Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 9.11.2016, 0:05   #10901
aammeerr
Član
 
Član od: 21.11.2012.
Poruke: 327
Zahvalnice: 139
Zahvaljeno 28 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Evo i ja odgledao dr strange,dugo nisam bolji film gledao,jedino sto mi je zasmetalo je
Spoiler za spojler:
Ocekivao sam da postoji neko zanimljivo objasnjenje kako je napravio onu vremensku petlju kada se trebao nagoditi sa bogom onim,i dodjem kuci i procitam kako je zapravo to samo jedna od magija(koja pravi vremensku petlju
aammeerr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2016, 0:34   #10902
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.887
Zahvalnice: 779
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Kubo and the Two Strings


Ovaj film dođe kao mešavina lutkarske i 3D animacije a krajnji rezultat je veoma prijatan za gledanje. Priča je zabavna i interesantna i podseća na japansku bajku sa bogatim i životnim likovima. Dosta poznatih glumaca je davalo glasove, Šarliz Teron, Metju Mekonahi, Ralf Fajns, Džordž Takei, Runi Mara... tako da i sa te strane film briljira. Posebno su mi se dopale neke muzičke teme u filmu a i "end credits" pesma je prilično dobra.
Nije baš na nivou nekih piksarovih filmova (onih boljih, koji izazivaju emocije) ali im je jako blizu. Definitivno preporuka.

Edit: Nije ni čudo što mi se pesma dopala, u pitanju je obrada "While My Guitar Gently Weeps" od Bitlsa.
Spoiler za Trejler:

Poslednja ispravka: Vladimirus86 (10.11.2016 u 0:55)
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2016, 10:21   #10903
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.652
Zahvalnice: 2.253
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Der Albaner (2010), http://www.imdb.com/title/tt1670630/



Priča počinje pomalo kao Romeo i Julija: kada nepoželjna veza dvoje mladih dovede do trudnoća, mladić mora da sakupi (za Balkan) ozbilljnu sumu novca, kako bi od devojčine porodice dobio dozvolu za venčanje. Svestan da je to nemoguće u albanskim planinama, on ilegalno odlazi u Nemačku. Pokušaji brze zarade na legalan način pokazuju se nerealnim...

Ocena: dobra albansko-nemačka koprodukcija!
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2016, 11:19   #10904
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.337
Zahvalnice: 4.511
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Vladimirus86 kaže: Pregled poruke
Kubo and the Two Strings


Ovaj film dođe kao mešavina lutkarske i 3D animacije a krajnji rezultat je veoma prijatan za gledanje. Priča je zabavna i interesantna i podseća na japansku bajku sa bogatim i životnim likovima. Dosta poznatih glumaca je davalo glasove, Šarliz Teron, Metju Mekonahi, Ralf Fajns, Džordž Takei, Runi Mara... tako da i sa te strane film briljira. Posebno su mi se dopale neke muzičke teme u filmu a i "end credits" pesma je prilično dobra.
Nije baš na nivou nekih piksarovih filmova (onih boljih, koji izazivaju emocije) ali im je jako blizu. Definitivno preporuka.

Edit: Nije ni čudo što mi se pesma dopala, u pitanju je obrada "While My Guitar Gently Weeps" od Bitlsa.
Spoiler za Trejler:
Meni je ovaj film cak bolji od vecine modernih piksarovih koji, po meni, sve vise opadaju sa kvalitetom. Postali su teska komercijala a Kubo me je bas fino iznenadio. Jos predstavlja stop motion animaciju, koju obozavam. Muka mi je vise od cisto kompjuterske animacije. Predivan film, fina pricica i po meni velika preporuka.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2016, 8:46   #10905
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.013
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Hollow (2016)
http://www.imdb.com/title/tt3827684/



Dosta napet triler, uz ipak malo maglovit scenario.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip The Hollow (2016).HDRip.XViD.AC3-ETRG.zip (51,1 KB, 2 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (13.11.2016 u 16:52)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2016, 12:08   #10906
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.293
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.963 puta na 2.385 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

How to Plan an Orgy in a Small Town (2015)



Naslov i poster su mi delovali obećavajuće i očekivao sam nešto šašavo. Međutim čim se zakopa ispod provokativne površine film je u srži teenage romcom sa neinspirativnim likovima, pričom i forama. 4/10

Unbreakable (2000)



Film M. Night Shyamalan-a koji nikako da odgledam iako odavno imam želju. Ideja je vrlo zanimljiva i oduvek sam želeo da pogledam film koji ima SF deo ali i ozbiljan dramski deo. Međutim, ovde to prosto nije osmišljeno kako treba i film nije uspešan ni kao SF, ni kao drama. Na kratko uspeva da podigne interesovanje a onda opet nastavlja da luta bez jasne vizije. Za trud i pokušaj nečeg originalnog 5/10.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2016, 12:50   #10907
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.013
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Who'll Stop the Rain (1978)
http://www.imdb.com/title/tt0078490/



Volim svaki film Nika Nolta, ovo postujem samo zato što mi se čini da DVDRip (1.61 GB) koji sam odgledao nije potpuna verzija filma. Naime, manje-više je nedvosmisleno da su Rej i Merdž imali romansu, ali to kao da je cenzurisano. Molim nekog upućenog da objasni jesam li u pravu.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Who'll Stop The Rain (1978).zip (36,6 KB, 2 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (13.11.2016 u 13:31)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2016, 18:30   #10908
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.293
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.963 puta na 2.385 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Scouts Guide to the Zombie Apocalypse (2015)



Vikend filmski maraton se nastavlja sa još jednim mediokritetom. Pozitivno je da je film dinamičan i što se muške publike tiče par cica prijatnih za oko. Radnja tj. haos kreće bukvalno odmah, upoznavanje i razrada likova ne postoje, dešavanja su uvek predvidiva i naivna, podređena tome da se protne humor koji se sastoji od komentara napaljenih tinejdžera, kidanja delova tela, posipanja telesnim tečnostima, prdenja i tako tih stvari. 5/10

Zombieland (2009) i dalje suvereno vlada zombi komedijom.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2016, 21:15   #10909
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Добро је што нам ускоро стиже наставак Зомбиленда.

Don’t Breathe
1 од најбољих филмова у овој години. Енормно добар трилер, који вас ни секунд не оставља смиреним. Адреналин ће вам скакати, нервоза расти, а напетост ће бити до задње сцене. Глума је фасцинантна, а прича колико проста, толико је и комплексна. П. С. Гледајте у мраку и тишини са појачаним звуком.
Оцена 8,5/10.

Hush
По питању напетости је јако сличан претходном филму, али мало блажи. Дакле, још 1 одличан трилер, са доста напетости и борбе за голи живот тако да и овде велика препорука.
Оцена 8/10.

Finding Dory
Мени много бољи од 1. дела, са много бољим ликовима и са много више хумора. Хенк, Дестини, Џералд (најјачи лик хаха), Беки () итд. Ако сте волели 1. део, наставак ће вас одушевити, а и иначе, ако волите Дизнијеве филмове, овај је права посластица, са много блесавог хумора.
8,5/10.

Kubo and the Two Strings
Студио који стоји иза овог феноменалног stop motion доживљаја је такође стајао и иза, по мени, бољег stop motion филма – Coraline, тако да од њих очекујем још доста квалитетних филмова овог жанра. Кубо је без дилеме одличан филм, гласовна глума познатих глумаца је тако квалитетна да је тешко погодити чији глас стоји иза ког лика, а јапанска бајковита прича је исто иновативна са невероватним приказом света и свега што на екрану, са добрим сценама борбе, а и хумор је изузетно пријатан.
Оцена 8/10.

Nerve
Изузетно добар филм који потпун фокус ставња на тему мизерне свести данашњег друштва, са посебним нагласком на трендове и борбу за доминацију у друштву по апсолутно сваку цену. То је цео садржај филма и опасна real time, reality игра у филму је показатељ где је друштво данас. Заиста сам пријатно изненађен, не толико самом иновативношћу филма колико иновативним начином приступа 1 од најважнијих тема данашњице.
Оцена 7,5/10.

Bad Moms
Филм који разбија монотонију и побољшава расположење. Крај филма је јако лепо приказан. Без превише описа, идеална глумачка постава са блесавим понашањем урнебесних мама, добар хумор и позитивна енергија су обележили филм.
Оцена 7,5/10.

Sing Street
Добар, али је очигледно фалило материјала. Деловао ми је некако кратко и површно, независно од квалитетне музике. У овом жанру ми је више легао Rudderless, који иако има другачију подлогу и доста је емотивнији, мени је далеко изнад Sing Street.
Оцена 7/10.

Blood Father
Да није Мел Гибсон глумио, вероватно не бих ни гледао овај филм који је више крими драма са породичним елементима – компликована прошлост оца и закривљен пут његове кћерке коју су гајили други док је он био у затвору. Оно што ће се десити пред крај филма ми је засметало, баш тужна сцена. Филм има доста бежања, тражења, али глума и дијалози су овде примарни. У сваком случају, ништа посебно, али гледљиво.
Оцена 6,5/10.

Spoiler za И још 3 филма, али мање вредна:
Lights Out
Хорор са веома занимљивом идејом, али представљеном на доста прост, једноставан начин, превише кратко и са јако сиромашном радњом, а уз то и не превише страшном осим на почетку и у појединим сценама касније. Филм делује као да је за тв па ме високе оцене критичара веома изненађују (односно не изненађују с обзиром на њихово непознавање квалитетног филма). Од овог тек пристојног хорора има много бољих филмова, са можда не уникатном идејом као ова, али свакако бољим у погледу онога што је хорор (са посебним акцентом на хороре Џејмс Вона).
Оцена 5,5/10.

Sausage Party
Филм са добром и иновативном идејом, али са јако слабом реализацијом. Има много алузија на многе познате личности, на многе народе и обичаје, као и митове о неким народима, а прича ми личи на оно што је веома упечатљиво (и истинито) – теорија завере није то, већ је заправо истина, али људе мораш вући по земљи да би им показао, само што се то овде презентује на веома...упечатљив начин, кроз људе и храну. Ипак, филм је генерално разочарење...тек за прелазну цену иако сам остао на самој средини по питању оцене, јер филм поред одређених ствари кваре и бљутаве (а сасвим непотребне) сцене.
Оцена 5/10.

The Invitation
Незанимљиво, раздужено и нема турбуленције, а и нема хорора ни трунке, те је по ко зна који пут жанр помешан – ово је трилер, али недовољно добар да бих га могао препоручити, јер просто – треба да прође сат и нешто да би почело нешто да се одиграва, а и то траје јако кратко. Једино што је добро у филму су глума појединаца (посебно Том Хардијевог близанца – Логана Маршала) и прелепе девојке, посебно прелепа чоколадна црнкиња. Веома позитивне критике (значи и од лаика) изгледају као да је ово 1 од најбољих филмова у овој години, а ако неко жели да то провери, нека одгледа.
Оцена 5/10.
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2016, 0:56   #10910
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.001
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 954 puta na 580 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Aibo kaže: Pregled poruke
Zombieland (2009) i dalje suvereno vlada zombi komedijom.
po meni nije bas suvereno.
tu su u istoj ravni i Shaun of the dead, What we do in the shadows i Tucker and Dale vs evil.
nesto malo nize je i po meni potcenjeni Severance - preporuka (i) za njega.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2016, 2:24   #10911
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.337
Zahvalnice: 4.511
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
polarnimeda kaže: Pregled poruke
po meni nije bas suvereno.
tu su u istoj ravni i Shaun of the dead, What we do in the shadows i Tucker and Dale vs evil.
nesto malo nize je i po meni potcenjeni Severance - preporuka (i) za njega.
Dobro, za Shaun of the dead se slazem ali Tucker and Dale vs evil , What we do in the shadows i Severance nisu bas zombi komedije, ali svakako jesu horor komedije

Zombieland mi nije bas najbolje legao (daleko od toga da je los) ali me je What we do in the shadows odusevio
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
polarnimeda (14.11.2016)
Stara 14.11.2016, 3:29   #10912
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.001
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 954 puta na 580 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Dobro, za Shaun of the dead se slazem ali Tucker and Dale vs evil , What we do in the shadows i Severance nisu bas zombi komedije, ali svakako jesu horor komedije

Zombieland mi nije bas najbolje legao (daleko od toga da je los) ali me je What we do in the shadows odusevio
aaaaaa, daaaa, rec je bila o zombi komedijama!
ahaha, slepac.
kakogod, neka ih, kao preporuke ako i ima ikoga koga ovaj zanr zanima a da ih nije pogledao.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2016, 6:02   #10913
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Kad je rec o zombi komedijama, mora da se pomene i odlicni Braindead http://www.imdb.com/title/tt0103873/?ref_=nv_sr_1
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2016, 7:14   #10914
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.013
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Once Upon a Time in Brooklyn (2013)
http://www.imdb.com/title/tt1598172/



Mafija iz malo drugačijeg ugla...
P.S. Prva verzija priloga, biće popravki. Verzija filma koju imam je na 2CD, imam je bar 2 godine. Mislio sam da će neko uraditi titl, ali to se nije desilo do sada, pa sam zagrizao.
P.P.S. Popravio sam šta sam mogao.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Once upon a time in Brooklyn (2013) DVDRip.XviD-SPRiNTER.zip (53,2 KB, 2 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (14.11.2016 u 20:43)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2016, 19:51   #10915
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Snowden

Каква су времена дошла, неко би закључио да су намерно овај филм снимили овако. Поприлично млако, таман да "ублаже" читаву идеју коју ионако ретко ко разуме. Није лош (није ни могао лоше да испадне) али очекивао сам мало већу провокацију публике и отуда разочарење. Ваљда се ускоро завршава овај мрачни период ауто-цензуре у Холивуду.
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2016, 22:46   #10916
zerohn
Član
 
Član od: 1.5.2010.
Poruke: 175
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 20 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II



Bitva za Sevastopol (2015)

Moram da priznam da volim ruske ratne filmove. Tim je moje razocarenje ovim filmom jos vece. Prvo, naslov je potpuno neprikladan temi filma. O samoj bitki za Sevastopolj ovdje necete skoro nista saznati. Par scena i komentar naratora negdje pred kraj filma i to je sve. Film se bavi zivotom Ljudmile Pavlicenko, najsmrtonosnije snajperke iz Drugog svjetskog rata. Ovdje je nebitan moj stav da sam protiv toga da se zene bore u ratu, jer mi je neprihvatljivo da neko ko treba da daje život u ratu ubija druge. A i sam rod snajperista mi je odvratan. Ako taj moj subjektivni stav ignorišemo, ostaje da bi ratni film trebao da izaziva patriotska osjećanja, ili da samu stravu borbe približi gledaocu, ili da nam zgadi ubijanje drugih ljudi, i sl. Ovaj film u početku obećava sve do borbe sa tenkom, koja je odlična, ali zatim debelo posustaje.Povlačenje iz Odese je katastrofalno napravljeno. Kompjuterske animacija ovdje stoji kao piletu sise. Nastavak filma se pretvara u upucavanje njemaca kao glinenih golubova, emocije su traljavo odrađene, ne mogu da se poistovetim sa likovima u filmu. Kraj bez neke poruke, a i kakva može biti kad se opisuje život žene koja je nišaneći ubila 309 njemaca. Da se film o snajperistima može i dobro napraviti primjer je Enemy at the Gates. Ovo je nategnuto i plitko. 3/10.
zerohn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2016, 4:09   #10917
Trosarinac
Član
 
Član od: 24.7.2013.
Lokacija: NIs
Poruke: 186
Zahvalnice: 220
Zahvaljeno 9 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Romantic kaže: Pregled poruke

Don’t Breathe
1 од најбољих филмова у овој години. Енормно добар трилер, који вас ни секунд не оставља смиреним. Адреналин ће вам скакати, нервоза расти, а напетост ће бити до задње сцене. Глума је фасцинантна, а прича колико проста, толико је и комплексна. П. С. Гледајте у мраку и тишини са појачаним звуком.
Оцена 8,5/10.
Kad sam pogledao film shvatio sam zasto ga nema u bioskopima.Trejler samo da navuce.Price nema a ne znam kome je ovo napeto,totalno bez veze film.Samo mozete da se nervirate prilikom gledanja i nista vise,jer glavni lik zaboga kao da je supermen.
Trosarinac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2016, 4:50   #10918
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.337
Zahvalnice: 4.511
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Trosarinac kaže: Pregled poruke
Kad sam pogledao film shvatio sam zasto ga nema u bioskopima.Trejler samo da navuce.Price nema a ne znam kome je ovo napeto,totalno bez veze film.Samo mozete da se nervirate prilikom gledanja i nista vise,jer glavni lik zaboga kao da je supermen.
Iskreno, ne znam sta si ti gledao ako ti ovo nema pricu. Nije nesto komplikovana ali je ima. Film je bio vec u bioskopima, tako da opet ne znam o cemu pricas. Ne znam po cemu je glavni lik Supermen? Cak i ako mislis na onog dekicu (jer on nije glavni lik u filmu)
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2016, 5:11   #10919
Trosarinac
Član
 
Član od: 24.7.2013.
Lokacija: NIs
Poruke: 186
Zahvalnice: 220
Zahvaljeno 9 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Iskreno, ne znam sta si ti gledao ako ti ovo nema pricu. Nije nesto komplikovana ali je ima. Film je bio vec u bioskopima, tako da opet ne znam o cemu pricas. Ne znam po cemu je glavni lik Supermen? Cak i ako mislis na onog dekicu (jer on nije glavni lik u filmu)
Cim prica nije komplikovana znaci da je nema,ono je smesno ako je to prica.Taj dedica(da li je glavni ili nije,najzastupljeniji je) je supermen po svemu ono sto on izvodi i sta on uspeva da prezivi je nemoguce za jednog slepog coveka.Sto se tice bioskopa mozda ga je bilo ali je ta recenica opisivala sam film a ne da li je pustan po bioskopima.
Moje misljenje je da je film cista prevara.Koliko je los,u svim segmentima.Kao i ostali filmovi ovog scenariste.
Trosarinac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2016, 11:29   #10920
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.337
Zahvalnice: 4.511
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Trosarinac kaže: Pregled poruke
Cim prica nije komplikovana znaci da je nema,ono je smesno ako je to prica.Taj dedica(da li je glavni ili nije,najzastupljeniji je) je supermen po svemu ono sto on izvodi i sta on uspeva da prezivi je nemoguce za jednog slepog coveka.Sto se tice bioskopa mozda ga je bilo ali je ta recenica opisivala sam film a ne da li je pustan po bioskopima.
Moje misljenje je da je film cista prevara.Koliko je los,u svim segmentima.Kao i ostali filmovi ovog scenariste.
OK...
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2588 7.3.2024 18:00
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:27.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com