zahvaljeno 801 puta na 358 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Adam @ WENB :

Citat:
Well PES 2012 is so stable right now, from quick FK's to advantage rule, to physicality and collision detection, to brand new reworked ball physics...
Oh wait, that was one of the surprises...


Citat:
So you guys are starting to understand how awesome a game can be with solid improvements, right?

So from everything I've said now, add individual player run styles (back again), and then also add AI awareness, like slowing down when the ball is going out of play and wont be caught (nice animation), and we have an amazing product.
Ovo bi moglo da bude dobro.
nikolapfc89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.5.2011, 16:01   #39
OWERKLOKER
Starosedelac
 
Član od: 9.1.2009.
Poruke: 2.557
Zahvalnice: 204
Zahvaljeno 333 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Sve je to lepo sto oni najavljuju,ali svake godine ista stvar.Obecavaju kule i gradove a na kraju pola ne ostvare i jos dodaju gomilu bagova.11-ica je svakako bolji fudbal od 10-ke ali ima tu jos mnogo prostora za poboljsanja.
A pes6 je proslost i ne moze nikako da se meri sa 11-icom.
OWERKLOKER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku OWERKLOKER na korisnoj poruci:
Retardinjo (29.5.2011)
Stara 23.5.2011, 18:52   #40
dulezmaj
Veteran
 
Član od: 17.7.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 971
Zahvalnice: 796
Zahvaljeno 503 puta na 255 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Citat:
OWERKLOKER kaže: Pregled poruke
Sve je to lepo sto oni najavljuju,ali svake godine ista stvar.Obecavaju kule i gradove a na kraju pola ne ostvare i jos dodaju gomilu bagova.11-ica je svakako bolji fudbal od 10-ke ali ima tu jos mnogo prostora za poboljsanja.
A pes6 je proslost i ne moze nikako da se meri sa 11-icom.
fazon je sto ce ove godine zaista napraviti odlicnu igru,sto kaze ona stara Rim nije izgradjen za dan,tako ni odlican pes ne moze od jednom a menjali su endzin za pes 11,stoga sada kada ga ispoliraju dodaju neke nove stvari poboljsaju grafiku,dodaju prednost,nove atmosferske uslove ima da naprave odlicnu igru koja ce biti zaista najbolji pes ikada.....zivi bili pa videli ali mislim da je ovo istina...ali i videcemo uskoro evo kraj maja sace i E3 uskoro i vec cemo imati gameplay video posle demo.........drzim palceve da ove godine opet imamo 2 odlicne fudbalske simulacije
dulezmaj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dulezmaj na korisnoj poruci:
Luka Roksić (29.5.2011)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Game-o-Kwiz Patton Opšta kultura 15955 9.6.2017 14:42
Pro Evolution Soccer 2011 Devilish Soldier Sportske simulacije 2913 1.10.2011 16:49
[Symbian] Pro Evolution Soccer 2010 - problem milosh-96 Igre za mobilne telefone 5 28.2.2011 20:37
Pro Evolution Soccer 2008 PC resenje za sve relja1234 Sportske simulacije 7 3.6.2008 10:01
Laptop za Pro Evolution Soccer? Sledge_Hammer ŠDK - Prenosni računari 20 20.10.2007 22:14


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:33.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com