Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Strateške igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Strateške igre Potezne i real-time strategije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.9.2008, 14:55   #401
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: Spore

Citat:
Ichigo222 kaže: Pregled poruke
Dobra igra nema sta bez vecih mana. A to sto je malo prelaka meni ne smeta posto je igra za sve uzraste. Jednostavno uber zabavno ( igro sam je celu noc) i jos ne mogu da je se zasitim mislim da je Will Rajt zasenio svoje ostale projekte ( Sims i Sims City) ovim Sporama kao i sve druge koji prave family igre! SJAJNO ! PS nadam se i nekoj ekspanziji u skorije vreme !
tvojoj sreci nece biti kraja kad nagrne desetak ekspanzija sve bolja od bolje:
-spore: sneakers revolution - over thirty official nike, reebok and adidas shoes implemented in creature creator.
-spore: dancing darwin - five more dancing animations, also, outfits for dancing implemented in creature creator.
-spore: step up - plenty of dancing 'attacks' and a brand new spore soundtrack featuring snoop doggy dogg, kanye west, pussycat dolls, mob deep, eric prydz and tokio hotel.
-spore: vaca-lution - take your spores to vacation! a brand new planet of beaches and oceans where you can take your spore through creature phase in this seaside atmosphere with beach balls and coconuts lying around.
-spore: star trek - enjoy the space phase while guided by the voice of william shatner, famous captain kirk (shatner will speak 'simlish' also!).
-spore: no sleep! - your creature is low on health/hungry? no problem, find yourself an energy drink, they are hidden in the bushes around the creature stage world map. over fifteen registered original energy drinks including gatorade, red bull and guarana!

bah, smorio sam se
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 8 korisnika se zahvaljuje korisniku Doolio na korisnoj poruci:
DeCoy (20.9.2008), Ice-Man (2.10.2008), Miki1987 (22.9.2008), Nikola95 (21.9.2008), noisy (23.9.2008), Oggy (20.9.2008), SFRJ-Forever [CG] (22.9.2008), shrafko (20.9.2008)
Stara 20.9.2008, 15:24   #402
Nikola95
Veteran
 
Član od: 7.1.2008.
Lokacija: Herceg Novi
Poruke: 1.090
Zahvalnice: 791
Zahvaljeno 238 puta na 168 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Nikola95
Određen forumom Re: Spore

Zaboravio si X-mas pack!
Nikola95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2008, 15:36   #403
Lazar95
Veteran
 
Član od: 26.8.2008.
Poruke: 1.136
Zahvalnice: 402
Zahvaljeno 47 puta na 40 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Lazar95
Određen forumom Re: Spore

Mislim da ce biti neki Flora Editor......
Lazar95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2008, 22:24   #404
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Spore

Citat:
Red Dragon kaže: Pregled poruke
Izadje i patch 1.01 - jes da nemam pojma za sta ce im, ali mozda i nije na odmet.
Cisto da vam napomenem, ovaj patch oce da napravi problem sa "nasim" verzijama - koristite na sopstvenu odgovornost!
Zavrsih i poslednju fazu (kojoj uzgred, nema kraja), tako da sada sledi brisanje sa kompa, mala pauza, pa cemo neki drugi put ponovo da "sporisemo".
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2008, 23:07   #405
Alek92
Veteran
 
Član od: 21.6.2006.
Poruke: 618
Zahvalnice: 629
Zahvaljeno 33 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Spore

Mene zesce smaraju Civilizacija i svemir, ali sve ostalo je super. Nisam nesto preterano odusevljen, ali dok se ne dokopan Sacred 2 posluzice.
Alek92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.9.2008, 19:53   #406
paterfamilias
Banned
 
Član od: 5.9.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 549
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 109 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: Spore

Igra je očajna.Nisam imao prilike da vidim goru strategiju od spore kada pređe u "plemensku fazu".Jednostavno ne postoji nikakva strategija niti po modelu "resursnih" niti "neresursnih" strategija, samo selo sa 6/9/12 seljana koji odmah posle kamenog doba prelaze na nuklearnu fuziju.Osvojio sam čitav kontinent samo sa 5 jedinica, bez ikakvog planiranja gradova, i tzv."diplomatije" a čitavu planetu sa 10-tak jedinica.

"Creature" faza je imala određeni kapacitet ali je to urađeno kao neka bljutava igrica za devojčice.Treba jedino izabrati svaštojeda i za 1.5 sat na hard nivou se može pojesti sve živo na planeti i preći u "plemensku fazu", ako te slučajno ne zgazi neki "dinosaurus".

Čudno je da uprkos silnom skupljanju "delova za evoluciju" , čak ni u čoporu od 4 člana igrač ne sme ni da priđe ogromnim kreaturama-nekoj vrsti dinosaurusa , još manje može da evoluira u nešto njima slično.
paterfamilias je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku paterfamilias na korisnoj poruci:
shrafko (22.9.2008)
Stara 22.9.2008, 0:13   #407
Ghost
Starosedelac
 
Član od: 10.4.2006.
Lokacija: SGC
Poruke: 1.990
Zahvalnice: 167
Zahvaljeno 486 puta na 233 poruka
Određen forumom Re: Spore

Те диносаурусе (epic креатуре) стварају НЛО-ови, колико сам ја сконтао, ја сам на свом броду имао могућност да увећавам креатуре на другим планетама.
Ghost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2008, 1:52   #408
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Spore

Naoruzaj se nekim oruzjem na daljinu i strpljenjem. Pasce... Ja sam se smorio kad sam skinuo pola energije...
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2008, 19:38   #409
Miki1987
Veteran
 
Član od: 19.11.2005.
Poruke: 992
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 296 puta na 148 poruka
Određen forumom Re: Spore

Нисам читао најаве за игру, тако да сам игру снимио без предрасуда
Одиграо сам прве две "лествице еволуције" и игра ми је сасвим симпатична. Идеја је нова, можда је превише поједностављена, али за сад је ОК...
Miki1987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2008, 0:34   #410
Toce
Veteran
 
Član od: 28.7.2007.
Lokacija: Rockin world!
Poruke: 700
Zahvalnice: 303
Zahvaljeno 265 puta na 97 poruka
Određen forumom Re: Spore

Ova igra je dosadna. Toliko od mene o Spori.
Toce je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Toce na korisnoj poruci:
Nikola95 (26.9.2008), SFRJ-Forever [CG] (24.9.2008)
Stara 25.9.2008, 2:35   #411
Miki1987
Veteran
 
Član od: 19.11.2005.
Poruke: 992
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 296 puta na 148 poruka
Određen forumom Re: Spore

Citat:
paterfamilias kaže: Pregled poruke
Igra je očajna.Nisam imao prilike da vidim goru strategiju od spore kada pređe u "plemensku fazu".Jednostavno ne postoji nikakva strategija niti po modelu "resursnih" niti "neresursnih" strategija, samo selo sa 6/9/12 seljana koji odmah posle kamenog doba prelaze na nuklearnu fuziju.Osvojio sam čitav kontinent samo sa 5 jedinica, bez ikakvog planiranja gradova, i tzv."diplomatije" a čitavu planetu sa 10-tak jedinica.

"Creature" faza je imala određeni kapacitet ali je to urađeno kao neka bljutava igrica za devojčice.Treba jedino izabrati svaštojeda i za 1.5 sat na hard nivou se može pojesti sve živo na planeti i preći u "plemensku fazu", ako te slučajno ne zgazi neki "dinosaurus".

Čudno je da uprkos silnom skupljanju "delova za evoluciju" , čak ni u čoporu od 4 člana igrač ne sme ni da priđe ogromnim kreaturama-nekoj vrsti dinosaurusa , još manje može da evoluira u nešto njima slično.
Не разумем зашто нисте сконтали те "диносаурусе". Па зар ниси приметио у "Creature" фази и неке свемирске бродове?! Можда ће ти испасти глупо када их видиш, али ти бродови, нису никакав баг, једноставно они су ту да ти покажу да има неко напреднији од тебе..
Miki1987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2008, 3:31   #412
ktulu
Član
 
Član od: 29.1.2007.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 482
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 123 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: Spore

Spore nikada nije najavljivana kao strategija, meni bi bilo prilično glupo da je igram kao strategiju, tako da s te strane se ne slažem. Takođe to što se ljudi žale da je mnogo cakana, dečja, ćelije imaju oči (pobogu) mi je prilično glupo al ajd.

Ali s druge strane, sama ideja ima neverovatan potencijal i da su uradili onako kako su pričali, igrač bi imao potpunu slobodu. Ovako smo dobili "Spore 1/2" iliti The Sims in Space sa vrlo glupim veštačkim ograničenjima. Bukvalno su iscedili skoro sav duh i ideju iz igre da bi napravili industrijski produkt. Meni je jednostavnost igre sasvim ok, tako nešto sam i očekivao, ali Space Stage je toliko ograničen da nemam reči. Kako su oni mislili da klik-zoom in-uzmi spice-zoom out-klik-zoom in-klik-prodaj spice jedno milion puta za redom može biti zabavno ili da bar igraču da neki osećaj ostvarivanja cilja... toliko se toga moglo ubaciti a opet malo fali da igra stvarno zablista.

Eto ja sam došao do centra galaksije i nemam neku volju da je igram. Sad sam napravio TARDIS-a iz serije Doctor Who za spaceship čisto iz zezanja, možda ću još jednom ispočetka da probam pacifistički pristup ali to je to...
ktulu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2008, 8:12   #413
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: Spore

Citat:
Miki1987 kaže: Pregled poruke
Не разумем зашто нисте сконтали те "диносаурусе". Па зар ниси приметио у "Creature" фази и неке свемирске бродове?! Можда ће ти испасти глупо када их видиш, али ти бродови, нису никакав баг, једноставно они су ту да ти покажу да има неко напреднији од тебе..
ali covece, u tome je poenta o kojoj pricaju svi koji negativno kritikuju igru, NEMA niko napredniji od tebe u igri, taj brod je skripta i gotovo, nije neki za*****i AI izasao pre tebe iz vode, prosao faze, napravio svemirski brod i sad se seta po tvojoj planeti, ne mogu da se uzivim u igru kad me pojede skripta zato sto sam mnogo usao u vodu, ocu da me pojede zato sto sam se nasao na pogresnom mestu, a ako mnogo dobro plivam, ocu da pobegnem...
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2008, 5:22   #414
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.013
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 958 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Spore

ne znam za vas... ali meni je igra na pocetku bila bas simpaticna, pa sve dosadnija i dosadnija, dok je nakon prve cetvrtine u space fazi- nisam lepo obrisao.....
iako je mirisalo na dobro, ovo mu ipak dodje- all style, no substance...
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku polarnimeda na korisnoj poruci:
Aleksa28 (28.9.2008)
Stara 27.9.2008, 9:27   #415
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Spore

Ja igram onu iPhone verziju Ona je taman zabavna koliko treba i ne smara nikad... Upravljanje ziroskopima je uvek zabavno...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2008, 10:38   #416
chuck
Član
 
Član od: 10.1.2006.
Lokacija: village of Gray Maelstrom, central Serbia
Poruke: 113
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 10 puta na 6 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku chuck Slanje poruke preko MSN-a korisniku chuck
Određen forumom Re: Spore

nije bas sve tako crno kao sto tvrdite... igra ima ogroman potencijal, ali je dosta pojednostavljena. posluzice kao pionir poli-zanra, a onda ce Sid ili neko drugi smisliti realniju hard-core-u-sitna-crevca za nas.
ovo je inace idealno for yer average Sims playin' girlfriend, ako zelite da je polako prebacite na strategije.

+ najvaznije je da se neko setio ovoga
chuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2008, 11:10   #417
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.372
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.999 puta na 7.043 poruka
Određen forumom Re: Spore

Citat:
chuck kaže: Pregled poruke
...a onda ce Sid...
Don`t make me laugh
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2008, 14:22   #418
testera
Veteran
 
Član od: 9.2.2007.
Lokacija: Belgrade
Poruke: 711
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 251 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Spore

Igra je genijalna. Jes uproscena, ali na onom filmu kako se pravila igra, ceo tim se slaze u jednom, da su lupali sveskama od sto i nervirali se zbog toga sto gomilu nekih stvari nece moci da implementiraju. Mozda se te stvari pojave u dodacima kojih ce sigurno biti u izobilju. Inace meni je stigao Galactic Edition (fenomenalno pakovanje, plasticna izlivena kutija u kojoj se nalazi art book, poster, odlican film Will and National Geographic i making of Spore). Posto sam video da ima i u BGu da se kupi-najbolji rodjendanski poklon za rodjeno dete, prijatelja, devojku, mamu, tatu, brata, sestru, babu, dedu, ujnu...
testera je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2008, 14:52   #419
Nikola95
Veteran
 
Član od: 7.1.2008.
Lokacija: Herceg Novi
Poruke: 1.090
Zahvalnice: 791
Zahvaljeno 238 puta na 168 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Nikola95
Određen forumom Re: Spore

Citat:
chuck kaže: Pregled poruke
nije bas sve tako crno kao sto tvrdite... igra ima ogroman potencijal, ali je dosta pojednostavljena. posluzice kao pionir poli-zanra, a onda ce Sid ili neko drugi smisliti realniju hard-core-u-sitna-crevca za nas.
ovo je inace idealno for yer average Sims playin' girlfriend, ako zelite da je polako prebacite na strategije.

+ najvaznije je da se neko setio ovoga
Ama covjece:

Sid Mayer = Civilization
Will Wright = Sims,Spore...

Spore nije pionir sim-evolucijskog zanra ,jer mu ona ni ne pripada(celije imaju oci - dovoljan primjer).
Spore pripada igrama za djecu,od 5-15 godina.
A sve i da pripada tom zanru,nije pionir,jer je prije nje odavno izasao SimLife.
Nikola95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2008, 15:13   #420
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.372
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.999 puta na 7.043 poruka
Određen forumom Re: Spore

Citat:
Nikola95 kaže: Pregled poruke
Sid Mayer = Civilization
Will Wright = Sims,Spore...
Ma ja sam se nasmejao zato što je jedino što Sid može da napravi - Spore Revolution Čovek trenutno prolazi kroz fazu retrogradne evolucije...
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:14.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com