Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre > Platformske igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.9.2010, 7:23   #41
herrnikolic
Član
 
Član od: 14.12.2009.
Lokacija: https://t.me/pump_upp
Poruke: 392
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 29 puta na 21 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku herrnikolic Slanje poruke preko AIM-a korisniku herrnikolic Slanje poruke preko MSN-a korisniku herrnikolic Slanje poruke preko Yahooa korisniku herrnikolic Slanje poruke preko Skypea korisniku herrnikolic
Određen forumom Re: Psychonauts

Citat:
Laskaris kaže: Pregled poruke
^
Grejanje graficke tj procesora moze da bude tvoj problem ili drajver za graficku. Igra je relativno nezahtevna za modernije racunare. Secam se da je super radila i sa ati xpress 1150 integrusom. Slazem se sa gore napisanim - igra je vrh vrhova i neopravdano (je bila) u senci izvikanih i nareklamiranih naslova.
hm 3870 ati,koja je gurala mnogo što šta do sad...a i driver najnoviji...interesantno kako je odlično radila i pre jedno 2nivoa počela da koči.mislim da recimo milkmans conspiracy je normalno radila onda je počela da zakiva u thorny tower-su.al ne znam da sam nešto pipao po sistemu...
inače ovej deo sa glorias theatar malo smara.nalaziti one knjige,valjda nisam ni slušao sta pričaju ona deca pa sam trazio walkthrough .smorilo me da razmisljam a jos plus ovo kocenje


editrvo to što je zakivala lepo uradite desni klik na exe i compatibility i kazete with wind 2000
a dalje...igra...stigoh do pred kraj kad bi trebalo onoga Coach Oleander-a da tepam priča je nešto što je potpuno očaravajuće.na to se nadovezuje raznovrsnost,arkada,mozgalice,delom rpg,zvuk,glasovi,atmosfera i rekao bih koreografija.jedna od najboljih igara ikada!!!!!!

Poslednja ispravka: herrnikolic (21.9.2010 u 21:07)
herrnikolic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Stare i nove igre BEAST Stare igre 42 30.3.2006 20:39


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:46.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com