Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Internet usluge

Internet usluge Provajderi, načini povezivanja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.4.2022, 17:21   #1
Wolf1996
Član
 
Član od: 14.10.2014.
Lokacija: Podgorica,Srpska Crna Gora
Poruke: 339
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 8 puta na 8 poruka
Određen forumom Poništavanje ugovora prijevremeno kao i optika u starom gradu

Imam A1 internet 400gb oko 2000rsd mjesečno.Optika telekomova je prošla tačno prije 10 dana i još se radi u mojoj ulici(Brankova dio koji pripada opštini Stari Grad).Zanima me da li mogu da poništim trenutni paket na 2 godine ugovor(samo prošlo pola godine) a da ne moram da im platim sve do kraja i ako i može i ne može zanima me da li može optika koju su provukli gospoda iz telekoma da koriste iz oriona ili oni posebno moraju da je dovedu?Mene je zanimao njihov paket od 1750rsd da li bi to funkcionisalo u mojoj ulici pošto je tek sad prošla optika.Hvala vam na odgovorima
Wolf1996 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2022, 18:00   #2
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.473
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: Poništavanje ugovora prijevremeno kao i optika u starom gradu

plaćaš sve uštede koje si ostvario potpisivanjem ugovora, na pr 6 meseci x 500 din
water wizard je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2022, 18:58   #3
Wolf1996
Član
 
Član od: 14.10.2014.
Lokacija: Podgorica,Srpska Crna Gora
Poruke: 339
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 8 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Poništavanje ugovora prijevremeno kao i optika u starom gradu

Citat:
water wizard kaže: Pregled poruke
plaćaš sve uštede koje si ostvario potpisivanjem ugovora, na pr 6 meseci x 500 din
a plaćam li do kraja ugovora što je ostalo to me zanima. i znaš li ima li što sa ovom optikom što je prošla u brankovu ulicu uveli ga iz telekoma ima li kakve veze sa optikom od orion telekoma
Wolf1996 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2022, 19:00   #4
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.473
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: Poništavanje ugovora prijevremeno kao i optika u starom gradu

ne plaćaš, osim ako tebi tako ne odgovara, na primer ističe ti ugovor za 2 meseca onda ti više odgovara da platiš samo do kraja a i tad samo uštede da nadoknadiš mislim.. malo će i da te razvlače mesec dana otkazni rok i slično..
water wizard je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2022, 16:48   #5
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Poništavanje ugovora prijevremeno kao i optika u starom gradu

Citat:
Wolf1996 kaže: Pregled poruke
i znaš li ima li što sa ovom optikom što je prošla u brankovu ulicu uveli ga iz telekoma ima li kakve veze sa optikom od orion telekoma
Ako ti je Telekom optika tek razvučena kroz ulicu, računaj na bar 6 meseci do godinu dana dok ne počnu da pružaju uslugu u zgradama.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2022, 19:46   #6
Aleksandar Djurovic
Veteran
 
Član od: 27.7.2014.
Poruke: 505
Zahvalnice: 310
Zahvaljeno 125 puta na 106 poruka
Određen forumom Re: Poništavanje ugovora prijevremeno kao i optika u starom gradu

A pritom treba da i zgrada pristane na to.
Dovoljna je dozvola upravnika zgrade, ali neki upravnici to prebace na stanare i traze 50% + 1 potpis.
Aleksandar Djurovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.5.2022, 10:46   #7
Wolf1996
Član
 
Član od: 14.10.2014.
Lokacija: Podgorica,Srpska Crna Gora
Poruke: 339
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 8 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Poništavanje ugovora prijevremeno kao i optika u starom gradu

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Ako ti je Telekom optika tek razvučena kroz ulicu, računaj na bar 6 meseci do godinu dana dok ne počnu da pružaju uslugu u zgradama.
Orion telekom optika.Ne bi trebalo čuo sam da oko mjesec dana treba da se sve riješi već su počeli i ovi iz okolnih zgrada u blizini moje ulice(Brankove) da se interesuju za orion optiku i gigabitni internet.Što se tiče raskida može ali traže pazi sad 14k za ruter jer ruter ostaje korisniku.Najvjerovatnije neću otkazati već za par mjeseci uzeti ovaj Orion telekom internet.Hvala puno na odgovorima
Wolf1996 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.5.2022, 12:14   #8
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.473
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: Poništavanje ugovora prijevremeno kao i optika u starom gradu

e zato ja ne potpisujem novi ugovor, trenutni isteko još pre 3 godine a do skoro i nije bila nešto ponuda povoljnije pa da se zarubim na 2 god, sad su malo popravili ponudu, daju 50gb više za +50 din, ali dovoljno mi je i 150, a kad istrošim spute brzinu ali dovoljno da otvara youtube ..
Isto i za telefon, jeftinije mi prepaid nego ugovor, ovamo plaćam 300 din a na ugovor nema bez 1000 din
Nego narod naviko da trči da plaća račune i potpisuje novi ugovor pa posle kukaju na fb kako nema ništa za stare korisnike.. pa druže sačekaj da ponude nešto pa potpisuj ugovor a ne po inerciji..
Ponekad me zovu, kaže imamo ekstra ponudu za vas ja pitam jel ima jeftinije od 300 din, onda kažu nema i onda počne rasprava pa nije mnogo 500 din a ja im kažem nije, al još manje je 300 i još nemam obavezu 2 god da plaćam i na kraju se naljute ponekad
water wizard je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.5.2022, 13:05   #9
Wolf1996
Član
 
Član od: 14.10.2014.
Lokacija: Podgorica,Srpska Crna Gora
Poruke: 339
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 8 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Poništavanje ugovora prijevremeno kao i optika u starom gradu

To je bio prvi ugovor jer sam se ja preselio iz Podgorice za Beograd.I sestra nije mogla da čeka nikoga nego prvi dan što je stigla(prvih par dana realnije rečeno) otišla i uzela ruter.Ajde da su rekli 6 7 8 hiljada za ruter ali 14 brate što je mnogo mnogo je.Hvala na savjetima živ bio!
Wolf1996 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Asus Mladja Kvarovi 46 13.12.2012 19:14


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:05.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com