Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.4.2015, 20:20   #4661
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Mislim da me je u toku igre najvise ubijao, bleeding proc (kod wrathova i Letha pogotovo)
Dok mi stunovi i nisu bili toliki problem kao ni poison.

Swallow ftw za kayrana je to bio spas, mada i sa tim je veoma veoma trial and error i bezobrazan fight( na hard je 1 shoot pipcima ako te direktno pogodi kad rasturi kamen).
Ajde Letho je jos i cheap al no brainer fight, stunuj ga celo vreme il te 2 shootuje bleedom (malo vise ako te ne U***e da ne pogadja proc)

Ni Kayran armor ne pomaze toliko izuzev hp, ma sve je u globalu od armora je bilo useless izuzev hp regeneracije buffa i sl.
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2015, 20:22   #4662
Smrtonosna Šorka
Veteran
 
Član od: 11.5.2014.
Poruke: 574
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 43 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Pa swallow je samo jedan 1hp po sekundi, u 1. beše mnogo jači udaraju me pada helt a swallow samo puni.

Ne znam uspeo sam bilderici Letu da skinem dosta hp ne baš pola ali ono nešto malo manje ali me ubio, sve ostale pokušaje do sada me je mnogo ranije sredio.

Uf da imam možda onaj kayran armor, ali skupi sastojci za njega, treba ih dosta.

Stvarno nije fer Leto, što kažeš spamuje ard, quen, ako pobegnes pomeris se dalje od njega onda baci bombu, ili igni, ako pridjes ima quen, i aard udara.

Probaću opet kad se malo opustim sa strategijom da po onom prostoru razbacam zamke za životinje, imam ih 16. Queen obavezno na sebe, jer dok se ovaj sagne da spusti zamku Leto obično gađa sa nečim.

Mada opet kažem normal nije normal, svaka čast onome ko je ovo prešao na težem. A nije Leto jedini gde ginem, i Dmitri me je ubijao ali je opet daleko lakši, pa Arachas možda 2,3 put me ubila.
Na samom početku ako ima 4, 5 Nekkera mrtav si takođe.
Smrtonosna Šorka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2015, 20:51   #4663
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Na Hard i Dark Letho je blagi užas. Ima neverovatan ali neverovatan health poll.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Neutrino na korisnoj poruci:
sale94 (13.4.2015)
Stara 13.4.2015, 21:12   #4664
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Citat:
Smrtonosna Šorka kaže: Pregled poruke
Pa swallow je samo jedan 1hp po sekundi, u 1. beše mnogo jači udaraju me pada helt a swallow samo puni.
Koliko god dodaje, oseti se u duzim borbama. Treba uzeti u obzir da ce efekat da traje kroz celu borbu. Naravno, ocekuje se da ne pogines iz tri urarca itd...
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2015, 21:31   #4665
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Swallow pomaže zato što većina borbi u Witcheru 2 može da se razvuče u nedogled trčanjem u krug. Sećam se epiloga sa Lethom. Kad ne znaš šta da radiš samo trčiš u krug oko one fontane dok se ne povratiš da možeš da ga napadneš. Rinse and repeat.

Problem su uski prolazi i male prostorije. Tu em nemaš gde da bežiš em si laka meta dok ne upgradeuješ krštenu kontru ili defanzivne znake.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2015, 21:56   #4666
Zokifcrs
Član
 
Član od: 14.9.2011.
Poruke: 295
Zahvalnice: 190
Zahvaljeno 65 puta na 46 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Eto, namolih sebe da odigram, tj. zena me ubedi da odigram i zavrsim igru.
Iskreno, mnogo je kratka igra, mozda jedno 4-5 puta kraca od prvog dela, isto tako i dosta laksa. Vredelo je igrati, ali je po mom misljenju prvi deo bolji, i dosta dublji. Cekamo trojku
Zokifcrs je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2015, 22:19   #4667
Smrtonosna Šorka
Veteran
 
Član od: 11.5.2014.
Poruke: 574
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 43 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Evo da se pohvalim, vratih se posle treninga i da probam, poslušah vas da uzmem swallow i iz drugog puta ga reših. Swallow stvarno mnogo znači, dok sam trčkarao i kotrljao se vrlo brzo napunio sve sto mi je skinuo.
A strategija je bila totalno pogresna do sada, kakav quen, yrdn, traps i slično. Samo agresija pali, aard u facu da se zaljulja par udaraca i kotrljanje nazad, kad stavi štit malo iskuliraš pogledaš šta baca izbegnes i čim spadne štit odmah agresivno na njega. Na kraju nije bio bauk.
Ovo volim kad osetim olakšanje kad nekog pobedim, pošteno se namučim ali ima sve svoje rešenje.
Smrtonosna Šorka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Smrtonosna Šorka na korisnoj poruci:
Dovahkiin (21.4.2015), player1 (14.4.2015)
Stara 13.4.2015, 22:23   #4668
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Ne moras ni da se otkotljas mozes da ga konstantno zasipas Aardom da se ne povrati uopste u toku cele borbe aar pa 3 udarac combo i opet bam. Fazon je samo da cekas da imas obe kocke pune jer ako udjes sa jednom, ima jedna sekunda bar razmaka izmedju 3 hit comboa prilikom moze da te stunuje na isti nacin ko i ti njega i to bas kad si na distanci.

Ovo pricam sa hard tako da bi i na normal trebalo da je izvodljivo nakon vezbe. Uglavnom ne odvajaj se od njega to je pogresno ili barem teze.

Queen je useless skill po meni bio jer radi samo na 1-2 udarca i to samo kod od slabih protivnika ko nekkeri rasture ga ko nista.
Nikad ulagao u njega toliko doduse + ne radi regen cini mi se tad.
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2015, 22:25   #4669
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Citat:
sale94 kaže: Pregled poruke
Ne moras ni da se otkotljas mozes da ga konstantno zasipas Aardom da se ne povrati uopste u toku cele borbe aar pa 3 udarac combo i opet bam. Fazon je samo da cekas da imas obe kocke pune jer ako udjes sa jednom, ima jedna sekunda bar razmaka prilikom moze da te stunuje na isti nacin ko i ti njega i to bas kad si na distanci.
To radi na normal ali na hard i dark slobodno zaboravi na tu strategiju. Svaki napad Aardom iz blizine kontrira žestokim KB-om.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2015, 22:29   #4670
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Na Hard sam to odradio vise puta svaki put identicno nema tu kontre kad znas tajming u sekundu zato sam rekao da je to nemoguce izvesti ako ne pratis dal ti je aard dopunjen u svakom momentu .

Quote si pre vremena.

Sta mislis zasto sam se slozio sa ovim sto si rekao ako ne znam in first hand?

Citat:
Na Hard i Dark Letho je blagi užas. Ima neverovatan ali neverovatan health poll.
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2015, 22:31   #4671
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Citat:
sale94 kaže: Pregled poruke
Na Hard sam to odradio vise puta svaki put identicno nema tu kontre kad znas tajming u sekundu .

Quote si pre vremena
Pa ne znam kako si onda mogao da ga zasipaš konstantno sa dva vezana Aarda kad se vigor ne obnavlja baš tako brzo. Jedino ako od samog starta nisi sve poene investirao u Sign granu.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2015, 22:38   #4672
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Sve sam do tada ulagao u hp regen,/hp i nesto u combat.
Nisam imao swallow doduse aktivan jer me iznenadila borba odjednom nakon tolko govora.

Nosio sam kayran armor, neke rukavice za nesto brzi recharge i imao sam mislim 2 il 3 nabudzeno na aard i nesto za laksi stun na macu ubaceno (pored elemental) al ne secam se sta bese . (i to sve je lepo al opet kad te spici bleed proc to je to zato biti na distanci je kocka)

U sustini Letha sam mogao da stunujem tek toliko da uvek imam aard aktivan.

Al morao sam bas da pazim na to koliko puta ga udaram, jer nekad jednostavno odluci da promeni ritam pa moram manje ili vise, da ga udarim u seriji dok mi se ovo ne dopuni i jednom aard pa serija pa aard pa repeat.

A za one bube u sumi sam koristio basic fireball, koji je zavrsavao posao mnogo su osetljive na vatru.

Poslednja ispravka: sale94 (13.4.2015 u 22:46)
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2015, 23:21   #4673
Smrtonosna Šorka
Veteran
 
Član od: 11.5.2014.
Poruke: 574
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 43 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Kako god on je pobeđen. Nisam morao da smanjivam na easy tako da sam srećan.
Sad opet dilema Roche ili Scoiatel. Mrzim to!
Smrtonosna Šorka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.4.2015, 0:00   #4674
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Obavezno sačuvaj pre izbora, jer je priča dosta drugačija od strane koju izabereš.
Ja sam recimo prvi put bio sa Roche-om (i nije bilo loše) ali kada sam drugi put igrao sa scoiatel-om činilo mi se da je to više "witcher-ovski" izbor, da tako kažem.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.4.2015, 1:09   #4675
mesomebody
Veteran
 
Član od: 31.3.2011.
Poruke: 560
Zahvalnice: 169
Zahvaljeno 488 puta na 217 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Citat:
Smrtonosna Šorka kaže: Pregled poruke
Kako god on je pobeđen. Nisam morao da smanjivam na easy tako da sam srećan.
Sad opet dilema Roche ili Scoiatel. Mrzim to!
I nemoj da smanjuješ težinu jer te je onda igra pobedila, nego ako ti ne ide u nekoj borbi promeni taktiku. Ako i dalje ne ide opet promeni taktiku. Eto Leto, sad kad si ga provalio više nije uopšte tako strašan. Ja sam u jednom prelazu igre forsirala znake i to Ard i Igni. Imala sam po četri ili pet crta ta dva znaka kad sam došla do te borbe sa Letom. Možeš da misliš koliko mi je bila izazovna kad sam jednom shvatila šta mu Ard radi.

I to ti je generalno fora sa ovom igrom. Za svakog protivnika ima taktika a u većini slučajeva Ard ako razvijaš magije ili Samum (ili kako se već zove bomba) ako razvijaš mačeve prave veliku razliku. Znači ne daj da te okruže, ne napadaj kad misliš da će oni tebe da napadnu jer ćeš se zaglaviti u animaciji i obilato koristi Ard i bombe. Prošetaćeš se i kroz dark.

Po taktici mi je najjača ona jedna velika buba do koje si ti otprilike stigao koja može da te ubije laganice ali kad je provališ ubiješ je iz tri zamaha na svakoj težini.
mesomebody je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.4.2015, 1:52   #4676
maxiMD
Član
 
Član od: 16.1.2012.
Poruke: 198
Zahvalnice: 109
Zahvaljeno 82 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Ja ne mogu da se setim kako je tačno izgledala "moja" borba sa Letho-om, tj. koje sam tehnike koristio, ali znam da nije bilo većih problema. Iz drugog ili trećeg pokušaja (čini mi se) na Normal težini sam prošao. Skinuo mi health na pola, ako se dobro sećam, ali sam preživeo. A kad sam drugi put prelazio igru, "oprao" sam ga prilično lagano...
Koliko se sećam, ceo štos je da se kotrljaš što više, koristiš Quen(po mogućstvu da ga upgrade-uješ na onaj solar quen, ili tako nešto, ima u onom delu šume iza trola i srušenog mosta neki kao drevni obelisk gde ga upgrade-uješ), bacaš bombe (zapaljive), i kotrljanjem mu prilaziš s leđa i onda ga rokaš... Naravno, nakljukaš se napitaka (ja sam uglavnom koristio swallow i onaj neki što povećava armor, ne mogu da se setim imena).
P.S. Mene je mnogo više nervirao Kayran od Letho-a...
maxiMD je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.4.2015, 7:24   #4677
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Citat:
Smrtonosna Šorka kaže: Pregled poruke
Kako god on je pobeđen. Nisam morao da smanjivam na easy tako da sam srećan.
Sad opet dilema Roche ili Scoiatel. Mrzim to!
Oba. Predji igru dvaput. Vredi...
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.4.2015, 8:29   #4678
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Meni je Letho prvi put bio katastrofa tezak, jedva sam presao. Drugi put je bio nevidjeno prost, ne znam zasto
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Dovahkiin (21.4.2015)
Stara 14.4.2015, 16:11   #4679
Smrtonosna Šorka
Veteran
 
Član od: 11.5.2014.
Poruke: 574
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 43 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Meni je taj Kayran recimo bio osrednje težak, ali se rešenje znalo samo da ga sprovedem. Letho je ipak imao širok asortiman poteza, dobro blokira, i ima bleeding proc tako da moji pokusaji onako naivni na početku nisu proalazili, ali je sve lepo rešio aard 2,3 udarca, kotrljanje, aard pa opet i na kraju sam uspeo.

U witcheru 1. sam nekako odmah bio za scoiatael, za ideje i za likove. A ovde ipak u dvojci si ti Foltestov bodygard, Roche je dobar lik pusti te, pa valjda bi bilo lepo da sa njim drugujem do kraja.
Svakako za puni doživljaj save pre izbora, pa onda kad sa Roche linijom pređem, odradim i sa ovom drugom.
Smrtonosna Šorka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.4.2015, 16:17   #4680
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Kayran je bio dosadan, jer posle fajta krece QTE sekcija koja ide opasno na zivce, a Letho je bas tezak boss i iznenadi te tom tezinom, jer realno do njega imao si mozda jedan tezak fajt (meni je do tada najtezi bio fajt sa utvarama od kojih branim vesticu dok sprovodi ritual u sumi pored Flotsama). Mogao si da ga spamujes bombama i tako exploitujes taj sistem borbe da ga pobedis, ali mogao si i da mu citas udarce, iskombinujes aard i jos neki znak, dobro tajmiras par udaraca, izbegnes par puta njegov napad i da ga pobedis. Igra te nagradi za trud ako resis tako da ga pobedis, dok u slucaju Kayrana moras da radis ono sto ti se bukvalno kaze na ekranu.
Asmodeus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
fantasy, rpg, the witcher, witcher


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Witcher The mighty Boo Role-Play 3333 6.5.2018 23:01
Ne Radi Assassin's Creed 1 Delete Kvarovi 12 5.9.2011 21:15
[SPOILER ALERT] Priča Assassin's Creed serijala gamer4life otpaTci 2 5.4.2011 16:11
King's Bounty: Crossworlds Juraj Strateške igre 69 17.10.2010 14:39
King's Bounty: Armored Princess draske73 Strateške igre 312 13.2.2010 16:05


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:11.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com