Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Komunikacioni uređaji i umrežavanje
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Komunikacioni uređaji i umrežavanje Modemi, mrežna oprema, mreže i umrežavanje…

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.7.2015, 12:55   #1
Vasilije004
Banned
 
Član od: 7.11.2012.
Lokacija: Philippines
Poruke: 57
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Vasilije004 Slanje poruke preko AIM-a korisniku Vasilije004 Slanje poruke preko Yahooa korisniku Vasilije004 Slanje poruke preko Skypea korisniku Vasilije004
Određen forumom Problem sa povezivanjem

Prvo da pojasnim situaciju. Preselio sam se juce i tamo su mi stavili novi ruter koji se povezuje sa nekim extra tv-om. Ja sam na stari ruter konfigurisao sve za wireless i za net ali na novi ne mogu da se povezem iako sam ukucao sifru. Pojavljuje mi se ovo kad trazim problem



Sad ja ne smijem se usuditi da stavim stari ruter jer se bojim da cu nesto zeznut sa ovim extra-tv-om a i ne razumijem se u kablovske, na novi ne mogu da konfigurisem jer jos nijesam prenio racunar tamo nego samo preko lap topa se snalazim idem po kafica ili do starog stana da uvatim net.

Evo i slika pozadine novog rutera ako sta moze pomoci da rijesimo taj problem

Vasilije004 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
problem sa povezivanjem tableta i PC-a djordje45 Aparati i oprema 0 9.7.2015 21:49
Problem sa povezivanjem TP LINK TL WR743ND Brigadir Komunikacioni uređaji i umrežavanje 2 25.11.2014 14:28
Nokia 5230 problem sa USB povezivanjem gorann Aparati i oprema 3 15.4.2012 0:53
Problem sa ADSL i povezivanjem eizo Komunikacioni uređaji i umrežavanje 2 16.12.2008 21:57
Problem sa povezivanjem mp3 playera sa kompom Partybreaker Kvarovi 18 9.4.2008 14:17


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:35.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com