Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.12.2010, 1:42   #821
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.293
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.963 puta na 2.385 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

My Name Is Khan (2010)



Pogledao sam danas ovaj film. Misllio sam da će biti politički angažovan, što i jeste u nekoj meri, ali je i daleko više od toga. Film prati dirljivu životnu priču lika po imenu Rizwan Khan, koji boluje od nekakvog oblika autizma. Radnja je bogata i zanimljiva, nikad dosadna, puna zabavnih, smešnih i tužnih momenata. Sa te strane me je film podsetio na Forrest Gump-a, čiji sveukupni kvalitet po mom mišljenju ipak ne dostiže. Uz sve to je još i gluma glavnog glumca zaista fenomenalna. Za kraj da kažem i da je produkcija vrhunska, iako je reč o indijskom filmu. Bezrezervna preporuka se podrazumeva!
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2010, 3:56   #822
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.337
Zahvalnice: 4.511
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Bolivud zaradjuje mnogo vise para nego Holivud, tako da je produkcija kod njih skoro uvek na visokom nivou...e sad nekome su smesni jer nisu deo te kulture, a nekome su remek dela.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2010, 12:39   #823
acaf
Veteran
 
Član od: 2.9.2007.
Poruke: 739
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 241 puta na 134 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Bolivud zaradjuje mnogo vise para nego Holivud
Stancuju mnogo vise filmova, ali da zaradjuju mnogo vise para... Odakle? Od koga? Ko gleda to, sem siromasnih Indijaca?



Green Street Hooligans


Visoka ocena na IMDB-u je rezultat americkog glasanja. Film je i napravljen u tom maniru "kako mali Perica vidi huligane". Huligani su napravljeni kao casni ljudi, koji imaju svoj kodeks po kojem postupaju, umesto kao sljam koji se napija i bruka fudbal. Nerealan film, koji svakom iz Evrope ko iole prati fudbal izgleda kao Alisa u Zemlji Dembeliji. I Elajdza Vud kao huligan? Njegov lik je izbacen sa Harvarda i on utehu nalazi u huliganizmu, a kroz ceo film je veseo kao veverica Zamalo da zaboravim da napomenem da vodja grupe predaje fizicko i istoriju (!) u osnovnoj skoli.

Ako na trenutak pustite mozak na ispasu (kao sto sam ja uradio, tek sutradan sam krenuo da razmisljam sta sam pogledao), ili uopste ne pratite fudbal, ili ste pali sa Marsa, onda moze da prodje film. Ovako 4.5/10. Football Factory je remek delo u odnosu na ovo.
acaf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2010, 13:25   #824
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.337
Zahvalnice: 4.511
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
acaf kaže: Pregled poruke
Stancuju mnogo vise filmova, ali da zaradjuju mnogo vise para... Odakle? Od koga? Ko gleda to, sem siromasnih Indijaca?
Pa jedno milijardu siromasnih Indijaca (gledati broj prodatih karata i annual growth rate)





Izvor: http://www.businessweek.com/magazine...8/b3810013.htm


Da ne bude off

Gledao sam Legend of the Guardians i onako. Nije lose za gledati u visokoj rezoluciji, odlicno odradjeno, a sto se tice price...Pa ne znam nesto je to mnogo zbrzano, a i previse decije za moj ukus (film je radjen po knjizi za decu ako se ne varam tako da je to OK) Malo me nervira glas glavnog glumca, nekako je previse patetican. Mozda stariji nece naci zabavu u ovom filmu, ali za decu je bombonica.

Poslednja ispravka: Iris (28.12.2010 u 14:40) Razlog: izvor
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2010, 15:26   #825
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Kako to Bolivud zarađuje više para, kad je po ovome što si postavio Holivud zaradio 51 milijardu, a Bolivud 1,3 (za koji je to vremenski period uopšte?)
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2010, 16:58   #826
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Tako sto bollywood gleda 1 milijard(Indija)+ populacija koju gleda Hollywood(oduzmite napaljene klince,dodajte pamente osobe sa 30+ godina),a Hollywood gledaju ti likovi - 1 Milijard iz Indije,dodati par desetina miliona njih iz iste te Indije......Gledao sam dokumentarac o tome davno....
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2010, 20:53   #827
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Odgledao Skyline...sta znam, tek trebaju utisci da se slegnu...VAZNO je da se nije zavrsio isklisheisano, ali je zato tu jedan ogroman cliffhanger...tako da, jedva cekam nastavak...

ps: film me dosta podseca na igru Prototype...kapiram da ce drugi deo jos vise...
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2010, 21:43   #828
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Spoiler za koristite spoiler~!~:
Ceo film se svodi kako njih 2-3 zeli da ode iz zgrade,a onaj debeli cipi ne zeli da ode iz zgrade.
Vece razocarenje ja licno nisam video u skorije vreme.

Poslednja ispravka: Iris (28.12.2010 u 21:55)
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2010, 21:45   #829
bela lampa
Veteran
 
Član od: 12.1.2010.
Lokacija: Hotel California
Poruke: 1.067
Zahvalnice: 925
Zahvaljeno 890 puta na 357 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Shutter

Nije nesto strasan, bar meni. Ima dobru pricu, jos blji zavrsetak(sto je za pohvalu). Ali ocelivao sam strasnije. Ima par dosadnih delova u filmu, predvidivih situacija, sto nisam ocekivao od jednog ne holivudskog horor filma. No, bilo je par scena koje su me presekle.

Poslednja ispravka: bela lampa (28.12.2010 u 21:54)
bela lampa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.12.2010, 15:56   #830
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Tako sto bollywood gleda 1 milijard(Indija)+ populacija koju gleda Hollywood(oduzmite napaljene klince,dodajte pamente osobe sa 30+ godina),a Hollywood gledaju ti likovi - 1 Milijard iz Indije,dodati par desetina miliona njih iz iste te Indije......Gledao sam dokumentarac o tome davno....
Kakve veze ima sve to kad tamo piše crno na belo da Holivud više zarađuje? Ponavljam, ne znam za koji je to period, palo mi je na pamet da je od nastanka Holivuda/Bolivuda, ali onda stopa rasta zarade Bolivuda mora da bude dosta veća da bi dostigla zaradu Holivuda u dogledno vreme. Čak iako se posmatra samo današnje stanje, onda su potrebne mnogo relevantnije brojke od ovih (recimo, konkretna zarada za taj i taj period).

Ne kažem da niste u pravu, ali ovo je moj zaključak izveden zdravorazumskim zaključivanjem, a tema je zanimljiva, pa rekoh da se oglasim...
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.12.2010, 20:35   #831
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.337
Zahvalnice: 4.511
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
caine kaže: Pregled poruke
Kakve veze ima sve to kad tamo piše crno na belo da Holivud više zarađuje? Ponavljam, ne znam za koji je to period, palo mi je na pamet da je od nastanka Holivuda/Bolivuda, ali onda stopa rasta zarade Bolivuda mora da bude dosta veća da bi dostigla zaradu Holivuda u dogledno vreme. Čak iako se posmatra samo današnje stanje, onda su potrebne mnogo relevantnije brojke od ovih (recimo, konkretna zarada za taj i taj period).

Ne kažem da niste u pravu, ali ovo je moj zaključak izveden zdravorazumskim zaključivanjem, a tema je zanimljiva, pa rekoh da se oglasim...

Treba obratiti paznju na annual growth rate...Bolivud mnogo vise para ZARADJUJE nego sto POTROSI. Kako stoji na grafikonu, citavih 12% u odnosu na 5% u Holivudu.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.12.2010, 2:40   #832
bela lampa
Veteran
 
Član od: 12.1.2010.
Lokacija: Hotel California
Poruke: 1.067
Zahvalnice: 925
Zahvaljeno 890 puta na 357 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Mist

Pa nista posebno, ocekivao sam da ce biti drugacije, malo zanimljivije, kad ono nista, cak mi je veci deo filma bio dosadan. Podseca me na The Fog, drugo, ne mogu ga svrstati ni u horor jer nije nesto strasan, vrlo siromasan i naivan dijalog, kraj je malo bez veze.
Verujem da je sam roman od Kinga drugaciji, bolji, ali ovo sto sam video - kod mene ne pije vode.

Poslednja ispravka: Iris (31.12.2010 u 18:17) Razlog: prevelika slika
bela lampa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku bela lampa na korisnoj poruci:
madhatterYU (31.12.2010), Neuro (31.12.2010)
Stara 31.12.2010, 11:34   #833
Neuro
Član
 
Član od: 2.3.2006.
Lokacija: Neverland
Poruke: 477
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 143 puta na 67 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ovo je priča o jednom od onih filmova koji bi veoma brzo pali u zaborav da glavni protagonista nije odigrao uogu života. Jeff Bridges je upravo za ulogu Bad Blakea u filmu "Crazy Heart" nagrađen svojim prvim Oskarom, u prilično dugoj i bogatoj filmskoj karijeri. Blake je ostareli, propali kantri muzičar na zalasku karijere, bez igde ikoga, i dalje izgubljen u bespućima Amerike i alkohola, koji zarađuje za život svirajući po barovima sa bendovima sumnjivog kvaliteta. Na tamo nekoj svirci, u još jednoj zabiti, upoznaje novinarku, koju glumi Maggie Gyllenhaal, i nakon nekog vremena provedenog sa njom shvata da bi možda mogao da se konačno skrasi. Od ovog trenutka film počinje neodoljivo da podseća na The Wrestler, koji bi takođe prošao prilično nezapaženo da Rourke nije odigrao jednu od najbrilijantnijih uloga u karijeri. Kroz priču se skoro do pred kraj provlači i ime fiktivne kantri zvezde Tommyja Sweeta, kojeg glumi Colin Farrell, a kojem je Bad Blake bio mentor i koji mu je do pre par godina još uvek pisao i komponovao pesme. No, Blakeu teško pada Tommyjeva senka u kojoj je primoran da živi, pogotovo jer su obojica u istoj izdavačkoj kući, kod istog producenta. Tračak nade u opštem beznađu prestavlja gorepomenuta novinarka u koju se Blake nakon nekog vremena zaljubljuje, lagano mu se vraća inspiracija, ponovo počinje da komponuje, ali će krhka veza između njih koju su uspeli da stvore biti stavljena na probu kada u tržnom centru izgubi njenog četvorogodišnjeg sina, jer je na sekund svratio u bar na piće...

Film odlikuje i odličan soundtrack (za ljubitelje ove vrste muzike), sjajno produciran od strane T-Bone Burnetta, Stephena Brutona (koji su, uz Bridgesa, producirali i film) i Ryana Binghama, vrsnih kantri muzičara i kompozitora, koji su neke od numera komponovali namenski za film. Iako se navodi da je lik Bad Blakea kombinacija ličnosti Krisa Kristoffersona, Merlea Haggarda i Hanka Thompsona, nameće se neodoljiv utisak da je ovo možda ipak omaž liku i delu samih kompozitora soundtracka.

I još jedna opaska sa moje strane - fenomenalni Bridges je dao sve od sebe da izgradi ličnost i da se transformiše u Bad Blakea, da bi na kraju zapravo postao kopija Nicka Noltea, te se postavlja pitanje zašto Nolte nije angažovan u startu. Ako ništa drugo, dobar deo filma ne bi uopšte morao da glumi...


Poslednja ispravka: Neuro (31.12.2010 u 17:23)
Neuro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2011, 0:23   #834
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Evo sada sam odgledao Pad crnog Jastreba pa da kažem utiske:



Po prvi put sam odgledao *ceo film, pre sam uvek gledao prvih 30-ak minuta, i mogu vam reći da mi se dopada kako je urađeno. Ćale mi je rekao da je knjiga, kao i obično, bolja od filma pa ću se tokom sledeće nedelje uputiti ka biblioteci.
Ima nekoliko nerealnih stvari u filmu, koje se nikako ne mogu dogoditi u ratu, a to su:
Spoiler za spoiler:
- Kada su žgoljavi pogodili kamion sa granatom, jedan vojnik je prepolovnjen i ostao je živ. Ovo mi je malo čudno, jer bi trebao biti na mestu mrtav (ipak je to granata) ali ko će ga znati da li je moguće da bude živ nekoliko minuta posle udara.
- Kada su ih na kraju filma kupili sa oklopnim vozilima Amerikanci se nisu obazirali na žgoljave koji su pucali na njih nego su bili u fazonu: "E, lepo vreme danas", "Idemo na plažu".
- 5-6 vojnika koji su trčali ka skloništu UN lagano je protrčalo pored nekoliko vozila+"kosač" kojima su upravljali žgoljavi.


Pored ovih i još nekoliko propusta, film je generalno vrlo dobar. Malo mi je bilo muka kada su izvačili onome arteriju na nozi, ali i to se preživi


* Ako je neko sada gledao film na Prvoj, kao i ja, da li se desilo da su prekinuli film na kraju ili se završava onako... kako da kažem...

Ocena 9/10

Poslednja ispravka: miša topola (2.1.2011 u 23:16) Razlog: Stavio sam sliku na vrh
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2011, 1:35   #835
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Za pola sata pocinje na Avali Panov lavirint, jedan od retkih da me zanima da ga pogledam iz novogodisnje filmske ponude
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dijego_ na korisnoj poruci:
Iris (2.1.2011)
Stara 2.1.2011, 3:10   #836
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.337
Zahvalnice: 4.511
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
miša topola kaže: Pregled poruke
Evo sada sam odgledao Pad crnog Jastreba pa da kažem utiske:

Po prvi put sam odgledao *ceo film, pre sam uvek gledao prvih 30-ak minuta, i mogu vam reći da mi se dopada kako je urađeno. Ćale mi je rekao da je knjiga, kao i obično, bolja od filma pa ću se tokom sledeće nedelje uputiti ka biblioteci.
Ima nekoliko nerealnih stvari u filmu, koje se nikako ne mogu dogoditi u ratu, a to su:
Spoiler za spoiler:
- Kada su žgoljavi pogodili kamion sa granatom, jedan vojnik je prepolovnjen i ostao je živ. Ovo mi je malo čudno, jer bi trebao biti na mestu mrtav (ipak je to granata) ali ko će ga znati da li je moguće da bude živ nekoliko minuta posle udara.
- Kada su ih na kraju filma kupili sa oklopnim vozilima Amerikanci se nisu obazirali na žgoljave koji su pucali na njih nego su bili u fazonu: "E, lepo vreme danas", "Idemo na plažu".
- 5-6 vojnika koji su trčali ka skloništu UN lagano je protrčalo pored nekoliko vozila+"kosač" kojima su upravljali žgoljavi.



* Ako je neko sada gledao film na Prvoj, kao i ja, da li se desilo da su prekinuli film na kraju ili se završava onako... kako da kažem...

Ocena 9/10

Film se i meni jako dopada, zbog muzike i odlicnih kadrova. Ima tu patriotizma americkog, ali sve u granicama normale.

Panov lavirint obavezno da odgledao ko nije...i Djavolju kicmu ako je u prilici


P.S.
Spoiler za spoiler:
Covek je ziv jos par sekundi nakon odrubljivanja glave, tako da sve ispod struka ne mora da bude smrtonosno
...Izvinjavam se na odvratnosti.

Poslednja ispravka: Iris (2.1.2011 u 15:31) Razlog: spoiler
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2011, 6:04   #837
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Pogleado sam 2 filma na temu postapokalipse,dobar film iz ovog zanra nisam pogledao jos od mad maxa-2
The Road
http://www.imdb.com/title/tt0898367/
Depresivan film,sporije radnje.Film se desava posle apokalipse kojoj se ne zna uzrok.Sve zivotinje i biljke su nestale tako da ljudima preti glad.Mnogi ljudi se odlucuju za kanibalizam.Prica prati odnos oca i sina i njihovu borbu za opstanak,hranu ali i borba unutar samih sebe da li biti dobar ili uraditi sve da bi se prezivelo.
Film definitivno vredi pogledati ali napominjem da je poprilicno depresivan...
2.The book of Eli
http://www.imdb.com/title/tt1037705/
Film ima mnogo vise akcije nego prvi.Radnja sa desao o coveku u unistenoj Americi(verovatno nuklearni rat)koji putuje na zapad da isporuci knjigu koja moze da promeni,spase svet.I ako na papiru ovo zvuci zanimljivo film je pun nelogicnosti i kontradiktornosti.Akcija je najbolji deo filma,pocetak je zanimljiv sredina pocinje da bledi a najgori deo je kraj filma kada ceo film na neki nacin pobije samog sebe.

Inace svidlja mi se sto se u oba filma zastupljen kanibalizam i kako ljudi reaguju kada se nadju u takvoj situaciji,zao mi je sto nema vise filmova na ovu temu.
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2011, 12:54   #838
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.337
Zahvalnice: 4.511
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Ekiman kaže: Pregled poruke
Pogleado sam 2 filma na temu postapokalipse,dobar film iz ovog zanra nisam pogledao jos od mad maxa-2
The Road
http://www.imdb.com/title/tt0898367/
Depresivan film,sporije radnje.Film se desava posle apokalipse kojoj se ne zna uzrok.Sve zivotinje i biljke su nestale tako da ljudima preti glad.Mnogi ljudi se odlucuju za kanibalizam.Prica prati odnos oca i sina i njihovu borbu za opstanak,hranu ali i borba unutar samih sebe da li biti dobar ili uraditi sve da bi se prezivelo.
Film definitivno vredi pogledati ali napominjem da je poprilicno depresivan...
2.The book of Eli
http://www.imdb.com/title/tt1037705/
Film ima mnogo vise akcije nego prvi.Radnja sa desao o coveku u unistenoj Americi(verovatno nuklearni rat)koji putuje na zapad da isporuci knjigu koja moze da promeni,spase svet.I ako na papiru ovo zvuci zanimljivo film je pun nelogicnosti i kontradiktornosti.Akcija je najbolji deo filma,pocetak je zanimljiv sredina pocinje da bledi a najgori deo je kraj filma kada ceo film na neki nacin pobije samog sebe.

Inace svidlja mi se sto se u oba filma zastupljen kanibalizam i kako ljudi reaguju kada se nadju u takvoj situaciji,zao mi je sto nema vise filmova na ovu temu.

A zamisli koliko je tek knjiga depresivna . Film zaista odlicno prati knjigu, i svaka preporuka. Kao sto rece kolega, u filmu nema akcije ali je odnos oca i sina i sva ta nemoc u datoj situaciji odlicno prikazana. Moja preporuka takodje.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2011, 15:02   #839
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Ekiman kaže: Pregled poruke
2.The book of Eli
http://www.imdb.com/title/tt1037705/
Film ima mnogo vise akcije nego prvi.Radnja sa desao o coveku u unistenoj Americi(verovatno nuklearni rat)koji putuje na zapad da isporuci knjigu koja moze da promeni,spase svet.I ako na papiru ovo zvuci zanimljivo film je pun nelogicnosti i kontradiktornosti.Akcija je najbolji deo filma,pocetak je zanimljiv sredina pocinje da bledi a najgori deo je kraj filma kada ceo film na neki nacin pobije samog sebe.
Kraj je objasnio neke stvari, oduvao me...

Spoiler za dsa:
kad provalis da je glavni lik ustvari slep covek...
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2011, 16:32   #840
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.337
Zahvalnice: 4.511
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Kraj je objasnio neke stvari, oduvao me...

Spoiler za dsa:
kad provalis da je glavni lik ustvari slep covek...

Meni se film takodje dopa, nije nista VAUUUUUUUUUUU!!! itd. ali fina razbibriga.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2588 7.3.2024 18:00
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:33.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com