Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica > Opšta kultura
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Opšta kultura Knjige, školovanje, muzika, film, TV...

Pregled rezultata glasanja: Da li pusite
Da 48 20,17%
Ne 178 74,79%
Nekad 12 5,04%
Glasova: 238. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 31.8.2006, 3:03   #61
Dacko
Član
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 71
Zahvalnice: 35
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Anketa (Pusite li?) - Akcija za čistiji vazduh i bolje zdravlje.

Citat:
Inuyasha kaže:
Jade sad neka mi neki pusac objasni 2 stvari.
1.) Zasto pusi
2.) Zashto ne moze da se odvikne

I just dont get it
Eh, počne da puši iz nervoze, želje da što pre bude 'odrastao', zato što svi u društvu puše, zato što puše svi u porodici, zato što mu je lakše da podnese dim u kafićima ako i sam puši nego ako mu stalno drugi duvaju u lice, iz gluposti, inata... Iskreno, već sam zaboravila razlog zbog kog sam počela da pušim, ali sam ovisnik već godinama. Kad sam odrasla pušila sam jednostavno jer mi to predstavlja zadovoljstvo.
A zašto se pušači lepo ne odviknu? Zato što je mnogo, mnogo teško. Nikotin stvara veću ovisnost nego marihuana (nisam probala, ali tako doktori kažu). Neki se ljudi brže naviknu na određenu količinu nikotina u organizmu, pa kad pokušaju da ostave cigarete prolaze ne samo kroz psihičke nego i kroz fizičke krize. Muž i ja smo sad u fazi pokušavanja da se otresemo poroka, i osim povećanog apetita imamo stalnu glavobolju, nekontrolisano drhtanje tela, pojačano znojenje, grčeve u nogama, umorni smo i malaksali - kao da nas kiseonik truje jer nismo navikli na toliku količinu. (Nemojte ovo poslednje shvatiti bukvalno.) Opet, neki ljudi ostave bez većih problema ili celog života puše samo cigaretu-dve uz jutarnju kafu. Kod njih se nije javio sindrom zavisnosti.
Naravno da niko ne može biti ponosan što mu dobro raspoloženje zavisi od toliko štetne stvari, ali obično se dobro razmisli tek kad je već kasno.
Dacko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2006, 6:34   #62
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Anketa (Pusite li?) - Akcija za čistiji vazduh i bolje zdravlje.

Citat:
Mrmot kaže:
Izgleda da je pusace sramota da postuju ovde
Ni najmanje!!!
Citat:
Inuyasha kaže:
Jade sad neka mi neki pusac objasni 2 stvari.
1.) Zasto pusi
2.) Zashto ne moze da se odvikne
1. Zato što je dobar feeling!
2. Zato što je dobar feeling!
Neću nikog da čujem da meni prigovara! Slobodno pričajte uopšteno o štetnosti, ali nemojte meni lično! Meni je ovako super, kad budem provalio da mi smeta, bataliću! Ja ne vodim zdrav život (sem ishrane). Malo spavam, mnogo buljim u komp i knjigu (prokleti fax) i trošim 2 pakle na dan! Ipak, to mi ni najmanje ne smeta! Imam ortaka koji nikad nije pušio, ide u teretanu, bavi se rukometom, veliki je k'o brod a kad negde idemo, večito me cima da usporim jer ne može da isprati tempo. Još je on uvek u patikama a ja u 2Kg teškim "Martinkama" i s cigarom u ruci! Trčanje da ne pominjem!
Pitate se što su pušači u manjini? Pa recimo da su na ovoj temi (većinom) odgovarali maloletnici a njima je kupovina duvana zakonom zabranjena!
Nemojte da ovo shvatite kao neku pušačku propagandu, nikom ne preporučujem da počinje da puši! Kao pušača me neverovatno nervira zakon o zabrani pušenja na javnim mestima! U redu u zatvorenim prostorijama, ali da mi neko naplaćuje kaznu na ulici zato što zagađujem okolinu a pored prolazi FAP koji dimi kao "Kolubara"...čist idiotizam!
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2006, 9:14   #63
Wile E. Coyote
Član
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: Munze Konza!
Poruke: 495
Zahvalnice: 339
Zahvaljeno 326 puta na 94 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko AIM-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko MSN-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko Yahooa korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko Skypea korisniku Wile E. Coyote
Thumbs down Re: Anketa (Pusite li?) - Akcija za čistiji vazduh i bolje zdravlje.

Citat:
Mrmot kaže:
Izgleda da je pusace sramota da postuju ovde
Pa vidis da nije
Zasto pusim? Pa propusio sam iz ciste radoznalosti (i da bih bio faca, sto ne priznati? ) U vreme kad sam isao u osnovnu skolu u celoj generaciji je pusilo 10-ak ljudi, i stvarno su bili face u drustvu. Ponude tako oni mene, i ja kazem sebi: "Sto da ne probam?" I tako probam i navucem se...
A zasto ne ostavim pusenje? Tesko se odvici od toga, vrlo tesko... Vec sam naveo 1 glup izgovor, pa necu vise oko toga... Samo svima koji ne puse savet:
"Nemojte da pokusavate!"
A sto se tice zabrane pusenja, nemam nista protiv zabrane pusenja, sigurno nekom nepusacu smeta dim (ne znam, davno je to bilo kad sam bio nepusac! ), ali treba odvojiti mesto i za nas pusace... Ovako sva ta histerija oko zabrane pusenja se pretvorila u totalnu diskriminaciju pusaca! Lepa vremena kad su u vozovima bili odvojeni kupei za pusace i nepusace, pa ko gde voli, nek izvoli.
Uostalom, i zakon pominje mogucnost da ako se svi u prostoriji sloze da moze da se pusi, onda u toj prostoriji nije zabranjeno pusenje. Tako se i snalazimo na poslu dok ne na***emo...
Toliko od mene.
Wile E. Coyote je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2006, 14:57   #64
Inuyasha
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Backa Topola
Poruke: 1.438
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 211 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Inuyasha
Smile Re: Anketa (Pusite li?) - Akcija za čistiji vazduh i bolje zdravlje.

HeHe, zanimljivi odgovori, havla shto ste uopshe odgovorili, ja jeste da sam maloletan ali nisam malo dete koje nerazume svet...pff pola razreda mi pusi samo iz razloga da bi bili face...i onda kazu da je maloletnima zabranjeno pusenje i prodaja cigareta....jeste malo sutra !!! Niko im ne brani da puse, kupuju cigarete bilo gde i bilo kada...eh tako je to u zemlji bez zakona, no nema veze ja licno nikada necu propusiti (hvatajte me na rec i ako propusim ukleto mi bilo sve shto uradih )
Priznajte danas je vise "cool" biti cist, zar ne?
Inuyasha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2006, 15:02   #65
N!KSY
Član
 
Član od: 20.6.2006.
Lokacija: motosrb.com
Poruke: 352
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku N!KSY Slanje poruke preko MSN-a korisniku N!KSY Slanje poruke preko Yahooa korisniku N!KSY
Određen forumom Re: Anketa (Pusite li?) - Akcija za čistiji vazduh i bolje zdravlje.

Citat:
Inuyasha kaže:
HeHe, zanimljivi odgovori, havla shto ste uopshe odgovorili, ja jeste da sam maloletan ali nisam malo dete koje nerazume svet...pff pola razreda mi pusi samo iz razloga da bi bili face...i onda kazu da je maloletnima zabranjeno pusenje i prodaja cigareta....jeste malo sutra !!! Niko im ne brani da puse, kupuju cigarete bilo gde i bilo kada...eh tako je to u zemlji bez zakona, no nema veze ja licno nikada necu propusiti (hvatajte me na rec i ako propusim ukleto mi bilo sve shto uradih )
Priznajte danas je vise "cool" biti cist, zar ne?
WOW! Svaka ti čas Inuyasha! Slažem se sto posto sa tobom! Evo i ja sam neki maloletnik, pola odeljenja puši, ja NE i nemam nameru ni da probam.... Neko će reći da sam nešto ali me boli nešto drugo! E sad ono poslednje što si rekao....ne znam baš....meni lično se gade pušači,ali otkud znam...
N!KSY je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2006, 16:26   #66
Inuyasha
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Backa Topola
Poruke: 1.438
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 211 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Inuyasha
Wink Re: Anketa (Pusite li?) - Akcija za čistiji vazduh i bolje zdravlje.

Citat:
N!KSY kaže:
WOW! Svaka ti čas Inuyasha! Slažem se sto posto sa tobom!
Hvala !!!
Citat:
N!KSY kaže:
...pola odeljenja puši, ja NE i nemam nameru ni da probam.... Neko će reći da sam nešto ali me boli nešto drugo! E sad ono poslednje što si rekao....ne znam baš....meni lično se gade pušači,ali otkud znam...
Vidish to je problem shto vise od 50% ucenika srednjih skola pusi! A poshto vecina ljudi razmislja "uf, bas me briga, ako oni mogu zashto nebi ni ja?" pa se navuku na to zlo...Ja sam licno veoma invidualan i imam zatvoren krug drugara, a ovi ostali shto govore da smo pic*e shto nepusimo mogu da se nose u da ne kazem shta...Lepse je ziveti zdrav zivot. Buducnost je lepsa bez pusenja, i nadam se da ce takva i biti.
Inuyasha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2006, 16:42   #67
phoenix[illusion]
Veteran
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Subotica (u stvarnom zivotu) / data\unit_models (U M2TW-u)
Poruke: 1.041
Zahvalnice: 17
Zahvaljeno 66 puta na 41 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku phoenix[illusion]
Određen forumom Re: Anketa (Pusite li?) - Akcija za čistiji vazduh i bolje zdravlje.

Citat:
Inuyasha kaže:
Vidish to je problem shto vise od 50% ucenika srednjih skola pusi!
E pa vidis, kod mene je i u osnovnoj pola njih pusilo
phoenix[illusion] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2006, 16:43   #68
Belinea
Banned
 
Član od: 7.6.2006.
Lokacija: Visoko-BiH
Poruke: 72
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Belinea
Talking Re: Anketa (Pusite li?) - Akcija za čistiji vazduh i bolje zdravlje.

Joj sto mi tema sluzi za dobre usluge!!!!!
Belinea je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2006, 17:12   #69
Inuyasha
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Backa Topola
Poruke: 1.438
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 211 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Inuyasha
Određen forumom Re: Anketa (Pusite li?) - Akcija za čistiji vazduh i bolje zdravlje.

Citat:
phoenix[illusion] kaže:
E pa vidis, kod mene je i u osnovnoj pola njih pusilo
Strasno...u mojoj osnovnoj je pusilo mozda ukupno njih 10 od nekih 1000-1500 ucenika
Citat:
Belinea kaže:
Joj sto mi tema sluzi za dobre usluge!!!!!
Tako i treba !!!
Inuyasha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2006, 19:56   #70
phoenix[illusion]
Veteran
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Subotica (u stvarnom zivotu) / data\unit_models (U M2TW-u)
Poruke: 1.041
Zahvalnice: 17
Zahvaljeno 66 puta na 41 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku phoenix[illusion]
Određen forumom Re: Anketa (Pusite li?) - Akcija za čistiji vazduh i bolje zdravlje.

Citat:
Inuyasha kaže:
Strasno...u mojoj osnovnoj je pusilo mozda ukupno njih 10 od nekih 1000-1500 ucenika
Ovo je stvarno i ne lazem, poznajem lika koji pusi od 3. razreda!
phoenix[illusion] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2006, 19:59   #71
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: Anketa (Pusite li?) - Akcija za čistiji vazduh i bolje zdravlje.

Citat:
Rocker kaže:
...a ja u 2Kg teškim "Martinkama" i s cigarom u ruci!...
He,he, moj covek.
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2006, 21:33   #72
6am3 Fana71c
Veteran
 
Član od: 13.1.2006.
Poruke: 887
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 45 puta na 34 poruka
Cool Re: Anketa (Pusite li?) - Akcija za čistiji vazduh i bolje zdravlje.

Ma: "Nekako bi mo'go bez duvana, bez rakije ne mogu ni dana" Salim se, ali stvarno mogu bez pljuga... A moze i koji beli Davidoff, cisto iz meraka... Mada, u danasnje vreme cure mnogo vise puse od muskih - nigde ne idu bez shminke, telefona, i jeb3nih Carelia Slims ili Kim - znam jer imam 28 riba u razredu i sve su iste... Sa njima je jos gore: ako ne puse onda su samo devojke, nisu "ribe"... a ako na primer krenes da pricas sa njima na blizinu ili da je poljubis - ima ukus ko pepeljara... ma manite me toga...

Poslednja ispravka: Simke (1.9.2006 u 0:53) Razlog: izbačen deo o propagiranju alkohola
6am3 Fana71c je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2006, 22:21   #73
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: Anketa (Pusite li?) - Akcija za čistiji vazduh i bolje zdravlje.

Ma bre... sta je ovo?
Sve cistunac do cistunca...
I ja sam mislio da ce ova anketa da pokaze da su u vecini pusaci, ali prevarih se...
Samo cu pomenuti da se i Saruman ismevao Gandalfu sto pusi tamo neku hobitsku travu, na sta mu je Gandalf otprilike rekao :" Da i ti Sarumane kusas ovu travu (duvan, da ne bude zabune) shvatio bi to da u njenom dimu moze da se nadje pomalo mira da na miru razmisljas i vremena da sacuvas za sebe ".
Ono sto hocu da kazem je...
Nepusaci su vise optereceni cigaretama nego pusaci.
bobi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2006, 23:16   #74
Inuyasha
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Backa Topola
Poruke: 1.438
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 211 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Inuyasha
Određen forumom Re: Anketa (Pusite li?) - Akcija za čistiji vazduh i bolje zdravlje.

Citat:
bobi kaže:
...Nepusaci su vise optereceni cigaretama nego pusaci.
Moguce...ali vidish to je i problem...
Citat:
6am3 Fana71c kaže:
...ako ne puse onda su samo devojke, nisu "ribe"... a ako na primer krenes da pricas sa njima na blizinu ili da je poljubis - ima ukus ko pepeljara... ma manite me toga...
To je istina...jednom smo sa drugarom u skolskoj kantini uhvatili zabu (ne zezam se), moj ludi drug ubacio zabu u svoju torbu sa namerom da je podmetne nekome u peratonicu ili slicno...izasli mi na skolsko dvoriste onako "bezveze" kad nam prilaze dve devojke i jedna onako k*rvanjski pita : "jel neko od vas momaka ima upaljac"...netreba da kazem da je i meni i mom cimeru puko film...i gle cuda zaba odjednom naucila da leti, i to pravo na those two sluts...ni dan danas nerazumem kako se to moglo dogoditi
Inuyasha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2006, 23:28   #75
Martok
Veteran
 
Član od: 24.1.2006.
Lokacija: U Gostima
Poruke: 844
Zahvalnice: 140
Zahvaljeno 302 puta na 168 poruka
Određen forumom Re: Anketa (Pusite li?) - Akcija za čistiji vazduh i bolje zdravlje.

Pa da, istina je to da pusacima cela stvar vise smeta nego pusacima ali to je zato sto oni ne puse. Meni je trebalo da dobijem grip pre neku godinu i nedelju dana ne zapalim ni jednu pa da se setim koliko cigarete zaista smrde. Pusim ima vec 10g. ,manje od 1/2 pakle dnevno, mislim da je sve preko pakle na dan preterivanje Inace sad motam dvan, Domigo, preporucujem svim navucenima da probaju definitivno je kvalitetnije od svake "obicne" cigarete.
P.S.
Oni koji misle da sport iskljucuje duvan silno grese, ovog leta sam presao 1500km na biciklu, naravno sa pauzama za cigaretu
Martok je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2006, 0:03   #76
mad_skillz
XXXtreme
 
Član od: 13.1.2006.
Lokacija: Dorćol, šipka
Poruke: 5.244
Zahvalnice: 435
Zahvaljeno 732 puta na 520 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mad_skillz
Određen forumom Re: Anketa (Pusite li?) - Akcija za čistiji vazduh i bolje zdravlje.

Citat:
bobi kaže:
Ma bre... sta je ovo?
Sve cistunac do cistunca...
I ja sam mislio da ce ova anketa da pokaze da su u vecini pusaci, ali prevarih se...
Samo cu pomenuti da se i Saruman ismevao Gandalfu sto pusi tamo neku hobitsku travu, na sta mu je Gandalf otprilike rekao :" Da i ti Sarumane kusas ovu travu (duvan, da ne bude zabune) shvatio bi to da u njenom dimu moze da se nadje pomalo mira da na miru razmisljas i vremena da sacuvas za sebe ".
Ono sto hocu da kazem je...
Nepusaci su vise optereceni cigaretama nego pusaci.
optereceni smo jer nije normalno koliko vishe s****va pluca pasivno pushenje nego aktivno , a to je sve ceshce..
mad_skillz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2006, 0:46   #77
bone_collector
Član
 
Član od: 14.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 50
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Anketa (Pusite li?) - Akcija za čistiji vazduh i bolje zdravlje.

Nisam pusac, probao sam da zapalim da vidim u cemu je fora, ali mi se nije svidelo (mada su vecina ljudi oko mene pusaci, ukljucujuci i moje roditelje).

Citat:
bobi kaže:
Nepusaci su vise optereceni cigaretama nego pusaci.
Naravno da jesmo, kada nam smeta duvanski dim. Zivim sa dve cimerke, i one pale jednu za drugom. I sta da radim kada jedva gledam i disem u stanu od dima nego da pocnem da jurcam i otvaram sve sto se moze otvoriti - vrata, prozore... na kraju cu poceti da otvaram i fioke
Stvar je licnog izbora da li ce neko pusiti cigarete ili ne, ali je problem u tome sto pusaci casto ne razmisljaju o tome koliko taj dim smeta nepusacima.
bone_collector je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2006, 0:51   #78
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Anketa (Pusite li?) - Akcija za čistiji vazduh i bolje zdravlje.

Citat:
mad_skillz kaže:
optereceni smo jer nije normalno koliko vishe s****va pluca pasivno pushenje nego aktivno , a to je sve ceshce..
osim što je netačno čak je i nelogično...

to je izmišljotina boraca protiv pušenja,
šta je sledeće...
da neće još tvrditi kako se gledanjem čina pušenja cigarete dobija rak očiju...

ne zagovaram pušenje ali ne volim ni preterivanje takvog tipa
jer bi po toj logici svi konobari alkoholičari i antialkoholičari umirali od ciroze jetre izazvane udisanjem alkoholnih para... ako ih prethodno ne bi pokosio karcinom pluća usled poznate zadimljenosti kafanskih prostora...
Simke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2006, 1:57   #79
taximetar
Član
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: BG
Poruke: 135
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko MSN-a korisniku taximetar Slanje poruke preko Yahooa korisniku taximetar
Određen forumom Re: Anketa (Pusite li?) - Akcija za čistiji vazduh i bolje zdravlje.

Citat:
Shlaymara kaže:
Prestao, pa posle SCG-Argentina opet propusio (zbog koga sam ja propusio )
Mogao si i gore da prodješ ,ja sam izašao na prvom poluvremenu i otišao u Amsterdam....jbt zbog koga sam ja otišao do Amsterdama

Citat:
Inuyasha kaže:
Jade sad neka mi neki pusac objasni 2 stvari.
1.) Zasto pusi
2.) Zashto ne moze da se odvikne

I just dont get it
Prvu cigaretu sam zapalio sa 16g. i od tada se ne odvajamo, jednostavno posle prvog dima možda i nisam uživao ali posle prve šteke definitivno sam u tome našao delić hedonizma koji mi i dan danas prija. Voleo bih da je to tada bilo zabranjeno maloletnima kao sada, .. u stvari da prestane licemerstvo svake države da oporezuje cigarete i sužava prostore za pušače a ni jedna nije otišla tako daleko i pokušala da taj otrov proglasi drogom i zabrani mu prodaju. Niko se ne odriče tog kolača, mislim da US gov samo ubere na stotine miliona.. setite se samo bombardovanja ..koliko je ljudi ostavilo duvan kada ga nigde nije bilo. Verujte svakom strastvenom pušaču je lakše ne jesti 3 dana nego nemati cigaretu pri sebi jedno pre podne. Isto kao i svaka droga tesko je zavisnost izbaciti iz organizma, pogotovo što danas duvanske kompanije podučene iskustvima u odvikavanju preko nikotinskih flastera i žvaka u duvan stavljaju svakakve navlakuše pa je borba sa nikotinom pesma.
taximetar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2006, 4:08   #80
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: Anketa (Pusite li?) - Akcija za čistiji vazduh i bolje zdravlje.

Citat:
fresko kaže:
Ja na cigarete gledam samo kao na jedan bespotrebni trosak i zato se nikad nisam izlagao istom niti cu..... znaci i ja sam nepusac....
Pa to. Nemam para za novu grafičku, a ne još da kupujem cigare.

Citat:
Simke kaže:
...da neće još tvrditi kako se gledanjem čina pušenja cigarete dobija rak očiju...
Aa, lik si, majke mi!

Citat:
The Books Of Knjige kaže:
Lijepo li je zdravo živjet!
hacker_aca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:44.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com